Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kata
#23726
Az a helyzet, hogy az a mûfaj, ami felmerült, nem igazán sokat tud nyújtani, hacsak nem arra gondolsz, hogy bebogyózva rázod a kis világítós rudakat. Igaz, ilyen állapotban még a vödörzörgést is lehetne élvezni, mert a felmerült stílust én nem tartom igazi zenének, és nem az instrumentális hangszerek hiánya miatt. A savat meg nem én kezdtem.

[/cserf][/fülünyúl]

#23725
kíváncsi vagyok, kire célzol, mert mivan ha az az ember azt a "trendi" zenét már jóval azelõtt hallgatta, mielõtt trendi lett? 😉
#23724
gondolom az fel sem merül Benned, h esetleg szereti, és élvezi azt a zenét, v amit nyújt. csakasav

Davidus
#23723
meglátták tattert

V9ykn8_TZL0

Kenny85
#23722

Kata
#23721
Nagyobb stílustalanságra és önálló gondolatok hiányára utal az, amikor valaki szorosan ragaszkodik 1-2 zenei mûfajhoz, állandóan csakazértis csak azt hallgatja mert az a trendi, az az állat zene, a legjobb, a minden... Sõt aszerint is öltözködik. Nem akarok ujjal mutogatni. 😉

[/cserf][/fülünyúl]

Trance Angel
#23720
Annyira nem fontos. <#vigyor>

BEAST
#23719
nem tudhatod amig nem probaltad <#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

autoszimulator
#23718
namost ha évekig tartó hizlalással szerkesztek magamnak egy ekkora nagy hájfejet, és elmegyek partyzni, akkor várhatom h ilyen csajokkal fogok közösülni?

.: mobilize.hu :.

Trance Angel
#23717
Vagy nagyon tud valamit a bácsi, vagy nagyon sok a pénze.
Szerintem inkább utóbbi lehet. <#idiota>

BEAST
#23716
<#nyes>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#23715
<#worship>

V9ykn8_TZL0

#23714
Boruljatok térdre gyermekeim, itt van a TATTTER
#23713
utoljára egy kis off a délelõtti témához, mert nem voltam itt egy ideig:

pl. a rokkerek többsége igencsak meg szokott sértõdni, ha egy kalap alá veszik a metált, a punk-ot, és az ezerféle, rock-ból kiinduló mûfajokat.

ezt szem elõtt tartva nem lehet azt mondani, hogy az összes mai elekronikus zene egyforma, MAXIMUM a más zenéhez szokott fülnek tünhet annak...
aki meg nem ért hozzá, és vaktában vagdalkozik, annak shut up, inkább ne dumáljon bele amihez nem ért.
#23712
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddd

autoszimulator
#23711
elsõre, hangsulyozom nagyon elsõre a balosra azt hittem Seeley az 😄:SAD:SA:
Gondoltam jol sikerült a bemelegítés😄DDD

.: mobilize.hu :.

Davidus
#23710

V9ykn8_TZL0

SötétBarom
#23709

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#23708

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#23707

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Davidus
#23706
NESZE

V9ykn8_TZL0

SötétBarom
#23705
<#mf2>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Botond
#23704
Srácok,csak én ézrem úgy,hogy el vagytok tévedve? Ez nem zene topik,hanem partiképes,szal képet vagy csönd. -.-
BEAST
#23703
ugye azert meg lehetunk baratok? <#gonosz1>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

autoszimulator
#23702
váradi roma café <#ijedt>
ticcsákbe

.: mobilize.hu :.

SötétBarom
#23701
DnB a másik legjobb.. Imádom aztizs..

btw. nagyon egyetértek sharpshooter álláspontjával..

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

BEAST
#23700
persze tudom , nem kell mindent komolyan venni <#hehe>

En az esetek ~90%-ban dnb-t hallgatok , de ha mas stilusbol meghallok valamit ami valamiert megtetszik nem fogom be a fulem <#idiota> ... de azt hiszem megyek is keresek valami jo kis emot <#nevetes1>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Trance Angel
#23699
#96, #95

Én csak az ismerõseimbõl indulok ki. Nem az van, hogy minden stílusból csak a jó zenéket szeretik, hanem mindent, ami a populáris, amibe ugye több mûfaj beletartozik. És szerintem ez nem árulkodik kialakult ízlésrõl..

Én pl. trance-es vagyok, de meghallgatok mást is, fõleg elektronikus zenét. De nagyon ritka mondjuk olyan Hip-Hop, R&B szám, ami bejön (most fõleg ez a két stílus megy a pop-on belül is).

