346


Land of the Dead: Road to Fiddler\'s Green
  • kishandris
    #346
    Aki nem tudta letölteni az itt megnézheti mitt kell csinálni a letöltésel.

    [Legyszi ne rakj be warezt igy direktbe! Privatba nyomjatok akinek kell! Szobeli figyu! Koszi! Szerk. by Lammer]
  • legolasz1995
    #345
    hogy kell a pályát bele rakni? én beleraktam de a multyba keresném és nem írja ki valaki help
  • Trubi15
    #344
    Sziasztok, nem tudtok adni valamilyen programot ahol lehetne találni szervert? vagy csak egyszerüen azért se találhat szervert a játékban mert nincs semmi patch rajta?? Lécci válaszoljatok!
  • AudiQuattro
    #343
    Sztem faja game,még 2008 ban is :)
  • blade44
    #342
    csak át kellett állítani win98 kompatibilitásra
  • Lammer
    #341
    patch is fenn van?
  • blade44
    #340
    üdv srácok!
    a játék indításakor a következő hibaüzit kapom:

    No Label

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2678 MHz with 1023MB RAM
    Video: NVIDIA GeForce 7600 GT (9381)

    Negative delta time!

    History: UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

    mi lehet a gond?
  • marcio mela
    #339
    De a játék azért tetszett.Kétszer megcsináltam.1x mediumon 1x hardon.Szinte semmi különbséget nem találtam.Az nem tetszett ha lepottyant egy zombi az amíg fel nem állt addig hiába ütöttem vagy lőttem nem sebződött.Rálőni pocsékolás volt.Azt hiszem ez volt akkor is amikor kimászott a szellőzőcsatornából meg ha mereven feküdt a földön és akkor éledt fel amikor odaértem mellé.A fegyver viszont túl sok volt.Ha 3 fegyvert tudna csak vinni a játékos az életszerűbb.Glock 17;S&W Model 29;Winchester Model 1894;Shotgun;M16;Sniper Rifle már ezek is 16kg lőszer nélkül és ha belegondolok hogy néz ki valaki ennyi fegyverrel az elég vicces.Meg a zombiknak rengeteg ikertestvére volt.Negyed óra alatt az összeset meglehetett ismerni.És rövid volt a játék meg a hullák ha már igán hullák lettek azok eltüntek.Borzalom.Mégis már nem is tudom melyik játékon féltem ennyit.Megállni fülelni most az én lépteim hallom vagy valaki jön.De az is jó volt amikor hirtelen felgyorsult valamelyik és hipp hopp ott termett.Nekem ilyen játékra van szükségem.Kár,hogy nem találok.
  • Lammer
    #338
    jo persze :DDDDDDDDDDDDDDDddd
    de neha azert nem art egy kicsit elfilozofalni az adott szituacion-e! nemigaz? :D
  • haxoror
    #337
    Ez hülyeség!
    A zombikat le kell lőni shotgunnal!
  • Lammer
    #336
    pfff abszolut nem... :D
    trilogia:
    night of the living dead 1968(ebbol keszult remake 1990ben amugy jo az is!)
    dawn of the dead 1978(ez a csucs :D ebbol is keszult remake... 2004 de ez mar arnyeka a reginek, amugy nemrossz, de nem az igazi)
    day of the dead 1985 (ebbol most jon majd egy remake, tuti elkurjak :C)

    mind3 alap!!!!!!!444
  • marcio mela
    #335
    Azt a filmet nem láttam.Minden George A. Romero film ilyen mint a Land of the Dead?
  • Lammer
    #334
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de ize, a roka es az "ertelmes zombi" IQszintje kozott azert van egy par foknyi kulonbseg... nomeg mint lathato fejlodo szakaszban vannak ok is! es itt szolalt meg a vegen az emberi humanitarius erzes style vastagon-e!? :DDD hisz kezdenek "emberek" lenni, a srac szeretett volna egy eselyt adni nekik, hogy esetleg tovabbfejlodve ok is "kulturalizalodjanak" "szocializalodjanak" tudom hulyen hangzik de ha figyelemmel kiserted ROMERO mester trilogiajat, akkor mar ott is a day of the deadben bemutatott "blob vagy magyarul csopp"nek mar voltak emlekei, "erzesei" kicsit "emberiesebb" volt stb... nem? talan ezt a szalat probalta tovabbvinni Romero... talan...
    jajj ezt valaki elolvassa szetrohogi magat, ilyen "hulyesegekrol" beszelunk :D
  • marcio mela
    #333
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Evonulnak de ha emberhússal táplákoznak akkor egyszer visszajönnek.Csak idő kérdése.Egy rókának nem kegyelmeznek ha gyanús hogy veszett akkor majd egy rakás zombinak?'
  • Lammer
    #332
    off:
    valahol igazad van sajnos... nekem a kedvencem az EREDETI dawn of the dead... pont egyidos velem :DDDD eszmeletlen mennyire jo film, talan mar inkabb nevezhetjuk szociodramanak, de ez mar off nagyon es ezt nem lehet 1-2 mondtaban kitargyalni, stb:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    talan avval magyarazhato a menedekkereses, hogy mivel ezek a zombik mar "evolved verzios" zombik, talan probalnak hasonlitani regi onmagukra, vagy inkabb "keresik" regi emberi onmagukat, megjelentek emberi vonasaik... talan... evvel persze lehet vitatkozni, meg ezen agyalni... de mar jo, hogy ilyenrol vitazunk, mintshogy az agyatlan oldoklesrol, talan ennek is van valami mondanivaloja... az igazi emberek oldoklesi vagya, hogy letaroljak a zombikat, talan lehet mi vagyunk a nagyobb allatok mint ok a maguk primitiv IQjukkal, nembeszelve a szokasos ember embernek farkasa tema az ilyen filmekben, legnagyobb ellensege soxor sajat embertarsa stb... :D de errol lehetne eleg sokat rizsazni csak itt off :D

