90
A sorozatról van szó.
  • _Vegeta_
    #10
    :DDD

    Regen a foldrajztanarom mindig aztjaccotta h o a hegylako. Nagyon lol:D
  • Seth
    #9
    Tisztában vagyok hogy ez nem a sorozat pilotja, de az volt az egész fílingje érted ugye...
  • Aramir
    #8
    Hát tény, hogy rendessen szétbaszták a storyt :D
    1. rész: felejtehetettlen, nálam itt beis fejeződött a történet.
    2. rész: szimpla sci-fi, C kategóriás.
    3. rész: az első koppintása, a 2. rész figyelmenkívülhagyása, bah... :/
    4. rész: nemláttam :D
    A sorozat meg az elején még jó volt, aztán fostalicska lett az is.
  • Bucser
    #7
    Nem mert a pilotban benne volt Connor is:) a 4 pedig bőven a sorozat után készült:)
  • Seth
    #6
    Ez a 4. rész teljesen olyan volt mintha a sorozat bevezető része lett volna, a minőség teljesen tv film szintű volt, nem moziba való
  • Bucser
    #5
    Egész jó kis alternatív univerzumnak indult ahogy Duncan és Connor ismerték egymást de amit a 4. részben műveltek a nagy triológiával az túlzás volt.... Hogy Duncan megöli Connort és ő lesz az utolsó.... TÚLZÁS és elég szar volt....

    A sorozat maga tetszett volt benne dráma meg minden és a múltba való kalandozások is jók voltak.. a figyelők elmennek (bár látszott hogy csak azért jött be Horton és társai a képbe mert ki kellett találnia valamit a készítőknek, hogy ne váljon egysíkúvá a halhatatlanok öldöklése dolog)...

    Szal Jól indult de elkurvult ez is mint minden a 4. részt meg nem bocsátom meg a készítőknek:D
  • PLackó
    #4
    csatlakozom a 2#-höz
  • pasquale
    #3
    kérem kapcsolja ki
  • peteragoston
    #2
    nincs velemenyem...
  • CLINT EASTWOOD9
    #1
    Szerintem nagyon jó sorozat.
    Ma lett vége pont a filmnek a cool-on.
    Akinek van véleménye, me talán megvan neki a film, akinek egyszerűen van hozzászólni valója az írjon.
    Szerintem ez a film megér egy topikot.
    Ennyi.