434
  • Sephi
    #234
    Hat nekem mondjuk valami reklam laccik :D
  • Maco13
    #233
    neked nem ez látszik?
  • STREEX
    #232
    Ha jól számolom 12 év telt el a két film között.Úgyhogy nem a sminkes volt kiemelkedő:).
  • Maco13
    #231
    télleg nehéz. eléggé más feje van a másodikon sokat dolgozhatott a sminkes rajta :P
  • smici
    #230
    :D
  • STREEX
    #229
    Az imént unalmamban megnéztem hogy a filmek szereplői mikben játszottak.Nehéz elhinni hogy ez a két ember egy és ugyanaz:



  • bigfoot
    #228
    mit nem lehet ezen érteni?
  • csum666
    #227
    eléggé:D
  • smici
    #226
    olyan nehéz megérteni? :D
  • csum666
    #225
    Spoiler!?

    Nos amit láttunk kb 1 óra 10 percen át az csak előre felvétel volt a film szerint és a film szerint valójábna a gyerek abba a szar széfbe volt??
  • smici
    #224
    ez SPOILER!!!!!? :o
  • smici
    #223
    egy kérdés
    most ugye az az EX-SWAT-os faszi fog játszani, DE! ő már látta a csajt! akkor nem élheti túl?
  • PLackó
    #222
    akkor még mindíg nem kis haszon van rajta,elkerülhetetlen a folytatás.
  • grebber
    #221
    Hihetetlen hogy vannak még occsó szinészek.
  • Sephi
    #220
    Nah gondolhatod...
  • STREEX
    #219
    Az első rész 1,25 m-ből készült, ez meg 5-ből.
  • Sephi
    #218
    Ugyes vagy!
  • Sephi
    #217
    Eddig kb 60.1 milliot hozot a konyhara es 25 nap allat filmeztek :D
  • grebber
    #216
    Hány millió dollárból készült a film és eddig mennyit hozott a konyhára?
  • Gabe18
    #215
    Hát jó fojtatás volt,és a csattanó is jó a végén,de szerintem az első rész ütősebb volt.
    Talán pont azért,mert olyan kevés ember szerepelt benne,és mégis elképesztő fordulatokat tudtak belerakni.
    Itt már kissé túl nagy volt a nyüzsgés.
    De ezzel együtt jó volt nagyon!
  • bigfoot
    #214
    igen!szal tuti nem jutott ki!mert akkor ez a hely lebukott volna
    de szóljon az aki látta Gordon hulláját pls
  • Dynamic
    #213
    ugyanezt mondtam a #192-ben
  • bertino
    #212
    ő fényképezte le, szinkronban is elmondják, meg felirat is ugy fordítja, ha nem csal az emlékem

    szerk.: hopp! lehet igazatok van, mert Tapp nyomozónak fényképezett D: bakker :|
  • bigfoot
    #211
    az hol derül ki hogy segített bejutattni Adam Gordont?
  • reanimator
    #210
    Megnéztem.Első rész sokkal jobb mint ez.Mondjuk nem számít sokat a véleményem mert különösebben az első sem tetszett.
  • bertino
    #209
    #193
    első részben Adamről kiderült, hogy segített Jigsawnak Gordon-t oda bejuttatni, innentől kezdve nem tudom mi oka lett volna segíteni neki kijutni onnan

    Ui.: ne vedd komolyan azt a BANplz-t, nem komolyan irtam az istenért -.-
  • Sephi
    #208
    Mondjuk ez minden volt csak vicc nem de ha mar mondjuk Gordon megis kijutott akkor Adam-ert miert nem kudod vissza valakit?
  • bertino
    #207
    hát ez jó vicc volt
  • Alien
    #206
    Spoiler(?)

    A lábos jelent előtt nem sokkal mutatnak egy hullát, de az nem a Dr Gordon, az vmelyik csaj szerintem és arra gondolsz nem?:) Na de majd megnézed ha hazaértél :)
  • Sephi
    #205
    Ouuu...had erjek haza es megnezem...lehet nem ott volt de kicsit sokkos voltam a tegnap es faradt...de tuti van egy mert meg a labos jelenet elott mefigyeltem.
  • Alien
    #204
    Én sem :) Csak Adamat és Zap-et.
  • PLackó
    #203
    sokszor visszanéztem de én sem találom :)
  • Szolnokboy
    #202
    tudnál mondani egy idöpontot hogy hol keressem ?
  • Sephi
    #201
    Gordon doki hullaja a pincei folyoson lathato amikor Amanda es David rohannak el Xavier elol.
  • winnie
    #200
    továbbmegyek.

    az első rész sem a fűrész szó miatt kapta csak a címet, hiszen a sorozatgyilkost hívják JIGSAW-nak, ami szó szerint ugyan körfűrészt jelent, de a másik jelentése puzzle, rejtvény, talány.
  • winnie
    #199
    hehe. persze, hogy nem koppintás, ez tipikusan magyar baromság:)

    a fear.com pedig csak áttételesen kör-koppintés, hiszen maga is egy feldolgozásfilm, a japán kairo (pulse) c. filmnek az amerikai verziója.
  • Dynamic
    #198
    Miért legyen más a címe, amikor az előzőnek a folytatása?
    Amúgy meg a saw nem feltétlenül fűrészt jelent.A lát ige múlt idejét is jelenti.Direkt ezért volt ilyen 2 értelmű a címe, mert mindkét jelentés igaz volt a filmre, csak hát a magyarban nincs olyan szó ami ugyanazt a 2 értelmet hordozná.
  • zaki
    #197
    ezt komolyan kérdezed?
  • csum666
    #196
    igazából mér fűrész a címe mert hát nem sok köze van hozzá...
  • Dynamic
    #195
    Mondjuk a Hetedik KOPPINTÁS akkor is erős túlzás.A koppintás és inspráció között szvsz azért van némi különbség.Pl. a Fear.com Kör koppintása, egyértelmű.