5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • xy21
    #3197
    Na megcsináltam aggy msn címet és átküldöm a mentést!
  • xy21
    #3196
    Szerintem te ne nagyon szólj bele !
    Kössz
  • xy21
    #3195
    Na bocsánatot kérek tom hogy köcsög voltam de nincs valami jó hetem.
    De mongyuk már 5-jére mondod hogy sok a felkiáltó meg kérdőjelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na de amúgy meg nem tök mind1 ki nyitya a topikot???Teljesen mind1
    Ha meg annyira akarja az ember a topikot akkor már egyből megnyitja ha akarja.
    Az nem zavar hogy ezt nem te nyitottad (THAW topic)???????
    Na mind1 mégeccer bocs
  • Fido4life
    #3194
    azér kíváncsi leszek, hogy fogja vezetni :)
  • Halfer
    #3193
    nincs tárhelyed ahová feltöltsed? ha más nem akkor msn-en, ha van címed.
  • Balumann
    #3192
    Hehe, system of down az értelmes zene ^^
    Nem köcsög voltam, de érdekes az igazság érzeted. "Aki köcsög azzal én is köcsög vok". Nem voltam köcsög, csak mondtam hogy nagyon zavaró a sok kérdőjel. De az már igen hogy megkértem hogy had én nyissam a topicot és te kinyitottad. Nem baj, hülyének is kell valami :D Tied lehet.
  • xy21
    #3191
    Hehe most kezdek hozzá!
    De hogy juttasssam vissza???
  • Halfer
    #3190
    Nah, sikerül a küldetés a mentésemmel?
  • Fido4life
    #3189
    Kösz..
  • Halfer
    #3188
    Dead Kennedys - California Über Alles
  • Fido4life
    #3187
    Apropó, mi is a címe annak a Californiás főcím zenének ?
  • moralosan
    #3186
    mondjuk én alapból PS3ra várom :).

    Egyébként a videóból is lejön, hogy az csak egy "pínzcsináló" vacak, ami egyáltalán nem ér fel az eredeti TH-ok minőségéhez. Elég ránézni a HUD-ra. Mik azok ott má bazeg? :D
  • Fido4life
    #3185
    Nem volt köcsög, csak megmondta hogy ne írjál ezer kérdőjelet.. Menjél inkább hallgasd az aláírásodat..
  • xy21
    #3184
    Nekem bejön!Kíváncsi vagyok milyen lessz mer nem néz ki rosszul!
    Legalább nem azt a szokásost kapjuk mint eddig!!!
    Vajon milyen lessz a játékmenet???Lessz-e benne story???Teljes város vagy csak pályák???Hmm...???
  • Halfer
    #3183
    nekem a DJ nem jön be... versenydeszkázás?! no comment. P8 viszont nagyon állatul néz ki, sajna h PC-re nem jön. de még ki tudja, talán a PC-sek is kapnak vmi jót!
  • moralosan
    #3182
    inkább a project 8, mint a DJ... Az asszem nem is Neversoftos...
  • xy21
    #3181
    Aki köcsög velem azzal én is köcsög vagyok!!!
    Ezér én nyitottam a topicot!!!
  • Fido4life
    #3180
    Peace..
  • Balumann
    #3179
    leszarom hogy mit nem szeretsz, csak kegyetlen idegesítő a sok kérdőjeled ^^ de csak az értelmedet felyezi ki hogy mindig beraksz ezer kérdőjelet.
    Ha meg ilyen köcsög vagy hogy megnyitod a topicot mikor kértem hogy had én nyissam meg, akkor meg nyald ki, nem tok mást mondani. Nem égtem be sehol.
  • xy21
    #3178
    Na megnyitottam a Tony Hawk Downhill Jam topicot!
    Ott vannak videók, sorry képek még nincsenek!
  • xy21
    #3177
    Külheted megcsinálom!!!
  • Halfer
    #3176
    Halihó! Egy kis segítség kellene egy feladatnál. Már pár hónapja letettem a játékot, nem tudtam továbbmenni, de most előszedtem és azóta sem megy. Tony Hawk-nak Hurricane-t kell csinálni, de az istenért sem jön össze, mindig Bend Slide sikerül. Amikor sikerül, akkor meg pont nem azon a részen, ahol kell. Valakinek elküldhetném a mentésem és ezt megcsinálná nekem?
  • xy21
    #3175
    Nem szeretem ha lehordanak vagy csak figyelmeztetnek!!!!!!!!(a sok kérdőjel meg felkiáltójel!!!annyit teszek belőlük amennyit akarok)
    A másik:
    Lekéstél mer én nyitom meg a THDJ topicot mivel van már róla videó!!!
    Beégtél SRY
  • Balumann
    #3174
    Lehetőleg 1 db kérdőjel elég a mondat végére, és ne kavarj mindent össze a tájékozottak között, az új tony hawkokkal kapcsolatban :/
  • Balumann
    #3173
    Majd ha lesz róla valami video, vagy kép, akkor csinálunk neki topicot. És lehetőleg majd had én csináljam xD
    És akkor majd belinkeljük oda amiket tudunk majd róla. EGyenlőre még csak a Tony hawk next genről van video, aminek elvileg semmi köze a THDJ-hez.