Davidus
#23698
<#rinya>

V9ykn8_TZL0

SötétBarom
#23697
Imádom, amikor valaki azt mondja, hogy a trance, a dance, a goa, a techno, meg a house meg a ..stb. teljesen más, és nem is hasonlít egymásra..

;DDDDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

BEAST
#23696
ez van , semmi stilusod vagy onnalo velemenyed ... mondjuk mindig is gyanus voltal nekem <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#23695
minden zenét hogy lehet szeretni?<#idiota> én minden stílusból szeretem a jó zenét. klasszikustól a rapig^^ én azt nem tudom megérteni aki kijelenti hogy õ csak az X stílust szereti és a többi ki van zárva

V9ykn8_TZL0

ajem kisa
#23694
Nemerrõl beszél emberünk....😊

Trance Angel
#23693
Nem kötözködésnek írtam, csak arra akartam utalni, hogy sajnos amilyen zene ma megy mindenhol, az a pop, és sok olyan ember van, aki mást nem is hallgat és popból sem válogat.
És a szórakozóhelyek többsége is csak popra orientálódik, maximum azt denszesíti. :S (Legalábbis itt Békéscsabán ez így van.)

JCSR ODIN
#23692
addig ne szólj, míg engem nem láttál táncolni <#nyes>

stílusom a higany és a whisky halálos kombinációja <#vigyor5>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

sharpshooter
#23691
Kiscsillag, naponta 12-14 órát dolgozok, utána beülök a suliba - meló és útközben zenét hallgatok, ha csak mexikói hip-hop-ot lennék hajlandó hallgatni, akkor hamar megtanultam volna az összes dalszöveget, így kénytelen vagyok Beyonce-t, Bach-ot vagy Váradi Roma Cafe-t hallgatni😊
kicsit szélesebb a rálátásom a zenékre, bár bizonyos rétegzenéket biztos nem hallgattam még, de ha van HATÁSA, akkor mindegy, hogy milyen nép/ember, milyen eszközzel, milyen nyelven adja elõ - a lényeg a nagybetûs HANGULAT - és ez nincs meg manapság, sajnos a U2 újabb dalaiban éppúgy nincs, mint Scooterben, vagy 50Centben, minden populáris lett, ahogy Te is utaltál rá, de talán a múlt miatt a U2-t könnyebben meghallgatom, mint egy zenei múlttal/alapokkal/gyökerekkel nem rendelkezõ stílust😊

Én zenét tudok élethelyzetekhez is kötni, pl. keményebb rockot akkor hallgatok, ha szakadó esõben száguldok valahová - ez egyszerû hangulatfokozás😊
Olvasás közben nagyon jó Hans Zimmerman vagy Ennio Morricone...

Nem akartam vitát, vagy szócsatát - a dolog lényege az, hogy irigykedem fehérként az afrókra és latinokra a mozgáskultúrájuk miatt, mert amit mi, kaukázusi típusok csinálunk, az kicsit szánalmas rángatózás...
Láttam feka srácot berlini eseményen táncolni gépzenére és igencsak más szinten csinálta, mint a sok Hans és Jürgen😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Trance Angel
#23690
Ne haragudj, hogy beleszólok, de egy észrevétel:
"Közép-Európában divatnak számító zene, az amire teljesen immunis vagyok😊" > A divatzene az a pop. Amiben minden mûfajból minden gagyi benne van. A lényeg, hogy folyjon a rádióból, tévébõl...

Bírom az olyan embereket, akik büszkén mondják, hogy "minden zenét szeretek" mert ezeknek általában (nem mindig, de az estetek nagy részében 😊 semmi stílusuk, meg saját véleményük> Hallgatják azt, ami mindenhonnan szól.

#23689
"ellenben a trance/progressive/house/techno/goa/stb"

nah ez az, egy kalap alá veszel mûfajokat, amiknek semmi köze egymáshoz...

ilyen alapon a hooligans-t is besorolhatjuk a Rammstein mellé, mert mindkettõben van gitár 😊

