2080
  • Balumann
    #760
    Sajnos nem tudok rá megoldást, ilyen hibáról nem hallottam még. Amikor kék halál történik, ott elvileg megkell jelennie egy szövegnek kék háttérel (azért kék halál :D), ott nem ajánl semmit? (ellenőrizd a vinyót, vagy memóriát, vagy ilyesmi?)
    Előző Windows-okon akkor is előfordult, mikor program fagyott le, Windows XP-nél már csak akkor történik elvileg kék halál, ha vagy a vinyó, vagy a memória hibás (esetleg még vírustól lehetséges), másról én nem tudok - de nem értek annyira ehhez, úgyhogy ettől függetlenül még lehet más hiba.
  • Palmercrown
    #759
    Hali! Volt már kék halálom, de a hamachi elindítása előtt olyan ritkán, hogy nem igazán tudom felidézni illetve mióta ez a konfig van azóta kb. 3 (2 éves a gép). Viszont minden esetben, ha elindítom, kék halálom lesz és csak azokat a progikat futtatom amiket használok is tehát felesleges nincs és ha semmi más csak a hamachi megy akkor is ezt teszi. Én nam tudom miért van ez, de ha te tudsz segíteni azt megköszönném... Tisztelettel P777
  • forgoszek66
    #758
    A telepítés nem sikerült! A részletekről olvassa el a naplófájlt. Minden változtatás a rendszerben vissza lesz állítva.

    Ezt a hibaüzenetet írja ki ha feltelepítem a programot. Nem én rólam van szó, hanem az egyik haveromról. Légyszi segítsetek!!!
  • attila117
    #757
    NBA Live 07
  • Balumann
    #756
    Hm... Kék halál kizárólag ennél fordul elő, semikor és sehol máshol nem? Tehát más játék meg programok mennek, és nem indul újra a gép nagyon ritkán?
  • Palmercrown
    #755
    Üdvözlök mindenkit! Van egy problémám és nem vagyok egy nagy informatikai zseni ugyhogy a forumozók segítségét szeretém kérni. A barátaimmal szeretnénk a hamachi segítségével a counter strike 1.6-os verziójával játszani és mindenki tud csatlakozni és játszani is kivéve én akinél az a probléma üt be, hogy amikor csatlakozok az ismerősömhöz hamachin akkor kb 2 sec ig látom is h csatlakozásom sikeres viszont utána kékhalálom lesz.
    Lehet h gyakori probléma lehet h nem az is lehet h egyszerű a megoldás de sajnos nem tudok vele mitkezdeni. Kérem azokat a forumozó tagokat aki ezen a roblémámon bármilyen módon tudna segíteni azt nagyon megköszönném...Tisztelettel P777
  • Balumann
    #754
    www.hamachi.workforyou.hu magyar hamachi oldal
    itt találsz publikus szobákat a játékokhoz, CS 1.6-hoz is azthiszem, és társakat is akikkel játszhatsz.
    Bannerban is bevan linkelve.
  • zotya13
    #753
    de gyere erre majd sokan lesznek ezen

    hálozat neve: HALÁLBAGOLY
    hálózat jelszava: 12345678
  • zotya13
    #752
    CSő Counter-Strike 1.6 tal nem játszik senki??
    Ha akar valaki az jöjjön ebbe a Hamachis szobába

    Network name: HALÁLBAGOLY
    Jelszó: 12345678
  • zotya13
    #751
    ja vazze mondom a weboldal címét
    ott meg találod

    http://hamachi_pubnet.try.hu/

    ezen megtalálod és még tusz föl tenni si rá szoba neveket és jelszavait
    is
  • zotya13
    #750
    szevasztok nekem kéne sok Counter-Strike 1.6 os szobák a hamachi hoz
    persze jelszóval eggyütt! Ha valakinek van akkor küldje el erre
    az e-mail címre: [email protected] Köszi
  • Balumann
    #749
    FAQ-t nézd meg. Ha nem segít, akkor valahogy kicsit részletesebben írd le problémát, hogy mit ír, meg hogy hogy van beállíta a router, stb.
  • Balumann
    #748
    MHO honlapon nzéd meg, nicns -e létrehozva szoba neki, ott szerintem találsz partnereket.
  • Balumann
    #747
    Az aliases.txt -ben jól van benne elméletileg, azzal nincs gond. A hiba az lehet, hogy egyikőtöknek régebbi Hamachija van (0.9.9.9 réginek számít, tehát 1.x.x.x kell legyen). Vagy miután beírtad az aliases.txt -be az ip-t, nem indítottad újra a Hamachi -t. Esetleg még az lehet a probléma, hogy dedicated szervert indítottál (amikor külön ablakban jelenik meg a szerver, és neked is csatlakozni kell a játékban magadhoz), nem simát.
  • Basic
    #746
    Sziasztok! A barátommal szeretnék CS1.6-ot játszani hamachin keresztül, de mindig azt az üzenetet kapom, hogy server is restricted to local users (Class C). Hallottam erről az aliases.txt-s dologról. Az én hamachi ip-m 5.126.181.150, az övé pedig 5.90.49.48. A servert én csinálom, és az aliases.txt a hamachi könyvtárában van, és ezt tartalmazza:
    5.90.49.48 5.126.49.48
    És az ip-címének meg kellene változnia a hamachi ablakában is? mert ott nem látok semmi változást.
  • MoLc
    #745
    Sziasztok ! Valaki tudna segíteni COD2 ben ,hamachival? Próbáljuk napok óta de nem jövünk rá,hogy mi lehet a gond. Bármelyik barátom is csinál servert,látjuk magát a servert de belépni nem tudunk,lehet az gond hogy routeren keresztül vagyunk?
  • kecskusz
    #744
    Helló!!!:-)

    Nem akar v.ki játszani egyet a Gy.u:Harc középföldéért 1-en?

