713
  • evil 007
    #273
    Kellen egy kis help az uccsó pályán vagyok 6-3 és ott tartok hogy elottem a szorny csapkod a kezével hátrafordulok leszakadd alattama szikla sheva fent marad a szorny jon rám tovább futok lelokom a követ a szörny utolér és meghalok mert nem lehet átugrani. másodszorra. kilovom azt asárgát a szörny hátán kino a másik keze felugrik sheva hoz én futok lelokom a kovet sheva eközben helpet kér leesik és meghal. megoldás az uccso misszióra?
  • Grizzly4x4
    #272
    Az elég geci szörny de a taposókra ha szépen rámegy és miután fekszik szét kell löni a potroháját ahogy a Hyder kolléga is irta, utána már nem nehéz. csak geci mert néha kikerüli a taposokat
  • sacano1
    #271
    lerakod a taposóaknát felrobban akkor felborul a denevér és a hasát kel lőni. Ezt kb 4* 5* eljátszani.
  • Hyder
    #270
    Hali

    segítségre lenne szükségem:

    annál a főmobnál vagyok amelyik ilyen repülő potrohos mifene, eleinte meg tudom sebezni a taposóaknákkal és gránátokkal de nem bírom kinyírni és mindenem elfogy :( van ott egy hangágyús kocsi (szerintem az) de azzal semmit sem tudok kezdeni :(

    pls help...
  • Hoz_Hun
    #269
    Nah, vesszünk össze rajta. Értelmezés kérdése. Valóban nem robot, nem fémből van. Tyrant virussal fertőzött ember arra programozva hogy likvidálja S.T.A.R.S. tagokat és visszaszerezze a G-vírust. És igen végigvittem,... nem is tudom talán 12x.
    Az hogy Wesker szerepel-e a RE4-ben vagy sem, értelmezés kérdése. Ada Wong szemszögéből játszva nem csak rádión utasítgat, ha nem látjuk is. Én számomra ez azt jelenti hogy szerepel az RE4-ben.
  • Seth
    #268
    AZ nem robot, ha végigvitted volna látnád.
    Wesker személyesen nem szerepel,ezt mondtam, és így is van, csak monitoron utasítgatja Ada-t.Az hogy egy bónuszjátékban játszható karakter az lényegtelen.
  • Hoz_Hun
    #267
    Én mondjuk nagy rajongója vagyok a Resident Evilnek úgy hogy azt mondom "PERSZE". Egyébként tényleg jó játék, csak ha játszottál már valamelyik RE-vel azoktól azért eltérő, mert akció orientált. Ettől függetlenül nekem bejött. Ja és egy csomó bonusz van még rajta, azaz ha végigvitted, akkor még kapsz egy raklapnyi plusz játékidőt (Ada szemszögéből a játék, Ada missiója, meg a minigamek). Na meg persze a szokásos jutalom tárgyak, jó teljesítményért különböző plusz cuccokat kapsz a következő végigjátszáshoz (fegyverek, ruhák Leonnak, kiscsajnak új ruhák stb.).
  • Hoz_Hun
    #266
    Az RE2-ben van robot. Ilyen kapszulában dobják le és üldözi a S.T.A.R.S.-t. Wesker szerepel az RE4-ben is. Vidd végig az Ada Wong misszióját és láthatod az átvezetőkben illetve folyamatosan irányítja Ada-t. Továbbá választható karakter valamelyik mini játékban. Lehet nyomni vele, elég durván tolja.
  • Hoz_Hun
    #265
    A Veronika X az RE5 előtt játszódik. Weskernek meg ha jól emlékszem ilyen kígyó szerű szeme van és emberfeleti ereje. Kicsit megölték az RE1-ben így kapott pár dózis vírust a jobb fajtából. Azóta gyűjtögeti őket (asszem mindből van is neki minta).
  • deep
    #264
    Igen:)
    Javaslok hozzá egy Gamecube-ot, azon az igazi.
  • TitaniumRR #263
    Szevasztok!

    Valahogy eddig nem figyeltem fel erre a játékra, viszont megnéztem a boltokba kerülés előtt álló 5. rész demó anyagát, s tetszett.

    Az 5. rész tehát tuti befutó lesz nálam, viszont kérdés, hogy érdemes-e emellett beszerezni a RE 4-et is, lévén, hogy láthatóan más a 2 játék alaphangulata "feeling"je.

    Várom a véleményeteket.
  • DarkSector
    #262
    jah mér az 5 a veronika után játszódik?
    lehet helyreállították, vagy az lett vele mint arnolddal a terminátorban :P
  • jaszy
    #261
    Csak 13 án lesz belőle mindenkinek.
    Egy konzolbolt miatt van, balhéztak a nagykerrel !
  • Seth
    #260
    Igen, elég csúnyán megég az arca. Érdekes hogy az 5-ben semmi nem látszik rajta
  • DarkSector
    #259
    jah akkor rosszul emlékeztem.
    mert én arra emlékeztem, hogy a végén mikor megsérül, akkor az arca alatt fémes részek látszanak ki.
    asszem megüti Chris 1 vascsővel vagy tökömtudja...
  • DarkSector
    #258
    azaz!!!!

    zsir ... na rá gondoltam :P
    durva fickót csináltak belőle :P

    thx a segítséget.
  • Seth
    #257
    Jah igen, Wesker. Nem lett az robot(egy zombis történetbe ,hogy jut ilyen az eszedbe ? XD ), hanem kicsit belőtte magát vmi módosított vírussal,attól lett szuperkemény a csávó. A 4-ben nem szerepelt személyesen, csak monitorról dumált Ada-nak. Aki átalakult az Krauser ,Leon egy volt "kollégája".
  • sacano1
    #256
    Albert Wesker
  • DarkSector
    #255
    bocs de nem jut eszembe a neve.
    a végén verekedni is kell vele Chris-szel vagy kivel.
    régen volt már nem emlékszem.

