Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23776
ez pucsított ?

#23775
egy újabb csalánpusztító mûanyag...

#23774

autoszimulator
#23773
12nek néztem

.: mobilize.hu :.

sharpshooter
#23772
<#gun><#kocsog><#banplz>

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Gladiator
#23771
heh... baloldalit ismerem. 16-17 éves. gondoltátok volna?

SpiritFire
#23770

Voltam nyitás után!

#23769
na csitt legyen mostmá <#gun><#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

RatBaG
#23768
omg szánalom <#wilting>

Per Aspera Ad Inferi.

sharpshooter
#23767
Pharrell milyen kemény a mûanyag nyakláncával?😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

ajem kisa
#23766
yo m****c***s rea***y gr**e st***t s****n...
csekdisz! pff

shala
#23765
jaj ez a szemöldök <#rinya>

non potest pluere aeternum

sharpshooter
#23764

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

gameplusz
#23762
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

sharpshooter
#23761

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

gameplusz
#23760
loller

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#23759
csak 10 ?
akkor igencsak visszafogottan számoltál

#23758
100kilora megoszlik az 😊 kulonbenis, a torkomra nagyon jo az :p

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

sharpshooter
#23757
"szanaszet barmolja magat,vagy tomenytelen mennyisegu szesszel"

mondja az, aki tíz pohár felett kezdi csak számolni a jägert😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23756
oops, most vettem csak észre hogy Spongya Bob-os kitûzõi is vannak a piros inges, soknyakbavalós ifjú titánnak, wooow 😄DD
#23755
a világítósrudas ifjoncok



és a testével hódító srác <#vigyor>

#23754
nemirigyellek -.- ezek fenymasolatok v csak ikrek? <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Garf
#23753
jé, most veszem csak észre, a bal oldali szöke is 😄

http://www.flickr.com/photos/bubue/

Garf
#23752
a nagyon szöke, akinek olyan retardált feje van, oszt. társam volt ^^ rofl

http://www.flickr.com/photos/bubue/

I.C.ram
#23751
psy trance pedig jó 😊
gameplusz
#23750
Segelybol.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#23749
tibibá és a pontos labda dö best <#hehe>
csak h belepofazzak mar enis 1 kicsit ..
nem zenei stilusokkal van a problema, hanem az emberi mivoltunkkal. elmesz barmeik szorakozohelyre, az emberek 80-90% -a szanaszet barmolja magat,vagy tomenytelen mennyisegu szesszel - el vagyok az asz, mint a szivacs - vagy szanaszet hajigalja magat szintetikus szarokkal es szetharapja a sajat allkapcsat.
kulturalt bulizas az - ami ma hianyzik az emberekbol, zenei stilusra/borszinre valo tekintet nelkul...
(volt mar egyetemista bulin, videki kiskocsmaba, tobbezres szorakozohelyen, technopartyn, tibibá féle helyen, árenbí seggrázós partyn,koncerteken,etc etc..)

ja es annyira nem off ez, tudtommal a topik neve nem "partykepek"

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#23748
jajajaja , nem kéne az off

#23747
Nagyon szépek ezek a cigányok! Honnan a fenébõl volt egyáltalán pénzük a belépõre?

én a Commander vagyok én

Brigicsaj
#23746
jájj ez mexes kép...😄

xD

#23745
azaz :



😊
#23744
mulassunk, vigadjunk 😊

http://technofanatik.uw.hu/dj-6.jpg

Kata
#23743
Vagy ennyit fizetett neki a szemüveges. Hogy miért, azt már balladai homály fedi.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#23742
A savazás onnan kezdõdött, amikor le lett húzva a pop, és a "minden zenei stílust szeretek". De most már te is leállhatnál igazán.

[/cserf][/fülünyúl]

#23741
😊

ajem kisa
#23740
Kár, hogy nem élöben csináljátok a kis "én zeném jobb" balhét, biztos jo fotok jönnének ki belöle, de mivel sajnos nem az, fejezzétek már be...(tudja kmindenki kiknek szól)!<#wink>

BEAST
#23739
\o/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23738
huh, lesz mit elinni este 😄

autoszimulator
#23737
TH NEM EMO MER AZ PUNK ÉS MINÕSÉGI DÓJCSLANDI MUZSIKA!!!!!!!!!44

TH 4EVER

.: mobilize.hu :.

#23736
ha figyelmesen elolvasod az elejétõl, látni fogod hogy csupán példaként hoztam fel a trance-t az elején, és savazás kb onnan kezdõdött, hogy páran itt lehúzták...
Trance Angel
#23735
SAjnálom, ha így értelmezted.
Részemrõl le van zárva.

Kata
#23734
Részemrõl písz, csak ugyan már ne savazzuk azt, akinek nem a trance a szíve csücske, és ne ugassuk le a többi zenei mûfajt és ízlést.

[/cserf][/fülünyúl]

#23733
PÍÍÍÍÍÍÍSZ
Trance Angel
#23732
Mindegy, úgyis okosabb vagy. 😊

Kata
#23731
Bármily hihetetlen, de voltam trance partyn. 😊 Az hogy nem vágom fejbõl az elõadókat, meg a sokadik remixek címeit, hadd ne legyen már probléma. Valószínûleg gugli nélkül te sem mondasz komolyzenei vagy jazz elõadókat, számcímeket.
Ez a 95% nem ismeri, kábé úgy hangzik, mint amikor az emósok azt mondják, hogy az emberek 95%-a nem tudja mi az emó, és a tokiófotel nem is emós zenekar. 😊 Most erre vágjak vissza ilyen gyerekes hülyeséggel, hogy a komolyzenét sem ismeri az emberek 95%-a, a jazz-t meg 99? Ugyan már... 😊

[/cserf][/fülünyúl]

JCSR ODIN
#23730
vigyázz google az õ barátja is <#vigyor5>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Trance Angel
#23729
A trance nem trendi, már elõttem is leírták, hogy az embereknek max. 95% nem is ismeri. De Te biztosan jobban tudod, hiszen annyira pontosan leírtad a mûfajt. Kíváncsi lennék, hány elõadót ismersz ha ennyire vágod. 😊

#23728
trance bulin bogyós embert nem látsz sokat, mert nem jellemzõ 😉

meghagyjuk a zúzósabb mûfajoknak ezt a "kiváltságot" 😉
Kata
#23727
Ezt sem õ, sem én nem tudom bizonyítani, úgyhogy ezen kár vitatkozni. 😊

[/cserf][/fülünyúl]