4185
  • Shep
    #4065
    Egyébként az a fura számomra, hogy most nehezebb fokozaton játszom, mint első alkalommal és eddig mégis könnyebb volt a játék. Ennél a résznél azonban most leakadtam, de hát majdcsak sikerül :)
  • DarkSector
    #4064
    bogyók csak arra jók hogy kilövöd összerogyik és előjönnek a gyengepontok, és azokat a csápokat kell sokat lángszórozni.

    azt tudom hogy időigényes téma.
  • DarkSector
    #4063
    de azok mindig visszajönnek csak ki kell bírni.
    asszem éehetetlen fokon pl fél-1 órát el is lehet szarakodni.
  • Shep
    #4062
    Na ezt kipróbálom kösz.
  • Seth
    #4061
    Nem elég lángszórózni szerintem, mert regenerálódik,ha nem lövöldözöd szét a sárga pattanásokat
  • DarkSector
    #4060
    amugy ez fura mert csak lángszórozni kell és ennyi lhet nehezebb fokon küldöd nem?
  • Seth
    #4059
    Legegyszerűbb ha a gépre bízod a lángszóró használatát. Tudni fogja mit kell tennie, neked csak futkosni kell,meg lőni a sárga gócpontokat rajta,mikor a csaj lelángszórózza
  • Shep
    #4058
    Másodjára játszom a játékot és annál a résznél mikor Excella ránk engedi a hülye csápos taknyot akkor egyszerűen nem tudom megölni (pedig régen sikerült) hiába lángszórózom, lövöm el a karjait szarik bele. Mi az elintézésének a legkönnyebb módja?
  • DarkSector
    #4057
    pontossan a hangulat soha nem tudhattad mi lesz a kamera váltáskor, lehet hogy a képedbe bámul egy zombi, ilyesztőbb tudott lenni.
  • vk90
    #4056
    Szerintem is jobb így a kamera (nemfix). Onimusha 3-ba még jó volt, de egy ilyen lövöldözősnél, hát...
    Bár mondjuk annak is megvan a maga hangulata.
  • DarkSector
    #4055
    a kérdés nem a re5-re irányul. :)
  • wedge31
    #4054
    Nekem sok minden hiányzik az elözö részekböl de a fix kamera az biztos nem tartozik közéjük.
  • DarkSector
    #4053
    mindenben.
  • vk90
    #4052
    Hali!
    Több helyen olvastam, hogy a sorozat legjobb része a RE 2 volt. Mivel jobb, mint az első és a harmadik rész? Érdemes kipróbálni (ha már az új részek szarok lesznek)?. Ja, és miért jobb a fix állású kamera mint a nemfix (ezt nagyon nem értem)?
  • McCartman
    #4051
    ok , akkor mindenki keressen magának igényeit kielégítő szórakozást.
  • DarkSector
    #4050
    pont nem izmozás, hanem csak egyszerűen te irtad hogy szar port, és én mondom nem szar.
    te irtad hogy a joy miatt én irtam hogy nem vannak más játékok, abban lehet lövés alatt mozogni mégis joy-al irányitod.

    egyszerűen csak ezt irtam, nem akartalak semmire rávenni.meg izmozni. azt hittem nem ismered a játékot.
  • McCartman
    #4049
    rendben , akkor nem értem mire fel az izmozás a másik topicban , de zárjuk is le , semmi értelme innen.
  • DarkSector
    #4048
    most mit irjak, ez nem irányodban akart lenni egy meggyőzés, azzal játszol amivel akarsz, csak ez nem egy bennefelejtett bug a játékban, hanem ez alapba ilyen játék. ennyi, most énnekem aztán ezekután fullmindegy mivel játszol.
  • McCartman
    #4047
    ennyire futotta?
    ok.
  • DarkSector
    #4046
    no comment.
  • McCartman
    #4045
    link->
    ez esetben lehangoló , hogy nem fejlődött semmit az első része óta.
    de legyen , valakinek biztos bejön.
    de hogy pont ettől nehéz..
    mikor hogy körbeállnak 5en , 10 másodpercig nem csinálnak semmit aztán ütnek egyet.
    mindezt gondolom azért , hogy legyen idő a ratyi celzasi rendszerrel , egyhelyben allva! is szépen leszedni mindet.
    ez szvsz nagyon gyenge , minden csak nem szórakoztató , kb tényleg '96os szinvonalat tükrözi valóban.