  • xy21
    #3172
    Láttatok már róla videót???Mármint a DH-ról???
  • Atti12
    #3171
    downhill jam lesz PC re
  • LPandN
    #3170
    De az csak PS3ra lessz asszem és ami PCre lesz az a Downhill Jam.
  • xy21
    #3169
    Láttátok már mi lessz az új TH???
    A neve a Project 8 és szerintem eszméletlen lessz most mutatták be az E3-on!!
  • Tmacy
    #3168
    hát igen az az osztós néger arc mondja,ott énis minddel megjrátam,de legjobbna az utolsóval (amikro a háztetőről az utca másik oldalán lév "kicker"-be kell nollie triple heelflip-ezni..na ott az utca közepén lévő korlátra érkeztem és za továbbdobott és csak ugy sikerült ^^
    de az elején amikor nemvágtam a sponsor challenge-t akkor az sima háztetőről az a doboz tetejére asziszem nollie hardflipelés se ment valami könnyen ^^ csak aztán rájöttme hogy van sponsor challenge..^^
  • Balumann
    #3167
    Később másik pályán van. Van elöször az alappálya, van utána Downtown-ban, és utána úgyemlékszem hogy East LA-n.
  • LPandN
    #3166
    De nekem mégm indig azt írja ki hogy nics tobb sponzor challange pedig nincs meg az összes.
  • Balumann
    #3165
    én csak akkor jöttem rá hogy mindig van ez a szponzor challenge, mikor már azon a finálén is túlmentem, mikor üldöz a helikopter végig, és menekülni kell :D
    Én így minden után cisnáltam csak meg.
    Illetve 3 nap -ig kérdezősködtem mikor megkaptam a játékot és elkezdtem a story-t, hogy mi a lószart kel laz elején csinálni, mi az a szponzor challenge. Az nekem nem nagyon akart bejönni, hogy mi. Végülazt a táblát egyedül megtaláltam és onnan már tudtam, de aztán azt láttam hogy nicns több, és azt hittem hogy nem lehet többet csinálni :/
    De nem, az nem hiszem hogy egy küldetésről beszélünk, nekem az volt gond mikor East LA-n egy ilyen háztetőn, átkellett ugrani arról a tetőugratóról azon a házon azt a másik ilyen lapos tetőre Nollie-val. Az volt főként a gond hogy én bonelessel szoktam ugrani ha lehet, nem mnaulozok éppen elötte, és csak simán ugrással lehet, és nem ugrott át. úgyhogy nekimentem, grottam egy nollie-t, utána leérkeztem manuallal, és azonnal ugrottam még 1-et, és átugrotta. És meglett a gap is meg a másik is. Aztán ugyan abba a feladatba volt, hogy utána a háztetőröl átkellett ugrani oda a megálló tetőre. És oda meg úgy mentem fel, hogy nollie, és utána elkaptam azt a izét, és manuallal odamentem a hapsihoz :D
  • Tmacy
    #3164
    azzal a küldetéssel énis megszenvedtem..az volt az utolsó amit sikerült megcsinálnom a 95-ből ^^
    de nekemse ugy sikerült hogy rendesen átugrottam, asziszem ráugrottam a korlátra és arról beleestem a "kicker"-be..az durva feladat ^^
    amugy én a végén jöttem rá hoyg vannak iylen szponzor challenge-k és a véégn ennek a kedvéért kezdtemel csinálgatni őket..de ugyse voltam sikeresebb ^^
    peace
  • Fido4life
    #3163
    Ez tök fasza videó szvsz.. Bemutatja a THUG 2 marhaságait.. :))nopersze nem az összeset :PPP)
  • Fido4life
    #3162
  • Balumann
    #3161
    :D
  • Balumann
    #3160
    mátmint East LA-n.
  • Balumann
    #3159
    "Change stance � switch gomb, ez annyira nem használatos gomb, ez segítségével kel csinálni a nollie-t és pressure-t."
    Pontosabban, tartod a change stance-t, és utána ugrás. Igazából pontosan én se tudom hogy mikor csinálja :), de azt tudom hogy azzal a küldetéseel nagyon megszenvedtem, mert én nem jöttem rá mi az a sponsor küldetés (statok növelése), és alap statokkal vittem végig. Illetve balance-zni meg ezeket eléggé tudtam, nem is az volt a probléma, hanem az, hogy nem volt elég nagy az ugrás statom, és nem tudta átugrani. Aztán lecsaltam, nollie után leszálltam, és még egyet ugrottam hogy meglegyen a gap is meg a nollie is. ;)
  • Fido4life
    #3158
    "Change stance � switch gomb, ez annyira nem használatos gomb, ez segítségével kel csinálni a nollie-t és pressure-t."