1123
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1059849103
  • Banano
    #1043
    :D Van ilyen nem vagyok jósnő:D
    Viszont milanra poénból raktam egy ezrest és 1-0 vezetnek és 3x szorzójuk volt meccs előtt.
  • Matthew Prosac
    #1042
    2-0
  • Matthew Prosac
    #1041
    1-0
  • MaSzKa
    #1040
    nem raktam
  • Banano
    #1039
    Én nem tennék,de te tudod.
  • MaSzKa
    #1038
    Wolfsburg - CSZKA Moszkva


    szerintetek Wolfsburg-ra érdemes rakni egy nagyobb összeget?


    pls!
  • Banano
    #1037
    Hú de nagy szám...

    Ha egy csapatnak 1.2-es szorzója van a másiknak 12-es akkor alapból nem rakok a 12-esre ilyen egyszerű..és ez az oldal azt akarja bemesélni neked h ő bizony segíteni szeretne,mert biztos valami jótékonysági csoporthoz tartoznak..:DD
  • lordmednetori
    #1036
    Sziasztok! Találtam egy oldalt ami sport fogadáshoz add tippeket és nem hiszitek el de viszonylag nagy százalékban bejönnek! Én nyertem eleinte 50€ naponta de most valószínű hogy neki állok többel!

    www.luckytips.eu
  • Banano
    #1035
    Bejött
  • Banano
    #1034
    3-as kombi:
    1. Getafe - Barcelona -barcelona
    2. Liverpool - Burnley -liverpool
    3. 3. Stoke - Chelsea -chelsea

    25euro
  • bubu13
    #1033
    Portugálok nyernek
    Talán begyötrünk egyet de a portugálok biztos lőnek
    félidő: x,v
  • MaSzKa
    #1032
    Magyarország - Portugália, 2009.09.09 20:45


    ki nyer
    ?gól lesz

    1.félidőre


    mik a reális tippek?


    üdv
  • Xabinho87
    #1031
    Inkább a Spurs meccsen a liverpool nagy fölényben játszott.
  • kuzco007
    #1030
    a liverpool meccsen azért tépetted a hajad:D
  • Xabinho87
    #1029
    Na egy kis győzelem ideje volt már.

  • noca
    #1028
    Üdv. Expekt.com-on pokerezek. Olyan kérdésem lenne hogy át lehet-e vinni a sportfogadáshoz a pokernyereményemet?
    A másik baj az hogy azt írja ki belépésnél az expekt.com-on hogy fel van függesztve a számlám :S Ez mitől van?
  • Xabinho87
    #1027
    Valaki aki a téma szakértője beszélhetne a a system fogadásokról. a 3/5 és a 4/5 érdekelne. Elolvastam a súgót de az semmit sem segített. Olvastam hogy változó a nyeremény attól függően mennyit találok el. De jó lenne pontosan tudni ha ilyenre fogadok hogy mégis mennyit nyerhetek ha mondjuk elmegy egy vagy kettő.
  • Xabinho87
    #1026
    Jól van valóban máskor hallgatok rád várom az utasításokat.:)
  • Matthew Prosac
    #1025
    #1014
  • Xabinho87
    #1024
    Hát igen a fradi 2szer viszi el a fogadásom. Szóljatok hogy többet nehogy rámerjek ezekre rakni. Az Alkmaar kicsit többet rúgott mint egy gól mondjuk ezt vártam is csak nem mertem elkiabálni. Valószínűleg hagyom a kis tétet és amikor úgy gondolom bejöhet akkor felrakok pár tízezrest egy fogadásra.
  • Matthew Prosac
    #1023
    nálam a MU 2-1 lesz, az Alkmaar pedig 1-1.
  • Xabinho87
    #1022
    Megtettem a hétvégi fogadásom. A Fradin és a Chelsea-n kívül mindben van kockázat. Jó lenne már nyerni mert at utóbbi egy hónapban nem volt olyan fogadásom amiben a tippek legalább felét eltaláltam volna. A pénzem is lassan de biztosan fogy és nem merek nagy tétben játszani mert ha vesztek nem lesz mivel fogadnom szóval gyűjtenem kell még.


  • Xabinho87
    #1021
    Inkább 4/0 egyet nem linkeltem.:( Ideje lenne már nyerni! Ez a fogadás lehet bejöhet + még a Chelsea győzelme.

  • Matthew Prosac
    #1020
    ha jól látom eddig 3/0 :)
  • Xabinho87
    #1019
    Jó jó nem kell emlékeztetni tudom én magamtól is.:( Mondjuk a fradi veresége a hétközi 4-0 után nem kicsit meglepetés dehát ez nem sokat segít. Meg kell várnom amíg tisztább képet kapok a bajnokságokról mert ha így folytatom nem tudok mivel fogadni majd mire már egyszerűbb lenne.
  • Matthew Prosac
    #1018
    #1014
  • Xabinho87
    #1017
    Pont a fradin megy el ez több mint vicces. Hétközbe 4-0ra nyertek.
  • Matthew Prosac
    #1016
    újoncokkal vigyáznék pl..
  • Xabinho87
    #1015
    Jó de ha bejön mennyit nyerek tőled?:) A németeknél nehéz eltalálni a kimenetelt de azt hogy sok gól lesz az elég egyértelmű szokott lenni. A Fradi meg hétközbe verte el a Nyíregyházát 4-0ra.:) A Hamburg csak elveri az újoncot, a Vidi meg listavezető.
  • Matthew Prosac
    #1014
    német meccsekkel csak szopik az ember, magyar meccsekkel csak szopik az ember. 5000el megteszem hogy elmegy ez a szeló
  • Xabinho87
    #1013
    Na szépen elbeszélgetek magamba, mindegy.:) Az eddig linkelt fogadások mind elmentek a múltheti ráadásul majdnem mind. Ez igen csak bejövősnek tűnik. Vélemény?

  • Xabinho87
    #1012
    Megkezdtem az idei szezont.

  • Xabinho87
    #1011
    Végül csak a Liverpoolon ment el. Hétvégén kezdődik a magyar bajnokság szóval ideje elkezdeni a fogadást. Persze csak mértékkel mert nem igazán lehet tudni az erőviszonyokat. Hétvégére tippetek?

  • Xabinho87
    #1010
    Ha már elkezdtél gyakorolni úgy gondoltam nekem is kell. Fontos a megfelelő felkészülés.:) A magyar bajnoki rajtig többet nem fogadok.

  • kuzco007
    #1009
    nem rossz:O Tevagy a mester:D
  • Matthew Prosac
    #1008
    Elkezdtem énis az őszi szezonra a felkészülést xDDD
  • kuzco007
    #1007
    max ha norvég a bíró és a tehenek meg elfelejtenek legelni:D
  • geo91
    #1006
    X az tuti, de az 1:1 mellett a 2:2 is belefér
  • kuzco007
    #1005
    1-1 és X
  • rebel7
    #1004
    a bl döntőre mit tippeltek?