egyszerûen nem szereted az újabb keletû elektronikus zenéket, ennyi 😉
sharpshooter
#23688
nekem a party nem szólt soha tízezrekrõl - ott nincs semmi belsõ kontaktus, nem azt érzed, hogy emberekkel vagy, hanem egy massza apró eleme...
az általad felsorolt emberkéket ismerem, sõt akaratomon kívül már hallottam is a "termékeiket" - én is leestem a székrõl és sírva könyörögtem a kikapcsolásért😊
nekem a ZENE más: mindegy, hogy feka, latin, európai, ázsiai - de lennie kell benne vminek, amivel nem csak az adrenalinszintre hat a töménytelen bpm-mel...
pl. ott a kõkemény, igazi, poltikai rap, aminek mondanivalója van, de attól a hátamon is feláll a szõr - a másik véglet mikor a feketére design-olt goth énekes vért maszatol az arcára és az angyali szerelemrõl énekel egy dízelmozdony hangján😊
de mindgyikben van számomra vmi elfogadható - ellenben a trance/progressive/house/techno/goa/stb vonalban semmi (bár a goa-ban van néhány elem ami bejön) - egyszerûen az ütem miatt fizikailag hat, de azontúl semmi, egy idõ után inkább zavaró és fárasztó...

félre ne érts, meghallgatok mindent a holland DJ-mágusoktól kezdve a bronx-i rap-en keresztül a skandináv gitárzúzásig, de pont ez a mai, Közép-Európában divatnak számító zene, az amire teljesen immunis vagyok😊

Amúgy számomra az is furcsa, ahogy a kultúra erre rátelepszik: itthon magamutogatássá fejlõdött, mindenki saját magát menedzseli a szórakozóhelyeken, ellenben egy angol klubban az általad is kedvelt (vagy más zenék) teljesen máshogy hatnak az embrekre - legtöbben a szórakozás és a társaság tényéért mennek bulizni, a közös a zene, amit kedvelnek és mindezt kultúráltan - öltözködésre, bõrszínre, nemi identitásra utaló szelekció nélkül...

és itthon?

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#23687
figy, kinek mi az igazi party... 😉

valakinek nincs jobb egy techno-s õrjöngésnél, vki rockra zúzna állandóan, vki a denszgagyit csipázza, stb stb...

én személy trance-es vagyok, amirõl kb a fiatalok 95%-a azt sem tudja, hogy mi az, kicsoda egy Armin Van Buuren, Markus Schulz, Above & Beyond, és fogalmuk sincs, milyen zenét is takar ez...

érdekes módon viszont amikor odaadok mondjuk vmelyik rocker, denszes, stb havernak valami ilyen zenét, leesik a székrõl, hogy húúú, õ nem is tudta, ilyen igényes elektronikus zene is van...

miközben hollandiábanl pl. a Sensation partykon 40-50ezren buliznak egyszerre, ráadásul ez a rengeteg jegy elõvételben pár óra alatt elfogy, és sorolhatnám még a példákat.
sharpshooter
#23686
unalmamban (míg renderel a masina) régi zenéket nézegetek a youtube-on és azon gondolkodom, hogy nálunk miért nem terjedtek ez az igaz partyk - mert ugye mosógépzene még sehol nem volt, mikor már Salt'n'Pepa, M.C. Hammer, C&C Music Factory szólt a bakelitrõl...(oké, öreg vagyok, igaz...)
lehet mert mi fehér arcok nem tudunk úgy, vérbõl jövõen táncolni mint a latinok és afrok?
máshol inkább zenére buliznak, amiben van tartalom, érzés ritmus - és nem divat, hanem több tízéves múltja van, itthon meg elmész egy átlagos szórakozóhelyre és háztartási kisgépekkel aláfestett iszonyat van, amire úgy mozognak az emberek, mint mikor öregapám másfél üveg törkölypálinka után akarná megetetni a tyúkokat...
anno Bécsben egy "jamaikai" szórakozóhelyen nem mertem elengedni a pultot a "fehér" kollégáimmal, mert amit ott többtucat afro csaj mûvelt az maga volt a csoda - hihetetlen, hogy mit bírnak mûvelni a testükkel, már néha azt hittem, hogy a mozdulataikkal zenélnek annyira együttéltek a dallal...

itthon meg összecsuklik a hülyegyerek térde tánc(?) közben és fluoreszkáló kapásjelzõvel integet😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

TDC Geronimo
#23685
öreg vagy már ehhez :y

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

autoszimulator
#23684

.: mobilize.hu :.

Botond
#23683
csak a teljes kép miatt -.- tudományos kiváncsiság meg miegymás -.-
ibizaaa
#23682

ibizaaa
#23681

#23680
sztem ez az elonyosebbik oldala

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

Botond
#23679
errõl van szembõl is,vagy arcot nem vállal?:-D
#23678
Azt irja hogy 21 éves!
érdekes kinézz vagy 40nek.

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#23677
azok halisten nem publikusak <#hehe>
(amugy ugyhallottam - tobbektol - multhet vegen flort nyiton egy parocska vegigdugta a flortot, 3 helyen is lattak oket kamatyolni)

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek