671
Szal....
  • vajo
    #551
    Tud WiFi-t az a lényeg..meg sok más lókukit. :D



    Aki nem tudja: Samsung Monte alias GTS5620
  • Dj káka
    #550
    sony ericsson w890i
  • Benny04
    #549
  • Falkon
    #548
    Kedd óta:
  • Kongy
    #547
    Samsung S5230 wifi (jobb oldali)

  • palinho96
    #546
    Nekem egy szar kínai i8000-em van! (NEM SAMSUNG)
    Azé szar, mert nem jó a kamerája -a hátsó-!
    Nem gyártanak hozzá akkut, se külömböző tarozékokat!
    Igaz érintő képernyős, van hozzá ceruza is, de egy kalap szart se ért, és én 20k-ért vettem 1 éve karácsonyra! Mitha kidobtam volna a money-t az ablakon! MÉG FM RÁDIÓ SINCS BENEN!
  • getro2
    #545
    Nekem jelenleg egy Sony Ericsson W302-m van. Nem tökéletes, de amire használom, azt jól tudja :)
  • Aquir
    #544
    Egyébként elmondhatod mik azok fő a funkciók, amiért váltottál :) Én szerencsére meg vagyok elégedve ezzel a nem is drága érintőképernyőssel (gyorsan lehet webezni vele - hála Opera Mini -, 2MP képek megfelelőek a telefonon és nem foglalnak sok helyet, msn-skypechat-google talk-ot együtt kezelő csetprogram fut rajta, Google Maps, Youtube van (ez utóbbi nem is nagyon kell)), és ha pl. az iPhone-t nézem, azt látom hogy ennek sokszorosába kerül, de az élmény fokozásán kívül funkciói annyira nem bővülnek már, hogy többszörösét fizessem ki érte a mostaninak pl. :)
  • theone91
    #543
    Én a szívem szerint bojkottálnám ezeket a thai telefonokat.
  • aattila77
    #542
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni. Szeretnék venni egy MyPhone 6670 ezüst Dual-SIM-es mobilt. Mi erről a telefonról a véleményetek? Jó telefon, megéri megvenni? Van valakinek róla valamilyen tapasztalata? Ha nem jó azt is írjátok meg, mert akkor más fajtát veszek. Esetleg arról tanács, hogy melyik a jó dual sim-es? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • theone91
    #541
    A Touch Wiz UI a kezelőfelület neve (UI - User Interface).

    Pl.: A HTC-féle Sense UI is csak egy kezelőfelület, amit a gyártó beleintegrál az adott operációs rendszerbe, így téve egyedivé azt.

    Viszont nem kizárt, hogy a szoftvernek is ez a neve, de valószínüleg a Samsung is leszarja... :D
  • miniszterke
    #540
    sziasztok!

    tegnap előtt adtam el a telefonomat az 1 kp500 volt mostanim pedig 1 samsung i9000 lesz most sajna telefon nélkül vagyok de ha még ebben a hónapban nem jön ki akkor marad az olcsóbb változat a samsung s8500 wave
  • Maxtreme
    #539
    végülis ha gy nézzük, jah :)
    Mondjuk személy szerint én nem érzem hiányát a nyílt OS-nek.
  • franc0
    #538
    Pontosan, ez a korrekt megfogalmazás.
    OS-es telefonnak azonban csak azokat tekintjük amin: WM, Android, iPhone OS, webOS, Symbian, Blackberry OS, Bada stb van.

