741
  • Rudee
    #541
    MLSben végre lehet egy normálisabb fordulóm. Eddig 235 pont (csak a 3ból 2 pályára lépő Galaxys mínuszolt) és még jáccik a Chivas, ahonnan van 2 középpályás.
  • Rudee
    #540
    Nekem meg gondolom megin a csapat fele nem fog jáccani :D

    3 Chivas, 2 Dallas, 3 Kansas C., 3 New England
  • kovacsgeri
    #539
    Én megszivtam MLS-sel, mert McBride a csk, így duplázódik a negatív eredménye :(
  • REALista
    #538
    Ha csak a Seattle nem alkot maradandót a Chivas otthonában..:D
  • REALista
    #537
    Na MLS -ben lekéstem a nevezést bár eddig nem állok rosszul a két Houston játékosomnak köszönhetően de szerintem hátrébb fogok csúszni összetettben...:(((
  • Rudee
    #536
    Brazil és finn bajnokság kezdődhetne már, egy ideig úgyis szűk lesz a kínálat
  • kovacsgeri
    #535
    WÁÁÁ Tamudot be akartam tenni a csapatba, de inkább egy védőt tettem helyette :( erre mesterhármast lő
  • Rudee
    #534
    Meg olasz szakaszba állok 69. helyen, ott kéne zárásként vmi szépet alkotni.
  • Rudee
    #533
    Nekem tegnap 3 Atlético-s és 3 Valencia-s volt. Ma lesz 2 Sevilla-ból és 3 Osasuna-verő madridi :)
    Eddig 315 pont.
  • REALista
    #532
    Nekem is elég jó lett a spanyolom.7 emberem játszott és 5 gólt lőttek.Jó lenne ha a Sevilla lehozná a meccsét kapott gól nélkül...
  • Rudee
    #531
    Ja Silva sérült.
  • kovacsgeri
    #530
    Több mint egy év után eszembe jutott, hogy volt egy fociguru accom, és most találtam rá Magic11-re. Következő szezonra bemelegítésképp tettem egy spanyol és egy francia csapatot.
    Spanyol egész jó lesz, ha ma az Espanyol és a Betis győz, azon viszont buktam, hogy David Silva 0 pontot kapott a Valenciából
  • Rudee
    #529
    Orosz fordulóba 14. vagyok.
  • REALista
    #528
    Rosenborg győzelem nekem is jól jönne.A Porto-ból meg két csatárom meg egy kp-m van na meg onnan a csk-m úgyhogy nem lenne rossz ha nyernének..:D
  • Rudee
    #527
    A 3ból 2 Sportingosom nem jáccik, hurrá. Ez a hétvége márcsak ilyen.
  • Rudee
    #526
    No meg egy Rosenborg győzelem is jól jönne még estére. A Start-Odd-Valerenga-Tromso játékosok hozták amit kellett.
  • Rudee
    #525
    1 portóim meg 2 vagy 3 Sportingosom van nekem is, ha jól emléxem.
  • RUMBLE ROKKEZ
    #524
    Én onnan nem tettem. A Rio Ave hozta a pontokat - úgy látom még védőgólom is volt. Majd a Sporting meg a Porto győzelme kell nagyon.
  • Rudee
    #523
    Tegnap a Pacos Ferreira-ban is volt 2 emberem, akik végig padoztak
  • Rudee
    #522
    Mi pedig reméljük, hogy állandó tag leszel itt
  • Rudee
    #521
    Waltner se lett rossz CSK.
    Oroszoknál viszont pechem volt. Az oké, hogy nyert a Rubin, de hogy 2 játékosom is a padon maradt a meccs végéig bizony "kicsit" bosszantó.
  • RUMBLE ROKKEZ
    #520
    Örülök, hogy itt is van egy Magic11 rajongótábor! :)
    Sok sikert mindenkinek! http://www.youtube.com/watch?v=M2uAQFNjazQ
  • Rudee
    #519
    Nekem ezen a hétvégén a svéd csapatomat dobta vissza, hogy kapnák be.
  • REALista
    #518
    Egy pillanatra beengedett úgyhogy sikerült összerakni a magic11-et.:)
  • Rudee
    #517
    Az eltiltott is ott szokott lenni, csak raknak mögé egy + jelet. Viszont ez nincs minden bajnokságnál.
  • France men
    #516
    Szia!

    Nagyon jó oldal ez a betinf.com, főleg a sérülések tekintetében, de olyan része nincs esetleg ami megmutatja, hogy ki eltiltott? Vagy csak én nem találom :$ Köszi előre is... sajnos én sem vagyok VIP!
  • REALista
    #515
    Morcos leszek ha magic11-re nem fogok tudni csapatot csinálni.
    10. vagyok összetettben...
  • Rudee
    #514
    Nekem se megy, még szerencse, hogy tegnap megcsináltam az összes csapatot.
    Remélem nevezve is lesznek, nem úgy mint a múltkori spanyolba.
  • REALista
    #513
    hm valamiért nem töltődik be a saját oldalam...:S
    jó lenne nem lecsúszni emiatt a nevezésekről.
  • Rudee
    #512
    Nekem is van, csak nem CSK. Asszem Waltner az.
  • REALista
    #511
    Czvitkovics csk egyenlőre jól hoz a konyhára...:D
  • Rudee
    #510
    Kössz, de ki akarnak baszni velem. Edigi szakaszok 3 fordulóból álltak, ez meg most 4ből. Legalábbis 3 kör már eltelt, de még nem zárták le. Fac kivan. Tuti jönnek majd a buzeráns eredmények és megelőznek. Diszkrimináció :)
  • REALista
    #509
    Én magic11-ben szeretnék a legjobb 10-ben végezni összetettben na meg a svéd és az Usa bajnokságban de ott még sok forduló hátra van.:)
  • REALista
    #508
    Grat!:)
  • Rudee
    #507
    Realista csíter, mint már említettem
    Nekem meg most bejött nations league-be a brazil csapat mind3 fordulóba, így a szakaszba jó lettem.
    Holnapi norvég fordulóra kell rákészülnöm, ott lenne jó összetettben feljebb lépni.

    Amúgy ha nem vagy VIP, akkor a betinf.com-ot ajánlom. Meg a soccerway.com-ot a tabellákhoz.

    10be amúgy még csak 3 fordulóba kerültem be, 100ba már vagy 20x. Mostanába vagy nagyon eltalálok egy-egy csaatot, vagy nagyon mellé lövök.
  • Dean Winchester
    #506
    de hogy csináljátok h szinte mindig benne vagytok a top10 be :|
  • Rudee
    #505
    Jó lenne, de már elég rég nincs új "jelentkező".
  • Rudee
    #504
    Nations league szakasz 4. helye megvan elvileg
    Innentől nincs megállás :D
  • miki36
    #503
    Sajnos igen, de csak rátalálnak majd többen is.
  • Dean Winchester
    #502
    ja fasza is lenne :D mindig rudee nyerne vagy realista :P

    egyébként jövőhéten robbantani fogok :D uccsó bundesliga fordulóban vmi jó helyezést kéne elérnem :)