203
Minden Bak Klubja
  • shumika
    #203
    páze 1év 3hónap mudafakka
  • salsoul
    #202
    "Nem hiszem, hogy a csillagok állása befolyásolná az életünk alakulását "

    Ezt az asztrológia maga sem hiszi, mondja.
  • TommyC
    #201
    igen-igen, én is nagyjából "viccből" mondtam azt amit, vagy legalább felindulásból.

    nagyjából a materialista felemen keresztül viszonyulok az asztrológiához, és gondolom ilyenszerű az is, amit belinkeltél, majd beleolvasok.
    Nem hiszem, hogy a csillagok állása befolyásolná az életünk alakulását

    habár a másik -a metafizikus- felem azt mondja nem lehetek benne bizonyos :)
  • salsoul
    #200
    Akit részletesebben és komolyabbn érdekel a dolog az látogasson el > ide <.
  • salsoul
    #199
    Egy kicsit ünneprontó leszek
    .
    A napjegy önmagában kevés, hasznavehetetlen annak meghatározására, hogy milyen is a szülött, s milyen életre számíthat, és mennyire kompatibilis a másik emberrel. Még az Asc ismerete is kevés.

    Ezt a napjegyes dolgot kb 100-150 éve kutyulták bele igazán az asztrológiába, és azóta egyre jobban virágzik, és minden tele van vele.

    Magának a személyiség leírásnak a bevezetése az asztrológiába Ptolemaios-hoz kötődik, felvirágoztatása pedig Jung-hoz.

    Előtte csak kézzel fogható, gyakorlati dolgokkal foglalkozott az asztrológia.
  • TommyC
    #198
    bikával se találkozzak többet :/
  • TommyC
    #197
    :D

    én nemtudom elfelejteni az ikreket...nemtudom mit csináljak!
    Tudom, hogy hol hibáztunk a kapcsolatunkban, és ha adna egy esélyt akkor bebizonyítanám, hogy mostmár más a helyzet!
    De a baj az, hogy összejött a gyerekkori barátjával :S...
    Pláne én is ismertem, és azt hittem a barátom, de mind1...

    Ti is ilyen nehezen felejtetek? Vagy tényleg Ő lett volna nekem a nagy Ő?
    Hihetetlenül ragaszkodok hozzá, és féltem még mindig, azok ellenére, amiket elművel még most is...Numerológia szerint 2es vagyok, és ez a szám csak az érzelmekről szól...
  • ZsirosKenyer
    #196
    én most egy szűz jegyű csajjal vagyok, csak ajánlani tudom mindenkinek! (mármint nem a nőmet hanem az azonos jegyűeket) :)
  • ZsirosKenyer
    #195
    egy buli után elfelejteni? szerintem inkább el se menj :)

    gondolj bele..iszol pár sört, felerősödnek az érzések, aztán azt veszed észre hogy egész este őt bámulod, ráadásul a vizöntők szeretnek játszadozni.még a végén kicsit eteti a fejet, ad pár puszit és soha a büdös életben nem fogod elfelejteni...
  • TommyC
    #194
    "Az emberek minden baja abból származik, hogy folyton kimászkálnak a szobáikból. Nem mintha a baj nem mászhatna be szobáikba, de erre kétségkívül ritkábban kerül sor."

  • gercse
    #193
    jaja, én sem járok sűrűn, de ha hívnak akkor megyek,
    havi egyszer kétszer
  • ZsirosKenyer
    #192
    nem kifejezetten bulizósak. Fesztiválokra, vagy ha vannak nagyobb, különlegesebb bulik én is eljárok de minden héten nincs kedvem hozzá.
  • TommyC
    #191
    énse tudom azokat elfelejteni akit szeretek, mégha bánt akkor sem...

    a bakok általába nem annyira bulizósak nem?....
  • gercse
    #190
    pontosan semmit...:)
    de ma lesz buli, majd körülnézek most már, de az az igazság, hogy azt a vizöntő csajt még mindig szeretem, pedig hányszor ígértem már barátomnak, hogy elfelejtem és kész, de nem megy,
    ma ő is ott lesz, barátom is, ha nem történik semmi, akkor kitörlöm most már véglegesen a memóriámból...(csak nem tudom, hogy tényleg akarom-e...)

    mikike, valóban sokat töprengünk, de ebből kifolyólag nem is nagyon szoktunk rossz döntéseket hozni, bár való igaz, olykor túl megyünk és túl sokat várakozunk, közben pedig megváltozik minden, amíg töprengünk (nálam legalábbis sokszor volt ilyen már)
  • mikike
    #189
    én nem szeretem
    túl sokat töpreng
  • TommyC
    #188
    gercse és zsiroskenyér, a tiéteket már olvastam :)

    változott valamit a helyzet?...
  • TommyC
    #187
    Hi,
    volt valamelyik bak társamnak eddig ikrek barátnője?
    nekem épp motsanig volt....

    És milyen barátnőitek vannak/voltak?....elméletileg a bika,rák,halak illenek a bakhoz....

    szerintetek?
  • gercse
    #186
    oks :)
    egyelőre jégen van a csajozás, tanlni kéne, mert romlik a teljesítményem
  • ZsirosKenyer
    #185
    a lényeg hogy ne alázd meg magad.

