Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#25638
desigo
#25637
hol vannak a képek? <#nemtudom>
#25636
ha nem linkelem ezt a képet humorosba most nincs ez a topik,IMÁDJ ;|

BUDA > miskolc.

degenerator
#25635
emiatt került be nálam a favba

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#25634
Tapasztalt, okos admin e vagy? <#hehe>
Sir Quno Jedi
#25633
Néddd. Ki tudnánk banolni végleg, de úgyis visszajön másik nick-kel (mer az ilyenek azok visszajönnek), ezt meg legalább már ismerjük. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

sharpshooter
#25632
amit Kata tép a fogaival?😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

Kata
#25631
Cmdr-t is tegyük rá, szegényt állandóan frusztrálja, hogy vele nem foglalkozunk.

[/cserf][/fülünyúl]

autoszimulator
#25630
najó, csakmer jóarc vagyok, tanga lehet rajtad 😄

.: mobilize.hu :.

Sir Quno Jedi
#25629
SZERVEZZÜKMEG!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25628
nah, ezt sem tudtam eddig 😊
Kata
#25627
az sem rajtam múlt

[/cserf][/fülünyúl]

sharpshooter
#25626
Ferihegy 1-2 - máshol múzeum, de mi még használjuk😊))

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25625
azmiaz?
Bucser
#25624
Kata beígért egy fotózást a repmúzeumban is<#hehe>

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#25623
hagyjad már, csak szeret a drága 😊
Bucser
#25622
MI az öreg bezárt megint az óvoda?

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Sir Quno Jedi
#25621
Látod, te mán lassan egész szerény, jólnevelt és halkszavú kislánynak tûnhetsz... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25620
Várj, elõbb még van egy Ballentines-os fotózása Katának, stipi-stopi 😊
Remélem összejön a ruha minél elõbb.
Kata
#25619
😄D mondd csak meg nekik

[/cserf][/fülünyúl]

GanXstaZoleeWrk
#25618
Ezen a fotózáson szeretnék ott lenni 😄D

GanXstaZolee#2709

#25617
az már úgy túl durva, nem? <#idiota>
Sir Quno Jedi
#25616
És csõre töltve!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#25615
nagyot és büdöset? <#idiota>
#25614
nemes egyszerûségel: lófaszt 😄
#25613
<#taps><#worship>
sharpshooter
#25612
...Katával összefonódva?😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25611
sztem topiclakóknak is a gázos képeit kell berakni 😊
#25610
Támogatom <#vigyor2>
autoszimulator
#25609
seeley legyen hosszában fekve, felül, ruha nélkül... aztá ennyi, más nemkell :😄DD

.: mobilize.hu :.

#25608
szerintem felül legyünk mink 😛
#25607
ehhe, na kapdbe! 😛
RatBaG
#25606
dee mindenképp kell! takard ki a kannákat 2 jómadár fejével

Per Aspera Ad Inferi.

AntiHero
#25605
Ok akkor felsõ sor az "idegeneké"<#idiota>
Az alsó pedig a fórumlakóké.
Aki akar szerepelné adjon képet.(olyan sokan nem fértek rá amúgy)
Vagy ha nagy bannert akartok akkor nagyobb lesz. Mekkora legyen?

U.I.: A csúnya köldökös nénit nem rakom bele mert az már 18+ kép. Na meg aki látta az egy hétig nem evett.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

sharpshooter
#25604
alul legyenek a "Timmy-k", középen a vén pedoval, felette a mi vezérünk, Seeley, ahogy szigorúan tatter fejére teszi a légzsákokat😄DD


(bocsbocsbocs)

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

GanXstaZoleeWrk
#25603
a kedves mamája hátán, hogy fokozzuk az összképet 😄D

GanXstaZolee#2709

#25602
az óvodából mikor is engedik el a gyerekeket? 16.00-kor? remélem ráérek akkor.
#25601
Õ lehetne középen is, vagy háttér, mindegy, Tatter dö best 😄DD
#25600
ehh, egye fene. rábeszéltél. de csak a Te kedvedért teszem, semmi élvezet <#idiota>
BEAST
#25599
melyik oldalon? <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#25598
Nah, akár úgy is, és a középen egy VS. ehh 😄D

De tatter legyen kihangsúlyozva!
Kata
#25597
De csak vazelin nélkül, szárazon, hogy érezze a törõdést.

[/cserf][/fülünyúl]

#25596
Esetleg az egyik fele a lakókról a másik fele meg ahogy Seeley mondta a shame -ekrõl szólhatna a bannernak!

(Ez esetben még én is adok képet... <#vigyor3>)
#25595
cmdr? <#idiota>
sharpshooter
#25594
azért van ott pár csaj, akivel szívesen lennék egy tájképen😄

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25593
szerintem legyen maximum egy külön fórumozós banner (ha a többiek is benne vannak), de azért egy-egy fórumoló képét nem kéne ezekkel a shame-ekkel egybe rakni, szvsz nem vagyunk odavalók :S
#25592
na jó, de akkor gyere, és hozz kamerát. még híresek is lehetünk, ha kiderül, hogy felfedeztünk egy új állatfajt a gerinctelenek férgek törzsébõl 😛
#25591
én nem is akarok bekerülni, azért az a Shame of wall, szal oda ne, plííííz. Viszont Leonídász állat 😄DD
#25590
Tatter nincsen eléggé kihangsúlyozva...
#25589
<#nevetes1>

én a Commander vagyok én