90
A sorozatról van szó.
  • adampierson
    #90
    Épp képeket keresgéltem amikor azt láttam, hogy készül egy új Hegylakó film. Ryan Reynolds lesz Connor. A 28 héttel később rendezője dirigál, míg a forgató könyvet, a Vasembert is író faszi csinálja. Gondolom, reboot lesz. Kíváncsi lettem. :)
  • B0B0
    #89
    Ezt úgy értettem, hogy egy hallhatatlan már találkozott vele korábban és ő tudta, hogy Connor még fiatal, kevés erőt szerezne, ha akkor ölné meg, ezért inkább nem is tudatta vele. Akár még Kurgan is lehetett. De ha nem ő volt, akkor is híre mehetett a hallhatatlanok között. Kurgannak ezek után nem volt nehéz dolga, hogy kinyomozza, ki az és hogy hívják.
  • highlander15
    #88
    Azt tudtam eddig is.Kurgan viszont névről ismerte!
  • B0B0
    #87
    A hallhatatlanok megérzik egymás jelenlétét, valószínüleg így ment híre Connornak.
  • highlander15
    #86
    Napokban újranézve a filmet eszembe jutott az a kérdés,hogy az elején Kurgan honnan tudta, hogy Connort kell keresni,hiszen még életükben nem látták egymást?
  • highlander15
    #85
    Neeeeeeeeeeeeeeee!Elég sok rókabőr lett már lehúzva erről a filmről,ne legyen már mégegy:-(
  • B0B0
    #84
    Na csesszék meg :(
  • B0B0
    #83
    Kedvenc filmemben a kedvenc karakterem bizony Juan Sánchez Via Lobos Ramirez! :) Bár Moran nyomozó is nagyon jó, mint ahogy Connor, Kurgan, és folytathatnám a sort végig :)
  • highlander15
    #82
    Hú,de kihalt ez a topik,fel kéne támasztani,nem?
    Kinek ki a kedvenc karaktere a filmből?Nekem Kurgan.Szerintem ő van a legjobban kitalálva a szereplők közül.Vajon miért lett olyan,amilyen?
  • Gudakes
    #81
    Sziasztok!

    A Hegylakó sorozat 119 része nálam beszerezhető, a négy mozi úgyszintén!

    [email protected]
  • B0B0
    #80
    Nehéz ügy
  • Tewe junior
    #79
    Sziasztok!

    Gondba vagyok.Régebben láttam a Hegylakó első részét és szeretném valahonnan letölteni,de csak feliratosan van fent.Aki tudja hogy hol van fent szinkronosan is,kérem segítsen!

    Köszönettel:Tewe
  • B0B0
    #78
    Mario van Peebles játsza a gonosz szamurájt, aki kitör egy kőhegyből és mindent átvarázsol, hogy MacLeod-ot megölje. Még az arab fiátis beveti...

    Többet nem is érdemes írni róla, mert annyira szar
  • csodabogár
    #77
    A harmadik rész az melyik mert tudom, hogy láttam de lehet,hogy annyira felejthető volt.
    ha valaki egy kis rövid leírást tudna adni rólla az jó lenne.
  • Dottor Dag
    #76
    A sorozatot le lehet valahonan tölteni? A fim megvan mind a 4 rész
  • Sheke
    #75
    ma néztétek én nem mi volt benne
  • B0B0
    #74
    Most nézem! Van itt valaki akivel teljesen egyet értek
  • B0B0
    #73
    Mellesleg ezt ajánlom a figyelmedbe
  • B0B0
    #72
    Egyébként szerintem a legjobb szám a Kind Of Magicről (a filmzene) a Gimme The Prize. Ez akkor szól a filmben, amikor Kurgan hallgahtja, hogy az ő által meggyilkolt krapekot mondják be a hiradóban és ő megy a kocsiban
  • B0B0
    #71
    Köszike :)
  • CodeRed
    #70
    Ez tök király!!!!!!!!!!!!!!
  • CodeRed
    #69
  • B0B0
    #68
    Abban én is biztos vagyok, hogy valami hülye bugyuta címet kapott volna a film ha mostanában jött volna ki.
  • B0B0
    #67
    Kiváltságosak vagytok. Készül egy "Queen dalszövegek magyarul" könyv és még senki sem olvashatott bele egy fordításba sem!!!

    Mellesleg ha valkit mélyebben érdekel a dolog:
    Itt nézelődjetek
  • B0B0
    #66
    Princess Of The Universe:

    A világmindenség hercegei

    Itt vagyunk, királyoknak születtünk
    mi vagyunk a világmindenség hercegei
    Ide tartozunk, küzdünk a túlélésért
    A legsötétebb erők közt, hehh
    És itt vagyunk, mi vagyunk a világmindenség hercegei
    Ide tartozunk. küzdünk a túlélésért
    Azért jöttünk, hogy a világod urai legyünk

    Halhatatlan vagyok, Királyi vér folyik bennem - jee - jee
    Nincs ellenfelem, senki sem ér fel velem
    Vigyél a világod jövőjébe

    Királyoknak születtünk, a világmindenség hercegei
    Harcosok és szabadok
    Kezemben tartom a világod
    Itt állok a szerelmedért és megállom majd a helyem
    Azért születtünk, hogy mi legyünk a világmindenség hercegei

