1127
DarkStar One
  • gyuri222
    #1087
    Sziasztok elakadtam a játékban: 6. Jack`s Whereabouts

    El kellene menni a Barnard rendszerbe, és ott megkeresni vmi La'zaar nevű ürgét,de sajnos nem igazán engedélyezik(azt írja hogy a hiperugrás arra nem engedélyezett; a csillagtérképen két különböző mezőben jelennek meg azok a rendszerek ahova elmehetek).
    Mit kellene tennem illetve ti mit csináltatok?
    PLS HELP ME!!!!!!

    A válaszokat előre is megköszönném
  • Cyrus666
    #1086
    hy! Én még anno gameltem vele, csak egy ponton totál beszaggatott amikor sokan jöttek, pedig a max configra írja ki a gépemet. Most szedem a patchet, az jó a warez gamehoz?
  • norberto3
    #1085
    Ha az amikor azt írja, hogy vizsgáld át a konténereket, akkor azt a bal alsó sarokban lévő "visual target display" nevű gombbal kell megtenni.
  • adeva
    #1084
    Hello!
    Szerencsésen túl vagyok az alább említett részen, viszont elakadtam a következőn, ahol a 3 konténerrel nem tudok mit csinálni. ha tud valaki segíteni, megköszönném!
  • norberto3
    #1083
    Hát erre kiváncsi vagyok, ugyhogy rakhatom fel ujra a gamet.
  • sgabor80
    #1082
    A faranc belé, tényleg úgy kellett.
    Először el kell intézni a Raptorokat, majd a melléjük küldött 2 vadász utánpótlást. Utána a kilőni a 4 konténert, és irány a következő rendszer.
  • sgabor80
    #1081
    Helló!

    Látom sokunknak ez a problémánk.
    Igen, szétlövöm őket, már az elején, majd elintézem a Raptorkat, de amikor a hipertérbe szeretnék ugrani választás elé állít, hogy kilépjek a játékból, vagy ne ugorjak. Különben misson fail.
    Valaki tényleg elárulhatná, hogy a fenébe kell túljutni ezen az idegesítő küldetésen. Már mindent megpróbáltam, de hiába.
  • tmisi
    #1080
    Nekem marhára bejön a game, ehhez képest az X2 dögunalom volt (végig sem vittem), az X3-at még nem próbáltam.
  • norberto3
    #1079
    Ha szétlövöm őket akkor mission fail. Azt írja, hogy vigyem el őket az állomásra, de 4-et nem tudok egyszerre vinni, ha meg csak 3-mat viszek akkor is mission fail.
  • tomonor
    #1078
    Ha! Jó nagy utánzat ez játék az X3 Reunion után...Nem mintha nem vittem volna végig 1000X
  • Devotus
    #1077
    A 4 konténert szétlőni kell ha jól tudom(egyszer már végig vittem, csak most megint kedvet kaptam:P)
  • norberto3
    #1076
    Én mikor feltettem a gamet ráraktam a patchet + crack + nvidia fix + vmi windows fix és így tökéletesen ment kivéve amit az 1068-ban írtam (de ezt patch és fix elött is igy csinálta ugyhogy a tört verzió az lehet hogy nem egy járható út)
  • lac coo
    #1075
    Magyarítás továbbra sincs ? :(((
  • Devotus
    #1074
    patchet raktam, aztán annak a törését is kipróbáltam
    letöröltem, majd a regfájlokat is átnéztem, hátha azzal van a gond,
    egyik ismerősöm, ugyanarról az image-ről rakta fel, és gond nélkül elindult neki, megpróbáltam azt átmásolni, de semmi nem változott
    kb ennyi
  • norberto3
    #1073
    Ha leírod pontosan hogy ezzel mit akartál csinálni mert én nem értem akkor utánanézek hogy mit tudok segíteni.
  • Devotus
    #1072
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy van-e aki még látogatja ezt a topicot, és hogy tud-e valaki segíteni a próblémámon, vagy tudja hogy ilyenkor mi a teneendő!
    Ha átmásolom a voyager.dll-t akkor nem indul az exe, és nem történik semmi, ha nem másolom át, egy darabig tölt, majd kiad 4 hiba üzenetet egymás után!
    "Uncaught Exception in LoadMipMap"
    "Uncaught Exception in LoadImage_Aim"
    majd ugyanezeket kétszer, egy darabig próbálkoztam, néhány dologgal, de semmi nem működött! Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, és veszi a fáradtságot hogy leírja azt nekem :)
  • norberto3
    #1071
    Hát ilyen problémával én nem találkoztam, ha nem tettél rá patch-et, akkor probáld meg azzal, ha utána sem mükszik akkor gáz. Probáld netán más fegyverrel.
  • rotator
    #1070
    A tört változatok csináltak ilyen mókád dolgokat emlékeim szerint.
  • kisss19
    #1069
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, az a gondom hogy egy idő után a lézerágyú nem oda lő ahova az egérrel célzok. Már többször újrakezdtem a játékot az eleján még jó majd a harmadik alapküldetés után elállítódik jobbra, nem találtam a játékban arra utaló jelet hogy szinkronizálni kellene az ágyúkat. Amikor pedig vettem egy másik lézert az is félrehordott.
    Olvasgattam a hozzászólásokat úgy tűnik csak nekem van ilyen problémám.?
  • norberto3
    #1068
    Tudna valaki abban segiteni hogy a Schel bolygón mikor fel kell szedni 4 konténert és be kell vontatni azt hogy csináljam mert csak 3-at tudok felvenni.
  • ajoci
    #1067
    én is itt akadtam el
  • rotator
    #1066
    ???
  • [Jakuza]
    #1065
    Mivel az nem PC DOS-os valtozat, hanem Amiga emulator :D
  • kisgezenguz
    #1064
    Hi!
    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy honnan tudom leszedni a DSOFixer-t?
    Még csak most szedtem le a Darkstar One-t és szomorúan tapasztaltam hogy nem mükszik rendesen valami a grafikánál, úgy tudom a ez a fix megoldja.
    Előre is köszi!
  • Titan
    #1063
    Respect!
  • lac coo
    #1062


