Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25336

Davidus
#25335
<#law>
<#kocsog><#kocsog>

V9ykn8_TZL0

Sir Quno Jedi
#25334
Öhhh, ezt muszáj volt, íppeg mentem vón kajálni, de akkor most feladom... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25333


VinylToy
#25332
wwwáááhhááááá 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Sir Quno Jedi
#25331
5cmsminkpova

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

I.C.ram
#25330
Tiéd? Talán eladtad már? 😛
#25329

#25328
hát ha szép nem is de trendi mindenképp

#25327
ez EFEM, még gyerekkorában <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Sir Quno Jedi
#25326
Valszeg egy ilyen "pasira" várnak, a lényeg csak hogy elég vastag legyen a "bukszája" 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

desigo
#25325
ariak
#25324

Sir Quno Jedi
#25323
De éééted! Ennyi erõvel én is kiszedethetném a maradék hajamat és cipõpasztával odafestetném, mintHA még meglenne! Szép lennék és divatos?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#25322
Az legalább olyan fejû, amilyen-e. 😄 Bár ez a szõkítés nála is dúúúva!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#25321
Hát(tal nem kezdünk mondatot), ha ez ilyen cuccokban mutogatja magát ilyen helyeken, akkor ez neki vagy meló, vagy exchibicionista. Mindkét esetben munkaköri kötelessége mûvileg turbóznia magát. Szegény...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25320
bezzeg a Kiszel Tündi.........<#idiota><#idiota> <#worship>

desigo
#25319
fogtad-e a cickóit?
ÁjjLe BoBBi
#25318
volt osztálytársam a csaj...😄:A_?SD_A?SD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Sir Quno Jedi
#25317
Amúgy 1x randiztam egy piszológus csajjal (jaaa, az is túl okos volt hozzám 😄) és két óráig nem tudtam mást nézni mint a festett szemöldökét (a mellét mégsenem illik 😄)! Még a kocsiban is néha-néha odasandítottam akaratlanul is, még jó hogy nem törtem össze a gépet. Faszé kell kihúzkodni és kamufelfesteni, amit a JóIsten oda teremtett a szemünk fölé?! Annyira hájpergáz, mivel NEM lehet olyat festeni, ami kicsit is hasonlít egy eredeti, "gyári" szemöldökre, akárcsak messzirõl is. Pafff! Én meg legalább természetesen vagyok randa, ahogy Égi Atyánk megálmodta valamék rémálmában, dehogy gyökér halandóként még bele is kontárkodjak maradandóan egyedi remekmûvébe...áááhhh...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#25316
Vagy sokat nézett Star Trek-et és Spock rajongó lett!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25315
máshol nem lehet? 😮
AntiHero
#25314
Szép volt..Jó volt..igaz se vót..<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

I.C.ram
#25312
Szerintem teljesen korrekt ez a méret. Ennél nagyobb nem is kell.
#25311
Ez cukibb <#finom>

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

#25310
ebben most mi a jó?
BEAST
#25309
<#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

desigo
#25308
nem kaptál még elég büntit?
Kata
#25306
Az csak 310? Hihetetlenül hangzik.

[/cserf][/fülünyúl]

#25305
gyári verzsön maradhatott volna tényleg :S
#25304
nem, csak jo ideje ismerem 😊 (de nekem se jon be a valtozas,amin most keresztulmegy..)

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25303
lexikon-e vagy? 😄
#25302
310 <#hehe> de amugy sztem is boven eleg lett volna a fele is ..

mellekesen egyetert ezzel #25297

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25301
akkor neki nem kellett volna ilyen "nagymotor kategóriás"
Kata
#25300
Köbcentire mérik õket, a képen a csajszinak pedig biztos 500 ccm feletti van.

[/cserf][/fülünyúl]

#25299
OFF
Február 1.:
Ahogy ma reggel felébredtem, éreztem a nyomást a lelkemen. A világ ellenem fordult, kifogyott a kávé, mellyel magamba szívhattam volna a végtelen feketeséget, anyám elhasználta a meleg vizet is, és a hajamat is alig tudtam beállítani. Minden elhagyott amit valaha szerettem. Úgy döntöttem, érzéseimet ebbe a naplóba kell írnom. Vajon mi az, ami mindig velem marad? Vajon mi az élet értelme? Rájöttem. Az életnek nincs értelme.

Február 2.:
Barátnõm ma megmutatta a karját, tiszta sebhely volt. Nagyon jól nézett ki, tisztára átéreztem a világfájdalmat. Én is meg akartam vagdosni az ereimet, de gyenge voltam még hozzá. Talán nem éreztem át a vilgáfájdalmat eléggé? Talán nem vagyok elég emocionális? Iszom még egy kis kávét, és beállítom a hajamat. Remélem egy idõ után belõlem is áradni fog a sötétség.

Február 3.:
Utánanéztem az érfelvágásnak. Azt olvastam róla, hogy hosszávban kell felvágni, úgy hatásosabb. Nem tudom, az úgy annyira nem látványos. Már két órája ezen rágódom. Vagy csináljam mindkét írányba és legyen négyzetrácsos? És a hajammal mi legyen? Ne fésüljem át a frufrumat a másik oldalra? Sok-sok nehéz kérdés.