    jó , hogy felhoztad a final fantasyt , mert kb semmi köze egymáshoz a 2 játéknak.
  • DarkSector
    #4044
    jah boxon tegnap előtt aktivizálták, nemtuom a windows klienst mikor updatelik.
  • wedge31
    #4043
    Ha minden igaz 10-én már lehet normálisan is csinálni online profilt nem kell buherálni a külföldi cimekkel.
  • DarkSector
    #4042
    jah te nem csináltál offline profilt.
    online-t nem tudsz. offline-t csinálj.... amikor a windows live-nál kidobja a szerződés elfogadást, görgesd lejjebb lesz ott hogy CREATE LOCALE PROFIL.
    beirsz egy nevet oké és ennyi.
  • DarkSector
    #4041
    :) ez nem lowfps.
  • Madu
    #4040
    Okés megoldódott a problémám kicsit visza olvasgattam Azért kössz a segítség.
  • Madu
    #4039
    Azt írja nekem hogy ha nem jelenthezek be a windows live ID val akkor nem tudok menteni. de ha meg be akarok jelentkezni akkor meg kéri a product key-t az meg nincs.Hogyan tovább?
  • Fpocok
    #4038
    Úgy általában. Ha van egy játék, és meg lehet csinálni, hogy örök lőszer legyen hozzá.
  • Madu
    #4037
    de nekem nincs se Continue se load a menübe semmi.
  • DarkSector
    #4036
    milyen örök löszer?
  • Fpocok
    #4035
    Jaja Barry!
    Az ilyen "öröklőszeres szarakodást" nem szeretem. Volt benne amúgy.
  • DarkSector
    #4034
  • DarkSector
    #4033
    pontossn ruha van ott. ha jól rémlik Stars-os.
    ha tiszták az emlékeim azzal lehet egykezzes pisztolyozni, az volt a durvaságosság.

    ha jól tuom Barry papa hullája.
  • Seth
    #4032
    És az örök rakétavető volt benne nem ? Ilyesmi rémlik
  • Fpocok
    #4031
    Emlékszem, ha késsel elviszed a rendőrségig, hogy semmit nem veszel fel semmit, akkor ott az aluljáróban a haverod zombitól kaptál kulcsot a ruhatárhoz.
  • Fpocok
    #4030
    Azt semmi. Lehet mindjárt fel is rakom a gépre megint.
  • DarkSector
    #4029
    jo a resi 1 remake, meg a 0-át kihagytam, azok bitang jó graffal rendelkeztek, az egy az igyis ugyis a sima 1-el van egyenértékben, a 0 meg a res1 és resi 3 közé teszem a listán.

    code veronica nagyon ott volt, az nekem kb egyenrangú a 3-al nem éri el az elsőő 2 rész színvonalát.
  • DarkSector
    #4028
    most lehet nosztalgiázok az obscure 2 ve.
    kimaradt nekem 1 az para volt.
  • Fpocok
    #4027
    Aki anno nem játszott a resident evil játékokkal (a mostaniakat nem nevezném annak)
    Nálam a sorrend.
    1. RE2: Kétség kívűl ez volt a legjobb rész. Remek hangulat, remek helyszínek. Két karakter, külön A és B szotri.
    2. CV: Amikor kijött, a grafika az egyik legjobbnak számított. Remek új fajta kameranézet. Baromi hangulatos helszínek, történet. Amikor bementem az egyik ajtón a vége felé... és megláttam a lécsősort. Elélveztem.
    3. RE1 remake: Odabaxós grafika. Remek játékmenet + az újítások, amit ez a réz vezetett be, nagyon nem is használták egyik másik játékban sem, pedig remek volt.
    4. RE1.
    5. RE3: Nekem ennek a résznek a hangulata, helyszínei jönnek be a legjobban: rendőrség, templom, KORHÁZ stb... . Ebben is volt pár újítás. Pl: ha nyomkodtad controller gombjait amikor elkapott egy zombi, akkor le tudtak lökni magadról. Egyszer úgy vittem végig, hogy ezt alkalmazva egyszer sem haraptak meg :D
    6. RE0: Nem tetszett.
  • Qwerty4
    #4026
    Hát igaz, a fix kamerás túlélő horrorok keményebbek.RE-ben nem próbáltam az ilyeneket, de pl. az Obscure 1-2-t végigvittem.Kötött kamerával játszani tényleg egy teljesen más élmény, parafaktor/nehézség is nő vele.