1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • ZsaniC
    #1123
    Valóban lehet sportfogadni, pókerezni és kaszinózni is unibeten és elég jó, pl a pókeren is elég jó játékosok vannak, nem kell a sok bénával szenvedni.
  • haptork
    #1122
    az unibeten van sportfogadás, nézz szét jobban :)
  • nahkivagyok
    #1121
    áremek! tehát akkor befizetek mondjuk 8000Ft-ot akkor bónuszként hozzám vágnak még 4000Ft-ot persze csak akkor ha 6szoros tétet játszok meg....azért akadnak biztos meccsek még akkor is ha 1.6os oddsok alatt nem rakhatsz ezesetben.
  • yugoslave
    #1120
    Nincs kötelező befizetés, de a bónusz megszerzése, összege attól függ, hogy befizetsz e, ill. hogy mennyit. Mint minden más oldalnál is.. Itt legalább van normális bónusz. A foci vb alatt lehetett a legjobb bónuszokat találni, ahhoz képest, hogy most semmi nagyobb sportesemény nincs, unibetnél elég jó bónuszok vannak!
  • grrrrr
    #1119
    Köszi szépen de ez kaszinós, a kaszinóért személy szerint nem vagyok oda. :S
    Nekem egy pókeres és egy sportfogadásos kellene, szóval légy szíves olyat is adjatok. :D:D
  • majaskenyer
    #1118
    http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=36228&bid=15219 - Így egyszerűbb, bocsi.
  • majaskenyer
    #1117
    Első lépésben regisztrálnod kell, majd befizetni némi lóvét. Hogy mennyit azt passzolom, de 10.000et nem kell sztem, hogy igénybe vehesd a bónuszt. Itt tudsz regelni, ha komolyan gondolod: http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=36228&bid=15219
  • Odacsap77
    #1116
    Nagyon jó hogy már létezik egy ilyen topik... -.-"
  • grrrrr
    #1115
    Ez jól hangzik !
    Én szoktam pókerezni és néha az öcsém belevisz a fogadásba is...
    Tudnátok egy kicsit részletezni a dolgokat? Érdekelne a dolog.
    A 10ezres bónusz a mire jár ?
  • hulloreka85
    #1114
    én fenn vagyok unibeten....még semmi problémám nem volt vele...mondjuk én nem szoktam pókerezni...nálam a sportfogadás a nyerő:D...de azt olvastam én is h mindenkinek jár az 500 eurós póker bónusz:)
  • mámászítá
    #1113
    Én úgy hallottam, hogy most 10 ezer forintos kezdőbónusz van az Unibetnél
  • grrrrr
    #1112
    Hali,
    Az Unibetről tud valaki valami jót mondani?
    Eléggé érdekelne ... sok oldalról hallottam rosszakat,az unibetről viszont nem sokat.
  • asdasddsadsa
    #1111
    sziasztok!
    van olyan online fogadó oldal ahol nincs minimum kivételi összeg?
  • Balázs2
    #1110
    sziasztok ez a 20 ezres visszafizetési bónúsz még él? még igénybe lehet venni?
  • yugoslave
    #1109
    Betclickről sok rosszat hallottam. Én megjátszottam egyszer már a 20e HUF-os visszafizetési garanciás bónuszt(elbuktam) és 5 nap alatt -ebből 3 volt munkanap- vissza is kaptam a pánzem bankkártyás visszafizetés esetén. Egy ismerősöm viszont egy hete igényelte az átutalásos kifizetését, ő szintén elbukta és csak tegnap kapta meg az emailt, hogy küldje be vagy digitális vagy fénymásolt formában postán a személyi igazolványát. Ez normális? Reméljük visszakapja pénzét és nem nyelik le a 20 ropit, mert az engem is megviselne tekintve, hogy én adtam neki kölcsön...
    Akinek van betclickes banki átutalásos élmény, kérem ossza meg! Kösz!
  • jolanerika85
    #1108
    Azt tudom, hogy a BetClick http://hu.betclic.com/sport/EVENTDETAIL.aspx?id=1 a németeknek ad kevesebb esély, tehát többet fizet rájuk, de kissé változtak a szorzók az elmúlt pár órában.
