Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem leizzadt, te! <#ravasz1>#ravasz1>
Two tails, two engines! Nem szeretem őket, mert nincs miért...
Légy jó, légy hű Magyar!
Mester !! <#idiota>#idiota><#eplus2>#eplus2><#mf1>#mf1>
Gondolom leizzadtál amikor megkaptad az üzenetet <#nyes>#nyes>
Gondolom leizzadtál amikor megkaptad az üzenetet <#nyes>#nyes>
GanXstaZolee#2709
#25080
a wikipedia szerint:
"A kabuki egyik formája a szerte a világon népszerû japán színjátszásnak, jelentése: "az éneklés és a tánc mûvészete."
A kabuki egymástól énekes-táncos pantomimjelenetekkel elválasztott összefüggõ történeteket (mindennapi eseményeket, hõsmondákat, legendákat stb.) dolgoz fel, zenekísérettel."
úgy tünik, ennek a mestere tisztelte meg Katát 😄
jobb lesz vigyázni, különben könnyen elénekelhet valamit 😄
"A kabuki egyik formája a szerte a világon népszerû japán színjátszásnak, jelentése: "az éneklés és a tánc mûvészete."
A kabuki egymástól énekes-táncos pantomimjelenetekkel elválasztott összefüggõ történeteket (mindennapi eseményeket, hõsmondákat, legendákat stb.) dolgoz fel, zenekísérettel."
úgy tünik, ennek a mestere tisztelte meg Katát 😄
jobb lesz vigyázni, különben könnyen elénekelhet valamit 😄
<#wilting>#wilting>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
jaj, megfenyegettek egy kamuregrõl
"Elküldve: 2007. 04. 26. 22:13
Tárgy: Kabuki mester
Kabukinak nem tetszik a nagy arcod, ezért Kabuki felszólít hogy vegyél vissza különben,,,,"
Nem tudom, hogy miért lenne nagy az arcom, de biztos az, ha õ mondja. Majd megkérdem St-tõl, hogy melyik bátor emberé a reg.
"Elküldve: 2007. 04. 26. 22:13
Tárgy: Kabuki mester
Kabukinak nem tetszik a nagy arcod, ezért Kabuki felszólít hogy vegyél vissza különben,,,,"
Nem tudom, hogy miért lenne nagy az arcom, de biztos az, ha õ mondja. Majd megkérdem St-tõl, hogy melyik bátor emberé a reg.
[/cserf][/fülünyúl]
ennek van egy rovid es meglehetosen unalmas tortenete , amit nem osztok meg veled <#idiota>#idiota>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
#25069
aztán jön az összesített számla egyszercsak 😛
#25067
hehe, gondolod? 😄DD
ne igy allj a dologhoz xD ... max felhivjuk es megkerjuk hogy adja at Trance Angelnek a telefont <#idiota>#idiota>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
#25062
neheztelj rám de vhogy nem mozgat a magánszámod 😄
#25061
téglát is pakolsz ? 😄
#25058
igazából egy a lényeg: a magánszámom minden pénzt megér <#vigyor2>#vigyor2>
#25056
minden ár egyedi kalkuláción alapszik: helytõl, megrendelõtõl, meztelenségi faktortól és a kedvemtõl függ 😄DD
#25054
ez tetszik!
Ramadamammy rapidrandi
#25053
😉 jó pénzért mindent 😄DD
#25052
valahogy éreztem h lekellett volna mennem Moulinba tegnap 😊 😞
#25051
capellában lépsz fel ?<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
#25048
azt csak akkor szoktam felvenni, amikor a tûsarkút és a tollboát 😉 😄DD
#25047
esetleg tangát hord ? 😄
#25046
wehehehe
😄
😄
#25044
te mazó állat te ... <#banplz>#banplz> <#help>#help>
#25043
hát õõõ.... <#hehe>#hehe> <#vigyor>#vigyor>
ha már szenvedés, akkor meg kell adni a módját 😄
ha már szenvedés, akkor meg kell adni a módját 😄
#25042
ennyire nem lennél aljas.... ( vagy igen ? )
#25039
neeee, mer' akkor sikoltozok 😄
bár ha betenném közben Csonka Bandi Ding-Dongját, talán az elnyomná 😄DD
bár ha betenném közben Csonka Bandi Ding-Dongját, talán az elnyomná 😄DD
#25038
mákod van, jutubon nincsen 😄
#25037
keresek hangosat ? 😄
#25036
köszi 😄
látom ez már mûtét utáni képe 😄
szerencséd van, mert ha youtube-os videó lett volna amin meghallom a hangját, hááát 😄
látom ez már mûtét utáni képe 😄
szerencséd van, mert ha youtube-os videó lett volna amin meghallom a hangját, hááát 😄