    Nagyon várom !!!
  • Alwares
    #1061
    Dolgozgatok rajta, de a gs-es hírezés melett nagyon kevés időm van rá, valószínüleg keresek egy új fordítót, hamarosan aki befejezi amit elkezdtem.
  • lac coo
    #1060
    Magyarításról nincs valami híretek ?
  • PiszkosFred
    #1059
    Elore is koszonom ;]
  • CodeRed
    #1058
    Elkészült a zenei anyag, ha lesz valahol elég hely feldobom és tolok egy linket :-)
  • rotator
    #1057
    Van PC-s (DOS-os) változat, de azt kicsit nem egyszerű elindítani, úgyhogy WinUAE + frontier.adf :)
  • CodeRed
    #1056
    Hogyan? Emuval, vagy van PC-re átírt változat?
  • rotator
    #1055
    Kipróbáltam, azta, ez durva!
  • Alwares
    #1054
    Akkor majd azt fogom feltenni ;-)
    De készül most asszem Infinity: Quest of Earth a neve, MMO lesz asszem és egy-két ember készíti, biztosan nagy Elite hívők, remélem jó lesz :) Asszem volt itt hírben is az SG-n...
  • CodeRed
    #1053
    Én úgy tudom, hogy az egyetlen ilyen játék az ELITE 2 volt.
  • rotator
    #1052
    Én még nem találkoztam olyannal, amiben le lehetett volna szállni folyamatában az űrből érkezve. Bár eleve gondom szokott lenni a bolygók méretarányaival. :}
  • Alwares
    #1051
    Igen megnéztem! Arra voltam kiváncsi hogy van-e még más olyan űrhajózós játék amiben le lehet szállni a bolygókra? Nem olyen Freelancer félén, hanem ügyesen manuálisan!
  • CodeRed
    #1050
    ITT van az eredeti intro összehasonlításképpen 15 évvel ezelöttről.
  • CodeRed
    #1049
    Ez az Amigás Elite2 - Frontier. Ott egy floppyn volt ez az egész játék. Youtube-on megnézheted az eredetit is. A kérdésem arra vonatkozott, hogy a remake-ről tud e valaki valamilyen infot, vagy ez csak egy video...ami egyébképnt hozzá teszem egy-az egyben az eredeti játék intrója csak új köntösben. Ha így nézne ki a remake akkor nem is kellene semmilyen más játék.
  • Alwares
    #1048
    Huh ez milyen? Ugy láttam le lehet szállni a földre! Más ilyen game nincsen?