4185
  • Fpocok
    #4145
    Érdekes.
    De az eredeti profil nincs meg már?
  • andiku
    #4144
    Amikor megjelent pc-re a játék akkor megvettük, feltelepítettük, és játszottam vele. Párom csinálta a profilt, és ő írta bele a kódot, rendben is volt minden. Párszor törölni kellett a gépet, mert valami nem volt jó...stb, és a játék sem maradt rajta. Most az van, hogy ami profil csináltam alapból, ahhoz sem kérte a kódot, utána töröltem a profilt, és csináltam egy újat, de akkor sem.
  • DarkSector
    #4143
    Nem Local Profile-t csináltál?
    Offline profillal is megy a játék, de akkor csak helyileg ment a játék, és neked kell gondoskodni a mentésről (savegame+offline profil)

    Online profilnál kell hogy kérjen kulcsot.

    Ha a kulcsot már régebben ebbe a mostani profilba beírtátok, meglehet hogy nem kéri újra.
  • Fpocok
    #4142
    Akkor úgy látom megjegyezte a kódot. De általában kéri a kulcsot 2325353-re is.
    Akkor belogoltál liveba? Megy játék? Akkor fasza, megy.
  • andiku
    #4141
    A profil megvan, menti az állásokat, amikor kell, de cd key-t nem kér...furcsa...
  • andiku
    #4140
    Érdekes amúgy, mert csináltam új profilt, de sehol sem kérte a cd keyt. Ilyenkor mi van?
  • andiku
    #4139
    Köszönöm! :)
  • mester1987
    #4138
    Aki újra előveszi és Windows 7 rendszeren és kilépked DX10 alatt; törölje le a következő Windows frissítést: Update for Microsoft Windows (KB2670838)
  • DarkSector
    #4137
    Nincsmit béjbi. :)
    Parancsod számomra kérdés. :)
  • Fpocok
    #4136
    Kössz bébi. Imádom, amikor igazat adsz nekem!
  • DarkSector
    #4135
    Ahogy pocok is írja, belépsz a játékba, és amikor be kell jelentkezni a GFWL-ba akkor a profil létrehozása után kéri a kulcsot.
    Arra figyelni kell hogy 1 kulcsot ha beírtok 1 profilba akkor az oda rögzül, utána nem tudod már még1x használni másik profilhoz.
  • Fpocok
    #4134
    Mikor elindul a játék, belogolsz liveba. Ha beléptél accountodba, utána kéri a kulcsot.
  • andiku
    #4133
    Sziasztok!

    Csak egy kérdés: hogyan lehet beadni a cd-keyt a játéknak? Ha jól rémlik, akkor a live-on keresztül a játékban, de párom is elfelejtette :/

    Köszönöm!
  • IXEMGabeo
    #4132
    Valakinek van kedve kitolni coopban?
  • DarkSector
    #4131
    Mert megbénulnak tőle, illetve összesnek.
    Tény hogy csak közelre jó de sokkal erősebb mint akár egy gépfegyó.
  • jocika
    #4130
    Miért könnyű a játék áramos bottal?

    Nem játszottam még ilyen típusú játékkal, viszont már ki akartam próbálni. Nehéz, hogy időnként megáll tölteni, meg úgy mindenhez megáll, és kevés a lőszer, és kevés a hely a hasitasiban. A mocsárban pl. voltak jó magas tollas fejű benszülöttek, na azokkal megszenvedtem, de végül sikerült.
    Cserébe viszont élvezetes a történet és tetszik a grafika. Nem akaródzott még eddig felállni a játék mellől.
  • DarkSector
    #4129
    Nm máskor is.
  • jocika
    #4128
    Köszi, sikerült.
  • DarkSector
    #4127
    De tudsz.
    Töröld ki a C-ről a mentésedet.

    Ha jól emlékszem:
    C->Felhasználók-Rendszergazdi-documents-my games-Capcom, vagy az a lényeg hogy a c-n keress egy CAPCOM nevű mappát...így nagybetűkkel fogod megtalálni.

