Partyarcok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3


I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
mellekesen egyetert ezzel #25297
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
[/cserf][/fülünyúl]
Február 1.:
Ahogy ma reggel felébredtem, éreztem a nyomást a lelkemen. A világ ellenem fordult, kifogyott a kávé, mellyel magamba szívhattam volna a végtelen feketeséget, anyám elhasználta a meleg vizet is, és a hajamat is alig tudtam beállítani. Minden elhagyott amit valaha szerettem. Úgy döntöttem, érzéseimet ebbe a naplóba kell írnom. Vajon mi az, ami mindig velem marad? Vajon mi az élet értelme? Rájöttem. Az életnek nincs értelme.
Február 2.:
Barátnõm ma megmutatta a karját, tiszta sebhely volt. Nagyon jól nézett ki, tisztára átéreztem a világfájdalmat. Én is meg akartam vagdosni az ereimet, de gyenge voltam még hozzá. Talán nem éreztem át a vilgáfájdalmat eléggé? Talán nem vagyok elég emocionális? Iszom még egy kis kávét, és beállítom a hajamat. Remélem egy idõ után belõlem is áradni fog a sötétség.
Február 3.:
Utánanéztem az érfelvágásnak. Azt olvastam róla, hogy hosszávban kell felvágni, úgy hatásosabb. Nem tudom, az úgy annyira nem látványos. Már két órája ezen rágódom. Vagy csináljam mindkét írányba és legyen négyzetrácsos? És a hajammal mi legyen? Ne fésüljem át a frufrumat a másik oldalra? Sok-sok nehéz kérdés.
Február 5.:
Tegnap nem volt idõm írni. Rájöttem, hogy nem lehetek elég emó, ha nem mutatom ki megfelelõen az érzéseimet. Bánat, harag, gyûlölet. Csak ezeket szabad éreznem. Így elõzõ nap egész délután csak sírtam a sarokban, aztán meguntam, beállítottam a hajamat és elmentem aludni.
Február 6.:
Gyûlölöm az anyámat, egyszerûen gyûlölöm. Ma megkérdezte, hogy mi van velem. Egyrészt: ennyire nem látszódik, hogy most emó vagyok? Lehet, máshogy kéne fésülnöm a hajamat, azért nem látszódik.másrészt meg, olyan nevetséges, ahogy megpróbálja tettetni, hogy szeret engem. Nem érti meg, hogy nincs a világon szeretet, csak önzés? És a szeretet igazából csak képmutatás? Azt hiszi, hogy attól, mert csinált nekem pudingot, még jobban érzem magam? ANNYIRA GYÛLÖLÖM ÕT! És az a 14 éven át tartó álszent szeretet, amit megpróbált nekem beadni, egyszerûen megbocsájthatatlan. Még jó, hogy most már tudom, hogy milyen is a világ. Mondjuk, a puding finom volt.
Február 7.:
Elfogyott a fekete körömlakkom, így át kellett mennem a barátnõmhöz. Együtt sírtunk egy órát, bár nem tudom, miért? Mert elfogyott a körömlakk és azt sirattuk? Vagy, mert a körömlakk így kicseszett velem? Vagy, csak mert nem akart adni a sajátjából? Mindegy, emók vagyunk mindketten. És ez így nagyon emós volt. Érzem, hogy nagyon jól kifejeztük mindketten, hogy emósok vagyunk. Nehéz dolog emósnak lenni. Olyan bonyolult. És a hajam is állandóan a szemembe lóg.
Február 8.:
Annyira szar volt ez a mai nap. Anyám megjelent egy rózsaszín toppal. Nem érti meg, hogy én abból már kinõttem, legalább 2 hónapja feketében járok. Nekiállt sírni, hogy mi lett belõlem, pedig ez csakis az õ képmutató szeretete miatt van. Miért nem vallja be, hogy utál engem? Aztán a barátnõmmel is összevesztünk. Elõször is nem tudtam, hogy mi az a slip-on vans. Majd kérdezte, hogy milyen zenéket szeretek, én meg nem tudtam válaszolni. Utána kéna néznem milyen zenéket hallgatnak az emósok. Meg egy hajpánt is kéne. Kezd egyre bonyolultabb lenni, bár idõvel majdcsak belejövök.
Február 9.:
Barátnõm szerzett egy rózsaszín hajpántot. Annyira emó. Én is olyan akarok lenni. Elmondtam barátnõmnek anyám rózsaszín toppját, nem is tudtam, hogy az is emó tud lenni. Annyira nem értem ezt az egészet. Egy rózsaszínbe öltözött csaj, hogyan tudja átérazni a világfájdalmat? Az az igazság, hogy én ezt már nem bírom tovább. Éreznem kell a világfájdalmat. Meg kell ismernem. Csak úgy érthetem meg ezt az emó dolgot. Megyek és megpróbálom felvágni az ereimet.
#hhwnd
en azert valahol meg tudom erteni h megcsinaltatta .. csak atesett a lo tuloldalara <#shakehead>#shakehead><#whatever>#whatever>
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek
\"meg fog azoknak a száma növekedni, akik bár minden rátermettség nélkül úgy érzik, hogy a nemzet vezéri szolgálatába kell állítaniuk \"halhatatlan\" erejüket\" Mein Kampf, Adolf Hitler