Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Reaper
#25084
Nem leizzadt, te! <#ravasz1>

Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...

Brankley
#25083

Légy jó, légy hű Magyar!

#25082
GanXstaZoleeWrk
#25081
Mester !! <#idiota><#eplus2><#mf1>

Gondolom leizzadtál amikor megkaptad az üzenetet <#nyes>

GanXstaZolee#2709

#25080
a wikipedia szerint:

"A kabuki egyik formája a szerte a világon népszerû japán színjátszásnak, jelentése: "az éneklés és a tánc mûvészete."
A kabuki egymástól énekes-táncos pantomimjelenetekkel elválasztott összefüggõ történeteket (mindennapi eseményeket, hõsmondákat, legendákat stb.) dolgoz fel, zenekísérettel."

úgy tünik, ennek a mestere tisztelte meg Katát 😄
jobb lesz vigyázni, különben könnyen elénekelhet valamit 😄
RatBaG
#25079
szerintem elírta, Köbüki akart az lenni...

Per Aspera Ad Inferi.

autoszimulator
#25078
😄:SA😄SA😄:AS😄

dedó vol 2...

.: mobilize.hu :.

AntiHero
#25077
szerte de szíjjel😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

BEAST
#25076
<#wilting>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#25075
jaj, megfenyegettek egy kamuregrõl

"Elküldve: 2007. 04. 26. 22:13
Tárgy: Kabuki mester
Kabukinak nem tetszik a nagy arcod, ezért Kabuki felszólít hogy vegyél vissza különben,,,,"

Nem tudom, hogy miért lenne nagy az arcom, de biztos az, ha õ mondja. Majd megkérdem St-tõl, hogy melyik bátor emberé a reg.

[/cserf][/fülünyúl]

Boconadi
#25074
a bal oldali bejövõs
AntiHero
#25073
OK<#eljen>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

BEAST
#25072
ennek van egy rovid es meglehetosen unalmas tortenete , amit nem osztok meg veled <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Trance Angel
#25071
Akkor már megy is a válasszal az én számlám. 😄

Davidus
#25070
mi ez a trendy japppános logó?<#idiota>

V9ykn8_TZL0

#25069
aztán jön az összesített számla egyszercsak 😛

Trance Angel
#25068
Eddig is ingyen volt. 😄

#25067
hehe, gondolod? 😄DD
Trance Angel
#25066
Nekem ingyenért van. 😛 😄

BEAST
#25065
ne igy allj a dologhoz xD ... max felhivjuk es megkerjuk hogy adja at Trance Angelnek a telefont <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#25064
Ne féltékenykedj, õ ajánlotta fel. Mi meg összedobjuk rá a pénzt. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Trance Angel
#25063
Csak szeretnéd. 😛

#25062
neheztelj rám de vhogy nem mozgat a magánszámod 😄

#25061
téglát is pakolsz ? 😄

Kata
#25060
Na, erre a magánszámra kíváncsi vagyok. Összedobjuk. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#25059

[/cserf][/fülünyúl]

#25058
igazából egy a lényeg: a magánszámom minden pénzt megér <#vigyor2>
Kata
#25057
Meg a levegõ páratartalmától, mi? Rossz üzletember lennél. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#25056
minden ár egyedi kalkuláción alapszik: helytõl, megrendelõtõl, meztelenségi faktortól és a kedvemtõl függ 😄DD
Kata
#25055
mennyi? 😄

[/cserf][/fülünyúl]

#25054
ez tetszik!

Ramadamammy rapidrandi

#25053
😉 jó pénzért mindent 😄DD
#25052
valahogy éreztem h lekellett volna mennem Moulinba tegnap 😊 😞

#25051
capellában lépsz fel ?<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

desigo
#25050
desigo
#25049
Nah képet mostmár...
#25048
azt csak akkor szoktam felvenni, amikor a tûsarkút és a tollboát 😉 😄DD
#25047
esetleg tangát hord ? 😄

#25046
wehehehe

😄
Trance Angel
#25045
És még nem tudsz mindent. 😞 😄DDD

#25044
te mazó állat te ... <#banplz> <#help>

#25043
hát õõõ.... <#hehe> <#vigyor>
ha már szenvedés, akkor meg kell adni a módját 😄
#25042
ennyire nem lennél aljas.... ( vagy igen ? )

Trance Angel
#25041
Nem bírta el a szerverük. :,( 😄

desigo
#25040
nr.1 <#eljen>
#25039
neeee, mer' akkor sikoltozok 😄

bár ha betenném közben Csonka Bandi Ding-Dongját, talán az elnyomná 😄DD
#25038
mákod van, jutubon nincsen 😄

#25037
keresek hangosat ? 😄

#25036
köszi 😄
látom ez már mûtét utáni képe 😄

szerencséd van, mert ha youtube-os videó lett volna amin meghallom a hangját, hááát 😄
5w0rdf15h
#25035
😄DDDddddd

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"