5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Ramore
    #1636
    kombó :)
  • Ramore
    #1635
    nekem a gamepaddal még a manual sem megy, így nem tudom összekötni a komókat. fene sem érti, miért...
  • Halfer
    #1634
    irányítás elég kakin van beállítva, de én gamepadon tolom. ott sztem jobb. viszont sajna rég játszotam tony hawk-okkal így ha adnak egy küldit nem mindig tudom mivel mit kell csinálnom. nem tudjátok ki lehet-e jeleztetni a játékban hogy ne a bill kombinációkat írja tippnek,hanem a gamepad-ét?!
  • grizzly21
    #1633
    kérdés: lehet már tölteni torrentről? mert van csomo PS version is, nekem PC kell természetesen. amit töltöttem az megállt 96%nál...tud valaki egy jo torrentet?
  • Thadius #1632
    ja már nekem is vagyott le
    multit próbáltátok?:)sztem sokkal jobb mint a thug2 sokkal pörgősebb és élvezetesebb
  • quack
    #1631
    na most Santa Monicabam vagyok már
    küldik durvulnak, egyre jobb, az elejen szarok voltak a küldik
    viszont még mindig laggolgat, sőt ma már 2x is lefagyott úgy h ctrl+alt+del-re, semmire nem válaszolt restartolnom kellett...
  • Halfer
    #1630
    számomra eddig semmi új. olyan mint akár a THUG2. a bmx viszont állati nagy 5let benne. hol a nagy város?! majd lesz?! no load? eddig nem úgy tűnik... de azért jó, mivel a többit is szerettem.
  • Csuhai G
    #1629
    Valaki nem tudna nekem adni 1 SaveGamét??
  • asfa
    #1628
    grat jo lett töröm a fejem öteltek terén!
  • Thadius #1627
    csak szerintem bonyolult egy kicsit,az anti securomos nem ilyen "nehéz":)
  • SASboy
    #1626
    szerintem jó lett
  • Eisenhower
    #1625
    csatlakozom Thadius-hoz kiprobáltam én is és ugy is elindul :)
  • Thadius #1624
    nekem antisecurommal ment ugyanúgy ahogy azempire at ware-nál
    game databa be és onnan elinditani semmi porbléma:)
  • Balumann
    #1623
    THAW FAQ by Balu
    Közbe kitaláltam a jelszómat amit még nyáron adtam meg ennek a helpbybalu-s oldalanak :P
    Na nézzétek meg ha van még egyéb ötletetek akkor mondjátok
  • Balumann
    #1622
    abszolut nem csalódtam, sőt én arra számítottam hogy egy szar THUG 1-es utánzat lesz, szar flippekkel meg lassú játékmenettel. Erre potn az ellenkezője, egy gyors, pergős játék menet, és kurva jók a flippek és a trükkök, és a pályák is kegyetlenül jók improvizálásra is, és mindenre. és sok különbség van a trükkökben is, na meg stabilabb a játék és sokkal nehezebb elesni (nem esik el olyanba pl. hogy egy bucka van és egy picit elkanyarodik, stb.). Na meg a pályák is hogy akárhova megyek szinte, mindig útra érkezek, és nem kel megálni vagy belefutni hogy visszamásszak a pályára. ellökés is mindig működik. Egyedül az a rossz hogy néha beakad egyes helyeken, de ha jobb graffra rakom akkor nem annyira :/
  • bodesz
    #1621
    patch 1.01
    Fixed a multiplayer bug that occurred when messaging an offline homie. With the patch the keyboard will no longer lock up.

    hmm
    link
  • Fido4life
    #1620
    Neked bejött, vagy csalódtál ?
  • Balumann
    #1619
    elvileg kész a FAQ csak elfelejtettem a jelszót a helpbybalu.dox.hu -s oldalamra, elvileg nemsokára küldik a jelszót :/
  • quack
    #1618
    elmehetnek a gecibe hogy nem bírtak 10percet foglalkozni a pc-s átirattal...egy ilyen hát azért izom gépen sokszor diavetietes szerűen akad...hát ez bizony közel sem egy gta gördeszkával meg bicajjal mint ahogy azt igérgették
  • Fido4life
    #1617
    Én ezt már megmondtam...
  • Csuhai G
    #1616
    Nem úgy volt, hogy egy óriási pálya lesz?? Mert most is sok kissebb pályából áll a játék!
  • thhommy
    #1615
    nincs vmeikötöknek egy revenge kodja plz?
    elkezdtem szedni de a felénél lejárt
  • Thadius #1614
    hát mert az is:)
  • Fido4life
    #1613
    Tony Hawk mindig is marad (legalábbis számomra) konzolos game...
  • Eisenhower
    #1612
    na jó most jutottam el odáig hogy delete az egészet a szarba. faszért nem lehet egy kurva játékot rendesen megírni. ráadásul egy fing konzolos átirat. a tony hawk 1 volt a király. az is marad
  • Fido4life
    #1611
    Letöltsem ?
  • Ramore
    #1610
    Egyszerűen nem tudom, hogy egyes trükköket milyen úton módon kell prezentálni. (gamepad) :(
  • Eisenhower
    #1609
    enyém PCI-express :D
  • Lazlo
    #1608
    nekem is hasonló csak asus k8n 64+ 3200 his ex x850xt 256mb icq II turbó agp mittom én még mi :)
  • Eisenhower
    #1607
    abit an8 SLI a64 3000+ HIS Excalibur x800xl VIVO Dual DVI 2x 512/400 DDR HYNIX ^^
    winxp sp2-es
  • MimaSKATE
    #1606
    ja és a flipek ....azok nagyon jól néznek ki nem?
  • MimaSKATE
    #1605
    nagyon ott van sztem töb trick minden jobb de az a bajj akad de csak story-ba de csak 1 kicsit
  • Halfer
    #1604
    telepítem
  • Balumann
    #1603
    elkell szórakozni a beállításokkal. Nekem 1024x768 -on mind2 effektel alig akad, míg 800x600 alapon csomószor beakad
  • Fido4life
    #1602
    -m
  • Fido4life
    #1601
    Ez teljesen igaz, akinek tetszett a THUG 2, annak ez is tetszeni fog, viszont ha valaki a THUG 1-et szerette, a magam, utcás, deszkázós hangulatával, annak kevésbé...
  • Thadius #1600
    sztem a flip az istenjól néz ki ezerszer jobb mint a thugban
  • Halfer
    #1599
    hú de kíváncsi vagyok a játékra. még 1CD van vissza, de asszem ma már nem játszom vele, fraaaancba!
  • Halfer
    #1598
    miért milyen géped van?
  • quack
    #1597
    sztem nem olyan beteg eddig (beverlihilszben vagyok még csak)...a thug2ben meg a feladatok (pl elszabadítani a pokolfajzatokat, vagy lavizelni a strandolókat) és a szereplők (pl. steve-o) is tök betegek voltak, a videokrol ne is beszéljnk ^^