5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #3117
    Nokia tábla alatti rész, a falon (azért jóval lejjebb a nokia táblánál)
  • Erneszt
    #3116
    Na ennél a feladatnál semmire nem jutok a szöveggel.Valaki aki tudja bejelölné hogy a képen hol van az a hely ahol grafitit kell csinálnom? Légyszi!Előre is kössz!!!
  • Fido4life
    #3115
    Nah majd megnézem
  • MimaSKATE
    #3114
    a kemera nézet gombokkal próbáld
  • skate
    #3113
    Hali!Lenne 1 kérdésem. Remélem ti tudtok segíteni! Elakadtam a THAW-ban. Tail whip-et kell nyomnom bringával és nem ír ki gombot h mit nyomjak meg. Ti meg tudtátok csinálni a feladatot?
  • Balumann
    #3112
    konzolos thaw-ba van asszem
  • LPandN
    #3111
    Ezt nem értem:Oldal
    Van olyan hogy Marseille és Atlanta?
  • Balumann
    #3110
    Megnézed a küldetésekbe (a menüben) akkor írja hogy mlyen ruha kell. Ha itt kell az az alien-es öltözék akkor a legelső pályán kell megvenned, ruhaboltba.
  • Fido4life
    #3109
    Valami Crazy Suit = Őrült Ruhában ? kell visszajönnöd hogy megcsinálhasd a feladatot...
  • Erneszt
    #3108
    Ennélk a feladatnál már tényleg nem tudom hogy mit csináljak!
  • Erneszt
    #3107
    Ok,de vannak olyan feladatok amik összefüggenek egymással és ha egyiket sem értem akkor meg hiába van ott a szótár mert a régit már nem tudom megnézni,legalábbis szerintem,és csak tippelek hogy vannak olyan feladatok.Egyébként már túl vagyok a feladaton.És figyelj kétszer ojan sok vagy háromszor több idő míg lefordíttom az egész szöveget a ragozásokkal együtt,mint hogy itt megkérdezem és válaszol rá valaki?Most kinek rossz hogyha itt kérdezem meg.Az annyira nagy baj hogyha fordíttás helyett itt megkérdezem?Mert ha igen nem gond aztomdom kössz szépen és nem kérdek semmit többet,ha ez ojan nagy baj...
  • Balumann
    #3106
    Látod pontosan hogy hol melyik ponton kell mit csinálni, ha a szöveget nem érted akkor is látod a trükköket, meg azt is hogy mikor kell. Max 1-2 szót ha nagyon nem értesz akkor meg betudsz írni egy internetes szótárba (a legjobb a startlap.com -on lévő szótár) :)
  • Fido4life
    #3105
    + ma már..
  • Fido4life
    #3104
    Ezt mondom hogy ahoz a feladathoz nem kell angol tudás... Amúgy én is Némettel kezdtem, de aztán fellebeztem, és 4-es vagyok Angolbol (na jó 3-mas)
  • Erneszt
    #3103
    Hé arra már gondoltál hogy valaki németet tanul??Ahhoz sem kell sok tudás hogy erre rájöjj
  • Fido4life
    #3102
    Nekem is Downtown-ba csinálta, de valami eszeveszett hülye trükk befejezése utána:
    manualoztam, valamit emgnyomtam, és elkezdett pörögni, kicsavarodni stb. a deszkán, és még nem is special trükk volt.. :P
  • Balumann
    #3101
    Huh, ez aztán nagyon bonyolult feladat... :D:D El se próbálod olvasni a feladatot, csak így nekimész megpróbálod 3-4x és ha nem megy már írsz is ide ? ^^
  • Balumann
    #3100
    nekem azt csak downtownba csinálja néha, ha storyba vagy single-be játszok rajta, egyébként jó. Bár mostanában nem találkoztam vele szerencsére
  • Fido4life
    #3099
    Sztem ehez nem kell angol tudás.. :PPP Amúgy tök megérte letölteni a rippelt változatot, azért néha elvagyok vele, kivéve amikor kék képernyővel újraindítja a gépet..
  • LPandN
    #3098
    Nem kérdezne senki se ennyit ha tudnának angoloul...