    Senki nem értheti meg
    Az erőm a saját kezemben van
    Uh, uh, uh, uh, az emberek rólad beszélnek
    Az emberek azt mondják, eljött a te napod
    Én egy ember vagyok, aki messzire fog jutni
    Repülök a Holdra, és a csillagokért nyújtózom
    A kardommal és magasba emelt fővel
    Elsőre átmentem a próbán - jee
    Tudom, hogy az emberek rólam beszélnek, minden nap hallom
    De bebizonyítom, hogy nem igaz, mert nekem van igazam
    Jee, Jee, rendben, gyerünk, gyerünk, hah hah
    Jee, nézd ez az ember repül
    A lányok miatt van - hajrá - hajrá - hajrá
    Itt vagyunk - itt vagyunk
    Királyoknak születtünk, mi vagyunk a világmindenség hercegei
    Ide tartozunk
    Királyoknak születtünk, a világmindenség hercegei
    Harcosak és szabadok, kezemben tartom a világod
    Itt állok a szerelmedért és megállom majd a helyem
    Azért születtünk, hogy mi legyünk a világmindenség hercegei
    Hercegei hercegei...
  • CodeRed
    #65
    A Hegylakó nekem is jobban tetszik, de lehetséges hogyha annak idején Felföldinek vagy mittudomén minek fordítják akkormeg úgy szokjuk meg.Bár szerintem a címen vitázni vagy fennakadni nem érdemes.Legalább a 80'-as években tök jó címeket találtak ki az akkori szupermoziknak.De manapság minden tök ötlettelen.Ha ma menne a mozikban ez a film tuti hogy a "Halhatatlan Fejvadász" vagy valami hasonlóan gagyik címe lenne.Egyébként nem tudom ki milyen angoltudással rendelkezik de az érdekes, (ha már a második részt akarjuk az elsővel összevetni) hogy az első részben van egy ilyen QUEEN szám (ami a sorozat főcímzenéje is volt) aminek a címe:Princess of the Universe.Akár a második részt is előrevetíthené maga a cím.Amúgy nem tudok annyira angolul, hogy 100%-osan megértsem úgyhogy lövésem sincs miről szól pontosan a szám, pedig imádom a QUEEN-t. :-D De maga a szám címe azért elgondolkodtató a második rész fényében.
  • Cvd
    #64
    Én csak azért mertem kijavítani mert ha egyszer ott vagyunk hogy a Hegylakó nem helyes, akkor ne egy másik hibás nevet hozzunk fel. A "Felvidéki" néven ugyanis soha nem volt ismert a film, a 80-as években sem. Már magát a tájegységet is Skót Felföldnek hívjuk magyarul és nem Skót Felvidéknek, azonkívül ha jól emlékszem a filmben is Felföldinek fordítják mindenhol a Highlander-t, a könyvben biztosan. Egyedül a címnél tértek el a Felfölditől, én nem bánom mert címnek jobban hangzik a hegylakó.
  • B0B0
    #63
    Hát igen. Ez bizony így van. És pont ez a vadság az, ami az intelligensebb MacLeodban is megvolt és győzelmek sokát köszönheti neki
  • CodeRed
    #62
    Tök jó, hogy a címen vitáztok...de ha már a hegylakó-hegyilakó=parasztember csata megy, halkan jegyezném meg, hogy amíg Ramirez nem nyitotta fel McLeod szemét, bizony úgy élt és úgy is viselkedett mint egy hegyek közt élő tanulatlan paraszt.Amíg meg a klánhoz tartozott ott sem ált másból az élete mint pia-harc-nőzés.
  • B0B0
    #61
    Tibet is felföld.....
  • Hunnenkoenig
    #60
    Ja, de lehet, hogy megis van... na mindegy... Lehet kevertem es a felvidek megis valami roman nevezetesseg...
  • Hunnenkoenig
    #59
    Szerintem...
  • Hunnenkoenig
    #58
    Olyan nincs hogy felföld... Alföld van... felföld nincs...
  • B0B0
    #57
    Felvidéki vagy Hegylakó. Nekem egyre megy. A film a legjobb amit valaha láttam, és nem a címétől függ
  • Cvd
    #56
    Szerintem meg Felföldi volt az, nem Felvidéki.:)
  • B0B0
    #55
    Végül is igaz. Hiába. Ez a film tökéletes
  • CodeRed
    #54
    Amúgymeg Kurgan tojt nagyívben a halandókra.A filmben például egyet sem ölt meg, "csak" bántotta őket...bár a fegyverbuzi, militarista csávot kardélre hányta rendesen, de végülis Ő sem halt meg és nem is érdekelte Kurgant, túlélte e vagy sem.Csakis a díj érdekelte és nem pazarolt különösebb energiát a halandókra.
  • CodeRed
    #53
    A nőt magáévá tette.Ezzel megalázva Ramirezt.Mondta is neki..mármint Connornak.....csak éppen azthitte Ramirez nője volt.De jobban esett neki, hogy Connoré volt :-)
  • B0B0
    #52
    Szerintetek amikor Connor hazatért miután Kurgan megölte Ramirezt, hogy lehet, hogy a csaj élve ott találta? Nem Kurganra vall
  • B0B0
    #51
    Így van. A lényeg, hogy a film csodás!! :)