Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
TIPP: szerintem a CÉG egy emberét kell(ene) kihoznia onnan..vagy nemtom..remélem Mahone-nal durván összejáccanak majd..ehh, agusztus
Band of brothers most szedi nõvérem ftp-rõl, ajcsi nekem, hájpolták, majd nyáron bedarálom, ilyesmi volt az Over there, nah az táp volt. Nyáron úgyis a sok jóság pihenget, akkor lehet darálni a mellékeket, pl. a BSG .-dik évadot is 😛
Nah jóccakát, megyek Cold case-ezni pá 😛
a Viktor pedig az ex-boygroup, a VIP oszlopos tagja, majd késõbb testvérével az R-Port nevû formációt vitték "sikerre"😊
(eh, de okos vagyok...)
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
láttad a 2/22-t seeley?
láttad a börtön falán a SONA feliratot.. a kérdés az miért várják el tõle hogy szökjön? csak nehogy átforduljon vmilyen génmanipulációs kisérletes hülyeségbe..
de ez egy másik topic
...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...
sorozatot meg csak igazán jókat töltök le (Band of Brothers, Rome), de TV2, Viasat3 sorozatokban spíler vagyok😊))
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
SPOILER
inkább infókat kénrék a prison break 3.-dik évadról..plííííz, kik lesznek az új szerpelõk, karakterek? Mi a fákk az a Sona, miér tkellett oda Sco..stb...nah ha tucc ijeneket, de frankókat (nem kamus) akkor léccilécci
a zenéket/szöveget Rakonczay Viktor írja, aki Zsédával is együttdolgozik - a különbség az, hogy Zséda albumai hallgathatóak, ez meg egy tehetségtelen csinált sztárocska...
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
jajj nagyon érdekel 😄
[/cserf][/fülünyúl]
Lola meg... hááááát sokkal idõsebb nem lehet, de most hogy összehasonlítottam, tényleg helyesebb (:
.: mobilize.hu :.
...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...
#23798 - nem, de most h mondod tenyleg van 1 pici hasonlosag ( bar a lola idosebb, es helyesebb is 😛 )
#23788 - HELLO, KITTY? <#love12>#love12>
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
#23798 balosa meg nem Lola vagy ki? -.-'
#23788 jobbos haja meg trendy 😉
.: mobilize.hu :.
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek


\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"






„Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. „ - Kierkegaard, Sören


„Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. „ - Kierkegaard, Sören
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

