1161
rapidshare.de
  • Phat Smoker
    #841
    a hivatalos oldalról szedd le ;-)
  • AnarchoiD
    #840
    megneztem ezt a cryptloadot es aszonta virnyakirtom hogy 3-4 trojan van benne ... ;) na errol ennyit ;)
  • Phat Smoker
    #839
    "...az a kár, hogy nem lehet többet egyszerre tölteni..."
    premiumnál lehet egyszerre többet is tölteni.
  • Szoki333
    #838
    egyépként mostanában, a 60-as korlátozáskor nekem időnként felmegy 120-140-re is! ez miért van?
  • Szoki333
    #837
    nekem régen mindig 400-zal töltött 100megás fájlt, majd kiirta hogy várjak 1 napot :D
    az a kár, hogy nem lehet többet egyszerre tölteni...
    ha le akarna valaki tölteni egy 10 részre vágott filmet, akkor csak meg kéne nyitnia mind a 10-et és amikor letellik az 1. akkor várnia kéne X percet hogy a 2. elinduljon!
  • Doomista
    #836
    jah, csak az lehetetlen...én 140 kbit/s-nál többel még sosem töltöttem...
    söt mindig 100 alatt van :) mind1 én ugyis ráékre,legalább nincs idölimit,hogy 1 ora mulva tölthetsz :D
  • Phat Smoker
    #835
    hát a free userek 500 kb/sec sebességgel tölthenek max. azért az se olyan rossz :)
    sőt már asszem captcha sincs.
  • Atika :o)
    #834
    ehh ez durva volt szegeny gyerek itt probal megoldast talalni majdnem megorult aztan a hozzaszolasod vegen biztos legorbult a szajja :D
  • Phat Smoker
    #833
    én a CryptLoad nevű progival szedem a cuccokat rs-ről.
    max. sebességgel jön minden, igaz premium előfizető vagyok ;-)
  • Zsolt01
    #832
    Sziasztok.

    Most próbáltam ki az USDownloader magyarított verzió 1.3.5.1_2008.07.23

    Rapidshare -ről töltögetek.
    Most ezzel a USDownloaderrel kezdtem töltögetni, csak 48 kb/s -al jőn le.
    Eddig a Internet Download Managerrel 60-66 kb/s volt.

    Jó ez a USDownloaderrel folyamatosan szedi beavatkozás nélkül.
    De nem lehet valahogy megoldani, hogy ez is 60-66 kb/s -mal működjön?

    Fix ip-s vagyok Kábel net 512/96

    Köszi előre is!
  • AnarchoiD
    #831
    ilyen johetne nekem is ;) mi ez a plube vagy katz ? :) linket ppliz
  • Mike
    #830
    pl. plube
  • magus
    #829
    tudtok mondani olyasmi forumokat, ahova userek posztoljak az altaluk feltoltott cuccokat? nem keresosite kene, hanem mondjuk olyasmi mint ez (http://www.foriegnmoviesddl.com), vagy mint a katz forum
  • Qwerty4
    #828
    Ez amúgy mit tud amit a böngésző nem?
  • Zsolt01
    #827
    Hát igen.

