5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #3077
    1. videónak elmegy. De viszont mész L.A n körbe körbe és ez nem tul jó :/
    alig használsz air tricket, ezért nem tuc sok pontot szerezni. próbálj minél többet air trickezni, és ha videot csinálsz, akkor próbálj meg benne valami olyat csinálni, amit még nem látott senki. Magyarul próbűlj meg stylozni, Ne csak körbe körbe menj :)
  • Hypofely
    #3076
    a link jó csak rákellett volna klikkelni hogy ide :D akkor itt megtaláljátok Hypofely oldalaés ot középen lessz
  • Balumann
    #3075
    mé? :/
    az nem special, nyomni kell az elöre + balra-t egyszerre és közbe grab :/
    Az aztán tényleg nem nehéz :S
  • Tmacy
    #3074
    nekem a Japan-nál van ez (Grab + izé fel meg balra átlós nyilacska)
    na azt nemlehet megcsinálni valami miatt..de én az olyan feladatokat amikor kiirja hogy miket cisnálj azoakt addig próbálgattam amig egyszer nem adott japan-t ^^
    taktikus vagyok O_O
  • Balumann
    #3073
    nem jó a link ^^
  • Hypofely
    #3072
    na thug2 őztem. hát kicsit szar volt na mind1 de csináltam egy vdeot nem nagy szám de aki még nem annyira ismeri a gamet talán kissebb segítség.NA Íme az 1. videóm:) Thug2_Hypofely
  • Fido4life
    #3071
    Háát van benne valami.. PC-n még nem jutottam el oda..
  • Balumann
    #3070
    mi szar?
    Hát átlehet állítani az irányítást, ha valamelyik iránygomb szar.
  • Balumann
    #3069
    :D:D:D gamepadon tényleg nem lehet könnyü ilyen gyorsan nyomogatni.
  • Erneszt
    #3068
    Basszameg nemtudom továbbvinni a játékot mert nemtudok csinálni HadrFlip -et,mert szar a kláveszom.Rohatt életbe
  • Fido4life
    #3067
    Az nekem PS2-őn sose sikerült..
  • Balumann
    #3066
    Hát az aztán nagyon bonyolult küldetés. Nyomkodd addig az ugrást amíg fel nem megy a csík. Ujj erősítő feladat :D
    Egyébként az egész játék arról szól hogy Skate ranch-et felépítsd, visszaszerezni.
  • XenonIceX #3065

    Tony Hawk's American Wasteland KeX Clan
    Feltételek: msn cím és e-mail cím, THAW PC változat, Internet :D
    Team Titulus [KeX]*Név*
    Lehet jelentkezni ezen a címen: [email protected] (e-mail és msn) vagy privát üzenetben
    Weblap: majd lesz