    Aki szeretne az Írjon ide aztán megdumáljuk a hamachi-n!:-)
  • Balumann
    #743
    Én is játszottam egy keveset a Carbonnal, de nem igazán tetszett multiban. Ez én szerintem olyan játék, amit érdemes 1x átvinni egyedül, aztán kész. Multiban szerintem unalmas, nem érdemes játszani. Amit érdemes játszani multiban az a FlatOut 2 (nincs cd kulcs, lehet neten játszani), és a Crashday (ott sincs cd kulcs). Ezek tényleg sokáig szórakoztatóak, izgalmasak, stb.
    FlatOut 2 -nél hasznos lehet a Hamachi ha csak bizonyos emberekkel akarsz játszani, ugyanis neten nem lehet jelszót rakni, és mindjárt belépnek a külföldiek :D -> csakhogy ne csak off legyen =)
  • Sarapetike
    #742
    de igaz csak az 1.2 vel lehet az 1.3 már nem bibi
  • ffxi
    #741
    Ez nem igaz!!
  • fook
    #740
    A carbonnal lehet neten nyomni akár másoltal is...csak létre kell hozni egy ea-fiókot...és már játszhatsz is!
  • kissadamvikt
    #739
    ahan értem de én sem találtam lan módot :P
  • Balumann
    #738
    Hamachi -val nem tudsz interneten játszani. Csak LAN(helyi hálózat)-ban, de neten keresztül -> a Hamachi arra van, hogy neten keresztül az ismerőseiddel privát lan hálózatot hozz létre.

    Egyébként hozzáteszem, hogy én a carbon -ban nem láttam LAN módot...
  • Balumann
    #737
    Azthiszem ha már zöld a pont, akkor már működni fog, de abba nem vagyok biztos, hogy ez biztos :D Ha be állítottad a portokat, és zöldek a pontok, akkor biztos hogy jó.
  • D00M
    #736
    Hi!

    Ha hamachin zöld ikon van a nicknév előtt akkor tuti, hogy tudok játszani, vagy még beszólhat a router? Köszi a helpet!

    Üdv.: D00M
  • kissadamvikt
    #735
    vki elmondaná h hogyan tudok carbonnal neten menni hamachi segítségvel
  • trogerzsiger
    #734
    ok, köszi
  • Hedic
    #733
    ahhoz nem kell gyors net hogy legyen szobad hamachin csak a jatekokhoz kell hogy gyors legyen!!!!
  • Balumann
    #732
    bármilyen net jó, de játszani csak szélessávuval érdemes, modemessel nincs sok értelme
  • trogerzsiger
    #731
    Hello!

    Ahhoz hogy legyen hamachis szobám gyors net kell?
  • Balumann
    #730
    magyar hamachi honlapon találsz
  • szapor
    #729
    Csá!valaki tudna nekem Battlefield 2142 hamachi hálozatot adni??
  • Balumann
    #728
    A legújabb verzió kb. 1 hete jött ki már Vista kompatibilis, én még nem teszteltem.
  • arty
    #727
    visszaolvasol, gondoltad volna?
  • Joe1987
    #726
    Az Age Of Empire 3-at hogy lehet hamachin összehozni hogy mennyen a game?
  • MikroID
    #725
    Hali! Valakinek van ötelete, hogy lehetne életre hívni a hamachi-t vista alatt? Vagy meg kell várni a vistás verziót?
  • W0LTH3R
    #724
    HY mindenkinek !!! Most csináltam egy hamachi szervert, a megosztást akarom előtérbe helyezni , aki feljönne rá az osszon meg valamit.
    Követelmény: a munkacsoport: WORKGROUP legyen !!!
    Hamachi cim és jelszó: MEGOSZTAS
    (nekem az egész vinyom meg van osztva :D)
  • Sarapetike
    #723
    csináltam egy szobát mégg régebb de a win be....t és mot kétszer vagyok bent a szobában nem lehet valahogy kitörölni a másikat?
  • Hedic
    #722
    hali......mert nem lehet a letoltesek menuben letolteni semmit sem?????????
  • Balumann
    #721
    Lehet hogy rosszul értem amit írtál, de nem egészen így van. Hamachi -n nincs meghatározva semmi ilyesmi. Nem azon keresztül megy az adattovábbítás, aki a Hamachiba azt a network -ot létrehozta (tehét nem úgy mint a régebbi LAN progikba, pl. a GIT-be, és nem is úgy ahogy a rendszer szerverek működnek). Akik bennevannak egy network -ba azok közvetlenül kapcsolatba vannak egymással, mégha az aki a szobát csinálta, az nincs is ONLINE! (tehát ha belép valaki 10-jére a hamachi network-ba, és az csinál szervert a játékban, és 512 -es feltöltése van legalább, akkor abból a network -ból beléphetnek akár 8-an.)

    Nekem 512 -es feltöltésű netem van, és a CS 1.6 -ba azthiszem 8 embernél kezdett el laggolgatni. ADSL -nél 4 -en nem nagyon lehet többen játszani.