5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Thadius #1596
    nekem egyáltalán nem akadozik
    nagyon tetszik:)
  • Eisenhower
    #1595
    jó a gém csak az a rohadt akadozás ne lenne :( ezt a dolgot leszámítva jó a gém
  • Thadius #1594
    na most már jó de teljesen más mint a thugban és még zavar:)
  • Balumann
    #1593
    aki a THUG 2-t szerette, a THAW-ot imádja. Sokkal több minden van, sokkal látványosabbak a trükkök, és mégis megvan a pergőssége meg az őrült dolgai
  • Halfer
    #1592
    na akkor most attól szeretnék véleményt kérni aki nem fikázza a játékot!
    jobb, vagy van olyan mint a THUG2? nekem hangulatilag a TonyHawk's PS 2 jött be legjobban, aztán a THUG2 volt a másik amivel még sokat játszottam. szóval ez a THAW ez mennyire éri el az ő szintjüket? full grafon azért szép a játék? Kösz. (és tényleg kíméljen aki fikázza)
  • Balumann
    #1591
    de én teljesen máshol játszok, közel sem alap. Hogyha nem játszottál még régebbiekkel akkor erre állítsd, ha régebbiekkel alapon játszottál eddig akkor meg laapon játsz sztem vagy kérj mástól
  • Thadius #1590
    balu ha megtennéd tedd már be nekem a key konfigurácoódat mert nekem össze van kutyulva minden:P
  • Balumann
    #1589
    ja és még 1 nagyon tetszik a THAW-ba, a hangok kurva jók. Úgy tényleg élvezhető mikor manualozok meg slideolok, nem úgy mint az eddigiekbe. isteni!
  • Lazlo
    #1588
    hát nemtom én utoljára tony-s játékal nagyon régen jáccotam a 2vel még psx-en:) de kifejezetten teccik :)
  • MimaSKATE
    #1587
    sztem a játék k***a jó
  • Balumann
    #1586
    A játék nekem rohadtul tetszik, habár az akadások tényleg elég idegesítőek, nem kéne akadnia 1-2 részen. Graffha tényleg nem nagy szám, de a játék azért sokat változott a THUG 2 és THAW óta, és szerintem nagyon is jó. És igen is a THUG 2 rajongoknak ez mégjoban befog jönni, akinek a THUG 2 nem volt a kedvenc tony játéka annak abszolute egy fos lesz...
    A játék hangulatos, és jól megcsinálták a trükköket. Mondjuk az tény hogy ugyan azok a bugok mint a THUG 2,be hogy odaállok a sarokhoz és odaugrok egy flippel a falba, simán beesek a fal mögé (így gondolom azok is működnek hogy beflippelni a boltba, meg stb. :P) Na bug vadászat majd indul.
  • Lazlo
    #1585
    nemtom mi a bajotok vele :) nálam 1024ben fullon simán megy és nagyon tecik :)ötletes és szórakoztato nekem teccik :)
  • Eisenhower
    #1584
    "vegye meg az eredetit" hát szerintem konkrétan ennél a játéknál hagyja ki az eredeti játék megvételét mert egy rakás kulát kap a pénzéért
  • Thadius #1583
    hm azért ez nem igy megy:)
    sztem jó ötlet a FAQ
  • mucsácsó
    #1582
    ASUS GEF 6600 256mb
  • Geeryy
    #1581
    ugyanmar.en azt mondom h aki aki #1561-es LEFORDITOTT nfo fajl alapjan nem tudja megcsinalni, az vagy ne jatszon tort verzioval es vegye meg az eredetit, vagy adja el a gepet es vegyen egy konzolt.
  • SzakYy
    #1580
    hát aki nemtud vele játszani meg nemis szereti a gördeszkát, annak jóhogy szar
  • Eisenhower
    #1579
    milyen a vga-d?
  • drop
    #1578
    hát fent volt keméyn fél órát a gépemen ugy ahogy van leszedtem nem is teszem fel többet egy rakás szar se hangulat tulbónyolitot irányitás grafika 0
    vicchalmaz
  • Eisenhower
    #1577
    mivel más fajta riliz nincs így kizárásos alapon azt töltötték. még én is. igaz nem a mininováról ^^
  • mucsácsó
    #1576
    jah és a patchet is felraktam..
  • mucsácsó
    #1575
    hát ez a game egy rakat szar szvsz...íííígy elbaszni valamit...
    ekkora fos grafikát...de még a grafika...jó oké, tegyük félre...
    DE: megy szépen, de olyan akadásokat visz véghez hogy a hajam égnek áll.....
    ráadásul, tiszta bug az egész, ocsmány textúrák, és ez a mósodott kép effekt...ez nagyon nem passzol a gamehez..pfff, okádék az egész...sztem nagyon lefogják húzni majd, én sajnálom azért, mert vártam hogy milyen jó lesz...de nem :(
  • SzakYy
    #1574
    szerintem SamS is ezt írta 1544#
  • Balumann
    #1573
    nem ismeri fel benne nekem a securomot
  • Balumann
    #1572
    Előbb vagy utobb mindent feltörnek, SW Battlefront 2-höz, Worms 4 MAyhemhez, és need for speedhez is kijött rendesen működő crack, és ez is az a védelem
    Ez még nyilván csak a clone-s verzió, ami még nincs feltörve (na meg hát ezeket bonyolultabb feltörni, nem 1-2 napig tart, úgyhogy akinek nem indul az várja meg holnap vagy ma este csinálok egy FAQ-t hogy hogy kell elindítnai, képekkel együtt, vagy várjon pár hetet a crack-ra
  • quack
    #1571
    találtam egy sokkal egyszerűbb módszert a játék elindításához:
    Daemonnal (nem muszáj 4.0 lehett régebbi is) mount 1. cd Securom Loader nevű progival megkeresed a thaw.exe-t (nem a launchert) es elinditod
  • xy21
    #1570
    Amúgy nekem a Tök,öm kivan a mai játékoknál a védelmi rendszerrel.
    Régen volt ugy hogy még crack sem kellet aztán jött a crack és most meg...!
    Ki kell húzni a meghajtót a starcforcos jatekoknál itt meg megint csak valami progival indul anélkül nem.
    Szerintem a jövőben a védelem olyan lessz hogy kikell húzni az egész gépet meg a monitort hogy elinduljon a játék:D:D
  • asfa
    #1569
    válaszolna valaki légyszives???????????????????????????????????????????????????????????????????
  • SzakYy
    #1568
    ja a THUG1-ben lehet autót vezetni, de nagyon bénán van megoldva!
  • Balumann
    #1567
    THUG 1-ben lehet, multiba azzal szórakoztunk hogy beraktunk saját készítésü feladatokat, és abba meglehetett adni hogy milyen járművel mennyen (minden pályán legalább 1 lyen 4 kerekü járművet lehetett, van ahol 2-t. És akkor multiba autokázás + collision és repkednek össze vissza az autok :D jó szórakozás
  • asfa
    #1566
    volt olyan feladat amikor kellett!
  • Balumann
    #1565
    THUG 2-ben nem lehetett autot vezetni
  • Csuhai G
    #1564
    Tényleg lehetett kocsit vezetni a THUG 1-be ??!
  • Balumann
    #1563
    Hétfőn vagy holnap ha lesz időm írok gyorsan egy FAQ-t hogy kell elindítani.
    Ja és megvan hogy kell megcsinálni azt a falra mászos feladatot, mikor egy szaltót kel lhátra ugrani. Úgy ahogy levan írva a küldetésbe csak tartani kell közbe a spin gombot (amivel a falra mászol) és közbe megnyomni az ugrást és hátrát (thx for baluman :D)
  • Eisenhower
    #1562
    jah és azért ne felejtséteka játék telepítés után az 1-es cd-t visszamountolni ^^
  • Eisenhower
    #1561
    Telepítés:
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ

