24
  • uniu
    #24
    Vagy egy kerdes a gyerekeknek: What is the Nuclear Strike ?:)Who is know better ?:)
  • HUmanEmber41st
    #23
    Szerintem azt írja az ami soldier:
    [moderálva]
  • Omega
    #22
    De ahhoz a nemzeten bellül először szükség van valami hatóságra/szerveztre hogy legyen is kinek odaadni.
  • Omega
    #21
    iq.iq-t már jegyeztetem is be, ezen oldalon iq teszteket fogok közzétenni :)
  • raingun
    #20
    azt hittem a .hu az nemzeti és nem kell megszerezni hanem autómatikusan odaadják a nemzetnek.
  • uniu
    #19
    O nem tanar. Nezd meg h zsinoriras van a tablan. Az a csajszi a hatterben a tanarno, de majd lola jol elmagyarazza nekuk h a kozelkeleten csak a nok oktat6nak-e es miert.
  • szombi
    #18
    Éppen ideje volt! Az a sajnálatos, hogy elvették!
  • Max Damage
    #17
    Hát vazze... Ez a kép nagyon állat!!! Nézzétek hogy a kölkök hogy figyelik a tanárbácsit... Tuti hogy egy árva felesleges megjegyzés sincs órán és hogy telejsen kuss van egész nap! :) Hát ez hatalmas...
  • akyyy
    #16
    az nő szötketi a gyerekeket az ablakon, azért van nyitva
  • onimusha
    #15
    "kezeket fel" ááááááááá ez nagyon gyilkos
  • h4x0r
    #14
    Vagy magyarazza a gepkarabely mukodesi elvet, nehogy pimaszkodjanak a kolkok. :D (bocs...)
  • smv
    #13
    Vagy a táblánál Pistike, és épp most felel. :DDD
  • smv
    #12
    Ha itt is ilyen tanárok lennének, igencsak megugranának a tanulmányi eredmények 4-es átlag fölé. ;>>
  • Cat #11
    vazz, kinagyitva látszik hogy a táblán nem latin betük vannak - lehet hogy tényleg ő tanul!
  • Hamed
    #10
    Ez a kép büntet:D
  • Alfa Of NS
    #9
    "
    "nah ki tudja a megoldást gyerekek? KEZEKET fel!"
    "

  • uniu
    #8
    Jol nez ki Jhonny ahogy alkot a tabla elott :) Amugy sztem mint diak izzad ott, nem mint tanar. Tanulja a zsinorirast:)
  • arschsg
    #7
    LOL:DDD
  • Fenjoy
    #6
    egy kis morbid asszociáció kapott el a kép láttan... "nah ki tudja a megoldást gyerekek? KEZEKET fel!"

    IQ-LOL:)

    Elnézést A Sorokért:)
  • Bith
    #5
    Viszont sztem elég jól el lehe majd adnia doamineket, mert jól hangzik a .iq :).
    Mondjuk ilyen online iqteszteknek, vagy kutatólaborok oldalának ideális :D.
  • arschsg
    #4
    A kép valóban LOL:D
  • Alfa Of NS
    #3
    .IQ

    lol. mindenki ilyen domaint akar majd

    Amugy szerintetek az a tanarbacsi hogy tart fegyelmet az oran?
  • lamase
    #2
    áz bizti
  • onimusha
    #1
    ideje volt hisz Iraq IT/TECH világa ezerszámra fognakbeindulni a webshopok/portálok