2080
  • Sas6
    #880
    Az is lehet h hiba. megnézzük majd ksözönöm.
  • Sas6
    #879
    Oké megcsinálo mingyárt köszönöm szépen a válaszokat!
  • Balumann
    #878
    Már teszteltem 2 haverommal (3-an játszottunk) CS Source-val, 1.6 -ra van a leírás, a CS Condition Zero -val viszont azt mondják nem megy.
    A leírást viszont figyelmesebben olvasd el. Az aliases.txt -be bekell írni előszőr a rendes ip-t (eddig jól csináltad), és utána úgy az IP-t, hogy az első 2 ip tartomány a tieddel megegyezzen, a többi meg az eredeti

    "És az Én IP-m:5.58.135.41 , És baratom IP-je: 5.147.217.39"

    így kell az aliases -be lennie:
    5.147.217.39 5.58.217.39
  • Axl Rose
    #877
    Szerintem sok a szám.

    Mind2 IP 4 tagú.

    Amit meg lekarcoltál: 5.147.217.39 5.5.47.217.39

    Az első IP 4, a második IP 5 tagú.
  • Sas6
    #876
    Én msot igy csináltam meg ez van az aliases-be:

    5.147.217.39 5.5.47.217.39


    És az Én IP-m:5.58.135.41

    És baratom IP-je: 5.147.217.39

    És msot mondja h nem látja a szobát amit csináltam LANba:(( Léccike help!
  • Sas6
    #875
    Huh nagyon szépen köszönöm:))

    És ez télleg müködik?? :))
  • Balumann
    #874
    ""Csinálok egy lan szervert, és az ip-m 5.1.57.145, és 3-an szeretnének csatlakozni akiknek ezek az ip -i:
    5.7.20.110
    5.11.74.63
    5.4.28.33"
    akkor így kell az aliases-be lennie:

    5.7.20.110 5.1.20.110
    5.11.74.63 5.1.74.63
    5.4.28.33 5.1.28.33

    /csak egymás után bekell írni.
    Megcsinálták az oldalnak az új skinjét teljesen, és a régi, ahol volt a kép eltűnt :( Majd megpróbálom pótolni vhogy a faq-ba.
  • Sas6
    #873
    Sziasztok a F.A.Q.-ban levan irva hogy kell a CS-vel játszani hamachin keresztül. De amikor mutatja h ugy csináljuk mitn ami a képen van akkor a kép nem jeleitődik meg:(( Valaki eltudna mondnai h pontosan h kel vagya képet megtudná mutatni? Elöre is köszönöm:))
  • Axl Rose
    #872
    Az aliases.txt-t miért hagyja figyelmen kívül, amikor újra elindítom a hamachit ?

    Mert kiírja indításnál, hogy figyelmen kívül hagyja.
  • 0Georg0
    #871
    van aki játszik a terminator 3-mal hamachin ?
  • Balumann
    #870
    hát, letöltöd a patchet, és online, onnantól nem tudom. (persze csak ha eredeti játékod van).
    De a kérdés nem ebbe a topicba tartozik, úgylátom.
  • sonka18
    #869
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki hogy a C&C 3 Tiberum Wars-al hogy lehet neten keresztűl játszani?
  • Balumann
    #868
  • Balumann
    #867
    Ott kell beállítani az UDP és TCP portot. természetesen amit beállítotok annak a tűzfalon, és routeren is engedélyezve kell legyen, engedélyezni kell.
  • Balumann
    #866
    ha jól van konfigurálva a hamachi (portokat kell beállítani és engedélyezni) akkor probléma nélkül működik a Hamachi.
  • do2
    #865
    1 kérdésem lenne ha 2 ember router mögött van akkor is összehozható ezzel a progival a játék ?
  • zolo
    #864
    És ez pontosan hol van, mert nem találom
  • arty
    #863
    "Magic port" (hamachiban a beállitásoknál) átengedése tüzfalon, ha routered van, akkor ezt a portot a gépedre kell irányitani.
  • zolo
    #862
    CS:Ns = Counter Strike Non Steam.
    A net nem lehet gond, régebben 2 megással nyomtam COD2-t 20 fős szerveren ASE-n keresztül , de a Hamachi sose működött normálisan.Most meg 8 megásra emelték a netet, ez se lehet gond.
    A Hamachiban egyébként minden kapcsolat "relézett alacsony" :((((
    Nincs valami ötleted?
  • Balumann
    #861
    Mi az a CS:Ns ? Valószínű egyébként, hogy a netsebességetek (vagy csak a net feltöltési sebessége) kevés, és az miatt laggol, és a lag miatt a játékba olyan, mintha akadna (van ilyen).
    Router meg tűzfal szerintem se okoz ilyet.
  • zolo
    #860
    Hello
    Már máskor is volt gondom Hamachival, csatlakozás miatt, de most újra adtam neki egy esélyt, mert haverokkal CS:Ns-ni szeretnénk.Minden rendben megy, csak nálam valamiért nem csatlakozik normálisan a Hamachi, és szaggatok ha belépek a szerverre.Hameg én csinálok szervert, akkor a többiek szaggatnak.Tűzfal nincs, nemtom mi lehet a problem , router nem hiszem hogy okozhatja...

