Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.
és? mégha úgy is van, mit zavar az téged? Irígység? hékáás, azt hittem mi nõk szokunk egymásra irigyek lenni, nekem kéne beszólni Katának és nem neked 😄DD

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
Rend a lelke mindennek.
A jövõben kéretik tartózkodni a flémeléstõl, fikázástól (Seeley és Trance se lett fikázva érdekes módon).
[/cserf][/fülünyúl]
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
Hat hogy takarja a pupillat 😉
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
No ide dobtam meg nektet harmat ezekbol valogathattok 😉
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
kocsi v csaj ? 😄
amúgy az nem elég h van egy jó verda a segged alatt, vezetni sem árt tudni 😛
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
No de oket is 😊))
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
No ennyi huleseg utan
Blokolom az autot lanyostol 😊)))
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Komolyan mondom nem elég magas az állatkert kerítése mert még mindig van aki át birja ugorni.
Inkabb füzzé össze karikákat jobb lesz az neked is meg nekünk is.
GanXstaZolee#2709
de ki az a Lacika97 - ha már az égésrõl beszélgetünk...
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
én a Commander vagyok én
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!
2., utálom, ha parasztmódon ugatnak le egy csaj
3., ha nem is példaértékû Katával a viszonyom, mégiscsak egy településrõl származunk, így méginkább megvédeném a parasztokkal szemben - pedig igazán nincs rá szüksége
a patkány egy undorító állat, csak nagy eséllyel beledöglik az ember a harapásába😊
\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"
szép, szép, de bõven nem annyira, mint képzeli(tek). és akkor mivan? nem ez a tápik témája....
on

