741
  • REALista
    #621
    Hát ez nem az én hétvégém eddig.Már csak egy Győr és egy Feyenoord győzelem segíthet rajtam de a Feyenoord már hátrányban is van...:D
  • REALista
    #620
    Az NB1-ben jó kis forduló lesz most.Remélem nem tartalékol a Győr mert nagyon számítok a csatárokra...:D
  • kovacsgeri
    #619
    Basszus én kb 2 perccel maradtam le a nevezésről, pedig egész erős csapatom lett volna.
    Fradi - Vasas - Videoton keretből akartam 9 embert betenni.
  • Del Bosque
    #618
    Grat a bronzhoz még egyszer, nagy voltál!
    Jövő héttől francia és holland bajnokság.
  • REALista
    #617
    Na a Videoton döntetlent játszott úgyhogy már csak az Újpest meccsen szállhat el a dobogós helyezésem...
  • REALista
    #616
    Jah tényleg azt elhalasztották.
    Ha a Videoton nem nyer akkor van esélyem vagy ha sok lesz a hiányzó.Nemsoká kiderül.Szép lenne egy pontszerző kezdés...:D
  • Del Bosque
    #615
    Utólag én is örültem, hogy a Loki játékosokat annak ellenére ki mertem venni, hogy szinte mindenki tett onnan. Én azt hittem, hogy csak pár ember pihen majd, de fogalmam sem volt, hogy kik, ezért inkább kipakoltam mindenkit, és abban bíztam, hogy helyettük az MTK nyerni fog. Az be is jött.
    A Vidivel kapcsolatban igazad van, valamennyire ők is tartalékolnak majd (pl. Alves a padon sem lesz az előzetes hírek szerint), de korántsem annyira, mint a Debrecen. Ez után a forduló után egyébként az sem lenne már meglepő, ha nyerne a Siófok.
    Az Újpest-Győrre én X-et várok.
    Írtad, hogy még három meccs, de tudtommal a Szolnok meccs már nem számít bele a fordulóba. Vagy nem rájuk gondoltál?
    Szóval a papírforma szerint tényleg kiszorulnál a bronzpozícióból, de szerintem joggal reménykedhetsz, hogy mégsem.
  • REALista
    #614
    Köszi.A te csapatod se rossz.Jó húzás volt kihagyni a Lokit gondoltam hogy a komplett csapat pihenni fog.Szerintem ez lesz holnap a Vidivel is.
    Kár hogy hátra van még 3 meccs, jó lenne megtartani ezt a 3. helyet bár kicsi rá az esély...
  • Del Bosque
    #613
    Az első NB1-es forduló nem hazudtolta meg önmagát. :) A Csank-féle ZTE bombavédelemtől kezdve a megtippelhetetlen kezdővel felálló Lokiig.
    Neked meg gratulálok a nagyszerű kezdéshez! :)
    Vicente_Del_Bosque nick-el játszom. Úgy látom, Te vezeted a Real Madrid klubot, ott megtalálsz engem is, a 24. helyen vagyok jelenleg.
  • REALista
    #612
    Te milyen néven nyomod egyébként?
  • REALista
    #611
    Pedig nem volt rossz ötlet az oldal népszerűsítése külföldön is kár hogy nem jött be igazán.Én főleg az sajnálom hogy kicsit lebutították a játékot, régebben azért valamivel összetettebb volt most meg már szinte minden információt elénk tolnak a játékosokról.Mondjuk most már nem is lenne annyi időm a csapatépítésre mint régen...:D
  • REALista
    #610
    Hát igen legalább a plecsniket meghagyhatták volna, az nem állt volna semmiből...

    Amúgy a ZTE szépen bekezdett.Jó lenne ha lőnének azért pár gólt még úgyis csak középpályásom és támadom van tőlük.
  • Del Bosque
    #609
    Igen, az nem volt szép. Ha valaki sok munkát fektetett bele, és nyert is, utána elég szrul eshetett, hogy csak úgy elveszik tőle a plecsnit. Az ilyeneket nem értem. Egyébként az MM összetett trófeákat is végleg elvették, vagy csak én nem látom?

    Véleményem szerint egy törés következett be akkor, mikor végigmentünk az első Magic11 évadon, mert egyáltalán nem sikerült nekik nemzetközi népszerűségre szert tenni. Utána pedig már azt a jó kis hazai játékot is veszni hagyták, amelyet azelőtt évekig játszottunk. Gondolom a pénz az ok. Utána jött az egy éves szünet. Remélem, hogy idén visszatér minden a régi kerékvágásba, mert ha nincs is kedvük/idejük csinálni az egészet, szerintem nagyon sokan ingyen feláldoznák a szabadidejüket, csak hogy menjen a játék.
  • REALista
    #608
    Egyértelműen az összetett.Az a baj hogy eddig minden évben lemaradtam pár fordulóról így ugrott az összesített eredményem + elvették a tavalyi új bajnokságok összetett eredményeit pedig ott top 20-ban voltam azt hiszem az MLS-ben ha jól emlékszem...
  • Del Bosque
    #607
    Igen, ilyenkor a jó, mikor tudod, hogy biztosan nyerni fognak, csak a BL-re pihentetés miatt azt nem tudod, ki fog kezdeni.

