741
  • istvan65
    #581
    Valaki már tudott csinálni az angol,spanyol,olasz,francia,német bajnokságokban csapatokat?????Miért nem lehet pedig már mindjárt kezdődnek!!!!HELP!!
  • gyepesjoint
    #580
    ja,értem,én nem játszom amúgy,csak régen toltam,és akkor még így volt :)
  • Rudee
    #579
    Még az NB1 se megy.

    Orosz, svéd, norvég és amerikai az aktív jelenleg.
  • gyepesjoint
    #578
    mert még csak a német indult el,azis tnap este,a többire még várni kell :) addig toljad a magyart,vagy a hollandot
  • istvan65
    #577
    Miért nem lehet csinálni német,olasz,francia,angol bajnokságban felállítani a csapatomat????Mindig ezt írja ki coming soon!!
  • RUMBLE ROKKEZ
    #576
    Szerintem úgy fog indulni, mint előző években is: szeptemberben.
    Azt mondták, azért, hogy akkor már ne kelljen sokat bajlódni az átigazolási időszak miatt.
    Én mindenesetre kiváncsi vagyok, mi sül ki ebből az egészből, de talán egy kicsit túlságosan is hajtanak már a pénzre. Előző években tényleg a játékélmény volt a lényeg.
    Egyébként ha gyúrni akartok egy kicsit, akkor Focimágus. Ez remélem így nem reklám. Ott minden megy az első fordulótól, a nyeremény minimális, a játékélmény nagyjából ugyanaz. És ha kezdődik a guru, akár egyszerre is lehet csinálni a kettőt ugye, hiszen csak annyi, hogy ugyanazt a csapatot kétszer benevezed.
    Nah de nekem mindegy, tényleg nem reklám, csak segítség. :)
    Ha valaki jön, sok sikert holnap a Bundesligában. :)
  • Rudee
    #575
    Inkább az áttenkintőt nézegesd.

    AZ UTALVÁNYOK A KIOSZTÁSUKTÓL SZÁMÍTOTT 90 NAPIG ÉRVÉNYESEK.
    A KUPONOKAT BEVÁLTHATOD:
    A WWW.NEWSPORT.HU WEBÁRUHÁZBAN (AZ EMAIL CÍMEDRE KIKÜLDÖTT KÓD SEGÍTSÉGÉVEL)
    A WWW.ARENA2000.HU ONLINE KÖNYVÁRUHÁZBAN (A REGISZTRÁLT CÍMEDRE POSTÁN MEGKÜLDÖTT KÓD SEGÍTSÉGÉVEL)
  • istvan65
    #574
    De hogy lehet megnézni hogy miket lehet vásárolni???
    Mert amikor rámegyek hogy nyeremények->ajándékgaléria->majd kijön az a VIP-s hülyeség
  • REALista
    #573
    Nekem közepes lett a mostani hétvége de összetettben legjobb 20 között vagyok az MLS-ben a norvégban és a svéd bajnokságban...:)
  • kovacsgeri
    #572
    Egész jó lett a mostani fordulóm:
    orosz 495 pont
    norvég 485 pont
  • Rudee
    #571
    Orosz bajnokságom eddig jó, jáccott mindenki. 98. vagyok 385 ponttal és még van 3 játékosom (2x Dynamo KP, 1X Lokomotiv KP).

    Norvégba eddig 85 pontot hozott a 2 Molde játékos.
  • istvan65
    #570
    Aha köszi!!!
    Remélem ebben is nyerek legalább egyszer mert a fociguruban nyertem egyszer:)!!
  • Rudee
    #569
    Nem. Ha VIP vagy, akkor az ajándékpontokat tudod asszem egész szezonon át gyűjtenio, majd egybe levásárolni. VIP nélkül meg nem, ott van rá valahány napod, hogy elköltsd.
  • istvan65
    #568
    Köszi a választ de még lenne egy olyan kérdésem hogyha van ajándékpontom csak akkor vásárolhatok belőle ha VIP tag vagyok????
    Azért kérdem mert amikor megakartam nézni az ajándékgalériát kijött az a VIP hülyeség hogy előfizetni kell!!
  • Rudee
    #567
    Ha jó helyezést érsz el, akkor VIP nékül is kapsz.
  • istvan65
    #566
    Most néztem hogy a fociguru helyet most ez a magic11 van!!!
    Olvastam hogy előfizetni kell(VIP tag)hogy kaphassak ajándékpontokat?????
    Vagy anélkül is lehet kapni????
  • Rudee
    #565
    Új rekordom:
    3 Helsingborg játékosból 1 jáccik
    3 Brann játékosból 1 jáccik, az is csak csereként