Február 5.:
Tegnap nem volt idõm írni. Rájöttem, hogy nem lehetek elég emó, ha nem mutatom ki megfelelõen az érzéseimet. Bánat, harag, gyûlölet. Csak ezeket szabad éreznem. Így elõzõ nap egész délután csak sírtam a sarokban, aztán meguntam, beállítottam a hajamat és elmentem aludni.

Február 6.:
Gyûlölöm az anyámat, egyszerûen gyûlölöm. Ma megkérdezte, hogy mi van velem. Egyrészt: ennyire nem látszódik, hogy most emó vagyok? Lehet, máshogy kéne fésülnöm a hajamat, azért nem látszódik.másrészt meg, olyan nevetséges, ahogy megpróbálja tettetni, hogy szeret engem. Nem érti meg, hogy nincs a világon szeretet, csak önzés? És a szeretet igazából csak képmutatás? Azt hiszi, hogy attól, mert csinált nekem pudingot, még jobban érzem magam? ANNYIRA GYÛLÖLÖM ÕT! És az a 14 éven át tartó álszent szeretet, amit megpróbált nekem beadni, egyszerûen megbocsájthatatlan. Még jó, hogy most már tudom, hogy milyen is a világ. Mondjuk, a puding finom volt.

Február 7.:
Elfogyott a fekete körömlakkom, így át kellett mennem a barátnõmhöz. Együtt sírtunk egy órát, bár nem tudom, miért? Mert elfogyott a körömlakk és azt sirattuk? Vagy, mert a körömlakk így kicseszett velem? Vagy, csak mert nem akart adni a sajátjából? Mindegy, emók vagyunk mindketten. És ez így nagyon emós volt. Érzem, hogy nagyon jól kifejeztük mindketten, hogy emósok vagyunk. Nehéz dolog emósnak lenni. Olyan bonyolult. És a hajam is állandóan a szemembe lóg.

Február 8.:
Annyira szar volt ez a mai nap. Anyám megjelent egy rózsaszín toppal. Nem érti meg, hogy én abból már kinõttem, legalább 2 hónapja feketében járok. Nekiállt sírni, hogy mi lett belõlem, pedig ez csakis az õ képmutató szeretete miatt van. Miért nem vallja be, hogy utál engem? Aztán a barátnõmmel is összevesztünk. Elõször is nem tudtam, hogy mi az a slip-on vans. Majd kérdezte, hogy milyen zenéket szeretek, én meg nem tudtam válaszolni. Utána kéna néznem milyen zenéket hallgatnak az emósok. Meg egy hajpánt is kéne. Kezd egyre bonyolultabb lenni, bár idõvel majdcsak belejövök.

Február 9.:
Barátnõm szerzett egy rózsaszín hajpántot. Annyira emó. Én is olyan akarok lenni. Elmondtam barátnõmnek anyám rózsaszín toppját, nem is tudtam, hogy az is emó tud lenni. Annyira nem értem ezt az egészet. Egy rózsaszínbe öltözött csaj, hogyan tudja átérazni a világfájdalmat? Az az igazság, hogy én ezt már nem bírom tovább. Éreznem kell a világfájdalmat. Meg kell ismernem. Csak úgy érthetem meg ezt az emó dolgot. Megyek és megpróbálom felvágni az ereimet.
#25298
ehh, nem értek a szilikon számozáshoz, de a fele bõven elég lett volna sztem
allock
#25297
még így is yo, ha vkinek yo az alakja meg szép az arca a mellméret ott nem sokat számít, legalábbis nálam <#crazya>

#hhwnd

#25296



en azert valahol meg tudom erteni h megcsinaltatta .. csak atesett a lo tuloldalara <#shakehead><#whatever>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25295
miert vesz egy ferfi nagyobb autot, mint amit meg tud fizetni? <#hehe>

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

#25294
de olyan szép amúgy, mi a picsáért kell neki ilyen ... izé a melle helyére ? :S
desigo
#25293
ez már túlzás...
#25292
nem

asus p5k se, c2d [email protected], 4gb ddr2, 1.7TB hdd, leadtek 8600gt extreme, LG M228WA MSI s270, 30d,,85/1.8,50/1.8mk1,430ex,tamron 28-75/2.8,sigma 18-50DC,cokin szurok,m42 uvegek

laslandes
#25291
nem pornós a csaj?

#25290
ha jó bor lesz belõle 😄
I.C.ram
#25289
ekkora mûcsöcs már égõ szerintem. kb mint 8 számmal nagyobb cipõben járni.
PíszLávJuniti
#25288
még! ilyet!

\"meg fog azoknak a száma növekedni, akik bár minden rátermettség nélkül úgy érzik, hogy a nemzet vezéri szolgálatába kell állítaniuk \"halhatatlan\" erejüket\" Mein Kampf, Adolf Hitler

Kata
#25287
ez má kicsit durva zacskóméret, pedig a lány szép

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#25286
apáménknak valóban fél hegynyi szõlõjük van, akkor már ér mondani?

[/cserf][/fülünyúl]

JCSR ODIN
#25285
gondolom nem csak a pezsgõspohár <#vigyor5>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!