Partyarcok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Botond
#25588
Rajongód! Ne légy kegyetlen egy randinyi esélyt igazán kaphat. -.-
#25587
de édi 😊

sry a dupláért
#25586
magam elé képzeltem a 10 éves kis fejedet, ahogy vért izzadva keresel iwiw-en, és utána kielégüt fejjel mész aludni, mert megtaláltál <#mf1><#idiota><#kocsog><#lama><#bdead><#banplz>
sharpshooter
#25585
Õ Déni "barátnõje", biztos volt róla kép😊
Rózsaszín pólóban feszített, szembe fésült frufruval😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

#25584
pedig szégyelem magam nagyon 😛
#25583
ez alap, hogy Õ nem hiányozhat 😄DD
#25582
Köszi, de már látta aki akarta, nem szükséges a szerelmedet irányomban ennyire kifejezésre juttatni. Puszi.
desigo
#25581
Kell az új bannerba még egy valaki de csak linkben lehet mert a hölgyemény köldöke és melle nem épp gusztzusos <#hehe>
Kata
#25580
Rólad mikor látunk képeket? Ne rejtegesd szépséged elõlünk.

[/cserf][/fülünyúl]

RatBaG
#25579
alap! ha már lúd, legyen kövér...

Per Aspera Ad Inferi.

autoszimulator
#25578
egészalakost!!!

.: mobilize.hu :.

AntiHero
#25577
Dénes kedvencetek mehet a bannerba?<#idiota>
<#vomit>
<#kocsog>
jó csak vicc vót. menek alukálni.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25576
Szerintem a felirat nem biztos hogy kell, de ha beleteszed akkor valami igényesebb betûfajtával próbáld. Sok sikert!

Do you know what \"nemesis\" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an \'orrible cunt... me.

#25575
én amondó vagyok nyúlj vissza másfél 2 hónappal ezelõtti képekhez is, ne csak a legfrissebbekbõl.... tatter is volt 1 hete kb, elõnyösebb képen
én azt javaslom február 1-tõl nézd végig

5w0rdf15h
#25574
komoly, ezzel indult anno a topic 😄

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

AntiHero
#25573
Na ne szivas<#idiota>
Mondjuk ez a legelsõ kép.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

5w0rdf15h
#25572
Kanál:

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#25571
ja az igaz

BUDA > miskolc.

AntiHero
#25570
Õõõ akkor írjátok már össze ki legyen a fórumozók közûl rajta.
Képeket is adhattok😄
Hopp Gabiról és Henirõl én nem is tudtam hogy...
Megyek ismerkedni<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

5w0rdf15h
#25569
nem vagy rajta .|

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

AntiHero
#25568
semmi csak valaki mondta hogy ideje lecserélni.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25567
mi baj van a mostani bannerral?

BUDA > miskolc.

autoszimulator
#25566
uristen tajapraszt vagy😄DD

amugy nemtom mit kellene ezeken a képeken szégyellni a gazdájának...

.: mobilize.hu :.

AntiHero
#25565
Öööö.. Gabi és Henirõl hol találok képet?<#rolleyes>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

m1c1mack0
#25564
mégtöbb ronda gec*t bele!😄

m1c1mack0
#25563
"Általános iskola:Kandó Téri Általános Iskola" LoL valami azt sugja, hogy a tobbit nem csak letagadja.

#25562
Pontosan!

Nem mellesleg Heni meg Gabi se nincs rajta! (Rég voltak már erre de a topicnak egy korszakát képezték... Ennyit megérdemelnek! <#vigyor3>)


Jah és persze Tatternak kicsi a feje ezen a képen ez így nem jó! <#gonosz1>
Broafka
#25561
szerintem nem rossz, csak kéne bele több partyface! és több olyan partyarc ami ilyen röhelyes 😊
de nem rossz

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

sharpshooter
#25560
kuka,

nincs Seeley a bannerben, ergó szar

😊

\"Nicholas Sarkozy, pourquoi ton pére a foi la Hongrie?\"

AntiHero
#25559
Összedobtam egy kezdetleges bannert:
Lehet: - szidni
- dicsérni
- ötleteket adni: mi jó, mi nem jó.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#25558





<#taps>

én a Commander vagyok én

#25557
ehh
a kis sztriptíztáncos
#25556
AntiHero
#25555
rutinból<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Davidus
#25554
ilyet hogy lehet észre venni?😄

V9ykn8_TZL0

AntiHero
#25553
Még a háttérbe is foglya a plakáton a fejét a csávó😊

EDIT. Ismét megfogalmaztam érthetõen<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

m1c1mack0
#25552

álompár😊

AntiHero
#25551
Látom Tatter Powa!<#eljen><#banplz><#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

gabber_saviola
#25550
Õ bejön nekem 😊

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

#25549
ez egyértelmû 😄DD

öregember: te ismered a tattert? 😮 áhh, neeee, nem menne, remegnék meg minden..vagy szerintem visítva fetrengenéka röhögéstõl 😄
#25548
elintézem neked 😄

#25547
õ csak webcam-mel csatlakozhatna 😄DD
#25546
egyszer egy vendég-chat-re megkéne hívni! 😛
#25545
nem vagyok rá méltó! 😄
GanXstaZoleeWrk
#25544
szerintem meg lehet éppen kólát vesz a csajoknak....

GanXstaZolee#2709

autoszimulator
#25543
fantát szoktam, mer a kóla snassz

.: mobilize.hu :.

#25542
a legjobb az lenne, ha itteni fórumozók felkerekednénk, közös csoportkép Tatterral a törzshelyén, és berakjuk ezt a felejthetetlen emléket a banner-ba fentre 😄DD
#25541
Seeley, egy tatteres fotó pénteken ? 😄

#25540
ne kólát v ásványvizet vegyél nekik <#idiota>

#25539
Tatter adhatna leckéket 😛 Új példakép? 😄