2080
  • Balumann
    #800
    Már többen jelezték a CS Zero -t, hogy nem működik. Ha jobban belegondolok, azt sehol nem olvastam, hogy a CS zero-val is műxik ez a megoldás, csak logikával kikövetkeztettem. A CS 1.6 -hoz volt a leírás, én CS Source-vel próbáltam, és a CS 1.6-nak, CS Zero-nak, és CS Source-nak ugyan az a rendszere van. Dehát ezekszerint mégse stimmel valami.
  • Balumann
    #799
    nincs több ötletem :( Töltsétek le a CS 1.6 -ot!
  • geri486
    #798
    a cod2 szoba nem jó :(( nekem azt írja ki, nem létezik ilyen hálózat
  • kissadamvikt
    #797
    vki nemtudja mi a baja a hamachimnak? cz vel szeretnék menni egyik haveromellen hamachival de nem sikerüla cz verziónk ugyanz mindent úyg csinálok a faquban van és mégsem megy... azt írja h:LAN servers are restricted to local clienrs (class c). Miért?
  • kissadamvikt
    #796
    vki nemtudja mi a baja a hamachimnak? cz vel szeretnék menni egyik haveromellen hamachival de nem sikerüla cz verziónk ugyanz mindent úyg csinálok a faquban van és mégsem megy... azt írja h:LAN servers are restricted to local clienrs (class c). Miért?
  • gallik
    #795
    Igen, igazad van, csak egy a probléma, hogy nem frissítik ! Hiába kértem az új hálózat létrehozását, egyenlőre semmi.
    Írtam már mailt, de arra sincs válasz !
    Gondoltam, ide is beírom, mert lehet, hogy ezt mégis többen látogatják, mint a hivatalos magyar hamachi oldalt.
  • Balumann
    #794
    Főleg hogy a Re-volt -ot meg CoD 2-t lehet simán neten is játszani... (Re-voltba nem vok annyira biztos, de én régen játszottam)
  • Balumann
    #793
    Van egy magyar oldal, ahol létrehoznak minden játékhoz amiket kérnek, szobákat. Bannerban ottvan a Magyar Hamachi honlapra a link. Inkább ott keressetek/kérjetek szobát, és akkor találtok partnereket! Ezt a topicot alig nézi valaki, hiába írjátok be ide a szobáitokat.
    Jobban jártok ha körülnéztek előbb, mielőtt várakoztok :D
  • hitch
    #792
    Call of Duty 2

    szoba:Call Human
    pass:083013
  • gallik
    #791
    WAR FRONT

    szoba:warfronthun
    pass: warfronthun
  • gallik
    #790
    RE-VOLT
    Gyertek minél többen
    szoba: revolthun
    pass:revolthun
  • geri486
    #789
    Hali! ha valaki akar velem Unreal Tournament, Flat Out 2, Call of Duty 2 játékokat játszani, azt szeretettel várom a "gyertekjáccani" hamachi szobámba "55555" jelszóval ""-nélkül persze a szobanév és a jelszó :D
  • kissadamvikt
    #788
    oks köszke! de próbáltam újraindítani
  • fook
    #787
    Hello!valaki elmondaná hogyan kell Fifa07-et játszani Hamachin?
    előre is kössz!
  • Balumann
    #786
    de, aliases, elírtam.
    Pedig ez jól van beírva, nem tudom mi lehet akkor a gond. Újraindítottad a Hamachi -t miután megcsináltad az aliases.txt -t?
    Más ötletem nincs, próbáljátok patchelni a játékot, hátha segít.
  • kissadamvikt
    #785
    ok. én ip-m: 5.124.0.148 haveromé: 5.86.145.212 és amit az de nem aliases? oda meg azt h: 5.86.145.212 5.124.145.212
  • Balumann
    #784
    másold ki ide mit írtál be az alises.txt -be, és a te meg a haverod hamachi-s ip-jét.
  • kissadamvikt
    #783
    már cz be odáig eljutottunk h a szervert kimutatja ha én csinálom ha a haverom alacsony pingidővel de mikor kapcsolódni szeretnék a haveromhoz vagy ő hozám azt írja ki a game: LAN servers are restricted to local clienrs (class c) pedig mindent úgy csináltunk ahogy a faq ban le van írva és a legújabb hamachit használjuk és ugyanazt a czt.
  • kissadamvikt
    #782
    hi all! Haverommal szeretnék CZ vel meni hamachi segítségével csak ha én csinálom a szervert akkor haverom lát de 2000 pingel és nem tud kapcsolódni de ha ő csinálja a szervert akkor én nem látom őt! lehet h azért mert neki fönt van a magyarítás és a szinkorn???? mrt nekem nem.... vki segítsen PLS!!!
  • forgoszek66
    #781
    Kösz
  • djfuge
    #780
    köszi
  • Balumann
    #779
    amikor kiírja a hibát, nincs ott egy link egy fájlra, amiben leírja mi nem sikerült a telepítés közben?
  • Hedic
    #778
    www.hamachi_pubnet.try.hu
    http://www.redboxen.com/hamachimap/index2.php?country=europe
    http://hamachi.workforyou.hu/index.php
  • forgoszek66
    #777
    Lehet, hogy hülye kérdés, de hol van a naplófájl???
  • djfuge
    #776
    Sziasztok.Adjatok légyszives külföldi hamachi szobákat!!! Linkeket kérek,ahol a call of dutty 2 1.0-val játszanak,köszi
  • Balumann
    #775
    Lekell menteni egy fájlt, és windows reinstall után újra bemásolni, valahol a documents and settings-ben. Az MHO oldal forumában megtalálod valahol a választ. Ha nem mentetted le, akkor már nem tudsz a régi hamachis címeddel bemenni többet.
  • Hedic
    #774
    szevasztok....meg tudna valaki mondani azt hogy hogyan tudnam hasznalni a regi hamachi user nevemet???
  • Balumann
    #773
    A naplófájlban bennekell legyen a hiba oka, vagy utalás rá. Az nélkül nem hiszem, hogy tudok segíteni.
  • forgoszek66
    #772
    Nah voltam a gyereknél akkor írja ki amikor a telepítésnél itt jár:
    Hamachi hálozati meghajtó telepítése...
    és akkor szúrja be ezt a szöveget:
    A telepítés nem sikerült! A részletekről olvassa el a naplófájlt. Minden változtatás a rendszerben vissza lesz állítva.

