4185
  • vegytek
    #4105
    alapjátékban (én indítom a játékot és coop csatlakozás engedélyezve) hogyan tudok Shiva-val lenni? 1szer régen sikerült, de mostanában nem jövök rá, h miként kellene. (PS3)
  • iOlcsy
    #4104
    van olyan aki még játszik vele? xD egyedül unalmas ..:D
  • DarkSector
    #4103
    Nem néhány multis kacat.
  • IMYke2.0.0.0
    #4102
    Kiutazom a Capcom szákháza elé, és felgyújtom magam előtte - bosszúból, mert 2 rövidke pályát, s néhány multis kacatot nem adnak ki PC-re...
  • DarkSector
    #4101
    Tutira. :)
  • Shep
    #4100
    Gondolom most PC-s játékosok milliói fontolgatják az öngyilkosságot.
  • DarkSector
    #4099
    Nem lesznek PC-re DLC-k....:S
  • DarkSector
    #4098
    Régi gémek mennek csak tudtommal újak már nem vagy immel ámmal. asszem Dirt 2 már nem ment multiban.
    De igen sok megy még. :)
  • dronkZero
    #4097
    De azért nem gyenge, hogy ennyire nulla a védelme a dolognak... :D
  • DarkSector
    #4096
    Igen most már accounthoz rendeli a kulcsokat, ha a DoW2 vagy bármilyen LIVE játék kulcsát akarod régi játékokhoz használni, akkor Ugyanazt a profilt kell használnod, ahová ELŐSZÖR begépelted a cd-kulcsot.

    Nekem pl van GeoW1-es kulcs egy xyz profillal a RE5-be használom.

    Ha belépek egy új profillal mondjuk ami xyz2 akkor oda már hiába irom be még1x.

    Régi LIVE-os játékok 800ft vagy 1000FT körül vannak, érdemes egyet akkor beszerezni.
    PL mediamarkt, tesco, cdgalaxis.
    Ugy kell elképzelni mint a steam profilt, ha beirtad a cd-kulcsot csak azzal a profillal fog menni.
  • dronkZero
    #4095
    Beszarok! Az én DoW2 CDkulcsomat nem fogadta el, de a haveromét igen. Hihetetlen.
  • dronkZero
    #4094
    Hát ez kurvára nem működik.
  • Ironman2
    #4093
    Sziasztok! Felraktam a magyarositást,erre ma nem indul el a játék.Mitől van?
  • Hellsing47
    #4092
    a DoW2-nek a cd kulcsát irjátok be a a resi5höz mikor kéri, el kell fogadnia
  • wesker24
    #4091
    Hátha nincs érvényes eredeti Live kulcs akkor bukta az egész !
  • dronkZero
    #4090
    Sajnos nem értem, miről beszéltek.
    Mindkét játék warez, nincs meg egyikünknek sem eredetiben.
    Live-ra NEM enged bejelentkezni, mert CDkulcsot kér, ami meg nincs.

    A legtovább addig jutottunk, hogy Tunngle-t használva már láttunk játékokat, csak épp egymást nem.
  • wesker24
    #4089
    Jah akkor annyi az egész hogy mindketten csináltok Online Live profilt kódot beir aztán máris mehet a multi vagyis a CO-OP !
  • wesker24
    #4088
    Pofon egyszerű De nem tudom hogy egy Live kódot 2 ember is használhat egyszerre ! Annyi az egész hogy csinálsz egy Online Live profilt és amikor kéri akódot akkor beirod neki a Live kulcsot aztán ha elfogadja máris játszhatsz vele multiban az eredeti Live kulcs miatt ugy veszi hogy a warez verziót is eredetinek véli !
  • dronkZero
    #4087
    Hogy mi...?

    De van, DoW2 pl Live-os és megvan eredetiben mindkettőnknek, de ez hogyan segít abban, hogy warez RE5-tel játsszunk?
  • wesker24
    #4086
    Ha van egy eredeti Live játékotok tudtok egymással játszani mindenféle buhera nélkül ! Mert csak egy eredeti Live játék kulcsa kell hozzá !
  • Hellsing47
    #4085
    nincs egyikőtöknek sem egy eredeti games for windows live-os játéka?
  • dronkZero
    #4084
    Na, jó, két és fél órája szopunk folyamatosan, hogy megtaláljuk egymást, de nem nagyon megy. Némi segítségnek örülnék...

    http://windows7themes.net/how-to-play-resident-evil-5-co-op.html
    http://segmentnext.com/2010/08/23/resident-evil-5-hamachi-tunngle-guide/

    Ezek alapján próbáltuk, de baszik működni.
  • dronkZero
    #4083
    Jól van, hamarabb pofázok, mint kinyitnám a szemem, megtaláltam a launcherben a nyelv menüt... :P
  • dronkZero
    #4082
    Oké, most fogunk vele próbálkozni.

    De ajóéletbe, ez KÍNAI... :D Meg lehet változtatni valahol a nyelvet? Így még az irányítást sem tudom átállítani... :P
  • SZEG007
    #4081
    van rá megoldás hamachival, de már nem emlékszem pontosan hogyan.
  • dronkZero
    #4080
    Lehet ezt warezzal koopban tolni valahogy? Vagy feleslegesen töltöm?
  • Renjike
    #4079
    sziasztok lenne egy kérdésem van Resident evil 5-m de van egy kis gond mikor live ra szeretnék bejelentkezni magyar profillal akkor az mondja hogy nem jó a régió :S mit tehetek ez ügyben? pedig a live már van magyarországon egy igeje....
  • mester1987
    #4078
    A Mercenary-es módban ha jól láttam akkor van Wesker-nek egy úgymond őrület módja, ezt hogyan tudom aktiválni tud nekem ebben segíteni valaki?
    Esetleg más karatkternek is van?


