2080
  • MoLc
    #920
    Router mögül hogyan tudok bármeik játékba is servert csinálni? Hiába csinálok nem látják a pajtik :S
  • domewalker
    #919
    heló!
    az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy villog az a kis gomb a felhasználó mellett?mit jelenthet? csak mert pingelni sem tudom a haveromat semmi az égvilágon viszont a hálozatban bentvan elvileg.
    Az az érdekes hogy szinte az összes verziot kiprobáltuk és mindegyikkel ugyanez a probléma. Pedig tegnap még jo volt minden müködött ma jött elő a gond. aki tud vmi helpet plz irje be kösziköszi

  • HyperGames
    #918
    THX.
  • Balumann
    #917
    Mindennel, aminek van LAN módja (van pár kivétel, amihez trükközés kell, faq-ban megtalálsz néhányat)
  • HyperGames
    #916
    Hi! Ebben a NETWORK-ben milyen game-el lehet nyomulni?
  • XRV
    #915
    ühüm én hoztam létre de most amikor create new network és be létre akarom hozni az enyémet akkor errort ír ki. Régebben még a 0999 es hamachoval hoztam létre akkor.
    Most csak úgy tudok bemenni ha join.
  • XRV
    #914
    én hoztam létre és mégsem tudom :-( nincs olyan benne.
  • Balumann
    #913
    csak a Hamachi network létrehozója tud eltávolítani az embert az adott network-ból; az eltávolítandó user nevére jobbklikk, és remove (vagy vmi ilyesmi)
  • XRV
    #912
    Hamachi basic ból hogy tudom törölni az usereket? Mert pl a haverom régebben Gabor néven volt fent most meg Gabesz néven jött fel. Gabor del hogyan?
  • Balumann
    #911
    megeszed = megveszed
  • Balumann
    #910
    Én csak Condition Zero -t ismerek, de az nem igazán ez a topic. CD kulcsot google-vel tudsz keresni, neten persze nem fogsz tudni vele játszani, csak ha megeszed a boltba.
  • Balumann
    #909
    igen, a FAQ ami a bannerbe van :)
  • rikimen
    #908
    helltok!!ki tudná elmagyarázni hogy lhet kapcsolatot létesíteni a hamachival???
  • Direkt0x
    #907
    HI ALL
    Ehez kellene seral kód ha van valakinek tegye már fel nekem PLS:
    Counter Strike Zero
  • SZU
    #906
    Hello!

    Aki akar Cossacks2-vel hamachival játszani az írjon privát üzenetet nekem! =)
  • Balumann
    #905
    :S nem megy, más szoba lista nincs.
    az a baj, hogy ez privát hálózatok létrehozására van kitalálva, próbálkozások vannak. A honlappal nem tom mi van.
  • Balumann
    #904
    banner -> magyar hamachi oldal
  • bagolyfej17
    #903
    cs kéne egy web cím a honnan lehet nézni hamachi szobákat (http://hamachi_pubnet.try.hu/) ez nem müxik ezért kéne egy másik thy előre is
  • Balumann
    #902
    Hát a FAQ-ban bennevan a leírás. Vagy valami más is kell még? Ha igen, akkor leírhatnád ide, és akkor beraknám a FAQ-ba.
  • Peetboy
    #901
    Aki akar a Need For Speed - Most Wanted-el játszani a Hamachin,az vegyen vegyen fel MSN-re engemet: [email protected]

    MSN-en megbeszéljük a továbbiakat!!! Nem nehéz, 10 perc alatt beállítható minden hozzá, majd elmagyarázom !!!

  • kissadamvikt
    #900
    progit használom de úgy sem tok vele menni sőt egyik játékkal se tok menni hamachin keresztül még cs cs-nél is 2000 es pinget mutat....
  • Balumann
    #899
    vagy faq
  • ktomi22
    #898
    kell külön progi.. na de azt már ne itt kérd, ho "lécci rakj linket" meg ilyenek.. ott a goggle barátod wiki barátnőd.. :D
  • kissadamvikt
    #897
    miért nem tok hamachival most wantedel lan ba menni haverral????
  • zolo
    #896
    Jah, ok
  • ktomi22
    #895
    gamen belül hostolva...
  • Balumann
    #894
    Rengeteg helyen fennvan, torrenteken is. Egyébként csak Nosteam -esről beszéltünk eddig is, faq -ba is úgy van :) A sima steam-eshez nem kell aliases -es megoldás sem!
  • zolo
    #893
    Cs 1.6-hoz hozzátenném, hogy van a neten egy direkt Lanra készült 1.6 moddolt Cs, amihez Steam se kell, és ingyen le lehet szedni:
    Cs-Nonsteam
    Akit érdekel innen szedheti le.

