434
  • zoral1000
    #154
    valaki tud feliratot hozzá légyszi segítsetek
  • STREEX
    #153
    Na én is túl vagyok rajta.Sztem jobb lett 1-nél.Bár ebben azért voltak irreális húzások.De a dolog lényege az hogy nem egy újjabb rókabőrt húztak le hanem zseniálisan továbbvitték a történetet.Ez a titka annak hogy egy folytatás jó legyen.És azt hiszem lesz még mire fényt deríteni a harmadik részben is.
  • bertino
    #152
    aztamindenit, és télleg nagyon ugy néz ki
  • PLackó
    #151
    a folytatásra nagy az esély, már le is van foglalva a domain név
  • PLackó
    #150
    rohadt jó volt a film,megnéztem.sikerült ismét egy szép kis csavart belevinni a történetbe:)
    számomra még az első részt is fölülmúlta.

    a végéből arra következtetni hogy szerencsére nem ússzuk meg 3. rész nélkül :)
  • Csacsi
    #149
    mp4-ben? Az jó...akkor megnézheted például psp-n :D
  • xy21
    #148
    Én is most töltöm valami mp4 fájlformátumban(???????).Remélem jó lessz mert az 1 az odabaszott.Amúgy meg ezt a filmet csak feliratosan szabad nézni mert.Mert én az 1-et feliratosan néztem majd szinkronosan és olyan szar volt a magyar szinkron .Tehát eredeti hangon jó nézni.

    ÉÉÉrteem???
  • Iori
    #147
    dec. 29 hazai bemutató
  • PLackó
    #146
    Az első kivégzést megnéztem de tovább nem,megvárom a feliratot mivel elég csekély az angoltudásom
  • EmThor
    #145
    sajna torzított a beszéd alig érteni :( de amúgy jó volt a film, KEGYETLEN :D
  • PLackó
    #144
    "A Saw 2 kb egy 7mulva varhato. A 7en megszerzem a filmet es indul a melo ezerrel:) Remelem nem akadok fel egy nagyon torzitott beszeden vagy hasonlon... Helyzetjelentes (esetleg vegleges felirat is) kb csutortokon."

    feliratok.hu , Október 30.-án írta egy fordító a fórumba.
  • bigfoot
    #143
    Saw 2 TS SVCD *English*
    mindenkinek ez van meg?
  • EmThor
    #142
    nekem is tetszett, de 1 jobb volt, ez ugyanaz volt, csak nagyobb hosszabb vágatlan, gonoszabb, ennyi, az 1 nyomdokain, de 1szer már láttuk, most másodszor, sokszor erősebben megy az undorkeltés de ennyi. 3. rész tuti lesz, hogy 1 dobozba még plusz el lehessen adni trilógiaként. :/
  • bertino
    #141
    jó! Művészalkotás!!! ÉS tényleg ilyen folytatásról kell példát venni! még így felirat nélkül is

    egyebet nem tudok mondani, már az egy is onnantól, hogy először megnéztem örök févörit marad, de ez csak rátett még egy lapáttal

    Saw 2 - n01

    remélem az üvegtigris második része is hasonló élményeket okoz
  • zaki
    #140
    hülye kérdésre hülye válasz
  • Csacsi
    #139
    Kurva jó volt....méltó volt az elődjéhez. semmit sem vesztett az erejéből nálam a saw. Na így kell megcsinálni egy folytatást, lehet példát venni.
  • bertino
    #138
    egy kurva kérdést csak fel lehet tenni nem ? meg ne egyél már miatta...
  • fifi
    #137
    igen!
    két nap alatt angol nélkül lefordították és beidőzítették neked!!!

    persze..
  • bertino
    #136
    Saw.2.TS.XViD-maVen

    egyébként van már ehhez magyar felirat ?
  • bertino
    #135
  • PLackó
    #134
    nem tudtam hogy ilyen jó a torrent most nekem is jön 120 kb/s-al
  • bertino
    #133
    80.9%
  • PLackó
    #132
    ez jó hír hogy ti is ilyen jó véleménnyel vagytok róla,már csak egy linket kéne keresni :)
  • winnie
    #131
    jó volt.

    8/10 - ennél több nem is kell.

    hol a harmadik rész?
  • Dynamic
    #130
    Aki írta(mindkét részt), sem sokkal idősebb.De Adam-et is ő játszotta az első részben.
  • vg
    #129
    Most látom, ezt a filmet egy 26 éves srác rendezte... bakker!
  • zaki
    #128
    #108
  • vg
    #127
    Saw.2.TS.XViD-maVen ezt láttam, 1 cd, divx. Elég jó a minőség, nézhető.
  • PLackó
    #126
    van olyan jó mint az első rész?milyen minőségben láttad?
  • bertino
    #125
    én azt várom, hogy akárhol, de megnézhessem...
  • Esrohnoil
    #124
    Mozikban pontosan mikor lesz itthon? Még idén várható?
  • Iori
    #123
    Huuu nagyon meglep ez a hét és fél csillag az IMDBn. Örülők hogy a Saw 2 nem lépett más horror folytatások nyomdokaiba. VÁrom az itthoni mozi bemutatót
  • vg
    #122
    Éppen most néztem meg bazzzzz! Iszonyat jó!!! :)
  • Alien
    #121
    TS= TeleSync , kamerás még mindig, csak a hang közvetlen fottásból származik, amikor nem, akkor CAM jelzés van.

    Ami nem kamerás az a TC=TeleCine, ilyenkor a mozigépről van átvéve digitálisan a film, ez már nagyságrendekkel jobb mint a CAM és TS jelzésű filmek.
  • zaki
    #120
    csalóka ez, mert pl a war of the worldsből is volt egy olyan moziból felvett változat, aminek qrva jó volt a minősége, még a hang is...
  • fifi
    #119
    nézd meg a képét, sztem jobb mint az előző...

    ha TS jelzésű, akkor az nem kamerás sztem.
  • PLackó
    #118
    ismét kijött egy új verzió:

    2005-10-31 XviD Saw 2 (2005) *TS* MAVEN 49x15 MB 608

    még ez is moziból felvett,igaz?
  • PLackó
    #117
    2000 szavazatnál jár de a szavazók szerint még mindíg van olyan jó mint az első rész
    Már kiváncsi vagyok rá,várom.Csak nem várok december végéig,ezért remélem minél hamarabb kijön nem kamerás warezbe.
  • N1
    #116
    MOndjuk érdekes, hogy Romániába miért amcsi bemutatóval egy napon nyomják, másutt Eu -ba pedig jóval később
  • winnie
    #115
    Komoly? M.o. a világ vége...

    mindig tetszett, ha valaki megalapozatlan butaságokat ír, mert lehet mosolyogni.

    a magyar premier megelőzi a francia, német és olasz premiert is.

    tovább megyek. mivel a film nemzetközi forgalmazásáról nem a hazai forgalmazó dönt, ezért nagy merészségről tesz tanúbizonyságot, hogy egy igazából sikerre nem nagyon számító filmet itthon egyik első országként láthatunk európából.