    Valami ötlet?
  • Balumann
    #859
    Sztem Mortal kombat -nak nincs LAN módja, sem multi, bár én nem ismerem a játékot.
  • akf
    #858
    Vlk nem tudja h lehet-e xp-n mortal kombat trilogyval neten nyomni ?

    ha igen hogyan ?
    kösz
  • ffxi
    #857
    STALKER-rel lehet? :)
  • elekati
    #856
    HI! CS Source-vel jáccok HAMACHIN de én nem tudok szervert csinálni mert nem látják a javeromék!(de a haverok tudnak)Pedig mindenrendben van a (kapcsolattal,elérhetőséggel)

    Mi lehet a baj?
  • Balumann
    #855
    Joint Operations Thyphoon Rising -hez gyűjtünk embereket, már vagyunk páran! Van itt valaki, aki letudja tőteni és szeretne játszani?
  • kissadamvikt
    #854
    hát az enyémet is piszkálja de nem fontos....
  • ktomi22
    #853
    oks.. azt hittem piszkálja a szemedet, h. ott van .. csak magamból indultam ki :)
  • kissadamvikt
    #852
    mondjuk tök mind1 hogy ott van de törölni meg nemtom hogy kel de nem is érdekel jó az ott és kész....
  • ktomi22
    #851
    hát, akkor szerintem töröld azt a hálózatot.. biztosan felesleges.. 100%
  • kissadamvikt
    #850
    öö megcsináltam mint már leírtam
  • ktomi22
    #849
    mint már mondtam..
    "http://files.hamachi.cc/HamachiCleanup.exe
    Evvel leszedheted:)... Hamachi Cleanup ;).. bocs hogy csak most jutott eszembe.. ez hivatalos cucc amugy"

    és ennyi.. felrakod ujra és kész..
  • kissadamvikt
    #848
    thx minden, de még lenne 1 kérdésem letörlöm a hamchit utána fölteszem free vel de előtte a regisztriből takarítok és mikor föltesz a hálózati kapcsolatoknál 2 új hálózatot tesz be egy hamachit és egy Hálózati kapcsolat 5 öt.... miért?????????
  • ktomi22
    #847
    http://files.hamachi.cc/HamachiCleanup.exe
    Evvel leszedheted:)... Hamachi Cleanup ;).. bocs hogy csak most jutott eszembe.. ez hivatalos cucc amugy
  • ktomi22
    #846
    pill és írok 1 1xűbbet...
  • Balumann
    #845
    Akkor uninstall után futtass végig egy regisztry cleaner-t. sok programban bennvan (TuneUP utillities, Advenced windows care, meg még sokba, keress egyet).
    És gépről minden nyomát töröld ki.

    Ha visszaolvasol pár oldalt akkor azthiszem erre a problémára is van megoldás.
  • kissadamvikt
    #844
    nah szóval megcsináltam mindent amit leírtál hamachi uninstall registriből kitöröltem a bejegyzést letöltöttem a legújabb hamachit a hivatalos webről elkezdem telepíteni és a következőt csinálja:
    1. kiírja h az 1.0.1.3 as verzió még fönt van de én letöröltem

    2. elkezdi update-ni az 1.0.1.3 as verziót de megáll a felénél

    3. mikor megáll a felénél ezt írja ki utána
  • kissadamvikt
    #843
    nah szóval megcsináltam mindent amit leírtál hamachi uninstall registriből kitöröltem a bejegyzést letöltöttem a legújabb hamachit a hivatalos webről elkezdem telepíteni és a következőt csinálja:
    1. kiírja h az 1.0.1.3 as verzió még fönt van de én letöröltem

    2. elkezdi update-ni az 1.0.1.3 as verziót de megáll a felénél

    3. mikor megáll a felénél ezt írja ki utána
  • ktomi22
    #842
    ja.. aztan ha talált valamit.. meglesed.. ha hamachi..(90%).. törlőd a bejegyzést.
    Aztan nyomsz F3-at (köv.keresése), és mindent amit talál törlöd..
    ..rem tudtam segíteni..
  • kissadamvikt
    #841
    thx