713
  • vixo
    #233
    Hát tegnap este kezdtem el,akkor még keveset játszottam,mert fáradt voltam,csak kipróbáltam,ma játszottam többet vele és most tartok ott,ami a demóban a 2. pálya volt,ez így a második fejezet talán,nem tudom most így fejből pontosan,de eszméletlen jó játék,az írányításon nem változtattak,de engem nem is zavar,hiszen a re4-nél már megszoktam, azt viszont a végleges verzióból is kihagyták,hogy ha sötét helyről kimész a világosba,akkor szoknia kell Chris szemének a fényt,ezt viszont sajnálom,hogy nem rakták bele a végleges gammába,de nem győzöm hangsúlyozni,hogy naon jó játék :)
  • deep
    #232
    Ha minden jól megy, én már hétfő este tolom:) Igen, eredetivel.
    Nekem is csak a Resik miatt van GC-m. Megvan a Zero, REmake, 2, 3, 4, Veronika.

    Nintendo REcube:D
  • Hoz_Hun
    #231
    ÁÁÁh, már csak egy hét és RE5. :)
  • Hoz_Hun
    #230
    Én csak amiatt vettem magamnak egy Gamecube-ot. A vicc az hogy a két játék Remake és a Zero összeségében nehezebben és drágábban tudtam beszerezni mint magát a GC-t.
    De megérte!!
  • AntiHero
    #229
    mennyi ideje játszol és holl tartasz kb? Csak hogy a hosszát megtudjam:)
  • vixo
    #228
    Tegnap óta játszom a gammával és naon naon bejön,eszméletlen grafika,pörgős akciók,alig bírom abbahagyni a játékot,nálam 10/10
  • DarkSector
    #227
    YES
    csak GOLD tagoknak!!!
  • deep
    #226
    Demo a LIVE-on.
  • Rodman6
    #225
    Pedig igen. A remake is csak GameCube exkluzív volt, ez is Nintendo licenszes lesz. A számozott részeken kívül eső RE-k sajnos csak egy-egy konzolfajtára jelentek meg eddig is.
  • jocco
    #224
    :( kár, felrakhatnák már a storra is.
  • DarkSector
    #223
    ps3 ra nincs szerintem ilyen fajta megoldás.
  • jocco
    #222
    Valaki tudna egy elérhetöséget küldeni privátban, RE 5 ps3-as demójához? Elöre is köszönöm!
  • DarkSector
    #221
    azért érdekes hogy a resi 4-5 motorjára épül, mert a kettő ég és föld.
    a wii max a kettő közti szintet tudja megjeleníteni majd.
  • DarkSector
    #220
    hírek.
    de kötvehiszem, hogy csak wii-re lesz.
  • Kaplan
    #219
    És ezt mégis honnan veszed?:)
  • Rodman6
    #218
    Ezta videót cak egy lelkes rajongó készítette 3d-ben. Az igazi Nintendo Wii-re fog megjelenni, a 4 és az 5 motorjára épül majd, hátulnézetes lesz. Nekem az összes resident evil tetszett, kivévve a Survivor részek mert azok elég gagyik. A legnagyobb kedvenc a Nemesis.
  • DarkSector
    #217
    RE2 remake :D
  • DarkSector
    #216
    remake a 2.részből.
    erről nem hallottam. o_O loool egy havi fizetésemet adnám érte! :P

    Konzolt érdemes resik miatt.
    remélem összetudod hozni majd.
  • Rodman6
    #215
    A 2-ből is készül remake,csak természetesen nem pc-re. Elképzelhető hogy hanyagolni fogom a pc-t, és beruházok valami konzolra.
  • DarkSector
    #214
    eszméletlen érzés visszanézni a régi cuccokat.
    főleg a resi 2 jelenetek kavarhatják fel a játékosok érzéseit. :p
  • DarkSector
    #213
    jah oks nefigyeltem. :D

    Ez viszont resi rajongóknak kötelező videó!!!!!!!!!


    Resident Evil Visszatekintés.
  • Kaplan
    #212
    ---> #196

    De azért köszöntem, csak már nincs rá szükségem! :) (Persze másnak még lehet.)
  • DarkSector
    #211
    Sorry ma nem voltam itthon.
    csúszok 1 napot.
    sorry.
    de karácsonyi ajándék lesz belőle.
    hy
  • gator
    #210
    Srácok! Ti a Resident Evil 5 Demojat ti hogy inditottatok el ?
    Olvastam valahol hogy USB Stickre is ra lehet valahogy tenni. Valaki tud segiteni hogyan rakjam ra stickre hogy beolvassa?
  • Rodman6
    #209
    Asszem elvesztettem a fonalat..
  • Lammer
    #208
    szerinted en nem tudom? csak nekem szurja a szemem ez a patkany ittmaradt szoci szellemu nekem minden jar ALANYI jogon stilus? vedd mar eszre magad, plz -.-
  • METESTO
    #207
    Rodman mit kalózkodsz?
  • Rodman6
    #206
    Nem kell hozzá eredeti lemez, krekk sem. tudod... beírod a game nevét a google-ba, mellé hogy torrent. Lejön egy iso fájl, de ezt nem daemonnal nyitod meg hanem az emulátor progival. Az emulátor szintén google. (Ps2: PCSX2 nevű emulátor, Gamecube, WII:Dolphin nevű emu.)
  • DarkSector
    #205
    jah meg 0 lenne még faxa ha menne.
  • DarkSector
    #204
    állat.
    ez csak eredeti lemezzel fut?
  • Lammer
    #203
    "Tom nem legál dolog, de ha egyszer nem adták ki pc-re..."

    es ez ugyanugy nem jogosit fel arra, hogy kalozkodj... -.-
  • Kaplan
    #202


    Csináltam egy bannert, ha gondoljátok berakhatjátok.
  • Rodman6
    #201
    Csak úgy az emulátorról :) Ezmind pc-n fut
    http://www.youtube.com/watch?v=NNl9SUH15kg ez a Code Veronica.
    http://www.youtube.com/watch?v=NNl9SUH15kg Outbreak
    http://www.youtube.com/watch?v=9cylL2yCC7k&feature=related Remake (idővel ez is tökletes lesz)
    http://www.youtube.com/watch?v=nA6NGfwQu7c&feature=related umbrella chronicles
  • Rodman6
    #200
    A 0 és a Code Veronica simán futnak PC-n bugmentesen, nemhogy lassan hanem iegesítően gyors helyenként. Irányítással sincs gond ha jól belövöm a billentyűzetkisztást. Csak a remake ami megizzasztja, emiatt már nem veszek GC-t. Ezenkívül a Dead Aim, Survivor 2, Umbrella Chronicles is szépen muzsikálnak... Tom nem legál dolog, de ha egyszer nem adták ki pc-re...
  • DarkSector
    #199
    kb 3 óra.
    biztosra holnap reggel tudom igérni, de megpróbálom még ma estére.
    küldök privátot is majd.
  • DarkSector
    #198
    nm.
    :P
  • DoNorBi
    #197
    ja már mind1,havernak megvolt.
    de köszönöm az ünnepi gesztust;)
  • Kaplan
    #196
    Időközben megtaláltam magon szóval storno.
  • Lammer
    #195
    hagyjad... szarragas rulez... az ilyen megerdemli, hogy szagasson meg grafhianyos legyen a gém :D
  • Kaplan
    #194
    Azt a feltöltést én is megköszönném, nem igazán találok torrentet ahonnan normális tempóban jönne le..:)