203
Minden Bak Klubja
  • ZsirosKenyer
    #163
    rám is igaz, mondjuk jobban örülnék ha alapjáraton nem lennék annyira melankólikus. Sokszor van rossz kedvem gyakorlatilag ok nélkül.
  • TommyC
    #162
    nincsmit ;)
  • gercse
    #161
    :D nem is rossz ötlet, keresgélek érdekes dolgokat , kösz a tippet ;)
  • TommyC
    #160
    olvasgass a wikipédián, én azt szoktam csinálni =)
  • gercse
    #159
    hát "úgy igazán" már nekem is nagyon rég ment :)
    de valamivel el kell foglalnom magam..., rajzolgattam is, csak az nem fogja le az agyam eléggé :)
  • TommyC
    #158
    én soha sem tudok leülni és tanulni úgy igazán =)
  • gercse
    #157
    én egy vizöntő miatt szenvedek most..., de lépek tovább szerintem, azt hiszem a tanulásba fogok temetkezni újból

    én sem hittem volna amúgy hogy egy csomó pont rám is jellemző...
  • TommyC
    #156
    És pont Ikrek barátnőm van =)
  • TommyC
    #155
    nagyon tetszik =)....és natttyon rám illik
  • gercse
    #154
    Ezt talátam az index fórumon..., elég sok pont igaz rám...nagyon érdekes

    Bak használati utasítás:

    1., Vagy fekete, vagy fehér. Szürka, talán, eseteleg, meglátjuk, később szavakat nem ismeri a Bak.
    2., De igen, meg fog csalni, de sose fogod megtudni. A Bak tudja magáról, hogy a nagy Ő nem létezik, max hozzá hasonló. Ha vele lehetsz, már azt jelenti, hogy súrolod a mércét, de ez is csak azt szokta jelenteni, hogy a többi földönjárónál jobb vagy, nem többet.
    2.,b, Nála a plátói szerelem az igazi, mert szeret nyüglödni egy kicsit és harcolni.(Plátói, ergo sosem fog összejönni, ergo nem fogok csalódni se benne, ergo tökéletes )
    3., Bár a Bak-Ikrek párosítás nem jó, azért jönnek ki jó sokáig, mert az Ikrek tudja nyújtani az a változatosságot, ami a Baknak kell. De arra is rá tud unni.
    3.,b, Ahogy az Ikrek, a Bak is egy tök más világban él. De amíg az Ikrek a valódi világot látja hol rózsaszinnek, hogy feketének addíg a Bak egy teljesen új világot épít fel magának a falak mögött. Embert nem enged oda be..... Depresszióba csak akkor esik, ha a kis világban megalkotott dolgai konfrontálódnak a való világgal, tehát minden nap.
    4., "Utánnam vagy előlem!!!" Nem tudsz semmiben sem igazi partnere lenni a Baknak, mert ő úgy is azt hiszi, hogy csak neki lehet igaza, és elég hamar azt tanulja meg az élettől, hogy csak magára számíthat.. Vagy bízol benne és azt csinálod, amit ő mond, vagy egész egyszerűen továbblép rajtad!
    5., Alapeleme a biztonság. Ha kihúzzák a talajt alóla, mindent borít...
    6., A mániákus depresszió nála nem betegség, hanem alapállapot...
    7., Sokan nem tudják, de a Bak félig vizes jegy. Csak vizparton tud kikapcsolni...
    8., Leginkább a saját szabályai szerint tisztességes. Barátnak jobb, mint szeretőnek.
    9., Nincsenek haverjai, csak egy-két barátja.
    10., Ne mász a nyakára! Bármit meg tesz érted, ha "szeret", de utálja, ha nem tudsz a saját lábadon megállni.
    11., Ha rossz hangulatban van, ne cseszegesd. Magától rendbe jön, ha el tud szüttyögni egy kicsit magában...
    12., Nincs a gyerekekkel semmi baja, ha képes vagy rögtön 7-8 évesen megszülni neki, és a beszarós-nyávogós rész kimarad
    13., Szabadságmániás. Nem szexiuális értelemben, csak senki nem szabhatja meg neki, hogy mikor, hova, miért.
    14., Ne baszogasd azzal, hogy megmagyarázza a dolgait. CSAK.
    15., Igen, magányossan fog megdögleni. Ezt ő is tudja.
    16., Csak "poénból" játsza meg az önbizalmat. Lehet rá számítani minden körülmények között, de saját magával szemben is maximalista elvárásai vannak. Teljes önismerethiány a mélyben...
    17., Elefánt effektus: az életben nem bocsájt meg és nem felejt. Csak egyszer tudsz vele kibabrálni, másodikra nem is ad alkalmat.
    18., Nem , nem szól ha baja van. Inkább rágja megát. Te se halmozd rá a szarodat....
    19., Mivel nem szól ha baja van, a "b***d meg a fűnyíródat" effektus mindennapos.
  • gercse
    #153
    lehet :). de nem hiszem
  • TommyC
    #152
    Biztos, mert halnak ki a bakaok
  • gercse
    #151
    kár, pedig jól indult
  • Dying Soul
    #150
    kissé nagyon
  • gercse
    #149
    leállt rendesen a topik
  • bitubo
    #148
    87 jan 8
  • sniper01
    #147
    1978.12.30
  • bigfoot
    #146
    1987. jan. 3.
  • utni
    #145
    dec 28... :D
  • geri15
    #144
    nem
    te BIZTOS hogy bak vagy :DDDDD
    bakok egyik fő erénye a kötekedés, amiben verhetetlen vagy
  • schrank
    #143
    dec.22 valamikor a hajnali órákban lehet hogy még nyilas vagyok
  • BONO
    #142
    Áhh eljött a nagy nap!!! Nekem egyébként nem szabad berugnom emlékezni akarok még a sztriptiztáncosnőre is!!!LOL!
  • geri15
    #141
    semmikül, ugyanaz :) viszont holnap nagyoncsúnyán berúgunk haverokkal xDDDDDD
  • BONO
    #140
    Holnap én is belépek a nagykoruak klubjába! Tényleg milyen nagykorunak lenni???
  • iszakos
    #139
    Üdv!
    Minden bak peches a szerelemben vagy csak én vagyok ilyen szerencsés,hogy mindig vmi hülye libával hoz össze a sors?Persze az elején minden szép,de olyan 5 honap után minden megváltozik és sajnos nem a legjobb irányba.
  • iszakos
    #138
    üdv!
    én Január 12-én születtem
  • BONO
    #137
    Nállunk a suliban 20-án lesz a félév vége lesz mit ünnepelni duplán!
  • geri15
    #136
    jaértem!!:D:D.SSADD:D:SSD:DDDDDDDD

