Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25034
Ott van:"tutajos hangú bombázó"<#mf2>
Hölgyeim remélem ti szebbek vagytok az említett két hölgyeménytõl.

Mit ér az élet, ha nem te uralod? Az élet olyan játék ahol ha meghalsz, nem kezdheted újra:(

Kata
#25033
na igen

nézem is, legalább utána se lesz kedvem enni 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#25032
amúgyis dagadt vagy

#25031
Kata
#25030
akkor nem eszem addig

[/cserf][/fülünyúl]

#25029
most lesz a tv2-n a gregor

#25028
ungárise szépségipar rulz :///

sosem értettem, pl. mit evett anno a zsûri pl. Kapócs Zsókán, én mindig agybajt kapok ha látom valahol... az már a hab a tortán, hogy ha még meg is szólal, majdnem mindig megijedek 😄
Kata
#25027
Ha tudnád, hogy kerültek oda, nem kérdeznél ilyet. Elég sok rémségversenyen voltam már, és 'kolleganõim' is meséltek a saját versenyeikrõl. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#25026
<#eljen> így van
viszont azon mindig mosolygok, hogy még az ún. "szépségversenyeken" is rengeteg az olyan nõ, aki nem odavaló, mert az utcán egy óra alatt ezerszer jobb nõket lehetne összeszedni...

most volt ugye nemrég a miss universe vagy vmelyik ilyesmi, és bizony sok olyan lány volt a döntõben, aki nem tudom mit keresett ott.
Kata
#25025
a 3. képen egyébként nagyon látszik, hogy a bal mellének bimbóját lejjebb fotosoppolták (az eltérés jól látható a friss képen)

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#25024
ott van eleve elkúrva ez az imidzs, hogy az egyiptomiaknál nem volt se hullámos, se göndör haj, csak szálegyenes (az is paróka, mert kopaszra borotválta magát férfi és nõ egyaránt)

[/cserf][/fülünyúl]

#25023
NEKEM nagyon nem jön be :|

BUDA > miskolc.

#25022
halisten sok gyonyoru magyar no van (csak a legtobbje eszesemmi fogdmegjol)

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25021







#25020
lehet bennem van a hiba, de innen max 3-4 nõre merném kijelenteni, hogy nagyjából rendben van :/
#25019
de ha ráraksz erre a hölgyre mondjuk egy kleopátrás fejdíszt, meg vmi hozzáillõ sminket, tök úgy nézne ki nem? 😊

asszem régen volt is vmi hasonló fotósorozata
#25018
Kata
#25017
az egyiptomiak szebbek, ne ócsárold õket. Ha már egyiptom, max a múmiákhoz tudom hasonlítani a fejét.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#25016
ja, hanyatt fekve is azért állnak rajta mint két gombóc 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#25015
tod hogy van ez... kinek mi a szép <#pias> <#vigyor>
nekem az ilyen túl egzotikus nõk a nemgyerebe kategória 😊
#25014
ugyerted ferfias? <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25013
Á dehogy (legyint) azok csak kancsalok pottyet.
mien lenne szilikon nelkul??!!?

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25012
alapból sem szép a nõ, max egzotikus, olyan egyiptomi feje van 😊
Kata
#25011
de szilikon 😉 ráadásul elszabott, lásd második képen a különbözõ magasságban lévõ bimbiket 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#25010
rá speciel nem 😊 szerintem nem lett szép a sok plasztikai mûtéttõl

[/cserf][/fülünyúl]

#25009
hat nemtom, en ettol a csajtol sose voltam oda meg vissza .. semmi xtra meg a melle senem szilikony <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25008
irigy e vagy ? 😛

AntiHero
#25007
Nagyon jó<#nevetes1><#nevetes2><#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25006
😄DDDDDDDDD
Oscar-t neki 😄
Kata
#25005
Kár, hogy a sok arcmûtét miatt már nem tud kifejezéseket ölteni a megmerevedett arcára, mert azonnal minden beavatkozás nyoma meglátszana. Kábé olyan mint Steven Seagal:

[/cserf][/fülünyúl]

#25004
micsoda téked volt😊
#25003
inkább a szõke jobboldalt a háttérben😊
#25002
pont most olvastam hogy 15 kilót fogyott a képek elkészítése elõtt, és két millát kapott a képekért 😊
#25001
ahaaaaaaaaaaa

#25000
ezek az új playboy-os képei?
#24999


#24998
de legalább minõségi néni 😊
nem egy kiélt 40-esnek kinézõ huszonéves ( lásd monik küvé vagy a koni ferrara )

#24997
me te linkelted be vmilyen oknál fogva ( és nem válaszoltál a kérdésemre )

KoJin Mekre
#24996
pornós... 😊

gameplusz
#24995
bevágott ruha...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Kata
#24994
miért pont nekem?

[/cserf][/fülünyúl]

#24993
KATA csak neked ...

#24992
dugnád ?<#idiota>

#24991
mondd ki , öreg vagyok mán tippelni

Kata
#24990
tippelj 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#24989
errõl a képrõl ismerem a 2 csajt

Kata
#24988


[/cserf][/fülünyúl]

autoszimulator
#24987
grillcsirke alert.......

.: mobilize.hu :.

#24986
elsõ képet mé linkelted Kata ?

#24985
technobuli, ott nem csoda az ilyen öltözet
megbámuljuk mert erre (is) való a szemünk