    Szeritnem Hamachival evvel szabad próbálkozni , eleve csak Lan szervert enged létrehozni , és jó sok pálya van benne eredetileg is.
  • Balumann
    #892
    trükközés kell, bennevan a faq-mba (banerba megtalálod)
  • Peetboy
    #891
    Hi All!

    Valakinek sikerült már valamelyik Need For Speed játékkal játszani a HAMACHIVAL???

    Ha ment valakinek az NFS Hamachin az vegyen fel MSN-re!!!!! : [email protected]
  • Balumann
    #890
    de ott is csak Dedicated szerverrel, vagy simán a játékból hosztolva is megy?
  • ktomi22
    #889
    CS Concition Zero hamachival műxik (ha van aliases.txt írva)
  • Balumann
    #888
    Na kipróbáltuk a CS 1.6-ot is Hamachival. CS Source-val elleintétben itt nem működik, ha a játékon belül rendes szervert csinál a szerverkészítő, Dedicated szervert kell csinálni!

    /A játék telepítési könyvtárában a hlds.exe -t elkell indítani, beállítani a LAN szervert ahogy szeretnétek. Aztán játékba beléptek és ott IP címre csatlakoztok! (favourits-ba Add szerver, vagy konzolba connect 'IP:port') - aki a szervert csinálta, játékon belül annak is csatlakozni kell!)

    Ha van lehetősége valakinek CS Concition Zero -val is kipróbálni dedicatedszerver -el, akkor próbálja ki!
  • Sas6
    #887
    Oké majd megprobalunk csinalni vmit. köszönöm a váalszt:)!
  • Balumann
    #886
    Akkor vszínűleg a Hamachi kapcsolatot blokkolja vmi, tűzfal, vagy router. Tűzfalakat és vírusírtókat lőjjétek ki, router esetén meg konfigurálni kell a portokat (pár üzenettel ezelőtt leírtam hogy hol kell, routernél nem tudom).
  • Sas6
    #885
    1.6-ról van szó.

    ÉS tuti hogy LAN-t inditottunk mert a játék fömenujében az uj játékra mentünk. ÉS akkor ha nem csináltun ksemmit akkor látta a szerverkereső a LAN-ban a játékot szal ez tuti h LAN.

    Ez a ping-elés nem történik meg mert irja h vár de nem jön válasz. Szal ezen mi is gondolkodtunk h hiba lehet...

    A hamachi ujra lett inditva!
  • Balumann
    #884
    Melyik CS-ről lenne szó egyébként?
    -Biztos, hogy a haverod LAN szervert csinált egyébként? És biztos, hogy a LAN szerver-nél keresitek? :|
    -Hamachi-ba kattints rá a nevére jobbgomb, és ping, ezzel ellenőrizni lehet, hogy történik-e adatátvitel. Csináljátok meg egymással.
    -Amit én is elkövettem hibát (beírtam a faq-ba), hogy az aliases.txt fájl módosítása után újra indítottátok a hamachi-t?
  • Sas6
    #883
    Nah szal megvolt az aliases file. Msot haverom csinált egy CS szervert

    És ő ezt irta bele az aliases file-ba:

    5.58.135.41 5.147.135.41

    Én IP: 5.58.135.41

    Haver IP: 5.147.217.39

    Szokás szerint a szerver keresőben nem láttam a szervert. ezért az ADD-be beirtam az IP cimét haveromnak de nem találtam a szervert mert sok szervert votl ott. Ezért és azt csináltam hogy a conzolba beírtam azt hogy "connect 5.147.217.39"

    Nem tudom milehet a hiba:(( Pedig sztem midnet jólcsináltunk.. A hamachit is ujraindítottuk az aliases file rétrehozása után... Valami ötlet még esetleg?

    ÉS azt irta hogy retrying connecton to server... És nem tudtam csatlakozni. Nem tom milehet a baj:(( Pedig sztem midnet jólcsináltunk...
  • Sas6
    #882
    okés köszikee:)) MEgnézzük:)
  • Balumann
    #881
    A szervert, ha CS 1.6-al próbálkoztok nem biztos, hogy látni fogjátok a szerver keresővel. Ha rendesen beírtad az ip-ket aliases-be, akkor miután csináltál szervert, haverodnak bekell mennie a játékan a favourits-ba, majd alul ADD, és beírja az ip címedet (Hamachi-s ip címedet).
    Régebben én CS 1.6-al játszottam, bár nem értettem akkor még, hogy miért van, hogy valakivel megy a játék, valakivel nem :) Ott emlékszem, hogy szerver kerső nem látta sose a szervert.
    CS Source-val nem volt semmi probléma, játszottunk 6-an is.