434
  • winnie
    #194
    Váá, ettől idegrángást kapok.Semmi köze a Sevenhez.Annyi, hogy van egy sorozatgyilkos, aki egy magasztosabb cél érdekében "érdekesen" öl.

    ne kapj rángást:) anno mág ehannel is elmondta, hogy a hetedik inspirálta a filmet, de persze anélkül és tökéletes a párhuzam, főleg azért, amit te is elmondtál (sorozatgyilkos, a cél, játék a rendőrökkel, stb.)
  • bertino
    #193
    viszont a doki nincs ott mellesleg meg sztem tuti, hogy az a lényeg, hogy otthagyta Adamet, aki segített Jigsawnak őt bejuttatni oda... oka nem nagyon volt rá, hogy segítse őt kijutni onnan ^^
  • Dynamic
    #192
    SPOILER!

    Mondjuk már csak azért is biztos, hogy a doki nem jutott ki, mert ha kijutott volna, akkor már Adam sem lenne ott, hiszen nyílván visszamentek volna érte.
  • STREEX
    #191
    Szerintetek eleve trilógiának írták a forgatókönyvet?Szerintem nem kizárt.Mivel ilyen jól folytatódott a kettő.
  • bertino
    #190
    okés semmi gond, csak vhogy logikátlan volt tényleg, no problem :)
  • Csacsi
    #189
    Spoier.

    Na Ok. Szóval úgy gondoltam, hogy Adam, és Zap van ott. A dokit viszont nem láttam, de állítólag ő is ott van, mikor menekülnek lehet látni, ezt majd este megnézem. Kicist összekevertem a neveket. De úgy van ahogy Te mondtad. Sorry.
  • bertino
    #188
    Spoiler

    He ???
    Nah :D Van egy láb a láncon(az lesz sztem a doki ottmaradt lába, amit otthagyott, továbbá van egy hulla a földön és van egy a falnak támaszkodva, mégis mi nem világos azon, hogy a doki elment, Zap és Adam meg ottmaradt ? :)
  • Csacsi
    #187
    Spoiler!

    A régi helységben Zap van, meg a másik hulla, milyen szégyen, hogy nem jut eszembe a neve, szóval a fotós az első részből, akivel össze volt zárva Adam. Adamat nem láttam az üldözés közben, de majd este megnézem megint.
  • Dynamic
    #186
    Váá, ettől idegrángást kapok.Semmi köze a Sevenhez.Annyi, hogy van egy sorozatgyilkos, aki egy magasztosabb cél érdekében "érdekesen" öl.
  • Dynamic
    #185
    SPOILER!

    Lábatlan hullára én sem emlékszem, pedig újra megnéztem a végét.
    Mondjuk az a fickó akit mondasz azért is Zap, mert az előző részből a doki kimet a helyiségből, tehát ott semmiképp nem lehet.
  • Dynamic
    #184
    Hu, de kemény volt.Mindenképp méltó folytatás.Durvább, véresebb és a csattanó is üt.
  • hmhm
    #183
    ja , van felirat? ok
  • bertino
    #182
    lábatlan hulla ? én csak egy lábat láttam a láncon, de hullát csak egyvkit háttal a falnak dőlve, sztem az lesz Adam
    szerk.: igazad van, egy hulla van a földön is, az lesz Zap, de Gordon nincs ott
  • bertino
    #181
    várni... mikor már kész van ?
  • hmhm
    #180
    mennyi szöveg van benne, érdemes várni feliratot, vagy lehet anélkül is követni?
  • Sephi
    #179
    SPILER!!!!


    Nah akkor. Szal amikor Amanda es David rohannak Xavier elol a pincebe tisztan ki lehet venni egy labatlan hullat szal az lesz Gordon. Akkor bent volt Adam ugye es akkor a masik hulla Zap volt. Remelem jol lattam. Ez azt jelenti hogy akkor Gordon doki megsem elte tul :(
  • Alien
    #178
    Tényleg, erre én is kiváncsi vagyok :)
  • Alien
    #177
    Most néztem meg én is :) Már az se semmi ahogy kezd a film :D Na meg a vége ;) Jó volt, tetszett :)
  • bertino
    #176
    ez engem is érdekel :)
    ugyanis ebben a részben ott volt a neve a szobájának a bejáratánál :) Ő volt a doki, mikor megállapította Jigsawnak, hogy beteg

    nyugi emberek, ez nem spoiler, de kiderül a történetből
    mondanék többet is, de az már tényleg spoiler lenne :(
  • Szolnokboy
    #175
    komolyan fantasztikus volt....nem lehet rá mit mondani ! Igy kell forgatókönyvet irni és folytatni egy már jól felállitott koncepciot...ennyi

    10/10
  • STREEX
    #174
    De vajon mi lett a dokival az 1-ből?Vajon visszatér a 3. részben?
  • bigfoot
    #173
    hát ha ilyen lesz akkor megleszek elégedve:)
  • ghost2
    #172
    Nekem azt mondák hogy a fűrészt a Se7en(hetedik) címü filmröl koppintották!
  • ghost2
    #171
    kiváncsi leszek hogy majd a saw3 -ban mit alkotnak
  • ghost2
    #170
    Ennek a vége is odabassz rendesen!
  • bigfoot
    #169
    úgy értem nem mondok semmi spoilert
  • PLackó
    #168
    te találtál benne poént?
  • bigfoot
    #167
    megnéztem!!
    poént nem lövök le!durva film,mindenki nézze meg!!!!!4
    10/10
  • bertino
    #166
    felirat alapján semmilyen véleményem nem változott, a Saw továbbra is viszi a pálmát,

    n1
  • Kandurex
    #165
    érdemes, ahhoz képest, hogy TS, nagyon jó a minősége
  • bigfoot
    #164
    érdemes ezzel megnézni?
    vagy várjak még?
  • PLackó
    #163
    már megnéztem,nem spoilerezek de mindenképp érdemes megnézni
  • bigfoot
    #162
    olyasmit hallottam hogy ennek is hasonlóan jó vége van mint az 1 nek:)
  • zaki
    #161
    az zsír, akkor már végre elkezdhetem lehúzni a filmet :)
  • PLackó
    #160
  • bertino
    #159
  • Gabe18
    #158
    Saw 2 (TS.XviD-maVen)
    Ehhez jött egy magyar felirat a feliratok.hu-ra.
  • deicide
    #157
    szivem csücske..ez a fim..premier elötti vetitésen voltam amikor az 1 volt..!

    és nagyon hamar megvolt dvd-n 1 svéd..vagy ausztrál oldalrol..!
    persze magyar feliratt is volt hozzá..igy már kész is volt a dvd!
    és szerintem jobb volt feliratosan mint magyar hanggal..!
  • PLackó
    #156
    elvileg hétvégére lesz.
  • Sephi
    #155
    Hmm leletem egy angol feliratot hozza de latszik hogy valami fordito progival volt csinalva...