671
Szal....
  • whiskeyman
    #591
    hát nálam is elég sok esélyes volt, de végül, ez volt a legkedvezőbb az ár szempontjából és nem utolsó sorban egy igen jó kis telefon
    eddig nagyon meg vagyok vele elégedve
  • schumimodells
    #590
    Az sem rossz,nálam is az esélyesek között szerepelt,de végül a SGS mellett döntöttem.
  • whiskeyman
    #589
    LG Optimus Black
  • Solten
    #588
    good man
  • schumimodells
    #587
    Nekem most ilyen van.

  • Attila8805
    #586
    Rendben akkor inkább megvárom a gingerbreadet.
    Végülis úgy vagyok vele hogy valószínű a 2 magban a jövő és felesleges most venni egy drága telót ha utána cserélni kell megint.
    Köszi szépen az infót;)
  • mycso
    #585
    Igen LG Optimus 2x (P990), ha neked véletlenül ilyen kell, akkor várjál vele. Nagyon sok probléma van vele: gyári rommal, a fényképezője homályos képeket csinál, illetve néha fura sávokat tesz a szélére, hívás indítási és fogadási gondjai vannak, gyakori fagyások/újraindulások, töltés közbeni fagyás, akadozó *.mkv lejátszás...nagyjából ennyi, egyébként szép, jó, gyors, csak még nem létezik hozzá olyan gyári rom, amivel tökéletesen működne. (eddig egyik főzött rommal sem 100%-os, de ott már vannak olyanok, amikkel jól használható). Május végére ígért az LG egy frissítést, ami javítja ezen ismert hibákat...hát eddig nem érkezett meg, illetve augusztus/szeptember környékére ígéri a 2.3.x-romot.
    Ha nem sürgős, akkor várjál a vásárlással (egyébként pont mostanában esett az ára) vagy ha szeretsz romokat pakolgatni, stb. akkor vedd meg most.(egyébként ha lesz hozzá egy tökéletes rom akkor a mostani árát nagyon-nagyon mégéri)
  • Attila8805
    #584
    Ez Optimus 2x?
    Tudnál tapasztalokat mondani?
    megéri?
  • mycso
    #583
    Sajnos nekem is ilyen van...
  • SimaSuna #582
    Motorola Defy.

    kommentet nem fűznék hozzá :)

    2.3.4-el használom :)
  • bubu13
    #581
    Hello!

    Melyik telefont ajánlanátok: Htc Wildfire s, Samsung Galaxy Ace, LG Optimus One P500, Samsung Wave II, Motorola Defy?
  • R420
    #580
    Ilyen..
  • Troyan
    #579
    Ez nem tablet hanem egy nagyranőtt Galaxy S. Max Gingerbread lesz rá, tehát nem tekintik tabletnek. Simán telefon és imádom! :D
  • Benny04
    #578
    akkor se telefon :)
  • Aquir
    #577
    akkor a készülék most telefon?:)
  • theone91
    #576
    *legelső.
  • theone91
    #575
    Nézd csak meg a legelsó ikont a kijelzőn:
  • Benny04
    #574
    ez nem telefon
  • Troyan
    #573
  • momoxp
    #572
  • Sippie
    #571
    Oké, sikerült megoldani. Mindenesetre szarházi egy bagázs ez a T-Mobil, hogy arra is képesek pénzt kérni hogy lássam annak a számát aki engem hív :D:D röhej :D
  • Sippie
    #570
    Sziasztok!
    A t-mobilnál vettem egy dominós sim kártyát, és a régi számommal családbarát kedvezményre kötöttem meg. Azonban ha egymást hívjuk, nem ír ki számot, pedig ha a Régi számommal másokat hívok azok látják a számomat. Az Új kártyát egy régi nokia telóba raktam, de a hívószám küldése ott is be van állítva. Tud valaki segíteni hogy mi lehet a gond? Egyik se látja a másikat, csak azt hogy hívás van szám nélkül. Az új kártya vásárlásánál az eladó megkérdezte hogy titkos legyen-e a szám, én azt mondtam hogy igen, de ez befolyásolhatja? Az új számnak akkor is kéne látnia a régimet, szerintem.
  • BlueDeath85
    #569
    Zte Blade mobiltelefon van a birtokomban, immáron két hónapja. Szerintem nagyon király
  • CybeRick
    #568

    Valamiért rossz link került be az előbb, sry :)
  • CybeRick
    #567

    Nokia C7 & SPB mobile shell.
  • schumimodells
    #566
    Nekem ilyen telóm van már három éve,de tervben van a lecserélése.
  • Maxtreme
    #565
    Nem véletlenül. Már a fejlesztés felénél közölték hogy náluk az elsődleges és legfontosabb OS az Android lesz.
  • theone91
    #564
    Olcsó Androidost.
  • theone91
    #563
    Olcsó Androidost.
  • pLau
    #562
    Milyen telefont érdemes most venni kb 40-50körül?
  • theone91
    #561
    Még a Samsung se viszi túlzásba a hájpolását.
  • Maxtreme
    #560
    Ja hát ha végül is azt nézzük hogy a software fejlesztők 90%-a szarik a badára, tényleg 10/10 :))
  • theone91
    #559
    Persze, hogy 10/10, különben csalódásnak elnéd meg a megvásárlását... :D
  • Benny04
    #558
    ne túlozzunk...
  • Laney 3000
    #557
    Samsung Wave

    10/10
  • Maxtreme
    #556
    Manapság mi az a nagyon durva dolog amit ez tud, más meg nem? :)
  • Stig95
    #555
    Uppsz lemaradt a kép!
    http://mobilarena.hu/dl/cnt/2009-12/54770/n900_3_large.jpg
  • Stig95
    #554

    Nagyon durva cucc nagyon durva tudással!
  • Maxtreme
    #553


    Tökéletes készülék
  • vajo
    #552


    hanem jelenítené meg a képet. :D