1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • vassildiko86
    #1083
    Chile simán fog nyerni, jobb csapatnak tartom !
  • laserdawn
    #1082
    6,00? Necces. Mennyi lenne a döntetlen?
  • jezjezjez
    #1081
    hondurasra 6,00? szerintetek?
  • Globalmaster
    #1080
    Argentína-Dél-Korea
    Anglia-Algéria
    Hollandia-Japán

    Kombiban: bwin: 2,27-es szorzó, tippmixen vmivel kevesebb (-1-1,5 tized).

    Sztem 80%-os a dolog. Dél-Korea már nyert a görögök ellen 2-0-ra (a görögök most gyengék-->könnyű volt őket megverni) és Japán is Kamerun ellen 1-0-ra >> de nem hisezm, hogy nyernek. Az esélyük, hogy nyernek 9-9%. Az Anglia-Algéria (ez is 9%-os) meccsről nincs álláspontom. Egyszerűen jól néz ki. Láttam az Angila-USA meccset, de nem tudtam meg belőle, hogy most milyen passzban vannak (nem vagyok oda értük manapság). 50000-rel szeretnék tippmixezni. Valamelyik meccset ki kellene venni, ha necces. Szinte tuti meccsek, de soknak találom a hármat, még ha egyértelműek is. Szóval? Egyébként hajrá Hollandia!!!!



  • vassildiko86
    #1079
    Mexikó ma simán nyer :)
  • paszulypisztoly
    #1078
    Az nem lesz meglepetés, hogy csoportkörben lealáznak mindenkit utána meg első ellentől kikapnak, ezt mindig nyomják.. : D
  • akhork
    #1077
    Hát én tettem rájuk első meccsre, tutira mennek ebből a csoportból
  • jezjezjez
    #1076
    Jójó, csak viccelődtem, már azt sem szabad??? :P tuti, hogy továbbjutnak, de annyira biztosra nem állítanám, hogy megnyerik a VB-t,főleg a védelmük miatt. Én nem fogadnék rájuk azért minden meccsen, tanultam az Európa Bajnokságon elkövetett hibámból... (oroszok :) )
  • akhork
    #1075
    Hát az halálbiztos
  • vassildiko86
    #1074
    ugyan már, abból a csoportból simán tovább fognak jutni !
  • jezjezjez
    #1073
    Azaz kiesik már a csoportkörben? :P
  • vassildiko86
    #1072
    Hollandia nagy meglepetést fog okozni :)
  • akhork
    #1071
    Szerintem hollandokkal meggyűlik a bajuk
  • jezjezjez
    #1070
    Látom, kicsit már meghalt a fórum, de azért írok ide is, hátha jön valami jó érv... szóval arra szeretnék fogadni, hogy a spanyolok nyerik a VB-t, nem annyira nagy a szorzó, de szerintem még így is megéri... viszont ez egy rizikós tét, főleg, hogy a spanyolok most nyerték meg az eb-t... szerintetek fogadjak erre? Köszi a válaszokat!
  • harvypoker
    #1069
    http://www.adonet.hu/archivum?action=forumok&id=686

    ti ebbol mithoztok ki adomentes vagy nem?
  • Banano
    #1068
    tippmix topikba gyere át.
  • juliana1
    #1067
    csaó fiukák!Tud valaki egy tuti tippet mára?
  • MaSzKa
    #1066
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103

    itt írogatunk inkább jobban
  • kakstatter
    #1065
    Ebben van valami de ha igen akkor viszont nagy csapkodás van nálam. De ez a szisztéma nagyjából helytálló.
  • MaSzKa
    #1064
    oda kell figyelni nagyon

    én voltam már rosszabb helyzetbe is

    együtt érzek veled

    imsmi fogadott a chelsea-re ő is bukott

    mikor ezt látta egyből raktam bacelonára, mert 1 nap 2 nagycsapat sose kap ki 1x--rre vagy kicsi rá az esély
  • Xabinho87
    #1063
    Igen. Utána meg felhúzott hogy megint egyen ment el és raktam egy másikon a marseillere is.
  • MaSzKa
    #1062
    cselzi-n buktál?
  • Xabinho87
    #1061
    Hétközbe +20 ezer, ma -20 ezer. Úgy szeretem ha borul a papírforma.
  • MaSzKa
    #1060


    itt többen írnak
  • Xabinho87
    #1059
    Jó hát mindenkinek saját döntése mire szórja el a pénzt. Mondjuk 100 eurót máshogy is lehet nyerni egy fogadással :)
  • Banano
    #1058
    10eurot rakok majd a lyon ellene matchre ha nyer 100lesz belőle:D
  • Xabinho87
    #1057
    Na ennek nem sok értelme van. Maximum párszáz forinttal "érdemes" fogadni ilyen meglepetés eredményre ami így meg se éri. Mennyi lehetett a loki győzelme? 10-12es szorzó? Pár ezer forintot nyersz vele ha hihetetlen nagy mázlid van. Nem éri meg.
  • kuzco007
    #1056
    én a lokira tettem és majdnem bejött és mindig a lokira teszek BLben és Fradira bajnokságban, ha bejön szakítok:P
  • Xabinho87
    #1055
    Attól hogy magyar vagyok még nem jelenti azt hogy feleslegesen kellene dobálni a pénzem. A meccs előtt a realitás a több gólos loki vereség volt. Nem kell magyarnak lenni hogy ezt tudd.
  • kuzco007
    #1054
    jaj hát ez szörnyű, az meg h te hendikeppre tetted még rosszabb, mien magyar vagy te?:)
  • Xabinho87
    #1053
    Javítanám az előzőt: A liverpoolon ment el mind mert nem bírtak hendikeppel nyerni.
  • Xabinho87
    #1052
    Jól van az szarzenalon elment minden pénzem.
  • Rash87
    #1051
    Szerintem elég egy helyre beírnod...
  • MaSzKa
    #1050
    azt akarom még talán megfogadni 2 vagy több gól lesz Internazionale - Barcelona

    erre mit mondtok ?gól lesz


    légyszi válaszoljatok kösz


    nagyobb összeget raknék
  • MaSzKa
    #1049
    Internazionale - Barcelona


    ki mit tippel erre
  • Banano
    #1048
    Én is érzem ,tettem is rájuk hajrá loki!:D
  • kuzco007
    #1047
    akartok sok pénzt keresni 2 óra alatt?:D

    persze:P rakjatok a Lokira, érzem az 1-0ás sikert és nagy a szorzónk, nagggyon nagy:P
  • Matthew Prosac
    #1046
    én szelvényem "3 napos", maiak közül csak a Real-t mertem megrakni. Holnap még 1 meccs és csütörtökön az uccsó. 5000-et tettem fel, 11e a várható.
  • Banano
    #1045
    Én real,madrid,manchesterre raktam mind bejött kurwa madridon kívül mert az 0-0 lett....és bye bye 20euro -.- :( 8-at tettem fel tétnek..

    Viszont!
    Még meccs előtt rányomtam milanra 3.15-ös szorzó 2.5 euroval...szal visszakaptam azt a lét amit feltettem a kombiba..:)
  • Matthew Prosac
    #1044
    én a Marseille győzelmet tanácsoltam Geo-nak a topicjában, és 1-1 :)