    Bono: én úgy bebasztam mint a disznó, javaslom eme mód követését :DDDDDDDDDDDddd
  • BONO
    #135
    Nekem még 4 nap aztán BULIII!
  • Dying Soul
    #134
    huá! :DD
  • geri15
    #133
    thx

    Dying Soul: ezzel mire célzol, hmm? :DAS:SD:DDASA:DDDDddDD
  • Dying Soul
    #132
    huahualoal :DDd
  • Gina79 #131
    Hepi börzdéj
  • geri15
    #130
    Kösszöm szépen, de mivel kéttannyelvű gimnáziumba járok, ezért csak 1 év múlva érettségizek :PP

    viszont:
    a mai napon tizennyóc éves lettem én !!!!4 huáhuáhuá
  • BONO
    #129
    Azt tudtátok, hogy a Bak férfiaknak van a a legnagyobb... nah szóval tudjátok mire gondolok? De lehet, hogy csak magamból indultam ki... mint ahogy általában a Bakok szoktak!
  • BONO
    #128
    Jéh akkor te csak 4 nappal vagy idősebb nállam! Jó éretségit kivánok!
  • ZsirosKenyer
    #127
    egyébként kinek hogy telik ez az időszak? elvileg pozitívan kellene, hisz ez az évnek az a része amikor mi uraljuk a világot :)

    Én szintet léptem a munkahelyemen, múlt héttől magasabb beosztás, több fizetés.

    Viszont van egy lány akinél próbálkozom és egyelőre még nem volt hajlandó eljönni velem randira. Kicsit meglep, hisz egyébként nem szokott gondot jelenteni a csajozás (hisz a bakok jóképűek ugye :P ) de most vmiért mégsem mennek könnyen a dolgok. Még van 6 napom hogy felszedjem különben jön a Vízöntők időszaka (brrr:))
  • ZsirosKenyer
    #126
    háh! január 14!
  • geri15
    #125
    1988 január 16!!!!!!!!!!!!444444

    napok kérdése és 18 éves vok ^^^^^^^^^^^^^^^^
  • BONO
    #124
    Én Január 20-án születtem (ha egy nappal késöbb születek vízöntő vagyok) van itt még vki aki 20-ai???