  • Prince of Máté
    #3064
    most ott tartok h a skate ranchra kell összegyűtögetni a dolgokat már megvolt a dínófej, biliárdgolyó most kell egy ház zöld teteje. Na elkezdem nyomogatni az olliegombot izzadok mint állat^^ feljebb megy a kék csík és elindul de nem tom mit kell csinálini írja le vaki plz
  • Erneszt
    #3063
    SIKERÜLT!!!Kössz a Segítséget!
  • xy21
    #3062
    megnéztem a next gen-es TH videót!
    Nem semmi lessz a köv. TH kell majd alá vas úgy látom
  • XenonIceX #3061
    nem tudd valaki üldeni egy 100% savegame-et nagyon fontos lenne a nete nem találtam
    E-mail & msn: [email protected]
  • Balumann
    #3060
    -transfer gomb-al ha legegőbe vagy akkor acid drop vagy spin transfert csinál, leérkezéskor revertezik vele. Szóval az ugyan az a gomb. 2 revert van, az egyik az a spin transfer-acid drop, bert slide, és revert is egybe, a másik meg revert és switch.
    természetesen a deszkát a kezedbe kell fogni és úgy odamenni a falhoz. Megnyomni az előrét, és revert. De azt a revertet nem engeded el, hanem így mikor fut fel a falon (mind1 mikor, akkor mikor fut), megnyomod a hátra + ugrást, és wallflippezik.
  • Hypofely
    #3059
    hát futsz a falon mjad egyszeere hátra éss az ugró gomb
  • Balumann
    #3058
    Nem tom mi a nehéz ebbe a wallflipbe :/ főleg hogy faq-ba így leírtam
    Rohadt egyszerű a feladat, leírja hogy felfutsz a falon és utána hátra+ugrás. Amit kihagyott, hogy azt a gombot amivel felfutsz azt a hátra+ugrás megnyomásakor még tartani kell. Próbáld ki mind2 revert gombot.
  • Erneszt
    #3057
    Csao!ár megint elakadtam,a Wall Run -nál vagyis a Wall Flipp -nél mdert Wall Run -nál csak egy lépést tesz az ipse.Először is deszkával vagy deszka nélkül kell csinálni?Aztán hogyna?Nyomom az előre gombot es azt a gombot amivel revert kell csinálni?Vagy azzal a gombal amelyikkel Transer -t csinálok?Már csak ez a feladat van.Egyébként Beverli Hils -ben vagyok (de nem vagyok benne biztos hogy így írják).Valaki segítsen,de ha lehet akkor kevésbé bonyolult választ adjatok mert a F.A.Q -n is 2 napot gondolkoztam de csak azért jöttem rá mert megmondták hogy miaz.Előre is kössz a segítséget!!!
  • Balumann
    #3056
    szar idő, szar pálya ^^
  • Hypofely
    #3055
    holnap éppen a csajommal leszek a faszomat ogy ilyen szar időbe rakjátok
  • XenonIceX #3054
    Holnap csinálhatunk egyet!
  • Balumann
    #3053
    Ha itthon lettem volna és nem Chichago lenne a pálya akkor még lehet mentem is volna ^^
  • LPandN
    #3052
    De ez ma van? Mert most láttam és már nincs olyan server, és elmúlt 18 óra. :(
  • XenonIceX #3051

    Tony Hawks' American Wasteland
    SG MultiParty
    17:00 - 18:00 óráig
    Regions: Europe
    Server név: SG MultiParty
    Kezdő pálya: Chicago
    Játékosok: 8
    Jelszó: sgmp
    Megjegyzés: Aki jön jön aki nem nem én megyek!
  • Prince of Máté
    #3050
    rájöttem ha a distance clipping-et a Near felé csúsztatom nem szaggat de úgy meg szar:(
  • Prince of Máté
    #3049
    nem tudja senkise hogy miért akadozik nekem a THAW? (csak nagy pályákon)
  • Balumann
    #3048
    Én most láttam elöször ezt a feltöltő izét, és végignétem az oldalon és egyből rájöttem kérdezés nélkül hogy hogy lehet letölteni.
  • LPandN
    #3047
    Bocs hogy ilyen láma vagyok, de hogy lehet leszedni? Visszaszámol és rákatt és semmi. Le kell szedni ezt is? upgrade to sendspace Max™???
  • LPandN
    #3046
    Hát de ez cask a video. Ha ott fenn rákatt a THDJ feliratra akkor idejon hogy:Tony Hawks Downhill Jam
    Kiadó: Activision, Fejlesztő: Neversoft
    Platform: PC, Típus: Sport, Gördeszka
    PC... Biztos hogy lesz PC-re.
  • Vinsanity15
    #3045
    Mit értesz látványos dolgon??Win DVD Creator 2 vel csináltam
  • Fido4life
    #3044
    Hát az komoly lehetett... nekem amúgy jelenleg az a esti pálya,, ami a játék elején is választható..
  • Atti12
    #3043
    nekem si kéne már vidit csinálni csak lusta vok nekiálni :)
  • Balumann
    #3042
    Ja megnéztem a videot, nem lett rossz. Azért pár látványos dolgot is csinálhatná a játékba :P :D. A videot egyébként mivel szerkesztetted?
  • Vinsanity15
    #3041
    Amúgy melyik pálya a kedvenced?
  • Vinsanity15
    #3040
    Örülök hogy kedvet adhattam.Amugy ezt a videót törött kézzel hoztam össze:D
    Nehéz volt a játék
  • Fido4life
    #3039
    Kedvet adtál videó készítéshez ! :PP Most az elöbb csináltam egy 626 ezres Grind combót :D:D:D
  • Vinsanity15
    #3038
    Balu te nem nézted még a Videt?