    Rákerestem a nick-edre, látom, Te sem ma kezdted. Grat a trófeákhoz, már csak az összetett sorból hiányzik egy pár. Idén mi a célod? MM összetett vagy valamelyik bajnokság esetleg?
  • REALista
    #606
    Már kész is a csapat.Remélem a Debrecen a b csapattal áll majd ki a hétvégén...
  • Del Bosque
    #605
    Újra beindult a Fociguru! (http://www.magic11.com)

    A szokásostól eltérően idén már a bajnokságok első fordulójától kezdve lehet nevezni a csapatokat. Tehát a hétvégén startoló NB1-ben hozzáláthatunk taktikázni, hogy végül több tízezer menedzserrel szemben mienk legyen a MagicMasters végső összetett győzetesének járó trófea.

    Hajrá!
  • rammfan
    #604
    - moderalva -

    További off jellegű hozzászólás büntetőpontot von maga után
  • REALista
    #603
    nah ma játszik végre két emberem.:)

    csapatom:
    Casillas - Skrtel, Dani Alves,Mertesacker - Kaká, Hamsik, Silva, Khedira - Villa, Sestak, Robinho(csk)
  • REALista
    #602
    Kész is a csapat.
    Épp hogy kijöttem a keretből...:D
  • kovacsgeri
    #601
    Már lehet is csapatot állítani a VB 1. körére.
    A játékosok árai érdekesek, David Villa pl csak 4 milla, szerintem megéri betenni a csapatba, van sok 5 milliós játékos, aki szerintem alig hozna pontot.
  • Rudee
    #600
    Ideje volt.
  • REALista
    #599
    Újraindult a magic11!!!:D
  • Rudee
    #598
    Jó lenne, de már nem nagyon bízom benne.
  • kovacsgeri
    #597
    Bízom benn!
  • REALista
    #596
    Szerintetek újraindul valaha az oldal?:D
  • REALista
    #595
    A hazai szurkolók egyik szeme sírt, a másik nevetett, amikor bejelentették, hogy a vendég csapat nem tud 9 embert felmutatni, és játék nélkül elkönyvelhettek egy 5-0-ás győzelmet. Felhangzott a hármas sípszó, a végeredmény: 5 - 0.

    Ilyenkor kapnak edzést a játékosaim?
  • Rudee
    #594
    Asszem az utolsó 2 orosz forduló is kimarad, de remélem, hogy mihamarabb jön a folytatás.

    [i]Kedves Menedzserek!

    A Magic11 játék átalakítás miatt átmenetileg nem elérhető.

    A játék idei évadának beindítása előtt mindenkit e-mailben értesítünk!

    Türelmeteket és megértéseteket köszönjük!

    Magic11 Team
  • REALista
    #593
    Jah.Kicsit elbasztam a végét mert nem nagyon volt időm csapatot csinálni így több fordulóról is lemaradtam de a Norvégban azért összejött egy 7. hely összetettben.Jó lenne ha végre indulnának a bajnokságok...:)
  • Rudee
    #592
    Bajnokságfüggő, hogy milyen helyezés után adnak pontot. Az ajándékpontkat beválthatod vmi vásárlási utalványra vagy mire és azt tudod felhasználni az online áruházban. A nyertesek és nyereménye résznál le van írva minden.
    Mostmár tényleg csak a bajnokságok hiányoznak.
  • Gaba94
    #591
    anno sokat játszottam,mikor még fociguru néven futott :)

    de,ha már így szóba hoztad,regisztrálok,legalább hétvégente nem unatkozok annyira :D
    amúgy már nem nagyon vagyok képbe, mostanában miket lehet nyerni és mire lehet beváltani a pontokat vagy miket,ha benne vagyunk az első húszba stb.?
  • Rudee
    #590
    Jáccik még vki? Már csak az orosz bajnokság maradt, az is 3 forduló erejéig. Jó lenne, ha beindulna végre a többi.
  • Rudee
    #589
    #579
  • istvan65
    #588
    Ti tudtok csinálni csapatokat mert nekem még mindig azt írja ki hogy coming soon!!!
    Tudtok még ilyen focimenedzsert????
    A focimáguson kívül!!
  • Rudee
    #587
    Úgy volt, hogy szeptemberben indulnak. Aztán vmiért eltolták, de nem tudni még hogy meddig.
  • Zici
    #586
    Nem tudja valaki miért nem indultak már meg a bajnokságok?
    Mikor várhatók?
  • Rudee
    #585
    Rosenborg védelmem igen jól hozott, 3x40 pont + 1 gól (30).
  • Rudee
    #584
    Ezért tartom hülyeségnek a VIP tagság egyes funkcióit.
  • REALista
    #583
    Bááááááááááááááááááááááááh a svéd bajnokságban 2. lettem pedig csapatot sem csináltam.Az előző fordulós csapatom lett benevezve mert nyaralni voltam...:DDDDddddddddd
  • Rudee
    #582
    Focigurun egyik bajnokság sem akkor indul, mikor az 1. forduló megkezdődik élesben. Majd a 3.-4. forduló környékén bekapcsolódhatunk.