    Na meg most folyamatosan lehet letölteni várakozás nélkül, igaz csak 60 körül, de nekem ez pont jó az 512/96-hoz.
  • Qwerty4
    #826
    Hál'stennek levették a macskákat a porondról. :)
    Velük nagyon retardált volt a Rapidshare. :D
  • AnarchoiD
    #825
    hitted volna ? :) RapidShare Manager
  • kryst
    #824
    Üdv!
    Nekem olyan progi kellene amibe a linkeket bele tudnám tenni, és egymás után töltené le őket. Ha, jól tudom régebben volt ilyen, csak már a nevét nem tudom.
    Kösz előre is.
  • Sharkhunter
    #823
    thx, én konkrétra oldalra gondoltam, de azóta már találtam néhányt :)
  • Mike
    #822
    na majd akkor linkelek ide otthonról
  • Doomista
    #821
    de
  • Mike
    #820
    nem töltenétek le tőlem is ezt-azt?
    kell a pont
    cserébe én is szívesen letöltök bárkitől bármit
  • Doomista
    #819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    warez oldalak,google.nekem például rohadt sok email jon a cimemre azzal,hogy csatlakozz erre az ftp serverre,oldalra,mert ezt azt lehet letolteni,minden héten jon egy ,lol
  • Sharkhunter
    #818
    egy kis off: a bdw-n kívül hol találhatok még ftp címeket?
  • Doomista
    #817
    én elöfizetek,megéri nekem,mert program teszterként onnan szedem a programokat, lol ! de van másik megoldás is...vannak ezek az ftp magyar serverek,ott is meglehet találni sok programot,és lehet találni hozzá ingyé accot,de persze ez nem olyan könnyü,és a program sem biztos hogy tuti fennt lesz,szal rapid örökké.
  • Atika :o)
    #816
    De van megoldas elo is lehet fizetni szerintem nemdraga ha nem vagy kepes kivarni akkor fizess elo.
  • ztahity
    #815
    végig olvastam az egész rohadt forumot és semmi sem jó! leszarom ezt a rakás szemétrevaló rapidot! nem találok megoldást mert szar!
  • Sharkhunter
    #814
    biztos nem lehet átverni??? meeert eddig jobb esetben 1 óra alatt megvolt egy film, most meg...
    én ezt találtam: http://www.freeweb.hu/rapidshare2/index2.php de a grabbelésnél nem fejezte be a feladatot, szal nem jöttem rá, h műkszik-e. ha vkinek összejött, az mondja már el, h mi lehetett nálam a baj, v ez csak egy másik próbálkozás a feltörhetetlen rendszer ellen?
  • Doomista
    #813
    rapidshare rekordom edddig hogy 5 KB-tel jött rola a program hehe :D
  • Atika :o)
    #812
    baratom akkor picit meg tanulnod kell mert ha belso ip-d van akkor siman lehet 100 embernek is ugyan az nezz utanna es mondom ha visszaolvasol ott szepen mar ki volt targyalva. OLVASS
  • ztahity
    #811
    Szerintem az lehetetlen, hogy ugyan az az ip-je legyen valakinek! Az egy azonosító és egyforma nem lehet. Azért kösz a választ!
  • Atika :o)
    #810
    ha visszaolvasol akkor ott mar volt errol szo amugy az a lenyeg hogy masnak is ugyan az a IP cime mint neked es ezert lehet ez hogy mas egyfolytaban tolt rapidrol es ezert irja ki neked ezt. Megoldas lehet ra ha kersz a netszolgaltatodtol sajat ipt ha lehet
  • ztahity
    #809
    helló mindenki! tud nekem valaki segíteni abban, hogy a rapidon miért nem megy nekem a letöltés? mindig azt írja ki, hogy már töltök, pedig még egyszer sem sikerült akármit csinálok ez nem változik. miért hiszi azt hogy töltök? légyszi segítsetek!
  • berlinboy6329
    #808
    Hi all!fel akarok tölteni vmit rapidra 100kiló az egész,de nem akarja..Olyanokkal tölt ffel hogy 1kb/s aztán leesik:0.2 0.1 0.05 0.00.kész..de nem csak a rapid,SEMMI nem tölti fel.
  • Johnny d
    #807

    come on! :)
    csak így nem lesz külön jó átverni...
    (igaz úgysem sok siker volt ebben)
  • gyigyi
    #806
    Mostmár fix ip-vel is lehet folyamatosan szedni :D
  • Japep
    #805
    :S

    :D
  • Doomista
    #804
    most most nem ingyenes,hanem pokolian ingyenes.
  • Japep
    #803
    Eddig is ingyenes szálon szedtem, de míg a régi volt, addig jött rendesen 350-400-zal... :S

    Pedig most is ki van írva, hogy FREE esetén max 500 KB/s... :(
  • Doomista
    #802
    üdv a rapid ingyenesen pokoli világában.