  • REALista
    #564
    Én meg 144.
  • Rudee
    #563
    103. vagyok az MLS fordulóban.
  • Rudee
    #562
    Én is leste, bár ha indul, akkor úgyis jön majd a hírlevél.
  • kovacsgeri
    #561
    Nem tudom, de azt vártam egész héten, még péntek délután 5kor is megnéztem, hátha indul...
  • Rudee
    #560
    NB1 is csak a 3. forduló után indul vajon?
  • kovacsgeri
    #559
    Végre kezdődik valami élet magic11-en. Összeraktam 3 bajnokság csapatát + az MLS csapatot teljesen random kattintgatással :) állítom ez lesz a nyerő taktika :D
  • Rudee
    #558
    Orosz bajnokságba viszont jó lehetek.
    67. helyen állok, most jáccik 2ből 1 Amkarosom (Novakovic) és még van hátra 1 Zenit vmint 3 FC Moszkva pléjer is.
  • Rudee
    #557
    MLSről ismét sikeresen lekéstem
  • REALista
    #556
    Bááááááh sikerült lemaradnom a mostani MLs fordulóról de a múltheti csapattal 169.lettem...:D
    Kurva nagy mázli valszeg kevesebb pontom lett volna ha új csapatot csinálok az eredményeket nézve...
  • Rudee
    #555
    Nekem a tegnapi norvég meccsen nem volt játékosom, majd ma.
  • kovacsgeri
    #554
    mázlista... én norvégban nagyon jó védősort raktam össze, gólt sem kapott, csakhogy két védő nem játszott, pedig legalább 40 pontosak lettek volna, ha pályán vannak
  • Rudee
    #553
    3 Kalmarosom ma 300 pontot hozott :)
  • kovacsgeri
    #552
    Nekem a norvég lett jó:

    ford. 17 hely:
    76.
  • Rudee
    #551
    7végi MLS forduló elég jóra sikerült, 85. lettem a fordulóba.
    Igaz, ez csak 83 helyet jelentett összetettben, 445. vagyok még mindig.

    Norvég kör gyengus lett ismét, 1 Brann középpályás még hozhat pár pontot.

    Svéd még rosszabb, de ott legalább van hátra 3 Elfsborg játékosom, köztük a CSK is.
  • MilkesFlakon
    #550
    http://www.lea-vogel.de.vu/index.php?id=f40694

    javaslom mindnekinek h nézze meg, aki szereti a focit :P
  • Rudee
    #549
    Na de ha már itt vagyok, írjak is.
    MLS forduló elég érdekes, 4 meccsből lehetett csak választani. Remélem ilyen azért ritkán lesz.
    Norvégoknál meg elég szépen jöttek a meglepetések, nem csoda hogy nem sikerült előre lépni.

    Brazil meg finn bajnokságról tud vki vmit? Jó lenne ha elkezdődnének.
  • Rudee
    #548
    Ő bammeg ezt mér ide írtam vajon Másik ablakban van az FM topik
  • Rudee
    #547
    Nem kicsit vártam már, hogy véget érjen az őszi szenvedés.
    A nehézkes szezonkezdetről már írtam (5 meccs után 0-4-1). Ezt követően gyorsan megszereztük első 2 győzelmünket és már-már reménykedtem, hogy idén tényleg nagyot alkothatunk. De nem. Legalábbis egyenlőre. A sok iksz miatt mit sem ér a hazai veretlenség (4-4-0), főleg annak tudatában, hogy idegenben nem sikerült még győzni (0-4-5).
    A gyengélkedésben erősen közrejátszott, hogy november elején lecsapott ránk egy kis sérüléshullám. Szerencsére "csak" 4 játékost kellett nélkülözni, de közülük mindenki alapember. A viszonylag megszokottnak mondott középpályát igen erősen fel kellett bolygatni.
    Talán nem meglepő, hogy sokkal jobb tavaszt kell produkálni. A vezetőség és a szurkolók elégedettek, én viszont nem annyira. Pozitívumként ősszel csak azt tudtam elkönyvelni, hogy a gyengébb formája miatt az egyik játékosom 2 meccset pihent, majd a következő 8 találkozón 6 gólt lőve hátán vitte a csapatot. Az utolsó fordulóra aztán eljött a pillanat, hogy a sérülésekről már csak múlt időben beszéljünk. Remélem a télen se lesz komoly hiányzó. Lehet, hogy a januári barátságos meccseken kipróbálom a korábban Finnországban már bevált 4-3-1-2-es felállás. A keret megfelelő rá és 2 támadóval talán veszélyesebbek leszünk.

  • kovacsgeri
    #546
    Nekem 240 a norvég, minden játékos pozitív, és van 2 Brann játékos, akiben reménykedhetek.
  • REALista
    #545
    365pont de minden emberem játszott...
  • Rudee
    #544
    Norvég forduó eddig jó. 320pont + holnap 2 Molde-s.
  • Rudee
    #543
    Nekem csak 205 lett, egyre inkább hátra csúszok.
  • kovacsgeri
    #542
    TIPPELIGAEN 340 pont lett, de csak a 198. helyre elég :(