    Köszi előre is
  • IMYke2.0.0.0
    #4077
    Nem tudom mennyire mehetünk bele a dologba, de...
    - Csúnya verzió esetén nézz más "megoldás" után (érted, exe)
    - Jó verzió esetén, meg amúgy sem árt: DirectX 9.0c (még Vista/Seven mellett is) telepítése, lehetőleg a legújabb kiadás
  • Krisz018
    #4076
    Sziasztok !!

    Feltelepítettem a játékot és az indításnál ezt írja ki: RE5DX9.exe hibát észlelt ez mért van szerintetek?

    Előre is köszi a választ!!

    Üdv!
  • Shep
    #4075
    Na megcsináltam a hajós hipp-hopp sikerült, de a legvégén mikor már sokadjára is kiütött az a majom, meg 1x minden lőszerem felzabálta fogtam egy trainert és one hit kill aztán jó napot 1x már megcsináltam nem fogok szenvedni vele, mert az már ott nem szórakozás volt számomra. Egyébként így másodjára jobban tetszett a játék de továbbra is azt mondom ,hogy átvezetők 10/10 játékmenet feljavult 6/10-re.
  • wesker24
    #4074
    Amugy én is 3x-szor vittem végig ! xD (Amateur Normal Veteran)

    Professional fokozat kimaradt !

    Amugy Wesker tényleg nehéz legalábbis az első szakasz !

    Én ugy csináltam meg hogy villany leolt mindehol menekül elöle egyikünk kezébe RPG másikunk kezébe S500-as magnum vagy S&W M29-es revolver !

    Az egyik lő rá hogy felhivja a figyelmét a másik próbál a háta mögé kerülni amint sikerült kilönni rá az RPG-t azonnal kilönni a rakétát és benyomni a szerumot ! Persze ez nem midig könnyü !
  • Shep
    #4073
    Kösz, aknával tényleg gyerekjáték volt a négereket, meg ahogy régen is sarok mögül lekábító botoztam :) Most meg ugye már megint Wesker van a hajós bújócskával, de hogy ehhez nekem már mennyire nincs idegzetem azt el nem tudom mondani, pedig ugye ez még mindig nem a vége mert még mindig nem döglik csak majd a lávás résznél. Idegesítően elhúzták ezt az egész játékot és unalomba fullad ez a sok monoton lövölde. Grebber, hogy a francba bírta ezt 5x (vagy hányszor vitte végig)? Nekem még ez a második is kezd nagyon sok lenni. Remélem a 6 nem ilyen lövölde szar lesz, vagy ha igen akkor legalább ne ezt a pocsék egy helyben állva tudok lőni tárazni stb. baromságot hagyják meg, mert elég szánlom, hogy tizen x éve sehova nem fejlődött az egész.
  • DarkSector
    #4072
    üdv mester.

    a legeslegjobb megoldás ha bemegyek egy pisztollyal, és legyakom mindet a legnehezebb fokon. :P

    1. amúgy meg van egy gépfegyverállás is a 2 néger területén. létrán kell felmászni.
    2. előtte csótányokkal meg csak kergetőzni kell az akadálypályákon át, ahol a korlátok vannak.
  • wesker24
    #4071
    Reaperek ellene csak az S@W M29-esa revolver vagy a feltuningolt változata jó az S500-as Magnum vagy a SIG25-ös gépfegyver !
  • wesker24
    #4070
    A Reaperek a felnyársolos csótányokat tényleg nem könnyü kinyirni !

    De meg lehet csinálni föleg CO-Op-ban a legegyszerübb !

    A legjobb technika ellene ez :

    Az egyik félnél legyen gránátvető elektromos töltettel a másiknál meg legyen egy SIG25-ös gépfegyver vagy a S&W M29-es revolver !

    Az egyik fél ráló eleltromos töltettel ekkor lebénul elöjönnej a fehér pöttyei a másik meg elkezdi lönni ezerrel azt és igy elöbb utóbb megmurdál !

    A gépfegyveres csókánál és gránátvető legyen nálad de ott is vagy elektromos vagy vakitógránát is legyen nálad mig a másik elkezdi vadul lönni !

    Jah emélkszem arra a részre amikor 2 Reaper jön egyszerre !

    Én azt ugy csináltam meg hogy teliraktama pályát taposóaknákkal ahol jönni fognaka reaperek mig az egyik fél elktromos töltettel lött a addig másik fél lött ezerrel !
  • Shep
    #4069
    Komolytalan ez az egész játék. A végén a hajón mikor várni kell, míg az egyes ajtók kinyílnak a 2 kar meghúzása után kapásból rám küld 2 ilyen tetves csótányt, ezeket még meg sem öltem mikor már jön a két gépágyús néger állat. Hát esélyes a túlélés, főleg mivel a bogarakat hiába lövöm nem döglenek, kábító bottal legalább 20 percig ütöttem egyet szart bele mindig feltámadt.
  • Shep
    #4068
    Kösz, amúgy ezekre a hülye bogarakra nem is emlékeztem az első végigjátszásból (persze most már beugrott) :)
  • Seth
    #4067
    1-2 láblövés.Lerogynak és az a fehér lélegzőzacskó vagy mi kitüremkedik, azt kell lőni. Mikor olyan aura veszi körül akkor nem érdemes lőni,inkább hátrálj,mert nyársalás lesz a vége
  • Shep
    #4066
    Na sikerült elintézni a lentebb ajánlott módszert alkalmazva, aránylag még gyorsan is. Na most ugye jönnek ezek a hülye óriás imádkozósáskacsótányok. Korábban már volt ugyebár 1 de az elől elszaladtam :) Ezeket viszont mivel érdemes aprítani, mert hát ugye 1-2-re felszúrnak.