Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23826
Jah...pedig az admirális vagy mijen fax, azon a bázison eléggé orvosig várhatunk :Sos cuccban nyomta, meg ugye mondta a másik hogy tuggya-e hogy Svofíld szökni fog innen is, erre mondta a kecseg, hogy jah, ez a lényeg..

TIPP: szerintem a CÉG egy emberét kell(ene) kihoznia onnan..vagy nemtom..remélem Mahone-nal durván összejáccanak majd..ehh, agusztus
#23825
én a legtöbb tápot töltöm, éljen a torrent,a legjobb barátom! De van amit retken/tvn nézek, mert elfogadhatónak találom a szinkronokat (ER, Grey's anatomy és a Háúz pl.).

Band of brothers most szedi nõvérem ftp-rõl, ajcsi nekem, hájpolták, majd nyáron bedarálom, ilyesmi volt az Over there, nah az táp volt. Nyáron úgyis a sok jóság pihenget, akkor lehet darálni a mellékeket, pl. a BSG .-dik évadot is 😛

Nah jóccakát, megyek Cold case-ezni pá 😛
sharpshooter
#23824
http://zseda.hu/ - nem csak jól énekel, de szép is😊

a Viktor pedig az ex-boygroup, a VIP oszlopos tagja, majd késõbb testvérével az R-Port nevû formációt vitték "sikerre"😊

(eh, de okos vagyok...)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

lang14
#23823
OFF
láttad a 2/22-t seeley?

láttad a börtön falán a SONA feliratot.. a kérdés az miért várják el tõle hogy szökjön? csak nehogy átforduljon vmilyen génmanipulációs kisérletes hülyeségbe..


de ez egy másik topic

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

#23822
fúú, de tudok!
sharpshooter
#23821
az a baj, hogy annyira utálom az RTL Klubot, hogy semmit nem nézek, ami ott megy - még a Forma-1-et is inkább német RTL-en...
sorozatot meg csak igazán jókat töltök le (Band of Brothers, Rome), de TV2, Viasat3 sorozatokban spíler vagyok😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

autoszimulator
#23820
Zsédenyi Adrienn

.: mobilize.hu :.

BEAST
#23819
<#wilting>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23818
A Zséda az valamien Adrienn, nem? annak rémlik száma, a Viktort nem tudom.

SPOILER

inkább infókat kénrék a prison break 3.-dik évadról..plííííz, kik lesznek az új szerpelõk, karakterek? Mi a fákk az a Sona, miér tkellett oda Sco..stb...nah ha tucc ijeneket, de frankókat (nem kamus) akkor léccilécci
Kata
#23817
magamat <#puszis>

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#23816
kérsz még bulvárt?
a zenéket/szöveget Rakonczay Viktor írja, aki Zsédával is együttdolgozik - a különbség az, hogy Zséda albumai hallgathatóak, ez meg egy tehetségtelen csinált sztárocska...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

autoszimulator
#23815
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

.: mobilize.hu :.

#23814
Oké, maradok tájékozatlan a maygar bulvárral kapcsolatban 😄 Beszoipantott túlságosan is a sorozatjunkie 😄
sharpshooter
#23813
most a körülményeket vagy partyfotósokat minõsíted ezzel a kijelentéssel?<#confused>

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23812
kösz <#fejvakaras><#shakehead>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

sharpshooter
#23811

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

autoszimulator
#23810


Õ az..Nem biztos h muzsikája miatt kéne szeretni 😄

.: mobilize.hu :.

#23809
akkor azért nem tudom, valami színész vagy énekes, vagy valóságsós? Vagy valakinek a valakije..

jajj nagyon érdekel 😄
Kata
#23808
Azért így elnézve a képeket többször is megerõsítenek, hogy jól teszem, hogy nem hagyom magam fotóztatni bulikon.

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#23807
vmi ertéelklubos förmedvény

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23806
ki az a Lola?
autoszimulator
#23805
Ott a nagyon nagy hiba 😄

Lola meg... hááááát sokkal idõsebb nem lehet, de most hogy összehasonlítottam, tényleg helyesebb (:

.: mobilize.hu :.

lang14
#23804
Vikivel meg mi lett? szörnyû ez a kép

...Nyugi!Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezemből...

#23803
ezert akartam megkimelni a tarsasagot enis a csalodastol <#hehe>

#23798 - nem, de most h mondod tenyleg van 1 pici hasonlosag ( bar a lola idosebb, es helyesebb is 😛 )

#23788 - HELLO, KITTY? <#love12>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

autoszimulator
#23802
most ha azt mondom h a seggébõl gondoltam hogy a fejétõl hányni fogok akkor senki sem hiszi el nekem, pedig így volt 😄

#23798 balosa meg nem Lola vagy ki? -.-'

#23788 jobbos haja meg trendy 😉

.: mobilize.hu :.

#23801
mijabaj vele? 😮 Szerintem szííp 😛
#23800
<#violent>jobbos

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#23799
#23798
Kata
#23797
jaj a dzsennicica

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#23796
van ám sg-s HKFC topic - csak a "mûvésznõ" nem látogatja mostanában a rajongóit, így elsüllyedt a topic...😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Trance Angel
#23795
Jah, ugyanazaz öv, cipõ. 😉 😄

#23794
szerintem igen, már itt is készen van 😄
#23793

#23792

#23791

#23790

#23789

#23788
hellokitty ... valaki hiányolta

Trisztin
#23787
basszus 😊 én mindig túlöltözök,ha bulizni megyek... sõt... a ruha rajtam is marad... azt hiszem nem jó bulikba szoktam járni 😊

&#8222;Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. &#8222; - Kierkegaard, Sören

#23786

#23785
a BÁLNA és a kisbálna

Trisztin
#23784
ehh... fenékhez tartozó arc... hát igen... a feneke szebb volt...

&#8222;Tökéletesen igazuk van a filozófusoknak, amikor azt mondják, hogy az életet visszafelé kell megérteni. Arról azonban megfeledkeznek, hogy előrefelé kell élni. &#8222; - Kierkegaard, Sören

sharpshooter
#23783
a másik party-üdvöskével mi lett? Hello-Kitty-vel?😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23782

Trance Angel
#23781
Nem lennék meglepõdve. 😄

Davidus
#23780
igen.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

V9ykn8_TZL0

BEAST
#23779
omg <#vomit>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#23778
seeley 😊

#23777