Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SHADOWEYES7
#24329
mi folyik itt?????,,,

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

#24328
Mit is szólnál be nekem? 😮
#24327
Hujajj, mi volt itt?! komodor, te egy annyira sajnálnivaló "ember" (szerû valami) vagy, hogy az már félelmetes <#sir>
#24326
verd ki akkor 😊

I.C.ram
#24325
A francokat elég. Nehéz hetem volt. Had szórakozzam kicsit...
#24324
fejezzétek be ! (mielõtt én is beszólok....... mondjuk Seeley-nek)

#24321
ELÉG MOSTMÁ ..................... szanaszét offoljátok a topikot

#24320
Miért, én miket irogattam? Csak rávilágítottam egy tényre. Sorry, nekem nem jön be a rosszindulatúság, ergo ha valakit nem szívlelek, akkor nem fogok neki beugatni, neten pláne nem, az bõven szánalmas. És nekem az jött le hatalmas érvként tõled, hogy mert mások csontig benyalnak neki...

és? mégha úgy is van, mit zavar az téged? Irígység? hékáás, azt hittem mi nõk szokunk egymásra irigyek lenni, nekem kéne beszólni Katának és nem neked 😄DD
VinylToy
#24315

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

SötétBarom
#24314

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Kata
#24313
Tudom.

[/cserf][/fülünyúl]

I.C.ram
#24312
Nem én voltam! 😄
SötétBarom
#24309

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

gameplusz
#24308
loller 😄 Katinka draga valami kepet mar nekem is, mert a jomunkasemberek lemaradnak mindenrül 😛

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

5w0rdf15h
#24305
fúúúú 😮O középsõ és jobbos osztálytársam volt középsuliba 😄

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

desigo
#24302
Meg persze az alap,hogy az összes SGs lányt is...
desigo
#24301
mert szeretjük a trancet😊
Kata
#24300
Na.

Rend a lelke mindennek.

A jövõben kéretik tartózkodni a flémeléstõl, fikázástól (Seeley és Trance se lett fikázva érdekes módon).

[/cserf][/fülünyúl]

desigo
#24299
ami mire ideértem ki lett szedve😞
autoszimulator
#24298
balos

.: mobilize.hu :.

GanXstaZoleeWrk
#24296
mert vakít a fény 😄D egyebkent meg álca 😊

GanXstaZolee#2709

#24295
hát hogy a sok villogó fény ne zavarja 😄

HaP
#24294
no megnyugodtak a kedejek

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

HaP
#24293
Senki nem mondta hogy a balost stopolna 😊))

Hat hogy takarja a pupillat 😉

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24292
nem tudom kik vagytok de a baloldali csaj nagyon gáz.Én egy gyerek után se vagyok ilyen "húsos" mint õ.A tetkó viszont király.Még egy kérdés:Mi a francnak napszemüveg egy sötét szorakozóhelyen???
HaP
#24291
hat innen nem valogatnak meghagyom a tobbieknek ne hogy hianyerzetuk legyen

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

HaP
#24290
20 cm meges a cipotalpa tehat 160-165 johet nekem <#crazya><#crazya>

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24289
szigorúan csak a jobboska

Davidus
#24288
önkritika teljes hiánya^^

V9ykn8_TZL0

HaP
#24287
No a vezetestol nem fellek csak mar legyen egy tuti verde a seggem alatt 😉))

No ide dobtam meg nektet harmat ezekbol valogathattok 😉

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24286
jobboska ránézésre van 180-185 cm, ide nekem 😄

HaP
#24285


Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24284
nem lehet mindent.... okosan stipistopizzá
kocsi v csaj ? 😄
amúgy az nem elég h van egy jó verda a segged alatt, vezetni sem árt tudni 😛

HaP
#24283
En nem csak egyre koroznek vele reggeltol estig 😊))

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

GanXstaZoleeWrk
#24282
Én elvinném egy körre 😊

GanXstaZolee#2709

HaP
#24281


No de oket is 😊))

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

HaP
#24280



No ennyi huleseg utan

Blokolom az autot lanyostol 😊)))

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24279
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
van egy haverom ... õ erre azt mondaná : a lényeg h LENYELI e 😄

#24277
én isz akajok kajikát fûzniiiiiiiiiiiiiii

GanXstaZoleeWrk
#24275
Gratulalok megint már mért ne lenne baj? Ki a fa**om kiváncsi arra hogy itt oltjátok egymast, arra meg pláne nem hogy bunkó alpári gyökér módon nyilvánulj meg olyan képrõl amin a szereplõ hölgy irogat ide.

Komolyan mondom nem elég magas az állatkert kerítése mert még mindig van aki át birja ugorni.



Inkabb füzzé össze karikákat jobb lesz az neked is meg nekünk is.

GanXstaZolee#2709

sharpshooter
#24263
#24260?

de ki az a Lacika97 - ha már az égésrõl beszélgetünk...

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Matthew Prosac
#24262
ez a Lacika97 képe de azért szerény beégésnek megteszi ^^

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

#24261
LOL! 😄 <#eljen>

én a Commander vagyok én

sharpshooter
#24260
Laca fotójára értettem, Derrick, amúgy ki mondta, hogy tegezhetsz (76 vége😄)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

HaP
#24250
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Tanulni mindig érdemes, Mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk,A gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!

#24247
mi lehet patkányok vagyunk, de te meg egy elbaszott kotonszökevény, akire az apja nem figyelt elég rendesen, és utána meg elfelejtette megtanítani az illemre, és egyéb hétköznapi dolgokra.
sharpshooter
#24246
1., rühellem, ha valaki alaptalanul beszól egy szar fotó miatt, holott vannak a hölgyrõl jó fotók is
2., utálom, ha parasztmódon ugatnak le egy csaj
3., ha nem is példaértékû Katával a viszonyom, mégiscsak egy településrõl származunk, így méginkább megvédeném a parasztokkal szemben - pedig igazán nincs rá szüksége

a patkány egy undorító állat, csak nagy eséllyel beledöglik az ember a harapásába😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

autoszimulator
#24244
hú az a jobbos.. bepróbálnám.. Amugy az csaj? 😄

.: mobilize.hu :.

#24243
lol, miken nem kaptok össze
szép, szép, de bõven nem annyira, mint képzeli(tek). és akkor mivan? nem ez a tápik témája....

on


autoszimulator
#24242
😄SA😄SA😄:AS😄A:A:S

montammá huzzá gyurni meg porozni lámagyerek

.: mobilize.hu :.