    Ha pedig megvan a csaj, képet!
  • gercse
    #184
    ok,csak azért könnyebb mondani, mint csak úgy átnézni rajta vagy hasonló...
    még majd meglátom, mert különleges lány
  • ZsirosKenyer
    #183
    "kénytelen vagyok várni a suli végéig, és majd azután megkörnyékezni"

    Én is voltam hasonló szituban.
    Nekem egy volt csajom bnője tetszett meg. Volt köztünk pár napos kapcsolat, mondta hogy szívesen lenne velem de nem akarja ezt tenni a legjobb barátnőjével, amit én meg is értettem és elváltunk. Aztán gimi után ő jó messze lelépett fősulira, úgyhogy ha gimibe jársz szerintem ezt a verziót is felejtsd el.
    Én is találkoztam azóta jó pár fincsi leánnyal, még jobbakkal mint az a bizonyos csaj volt. Keress tovább!
  • gercse
    #182
    nem mondod?...asszem ez a vízöntő is pont ilyen...:D
    de én nem szivatom, mert nem visz rá semmi, bár nem vagyok vele kedves mint régebben,
    ő is szerintem élvezte a helyzetet, amikor oda voltam érte, de mióta rájöttem, hogy milyen csaj, hanyagolom a beszélgetéseket vele, meg ha közeledne is akkor szépen lerázom :)
    van viszont egy bibi...van egy huga:D, aki így nagyjából bejönne nekem( ő is bak amúgy), csak így elég furán venné ki magát, hogy eddig a nővérébe voltam szerelmes(én barom:D), most meg ő...,így szerintem kénytelen vagyok várni a suli végéig, és majd azután megkörnyékezni, de akkor sem lesz egyszerű
  • ZsirosKenyer
    #181
    amúgy jó döntés, én éppen egy szűz jegyű csajjal vagyok és nagyon összeillünk minden téren!
  • ZsirosKenyer
    #180
    én éppen szivatok egyet rendesen :) Nem tudom de valahogy a vízöntők viselkedése késztet erre, muszáj őket megleckéztetnem.
    Van bnőm, de ha nem lenne se érdekelne a csaj max pár éjszakára mert azért elég cukin néz ki.

    Szóval azt csinálom munkahelyen, hogy egyik nap kedveskedek neki minden félével, mindig látom rajta milyen elégedett magával, azt hiszi nagyon odavagyok érte. Aztán másnap váltok és rideg vagyok mint a szikla, mindig próbál közeledni a kis aranyos, de én rá sem nézek. A 3. nap nem bírja - odaül beszélgetni de bunkó vagyok vele, így könnyes szemmel távozik. És ezt periodikusan megjátszom..szegény néha sajnálom..
  • gercse
    #179
    azt hiszem most jött el a pillanat, hogy már tényleg felejtőben a vizöntő csaj(remélem)
  • TommyC
    #178
    Ez nekem is bejön
    Egyébként én is undorodom attól aki egyszer átbas*ott a palánkon...
    ...és jól esik h undorodhatom
  • Ron Ragm
    #177
    "Utánam vagy előlem!"
    Ez jó, tetszik... belegondolva a konfliktusaim 99%-a abból jön hogy ellentmondanak nekem
  • gercse
    #176
    nem csak te vagy ilyen:),
    én nem tudom hogy örülök-e ennek a tulajdonságnak..., az is függ mondjuk hogy ki mivel, mennyire bántott meg, vagy egyáltalán mit tett
    mert apróságok miatt nem szoktam haragot tartani, vagy nem kibékülni
  • ZsirosKenyer
    #175
    Szerintem éppen az a gáz aki folyton megbocsájt mindenért.

    Pont emiatt a tulajdonságod miatt és ebből adódó büszkeségedből néznek fel rád sokan, hidd el!
  • KillAir
    #174
    Vicces, ezt most olvastam először, mert - őszintén megvallva - nem foglalkozom asztrológiával és nem is érdekel a horoszkóp, de a legrosszabb tulajdonságomnak tartottam egész életemben, hogy senkinek nem tudok megbocsájtani, ha megbánt. Sokszor csodálkozom embereken, akik megbocsájtanak valakinek ha pl. megcsalja, vagy hazudik neki, vagy bármi rosszat tesz. Huhhh, nekem nincs az az isten, hogy utána ne undorral álljak vele szóba. Azért ez gáz, de ilyen vok. ;)
  • GregSB
    #173
    Van olyan ember, akinek ez könnyű? :)
  • ZsirosKenyer
    #172
    Hé srácok, ti tudtok veszíteni? Rájöttem hogy nehezen viselem a kudarcokat és a veszteséget.
  • ZsirosKenyer
    #171
    persze, az is ide tartozik.
  • TommyC
    #170
    Én a szerelmi csalódásokat is átverésnek veszem...
  • ZsirosKenyer
    #169
    ez inkább arra vonatkozik hogy ha egy bakot átvernek, sohasem bocsájt meg. Nekem pl. sosem ment. Sok haveromat veszítettem el így, de legalább megőriztem a büszkeségemet és sosem tudott kihasználni senki.
  • gercse
    #168
    tudom, olvastam , de én eddig magamon ezt nem tapasztaltam ennyire, és többiekre is kiváncsi voltam, náluk hogy van
  • TommyC
    #167
    minden bak ilyen nehezen felejt?

    17., Elefánt effektus: az életben nem bocsájt meg és nem felejt.

  • gercse
    #166
    aham, hát te is már a sokadik vagy aki azt mondja hogy felejtsem el...de elég nehéz
    minden bak ilyen nehezen felejt?
  • ZsirosKenyer
    #165
    sajnos énsem sosem ment :(
  • ZsirosKenyer
    #164
    húha!!!!
    Azt jobb is ha gyorsan elfelejted. Nekem életem eddigi legnagyobb szerelmi csalódását egy vízöntő okozta, jobb ha kerülöd őket messziről! (amúgy sem illünk össze velük).
    Jelenleg egy szűz jegyű barátnőm van, ő tökéletesen passzol hozzám :)