  • LPandN
    #3097
    Potosan le van írva a jobb felső sarokban: "Csinálj egy caveman-t a színház tetejéről, és érkezz a jelölésre."
  • Hypofely
    #3096
    asszem úgy hogy mész ugrasz a levegőbe felveszed a deszkát és úgy érkezel vagy pont fordítva hogy futsz ugrasz és a levegőbe deszkát berakod magad alá és landolsz
  • Erneszt
    #3095
    Ezt Hogz kell megcsinalni?
  • Erneszt
    #3094
    Ezaz!!!Sikerült!!!KÖSSZ!!!
  • Balumann
    #3093
    Mi aaaaaa, 3x olvastam át és mindig előző várost olvastam :S:S:S
  • Balumann
    #3092
    Ő, itt ha jól emlékszem akkor a lapátokon kell így ilyen slideolni (így ráugrik, és továbbugrik róla. Az összes lapáton megkell.
  • Erneszt
    #3091
    De én előző város helyett első várost írtam.Amikor építem a Skate Ranch -ot (tudom hogy egész végig azt fogom)
  • Balumann
    #3090
    Ennél pontosabban le se tudhattad volna írni hol vagy... ("előző városban lapátok")
    Légyszi vgy normálisan írd le hol vagy (város, feladat rész, stb.), vagy rakj be legalább képet...
  • Erneszt
    #3089
    Visszamenőleg az első városban amikor ott vannak a lapátok,ott mit kell csinálnmi vagy mijen trükköt már próbálgattam ezt azt,de semmi.Valaki segítsen légyszi.Alőre is KÖSZI!!!
  • Balumann
    #3088
    vagy F.A.Q
  • Hypofely
    #3087
    alul van egy kereső...
  • david508
    #3086
    valaki megmondaná hogy a Revert? nem tudom sehogyse
  • LPandN
    #3085
    Nekem a Varial kick vagy heelflip nem müxik csak nagyon ritkán.
  • Gary
    #3084
    Az a baj, hogy azt a három billentyűt nem tudja kiolvasni, ha egyszerre vannak lenyomva. Én is így jártam a Stalefish-sel, ekkor áttettem az irányokat a nyilakról az AWSD-re, a trükkök meg maradtak a KeyPad-en. Azóta már csak az én ügyességemen múlik (szinte) minden!
  • Balumann
    #3083
    Egyébként én könnyen végigvittem a story-t ebbe, de érdekes módon, az ilyen mikor trükköket kell csinálni... vagy csak 1 trükköt. Komolyan akármikor ezerszer megcsinálom egyms után, nem rontom le, de amikor feladat volt, mindig csak 3.-jára sikerült valamiért :D
    Alap beállításon játszotok egyébként (irányítás)?
  • Balumann
    #3082
    akkor próbáld kicserélni a billentyüzetet :D
  • Fido4life
    #3081
    Nem tom, nekem a THPS 3-mas időkben eléggé bejött az a pálya..
  • Tmacy
    #3080
    tudom hogykell a grab-eket nyomni,a többi mind működik..de ez már a thps2-nél si igy van..nemtudom mi baja lehet..
    peace^^
  • Balumann
    #3079
    Még nem láttam, de majd megnézem, de ha LA akkor még gondolkodok rajta ¢¢
  • Balumann
    #3078
    Jobban megtanulsz játszani látványosan, vagy ha pontra akkor több pontot tudsz szerezni ha olyan pályán játszol ahol alkalmas. Legtöbben sztem azért játszanak LA-n, mert a külföldiek gapline-n nyomultak, és úgy könnyü nagyon sok száz millt csinálni. Ahol viszon jól meglehet tanulni játszani, és nem olyan nehéz sok pontot csinálni (vagyis sok air lehetőség van), az Skatopia, vagy New Orleans. Ha meg style-ozni, látványos dolgkat akarsz csinálni, akkor Barcelona vagy Berlin, vagy Boston!! Ne LA-n játszatok, videozzatok, az nem jó pálya, se pontszerzés szempontból, sem style vagy látványra se!