  • akhork
    #1107
    Német fogadóirodáknál gondolom..
  • jolanerika85
    #1106
    Vannak fogadóirodák ahol a németekre kevesebbet fizetnek mint a spanyolokra?
  • jezjezjez
    #1105
    Nagy különbség nincs, de azért ilyen VB után szerintem nem reális, hogy ilyen szorzókat írnak ki... amúgy vannak fogadóirodák, amik épp fordítva írták ki, és mivel szerintem a németek jutnak, szerintem érdemes itt fogadni rá :D
  • jolanerika85
    #1104
    Én örülök neki, hogy a Spanyolokat esélyesebbnek rakják meg, bár a 2,5 és a 2,75 között nincs nagy különbség
  • akhork
    #1103
    A fogadóirodák nem a polip miatt választják a szorzót. Spanyolokat a torna előtt esélyesebbnek tartották a németeknél, most a két csapat ugyanaddig jutott ráadásul egymás ellen játszanak, ebből kiindulva 'elvileg' nagyobb a spanyol győzelem esélye, függetlenül attól, hogy a németek jobb gólaránnyal, és messze szebb játékkal jutottak odáig.
  • fiorobolo
    #1102
    Nagyából ugyanakkorák nyílván, de azért megéri körülnézni. Attól is függ, mennyi lóvét teszel fel. :P Én a Betclicet favorizálom.
  • AgyAnnnnnna
    #1101
    Hehe, ez vicces, annyi lenne a kérdésem, hogy ilyenkor kb egyformák a szorzók a fogadóirodáknál, vagy érdemes körülnézni? vagy tökmindegy hol fogadok?
  • jezjezjez
    #1100
    Úgy látszik, nem volt ez annyira valótlan... ;) Úgy látszik, hogy a fogadóirodák a német polip tippje alapján írták ki a szorzókat, spanyolokra 2,50 míg a németekre 2,75. Eddigi játék alapján én inkább a németeket mondanám, úgyhogy engem meglepett ez a szorzó, de én csak örülök neki :D
  • Banano
    #1099
    Valótlanra azért ne tegyél..
  • vassildiko86
    #1098
    tényleg akkor megyek és megteszem :)
  • hulloreka85
    #1097
    Hollandokra betclicen 4 fölötti a szorzó;)
  • vassildiko86
    #1096
    az a holland-brazil meccs mekkora lesz
  • hulloreka85
    #1095
    Most szünetelnek kicsit az izgalmak:( Várom már a pénteket. Kezdődnek a negyeddöntők!!!
  • printsreen
    #1094
    Helyes, helyes. Öröm az ilyet olvasni.
  • jolanerika85
    #1093
    Hajráááá Holllandiaaaaaa
  • Banano
    #1092
    Főleg hogy már semmi tétjük nincs..és bőven elég az X..xD
  • hellobello
    #1091
    hollandok simán nyerni fognak tedd meg nyugodtan
  • akhork
    #1090
    Ha a mai meccsre gondolsz, akkor szerintem érdemes. Betclicen nézem Kamerun - Hollandia meccsre 1.8-as szorzó van a hollandokra. Mondjuk ezen a vb-n már semmi sem biztos, de szerintem nyerik:D
  • paszulypisztoly
    #1089
    Hollandiára szerintetek érdemes tippelni?
  • Banano
    #1088
    tippmix topik.
  • hullabaloo
    #1087
    ÁÁÁÁ, Chile jó csapat, de azért a spanyoloktól ne várjuk, hogy arra játszanak, hogy másodikok legyenek és akkor a brazilokkal kellene játszaniuk már a nyolcaddöntőben. Ezt a párosítást én a döntőben várom.
  • akhork
    #1086
    Hát Chile tényleg jó csapat, de vajon elég jó ahhoz, hogy a spanyolokat is megverje??? Én nem mernék rá fogadni :)
  • Banano
    #1085
    tippmix topik.
  • laserdawn
    #1084
    Én is így vagyok ezzel. Inkább Chile, mint Honduras.