    * kicsomagolás

    * telepítés

    http://cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils_8.shtml itt megkeresed a Curerom részt arra rákatt leszeded ezt-->>> CureROM v1.3.1 (19-02-2006) [515 KB]

    bemész a program files-ba vagy ahova telepítetted a gémet és találsz ott egy ilyen nevű mappát -->> Aspyr Media, Inc ezt nevezd át ugy hogy kiveszed a vesszőt belőle. valahogy így -->> Aspyr Media Inc

    ezután jön a curerom


    feltelepíted a cureromot

    Select "Create a new CureRom profile."
    Click Next>
    Click Options>CureROM Settings
    Select "Thrid-Party Virtual CD/DVD-ROM"

    In "Configure" Select: Daemon Tools (Version 4.0.x or newer recommended)
    Set the Path to Application (make sure it's correct and pointing to daemon.exe)
    click Apply/Close

    Click Next>
    Select from Image Mounting Software: Use "DAEMON Tools" to mount my backup images.
    Select from Backup Image: *Mount the bC-thawa.BWT file*
    Select "Suspend CD/DVD-ROM Autorun while mounting backup image."
    click Next>
    Click Next>
    Click Save
    Click Finish

    ezután megkeresed a THAW.exe-t majd jobb klikk és a kompatibilitásnál beállítod windows 2000-re. ha vmi nem tiszta akkor privátba jöhetnek a kérdések.

  • xy21
    #1560
    A THUG2-ben lehet kocsit vezetni???
    Mert azt tudom hogy a sima THUG-ban(az 1-ben) lehet kocsit vezetni.
    És láttam egy thug2-es vidit ahol a 2-ik pályán valaki kocsit vezetett.
  • moralosan
    #1559
    mert meg kell tanulni :P

    amúgy szerintem is hihetetlenül elszarták az irányítást, még a menüben is azokat a gombokat kell használni, amikkel mész játék közben :[.
  • Ramore
    #1558
    Hát, mit is mondhatnék, elég vacak lett a játék, így 1 óra játék után így látom. :(

    Tényleg dühítő, hogy rossz a kijelzése a billkiosztásról, továbbá a manual trükközést nem találtam még meg, igaz gamepaddal játszom.
  • asfa
    #1557
    nekem nem az kell!#1542