  • marcio mela
    #331
    De igazán.Héten játszottam végig aztán megnéztem a filmet.A játék alatt tényleg féltem.A film nem tudott félelmetes lenni.Próbált de inkább csak undorító tudott lenni itt ott.Meg ott vannak a logikai bukfencek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A néger zombi szerez egy Steyr AUG A1-et.Már azt se tudom hogyan lehet lekapni egy motorosról.Ott helyben kilövi a tárat de még a városban is használja.A film végén a zombik elvonulnak.A főhős azt mondja nelőjjék le őket a rakétákkal.Ők is csak egy helyet keresnek.Kérdezem akkor minek mentek be a városba embert enni?!A fickó aki megnyálazza a célgömböt.Á de ostobaság és még mennyi van.

    AZ a film ezer sebből vérzik.Aki ilyet akar az nézze meg a Holtak hajnalát (Dawn of the dead).Annak a története is rendben van.A színészek is jobbak.
  • Lammer
    #330
    lyuly... azert ez eros :D
  • marcio mela
    #329
    A játék sokkal jobb mint a film.Nem is érdemedes megnézni.
  • Lammer
    #328
    szvsztem sosem
  • grebber
    #327
    Kicsit off de zombis off :D

    Az Out of Hell mikor jön ki?
  • SG
    #326
    THX
  • Istencsászár
    #325
    Igen, azt feldolgozó "olcsó" kategóriás akció játék. Egy kis zombihent.
  • SG
    #324
    Hali !

    Van ennek a játéknak valami köze Romero mester filmjéhez ? Mármint a címén kívűl ?
  • haxoror
    #323
    Az M16 és a Colt fejesnél lehet(!) hogy egyből kinyírja őket de nem mindig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A spoiler fegyver a kung-fu könyv amiből megtanulhatod hogyan lehet szétütni a zombikat :)
  • mascarun
    #322
    Hail! Moist fejeztem be a játékot. Szerintem hangulatos volt. Bár az igen scak felbaszott hogy mindig az én irányomba nyílt az ajtó és néha néha becsukott magamögé. Az én ajtóm még soha nem csinált ilyet. :))
    A másik érdekes dolog -nemtom észrevettétek e- hogy ha felállsz kukára vagy kocsi tetejére akkor a zombik nem látnak vagy legalábbis állnak egyhelyben s kész. Ha elég ügyes voltam lecsaptam onnan őket. Az m16-os is vicceseket produkált! Az egyik zombinek elég volt egy golyó a fejbe és csá a másiknak viszont fél tárat kellet belelőni a fejébe. A molotov koktél viszont tetszett.az jól meglett csinálva.
    ja végezetül szerintem attól hogy a zombi kezében fejsze lapát stb. van attól nem kellene hogy erősebb legyen vagy szinte már golyóimmunitása legyen.....
    egyébként mi volt az az emlegetett "SPOILER" fegyver? Mert én nem hiszem hogy találkoztam vele...
  • bcrics
    #321
    They Hunger: Lost Souls e lesz a tuti,tiszta half life2-ravenholm,az pedig nem kicsit odarakott.
  • Calver
    #320
    szörnyű egy gém, de azért végignyomtam unaloműzőnek nem rossz csak egyáltalán nem pörgős, horrorgém etalon nekem még mindig megmarad Undying, na az fosatós!
  • Lammer
    #319
    ehh nem is igaz...
  • geri15
    #318
    lammer, fanatikus horror rajongó lehetsz :D el tudom képzelni mekkora gyűjteményed lehet a filmekből :P
  • hejyjyjy
    #317
    Kösz!
    Nagyon jó ez a játék! Nem tudtam abbahagyni. Végig is játszottam gyorsan. Most másodszorra tolom. Tudtok ajánlani valami hasonlót?
  • gameplusz
    #316
    Csá! Lesz ^^
  • hejyjyjy
    #315
    Csá!
    Van a játékhoz magyarosítás?
    Kösz.
  • Lammer
    #314
    tedd fel a patchet(de nalam sem volt desktop!!! :P) btw meg nehez fokozaton sem volt olyan nehez! :P en direkt nem tanultam meg a kungfut mert ugy parasabb, soooot atkonvertaltam a film soundtrackeket oggra es kicsereltem a jatekban levokkel, meg parasabb volt :DDDD
  • Anubys
    #313
    Mindegy, végignyomtam, totál könnyű, onnantól, hogy megtanulsz kung-fuzni... :)
  • Rash87
    #312
    Nálam se volt így. Amúgy igaz,h halál nélkül végig lehet vinni :) Nem nehéz!
  • Csoder
    #311
    Nálam nem. Egyébként szvsz nem nehéz halál nélkül megcsinálni.. :)
  • Anubys
    #310
    Kérdés, nálatok is csinál olyat a dokk-nál, hogy mentésnél hibával kidob a vinfosba? Nem mondom, végigvittem így is, de elég parás volt, hogy a dokktól nem tudtam menteni, az uccsó 3 v. 4 pályát egy szuszra kellett megcsinálnom halál nélkül... :(
  • ATX1
    #309
    Köszi

    Most már sikerült,tovább jutni
    Hurá!
  • ATX1
    #308
    Igen még a tanyán
  • Csoder
    #307
    Hol vagy? A tanyán? Ha igen akkor van a házban egy pinceajtó. közelítsd meg.(elöször asszem ki kell lőnöd az összes lőszert a 22esből, de nem bizti)