    Megpróbáltam a legújjabb verzióval, de semmi különbség!!!!!
  • kissadamvikt
    #771
    megcsináltam de úgy sem megy!
  • Balumann
    #770
    FAQ by Baluman!
  • punkers
    #769
    :D
  • kissadamvikt
    #768
    hi all!haverommal szeretnénk cs:cz vel hamachin keresztül egymás ellen menni!mind2nknek ugyanaz a játék van fönt és a hamachi verziója is ugyanaz. hamachin csinálok egy "szobát" ás haverom belép... elindítom a játékot megcsinálom a szervert elindul a game de haveromnak semmit sem mutat a find servers menünél a lan nál!!! miért???
  • punkers
    #767
    "Nyitsd meg a regisztry-t (startmenü futtatás, regedit), és ott HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Applied Networking <- ezt töröld ki"
    már ezzel megoldódott a problémát.
    NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM.isten vagy...
  • Balumann
    #766
    Nah, mostmár legalább tudom, hogy mikor ír ki ilyen hibát, mert én fordítottam a telepítő részét (nem 100%-osan elvileg), és nem értettem ezt a hibát.
    Na most az érdekes, hogy felvan telepítve, de a programok telepítése/törlésében nincs ott.
    2 dolgot tudok ajánlani így kapásból:

    Nyitsd meg a regisztry-t (startmenü futtatás, regedit), és ott HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Applied Networking <- ezt töröld ki

    Menny bele a vezérlőpult -> hálózati kapcsolatokba, és ott töröld ki a Hamachinak a kapcsolatát.

    Aztán próbáld meg feltelepíteni. Ha így sem megy, akkor tölts le egy regisztry tisztítót (nagyon jó van a TuneUp Utilities-ben, de végülis szinte bármi jó), és azt futtasd végig.
  • Kaslerka #765
    Milyen sok "szar" van az asztalodon. :)
  • punkers
    #764
    segitségnek itt 1 kép
    itt
    aztán rákkattintottam az igen-re és ezt irta ki
    ezt
  • punkers
    #763
    Sziasztok!
    A következő a problémám:2 vincseszterem volt de amelyikre a hamachi telepitve van az a vincseszter elromlott.Próbáltam feltelepiteni a hamachi-t de a gép ugy érzékeli hogy már telepitve van és megkérdezi hogy frissiti e.ha azt nyomom, hogy igen akkor hibát ir ki ha azt hogy nem akkor nem csinál semmit :S
    letöröln nem tudom mert nincs a programok ohzzáadása és törlésében
    kipróbáltam sok verziót egyiket se tudtam telepiteni :s
    nagyon megköszönném a segitségeteket
  • forgoszek66
    #762
    Kösz holnap már okosabb leszek! Majd megnézem nála és igen azt a verziót próbáltam, csak mindenképp magyart akartam mert azt hittem valami bonyolult program lesz! Tudom, hogy az újhoz is van honosítás, de azt nem tudtam letölteni! KÖSZ!!! Holnap még jelentkezem!!!
  • Balumann
    #761
    Szerintem te a 0.9.9.9 -es verziót próbálod. Szedd le a legújabbat, 1.0.1.5 -et, és azt próbáld meg. És pontosabban írd le, hogy mikor írja a hibát, a telepítés melyk részénél, és esetleg a naplófájlt is lefényképezhetnéd (és töltsd fel vmi képfeltöltőre, pl. ide