    Hogy ON is legyek, jelenleg ez az elsőszámú:
  • Benny04
    #537
    az is OS végülis, csak zárt (:
  • Maxtreme
    #536
    Nem, nem OS. Touchwiz :)
    Nekem a menüjével különösebb gondom nem volt. Ellenben a filmlejátszásnál a kezelőfelület valóban rohadt lassú volt :)
  • Benny04
    #535
    hát nekem nagyon nem tetszik az s5230, menüje laggol mint a szar...
    corby még nem volt a kezemben, de gondolom az is ugyanaz, mivel ugyanaz az OS :/
  • Aquir
    #534
    látom :)
  • Maxtreme
    #533
    Ezért mondtam (írtam) hogy az a lényeg hogy neked megfeleljen, hisz Te használod! :)

    Nekem sem volt különösebb gondom anno az S5230-al sőőt. Szerettem, korrekt kis készülék árat nézve. Csa khát jött 1 ajánlat amit nem utasíthattam vissza :D
  • Aquir
    #532
    Sosem vártam nagy fényképezőtudást mobiltól, netezni sem naponta akarok vele, stb. A szélesebb képernyő ezért nem nagy ok. Nekem egyszerűen a Corby felelt meg :)
  • Aquir
    #531
    Na de az nem ugyanaz mintha nem lenne :)
  • Maxtreme
    #530
    tény, de kb minden másban jobb mint a corby.


    Am meg a zárt OS nem minden esetben akkora hű de nagy problem.
  • Benny04
    #529
    de az zárt OS, és programok nincsenek rá

    s5230-on meg nincs wifi
  • Aquir
    #528
    Igen, az nem nyerte meg a tetszésem
  • Maxtreme
    #527
    Ha már samu, és ez az árrés.. Egy s5230-al élményem szerint jobban jártál volna, de lényeg hogy neked tetszik :)
  • Aquir
    #526
    Van saját OS. de mi minden jóság kezelésére gondolsz pontosan?
  • Benny04
    #525
    nincs rajta OS :(
  • Aquir
    #524
    Samsung Corby




    Azelőtt nem is nagyon ismertem a régebbi telefonom képességei miatt milyen az internethasználat mobillal, de ezen nagyobb képernyőn most már van Google Maps, nézegettem az sg-t, youtubeot is viszi, szóval ezek új élmények :)

    35ezer volt a Mediamarktban. + pár dolog: 2 megapixel, fm rádió, zenének hely

  • aztakaromhogy
    #523
  • Verseghy
    #522
    Hát az ára nagyon húzós, mint minden Apple terméknek. Mg rengeteg korlátja van, ami az Apple értékrendjéből és a szerzői jog maximális védéséből fakad, no de mind1.:)
  • Maxtreme
    #521
    Igen, közben olvasgattam kicsit az újabb 3gs-ről. (video 640-ben juppí :) )
    maradjunk abban hogy ez sem győzött még meg, főleg ennyi pénzért. Ezért a készülékél a reális ár MAX 50-55k lenne. ..és még ebben a szegmensben is találnák oylan telefont ami 1-2 dologban lekőrözi.
    Én nem azt mondom hogy alapjába véve rossz, hanem hogy ennyi pénzért az..
  • Verseghy
    #520
    Informálódj már egy picit. Már lehet videót felvenni és amit Greg leírt egy évvel ezelőtt, már a fele se igaz.
  • Maxtreme
    #519
    Én a kezembe vettem, kipróbáltam, és nem győzött meg. na bumm :)
    Amit még hozzátennék a listához:
    - Nem kivehető az aksi
    - Nem lehet videot felvenni

    Tényleg nem tudom miért vannak érte ennyien megőrülve (tudom tudom, a divat. Sok kis 15 éves úgy is kisírja otthon mert Jancsikának is ilyen van)
    Természetesen ízlések és pofonok. Semmi gond nincs azzal ha valakinek bejön.. Csak hát én ezért a pénzért nem ezt a tudást várnám. Vannak ennél jóval olcsóbb telefonok is, 5x ennyi szolgáltatással felruházva.
  • Verseghy
    #518
    ^^
  • Benny04
    #517
    wéhéccázöt
  • Maxtreme
    #516
    Elldzsi Arena



    Jelenleg sztem best buy ár/értéket nézve.
  • amdrula
    #515
    Samsung Galaxy Spica, 5 napja.

  • oylog
    #514
    Nekem Nokia N82 Titan White + 8GB microSD

  • foxpal
    #513
    Nekem január óta SE c905-m van
  • csipa94
    #512