    A srácnak szőke tüsis haja volt, és napszemüveg.
    És mikor levette a szemüveget pirossan világitottak a szemei.
    Meg a videóban még tudott a falon is futni, meg ienek.

    Szerintem tök keményen megcsinálták.
    Lehet összekeverem, de mintha a resi 4 ben ez a szőke hajú lenne a végén az az ijjas srác, akinek az egyik keze átalakul pengévé, ott amikor a végefelé a romos épület tetején kell megölni.
  • deep
    #254
    Naná. Elvileg a hivatalosat ma kapnák meg a viszonteladók, úgy volt, hogy nekem is csurran cseppen egy példány, de úgy néz ki, valaki/valami közbeszólt. Szóval várás van. Hivatalosan 13-án jelenik meg.
  • Hoz_Hun
    #253
    Amúgy nektek ilyen... khm... nem hivatalos forrásból van meg ilyen hamar?
  • horfe
    #252
    Nagyon szép a játék egy baja van hogy rövid.
  • Ewergo
    #251
    Érthetö ha jó a graf. mert a sötétebb részeken spóróltak mint a Doom III.-nál. Olcsó poén.
    Ellen példa : The Darkness, Vegas 2, ... szintén a sötétség a "föszereplö" és mégis látsz mindent és izgalmas.
  • Grizzly4x4
    #250
    Nem tudom miért kell szidni legnagyobb játék amivel valaha játszottam. a graf-tol meg leteszem a hajam
  • Ewergo
    #249
    Ugy vettem észre, sokan a Resident fillinget hiányolják. Nos itt van .: Sötétség és 10db. fejlövés egy ellenbe. Ennyi a hires RE filling.
  • METESTO
    #248
    _WOWén meg mit nem adnék ha tolhatnám már PC-n,,,,,,,
  • ggeerryy
    #247
    Ma volt szerencsém majdnem végigtolni a RE5öt uncsimmal és az első nagyon nagy problémám amitől kiakadtam az az hogy coopban hogy lehet valamit így elrontani ez az eltolt képernyős oldalt feketeség nagyon romboló volt számomra és amit sokan írtak, szerintem se ad semmi újat olyan mintha egy feljavított re4et játszanék és igen nem volt valami nagy re-hangulata én is nagyon hiányzoltam :S de az tény hogy még így is nyomtuk 1000el :D 6.1 chapter után mennem kellett sajnos pedig már tutti nem volt sok majd jövőhét hétvégén :D
  • Seth
    #246
    félig robot szőke srác? Biztos hogy a Code Veronica-val játszottál ?? XD
  • Seth
    #245
  • DarkSector
    #244
    miért? jill is szerepel ebben a részben?
    én a szőkehajú srácot láttam mint ismerőst, akiből a code veronikában csináltam egy félig robot embert.
  • Rodman6
    #243
    Jill tényleg meghal a játékban?
  • DarkSector
    #242
    meg nem bántásból, de nevetségesen félreértelmezted a játékot.
  • fanatifo
    #241
    én az előttem szólóval tudok egyetérteni!
    Egyszerüen gyönyörű a játék de nem ez a Resident Evil egyszer sem ijedtem meg eddig már a 4.2 chapternél vagyok és eddig nevetségesen könnyű és nevetségesen rövid is lesz eddig kb 5 órát toltam bele a gammába és több mint a felénél vagyok!Tény gyönyörű de esztelen lövöldözés az egész és sajnos semmi de semmi újdonságot nem vittek bele eddig!Nekem mondjuk bejön de mint akciójáték mint Resident Evil nem!
  • Tobacco
    #240
    hát arra nemfog sor kerülni, mert már kukába van a lemez
  • METESTO
    #239
    De ha játszani mersz vele levágom a pöcsöd egy belezökésselDDDDD
  • Waczkor
    #238
    Platinumban van collectors edition,mini láncfűrész pendrive-val.
    Kár hogy 20 papír,nem tom ki hogvan vele,de nekem extra dvd nem kell,nem izgat annyira hogy készült a gém,de a pendrive-ot tudnám használni:)
  • vixo
    #237
    én támogatom! ^_^
  • Hoz_Hun
    #236
    Mit szólnátok; ezt bannernak?

  • Tobacco
    #235
    Igen a rezi sorozat pont egy olyan játék amit érdemes eredetiben megvenni, de a 4 volt az utolsó és addig nem is veszek rezit amig nem lesz meg a rezident filing mert az 5 csak egy látványos tancsir
  • Hoz_Hun
    #234
    Huh, jó neked. :)

    Nekem:
    Remake, Zero GC-re; RE 1,2,3, PC-re; Veronika X, Outbrake és RE4 (fémdobozos extra) PS2-re; Outbrake 2 nincs meg.
    RE 5 meg Xbox360-ra várom (fémdobozosat).
    Mind eredeti. Nagyon szeretem a RE sorozatot ez bőven megérdemli, nem sajnáltam/sajnálom rá. Inkább nem eszek de ezt meg kell venni.