21
  • Champ
    #21


    Kb ezt üzenem a T-online-nak. Méltó utódja az axelerónak. Az is rámsózótt egy olyan modemet jó pénzért, amilyen márka a világon sehol máshol nincs (tehát nincs támogatása, más OPrendszerre driver, stb.) valamint ugyanez a modem naponta 3-4x úgy lebont, h az egész itthoni rendszert újra kell indítani. ^^ Sztem velünk magyarokkal nagyon sok mindent meg lehet etetni. :\
  • dez
    #20
    És ők a saját halózaton belüli forgalmat nem is mérik, az lehet akármennyi, nem fognak miatta kirúgni.
  • Csokis
    #19
    Azt elfelejtettem, hogy ez a T-Onlineos ár a főoldalról elérhető ADSL Család csomag, de még megtalálható az ADSL Hobbi csomag is (igaz, csak Szélessáv-ajánló kereséssel), ahol 10900HUF a havidíj 1Mbit-en 1éves szerződéssel (a bekötés ugyan annyi)!
  • LiDoCaiN
    #18
    bazzz télleg :( véletlenűl az űzletit néztem :(
  • Tetsuo
    #17
    A T-Onlány bekaphatja!
  • Csokis
    #16
    Ne haragudj, de akkor valamit nagyon elnéztél!
    1 éves szerződés esetén!

    T-Online: 1Mbit - 11400 (belépési díj: *4900)
    Externet: 1Mbit - 9790 (belépési díj: 0)

    *: Online rendelés esetén!

    Ez lenne T-Online-nál a "korlátlan" ADSL.
  • onimusha
    #15
    nyafognak itt hogy ez meg az meg amaz, miközben tőlünk nyugatabbra ennyi pénzért (12e huf) 6-8mbites korlátlan DSL-t osztogatnak
  • onimusha
    #14
    gyere Interware-hez én 5 éve még modemes idők óta ott vagyok és nem volt velük bajom
  • LiDoCaiN
    #13
    most néztem hogy átmegyek az externethez de drágább mint a T :(
  • Riddick
    #12
    Pereljék be csak a online t ! Remélem kicsinálja őket a fogyasztó védelem!:D
  • valaé valaé ná
    #11
    Mindig azt hittem, hogy az UPC az adatkorlátjával egy szemét cég. Erre most kiderül, hogy ők a korrektebbek.
    Eh, Magyarország...
  • comet
    #10
    Harom fronton lehet tamadni:

    a.) polgari engedetlenseg: osszeallni legalabb otvenen es direkt kimaxolni a vonalat.

    b.) GVH, FVF, egyeb kormanyzati szervek...

    c.) Mediabotrany (most mar az osszes nagyobb cucc lehozta) es rabirni az ismerosoket hogy ne a takony-lanyt valasszak.
  • Fairfax
    #9
    Nálunk is van ilyen : chellon, meg kábelneten. ADSL-en viszont nincs, illetve eddig nem volt.
    De kérdem én, ha valami korlátlan hozzáférés, elméletileg korlátlan adatforgalom mellett( így hirdetik ), akkor miért kapcsolják ki, csak mert te túl sokat neteztél? Akkor hogyisvan ez a korlátlan dolog?
    Ehh,mind1, visszamegyek melózni, legalább lehiggadok egy kicsit.
  • Fairfax
    #8
    Egy a baj, mehetsz te most akárhova ( GVH, fogyasztóvédelem, stb )
    a tonlány túl nagy hal ahoz hogy elreszeljék, mivel még mindíg ő van monopol helyzetben, csak most már nem Matáv a neve, hanem tonlány , tcom és atöbbi.

    Nem tudom a tonlány anyavállalata a Deutche telekom meg merne e reszkírozni egy ilyen lépést németországban, ahol olcsóbb és gyorsabb is a net mint nálunk.
  • Fairfax
    #7
    Szerencsére én nem vagyok tonlányos.
    De akkor is, hogy a villamos szabja rájuk a nadrágot!!!
    Egy előfizetőt mit érdekel 12ezres havidíj mellet hogy az mennyire gazdaságos a "szegény" multinak? Kissé félrevezették a népet ismét. Nem elég hogy drága és lassú amit szolgáltatnak, ezen felül még enyhénszólva etikátlanul járnak el a SAJÁT előfizetőikkel szemben.
    Takony brigád...

    Viszont érdemes elolvasni az externet oldalán az ő állásfoglalásukat a dologról :D

    Egy hónap ingyen net , és tonlánynál alacsonyabb havidíj azoknak akiket kitett a nagy rózsaszín.
  • filamester
    #6
    szerintem ez egy nagy köcsögség a T-Online-tól!
    Nem azért fizetek én se 12ezer forintot hogy csak olvasgassak hanem ezért hogy töltögessek!!
  • comet
    #5
    Amit a t-online tett az egyertelmuen jogserto, csak nem a szerzodest szegte meg az ugyfellel, hanem indokolatlan gazdasagi versenyelonyhoz jutott a hazudos reklamjaival.

    Irany a 900GB letoltes, csak azert mert jogod van hozza!
  • DWz
    #4
    Idaig t-onlie-nal nem volt ilyen, csak chello-nal.
  • DWz
    #3
    Mit is vartunk a t-onlie-tol?
  • sokadikgab
    #2
    Nalunk (SK) is van korlatlan internet, de mindenhol ott van a szerzodesben 1 bizonyos kitetel - fair use policy - miszerint, ha tobbet huzol le mint az atlag, lelassitjak a hozzaferesedet 1 bizonyos idore. Nalatok nincs ilyen?
  • bezigrad
    #1
    Ez azért gáz! Szabjon inkább határt 150 Giga adatforgalomnál!! De akkor ne hirdesse hogy korlátlan!