5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Halfer
    #1676
    hát ez kész, ne nézzetek hülyenek pls
    -egyik feladat az elején a Revert. fel egy ugratón és fent R? hát nekem nem azt csinálja amit bemutat a pankgyerek. what shall i do?
  • Thadius #1675
    jó mert gondolom elbasztad..
  • Balumann
    #1674
    Nagyon nehéz egyébként visszaolvasni pár üzenetet...?
    írtam FAQ-t hogy hog kell beállítani, bár az alapján se indult el mindenkinek, így frissítettem most.

    FAQ
  • ujfal
    #1673
    link? :D ez röhejes 1. elirtad nembaj kettő megtaláltam letöltöttem az is hibát ír :D
  • Thadius #1672
    próbáld anitsecurommal
  • ujfal
    #1671
    valakinek megvan még?
    nekem állandóan hibát ír...
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.Cure rom-al megcsináltam mountoltam a daemon bevan álítva minden franc de mindig ezt irja vakinek valamien ötlete?
  • bodesz
    #1670
    saját készítmény...:)^.^
  • Balumann
    #1669
    na frissítem, megint eszembe jutott
  • Balumann
    #1668
    most frissíteném a THAW FAQ-t az új fejleményekkel de megint elfelejtettem a jelszót. :S mostmár nekem is megy a securom loaderrel is, a daemon tools 4 holnapjáról már az 1.1-et lehet leszedni, a gameburnról csak a 1.0 -t.
  • Fido4life
    #1667
    Ez jó :D
  • xy21
    #1666
    Baluman!Az oldaladról nem tudom letölteni a THUG2 kulcsátírót!Csinálj valamit PLS!
  • Eisenhower
    #1665
    ez nem a hivatalos oldalról van? amugy sztem jó ^^
  • ujfal
    #1664
    hi nekem a game ezt irja ki:A required security module can not be activated. This program can not be executed. mit tegyek?
  • asfa
    #1663
    ennyi esze legyen!
  • xy21
    #1662
    Huh csak megkéne szerezni:D
  • bodesz
    #1661

    ez jólesz?
    rakasd be :P
  • MimaSKATE
    #1660
    balu jók a képek!
  • Thadius #1659
    hát végülis ha megszerzed az összes városrészt akkor igen, lesz egy nagy városod:)
  • Thadius #1658
    egyébkéént mi lesz a bannerrel?:P
  • Balumann
    #1657
    tessék pár kép :P
  • Balumann
    #1656




  • Thadius #1655
    valaki csinált mégegy topikot...
  • Eisenhower
    #1654
    én meg leszedtem a daemon tools honlapról az antisecurom progit ^^ és megy
  • Balumann
    #1653
    SecuROM 7 Burner Loader v1.0
    Én ezzel próbálkoztam, nekem nem megy ezzel
  • SASboy
    #1652
    thx már nagyon várom, hogy lent legyen :)
  • thhommy
    #1651
    azt a progit nemvágom honnan lehet letölteni?
  • Halfer
    #1650
    nekem úgy megy hogy a Securom loader-ben a thaw.exe-t elindítom, közben a cd1 be van tallózva dt4.03-ba
  • Halfer
    #1649
    nem emlékszem már a többi rész grafikájára, de sajnos azt veszem észre, hogy nem sokkal változott! számomra még mindig olyan elmaradott. full grafon játszom de még elvárja a "játékos szemem", hogy lehessen több dolgot rányomni! de ez van. egyenlőre a story mode-ban a keződhelyen vagyok 1-2 feladattal a hátam mögött. hol van az ígért egy nagy pálya?! aki továbbjutott mondjon nekem egy-két dolgot, hogy hogyan és mi lesz utána, köc.
  • thhommy
    #1648
    hy nekem sehogy se akarja elinditani mindig azt irja ki h hibát észlel ezért leáll pedig mindent ugy csináltam ahogy le van irva
    sztetek mi lehet a probléma?
  • Balumann
    #1647
    A játék nem ír semmt hogy melyik gombbal kell. A főmeüs beállítások alapján írja a kezdőbetüjét hogy mit kell nyomni. (O - ollie vagy ugrás, K - kick vagy flip, G - grab, R és mögötte egy kör az a revert vagy spin gomb, stb.. Az előző részbe azt mutatta amit beállítottunk betüt, annyiből jobb volt.
    Gamepaddal nem próbáltam de biztos rohadt nehéz lehet. De akik többszáz miliót csinálnak THUG 2-be, azok is majdnem mind gamepaddal játszanak, tehát annyira nem hiszem hogy lehetetlen. Majd ha lesz gamepadom egysze rakkor kipróbálom
  • Eisenhower
    #1646
    az a baj hogy hiába állítasz be magadnak saját gombkiosztást akár billen akár gamepadon akkor is a default gombkiosztást írja a játékban. elég béna.... amugy hogy a faszba lehet a classic résznél megszerválni a secret tape-t? fent vagyok a tetőn át kéne ugorni arra a háztetőre ahol a kazetta van de akármit csinálok nem "repül" át
  • Halfer
    #1645
    feltöltöttem neked 2-t ha kell még csinálok:
    kép 1
    kép 2
  • Halfer
    #1644
    nos nekem csak az a bajom, hogy nem a gamepados tippeket írja a játék, hanem a billentyűzethez.
    szerintem nagyon jó gamepaddal, jobb mint bill-en. ugrás-t 2-esre raktam, irányítás viszont a bal analoggal. a manuál így úgy megy, hogy nyomom a 2-est és a le-föl-t nose illetve szimpla manualért. utána már csak az egyensúlyozás van vissza, szintén a bal analog felel érte. trükkök összekötése nekem sem nagyon megy, mert még nem szoktam hozzá, többi TH játékot bill-en irányítottam. te sem tudod hogy hogyan kell h a gamepadhoz jelezze ki? (zavar pl hogy nyomd meg a C-t a leszálláshoz és akkor no melyik is a C megfelelője?! :S)
  • Balumann
    #1643
    nekem nem megy
  • SASboy
    #1642
    Csináljon már vki screenshotokat pls :D
  • Balumann
    #1641
    ez a securomos ez a secu 7 burn load.exe amivel csak megkell adni aj áték indítófájlját? Én a Crashday-el próbáltam, és nem ment, de az sehogy sem ment csak a mostani crackkel. Megpróbálom hogy megy-e nekem.
  • Fido4life
    #1640
    Azért sztem jó.. De igazad van, inkább megvárni a PS3-mat..
  • Ramore
    #1639
    hát nem ez lesz a megoldás a számomra, különösen nem egy "lejárt szavatosságú" konzolgép. azért megvárom, más gamepados játékos tapasztalatát, náluk megy-e a manual egyensúlyozós kétkerekezés.
  • Fido4life
    #1638
    Vegyél
  • Fido4life
    #1637
    Vegyál PS2-őt, már 20-ért van !