    Illetve a HOME billentyűvel jelentkezz ki a GFWL-ból és lépj be egy új profillal, és akkor az új profil új mentést fog jelenteni.
  • jocika
    #4126
    Ha normállal kezdtem és most amatőrrel szeretném elölről kezdeni, akkor azt a fejezetválasztóból nem tudom úgy megtenni, hogy az eddig megszerzett eszközök ne legyenek? Tehát nem tudok "tiszta" kezdést indítani más nehézségi fokozaton?
  • DarkSector
    #4125
    Áramossal túl könnyű a játék...:D
  • Fpocok
    #4124
    Vedd el a pisztolyt.
    De a legjobb ha nem adsz neki semmit, csak az áramos botot.
  • jocika
    #4123
    Meg lehet változtatni Sheva kezében lévő fegyvert? Van nála pisztoly és sörétes, de csak azért sem használja az erősebb fegyvert. Vagy csak el lehet venni a feleslegest?
  • mester1987
    #4122
    DLC Melee Package
  • DarkSector
    #4121
    Nem. ugyanúgy Chris-t irányítod csak vagy coopba kell Sheva-val lefogni vagy asszem ugy csinálni hogy mikor középen meglövöd Wesker-t és szédeleg, akkor te az ellenkező oldalon állj, és akkor hátulról a gép lefogja neked.
  • wesker24
    #4120
    Jah tudom amikor Sheva-t vagy Chris-t irányítsuk akkor más Wesker eliminálásnak a módja !
  • DarkSector
    #4119
    Hát van nehézségtől független egy alternatív kill, de az csak vesker fatality, nem outro. :)
  • wesker24
    #4118
    Nincs semmi különös midegyiknek ugyanaz a befejezése !

    Amúgy 4 nehézségi szint van a 4-dik a professional de az csak mazochistáknak való ! xD
  • Fletcher77
    #4117
    Egyebkent van valami kulonbseg a 3 nehezsegi szint kozott? Marmint befejezesre gondolok vagy barmi masra.
  • Fletcher77
    #4116
    Koszonom a segitseget mindkettotoknek! :) Megprobalok ugyeskedni valamit.
  • DarkSector
    #4115
    Jah mindegy ott is ugyanez de én csak pc x360 platformokon tudtam volna partner lenni ebben, a konzolokon az alt+f4 helyett lépj ki a játékból a ps3 menüjébe vagy aki éppen ad másnak, nem szabad hagyni hogy mentsen a játék.
  • Fletcher77
    #4114
    Azt elfelejtettem irni,h Ps3-on tolom.
  • DarkSector
    #4113
    Nemgond.

    Menj vissza Chapter Select-el, és olyan pályákra menj ahol könnyen találsz akár a pálya elején töltényeket.

    Ahogy felszedted a töltényt, kincset vagy bármit, NYOMJ egy kilépést, vagy restart-ot és elmenti az ADDIG felszedett cuccokat.

    Vagy menj fel multiba, ha más nincs feljövök és kérj valakitől cuccokat, ha átadta a cuccait akkor lépjen ki az illető a játékból ALT+F4-el te meg simán maradj bent a játékba, és bent lépj ki, hogy exit és megmaradnak a cuccaid, de ellenben a társadnak is megmaradnak mivel ALT+F4-el lép ki, és nem menti el neki a gép.
  • Fpocok
    #4112
    Esetleg ha ideág eljutsz...

  • Fletcher77
    #4111
    Ez kiraly! Eljutok vegre az utolso fighting-hoz a lavas palyan. De! Egyszeruen mar nincs annyi loszerem,h megoljem Weskert. Most mi a turot csinaljak? Kezdjem elolror az egeszet?
  • xxdani
    #4110
    Igen meg van az a progi is, de annak ellenére, hogy végigcsináltam a leírás alapján meg egy videó alapján nem akar működni. Megnézem van-e kódom. Köszike
  • DarkSector
    #4109
    nem elég csak a hamachi kell még valami cucc hozzá, de ha van egy másik GFWL-os játékod annak a kodjával tudsz játszani.
  • xxdani
    #4108
    Sziasztok. Hamachin próbálnánk játszani az odáig meg is van, hogy látjuk a másik felet, de csatlakozni az Istenért se akar. Van erre valami megoldás amit nem találtam meg mindez idáig? (Hamachin megy a ping oda vissza)
  • Seth
    #4107
    1x mindenképp végig kell vinni a játékot. Utána az indító játékos tud választani kivel akar lenni, a 2. játékos ilyenkor egyértelműen a fennmaradó emberrel fog menni
  • Fpocok
    #4106
    Elvileg kampánynál mindig a második játékos a csaj. Tehát aki csatlakozik valakihez.