221
Evil Dead Regeneration
  • mucsácsó
    #181
    óh...ha azom lenne meg =/
    nekem CLONEDVD vagy mi van
  • agyhalál
    #180
    Feltudná tölteni valaki a mir-edra.BWS nevű 32MB-s filet valahova?
  • mucsácsó
    #179
    háhá, allig jó game :DDD
    nagyon tetszik, most jó volt, leszedtem újból és gamepaddel nyomom :D
    az eleje kicsit félelmetes, az hogy abban a börtönben vagy miben kell menned, de amikor megjött az a kis törpezombi, Sam a neve asszem, akkor onnantól kezdve (legalábbis idáig) full poén :DD
    most ott tartok, hogy azt a nagy állatot kellett meglovagolni a temetővel a Sammel, és az Ash-sel pedig addig vágni :)
    sztem jó game, szvsz nem alsó kategóriás, nekem bejön, pedig én rohadtul gyorsan meg tudok unni akármilyen game-et, de ezt valahogy nem sikerült :D
    tök jó azzal a láncfűrésszel szapulni a szörnyikék ellen :D
    amúgy lenne egy kérdésem, hogy milyen hosszú ez a játék?
  • Agy Halott #178
    azt mondjatok megy anelkul is? hat nekem nem. bar az alcohollal allitolag megy.
  • #177
    Nekem az újraindítás segített!
  • mucsácsó
    #176
    oppá sry, 2x ment :(
  • mucsácsó
    #175
    eh...ebben csak a daemon tools 4 a poén....megy az amúgy is, nem kell ilyen image!
    amúgy még mindig nem tudtok semmit arra a problémára, hogy nem tudok mozogni a csávóval?
  • mucsácsó
    #174
    eh...ebben csak a daemon tools 4 a poén....megy az amúgy is, nem kell ilyen image!
    amúgy még mindig nem tudtok semmit arra a problémára, hogy nem tudok mozogni a csávóval?
  • Agy Halott #173
    Végre kijött egy olyan MINI IMAGE ami extra cuccok nelkul megy. A leiras:

    Evil Dead: Regeneration
    version: v.1.0 DVD English
    protection: SecuROM v.7
    type of fixes: mini-image
    how to run:

    1. install the game
    2. mount Evil.Dead.Regeneration.(mini.image).mds in Deamon Tools v.4.00 or newest
    3. play the game!
  • Agy Halott #172
    en DVD-s verzioval probaltam, de még ezt a cracket nem és erdekelne, hogy muxik vagy nem!
  • Shep
    #171
    cd
  • agyhalál
    #170
    Melyik verziót próbáltad? Ha jól tudom van belőle DVD-s és CD-s is, ugye?
  • Shep
    #169
    Nem tudok mit mondani, nekem simán ment, így nem hiszem hogy mérvadó lenne ha kipróbálnám.
  • Agy Halott #168
    Neee már.... Senki? Pffff....
  • Agy Halott #167
    Eltelt pár nap azóta, amióta azt írtam, hogy állítólag van crack, de kiderült, hogy xar... Most tényleg kijött egy MINI IMAGE, ami állítólag megoldja azok problémáját akiknek sehogysem akar elindulni! Én is ilyen vok, ám mivel nincs időm letölteni vki megprobálhatná és nyomhatná ide az infót róla.
  • Vinsanity15
    #166
    1-2 screenshotot valaki betudna dobni???köszönöm
  • mucsácsó
    #165
    na és a nemtokmozogni szindróma? erre mit tudtok mondani?
  • Agy Halott #164
    Ok koszi akkor kavartam...bocs
  • raziel.
    #163
    srácok probáltam hide progival és azzal nem jo...majd SR7 stoppal is azzal meg win hibát ir ki hog bla bla exe nemjo amugy dvd-s verziom van mi lehet a baj?
  • mucsácsó
    #162
    és még vmi megoldás erre a "nemtok mozogni, nemreagál semmilyen gombra, még ESC-re sem" ?
  • #161
    Ez nem ehhez a játékhoz van.
    Ez már nagyon régi.
  • a_n_d_r_e_w
    #160
    Ez szerintem másik játékhoz lesz...
  • Agy Halott #159
    sziasztok! Jött ki vmiféle crack hozzá, csak nekem nem müxik, mert a német instrukciókat nem értem. vki? thx


    1.Das Game "Evil Dead Hail to the King" voll Installieren.

    2.Dann dir Original "exe.Datei" durch diese hier ersetzen.

    Viel Spaß beim zocken.

    3.Die "exe.Datei" nur benutzen um ein Backup vom Original zu machen.Da das Kopieren von Spielen verboten ist.

    Feedback erwünscht.Ist mein erstes Game das ich gecrackt habe.
  • mucsácsó
    #158
    lol, gec, mért nem mozog a csávóka? semmi bill-re nem reagált, csak ctrl alt del-re :Ddd
  • mucsácsó
    #157
    én meg már a játék elején elakadtam, mikor abban a börtönben vok, ott hogy kell kimenni?
  • gerro
    #156
    hello,
    a temetőben összegyűjtöttem a 3. spiritet, megyek visszafelé Sammel, mindenkit legyakok, de a végén még van ott egy fegyveres csontváz, akit nemtok leölni, Sam nem akar ráugrani és odarúgni sem tudom
    Sam meg csak ott futkoz és nem megy tovább..

    mi a megoldás?
  • agyhalál
    #155
    Google
  • raziel.
    #154
    valaki adjon pls linket a virtual cd hide progira, thx
  • grebber
    #153
    Valakinek van olyan gondja hogy olyan sötét a játék mint a kurvahajtó???
    Doom 3 ehhez képest atomvillanás.mi lehet a gond?
  • raziel.
    #152
    valaki ötlet?:D
  • grebber
    #151
    Na átkonvertáltam bin-be de se regedites virtual cd hideos windows 2000-erre áttiros és se anti blaxxel nem megy :(
  • grebber
    #150
    Na nekem ez a verzió van meg: Evil Dead: Regeneration (c) THQ *BWCLONE* MIRROR
    Mountolom 1-es cd-tés nem látja a cuccot.
    Szedhetem le a másik verziót?
  • raziel.
    #149
    hali

    dvd-s verzio van meg nekünk és mikor feltelepitettem win hibát ir ki, probáltuk parancsikont win2000re rakni de ugy is hibát ir... mi lehet a gond?
  • #148
    Ott én is szívtam.
    De semmi gond!
    Ha kilépsz a mentéseken kívűl van egy chapters opcioó és azt a rész előlről tudod kezdeni!
  • troc
    #147
    nagyon megszívtam, egynegyed életerővel jutottam el a főellenségig a végén. 3 ötés és meghalok. :( mentés meg nincs, ebből csít lesz.
  • troc
    #146
    köszi, megvan!
  • #145
    Van mellette egy kis lyuk,ahova Sam bebújik,aztán ráugrasz a szörnyre!
  • troc
    #144
    amikor samet első alkalommal irányíthatjuk, hogy kell kijutni a barlangból? amikor kimászok, a nagy szörny mindig agyoncsap. :(
  • mucsácsó
    #143
    igaz, azé néztem, me ez mind securom 7-es game, azért nem értettem a dolgot, hogy SF
  • MerlinW
    #142
    Jahm, elírtam, bocs:) De a lényeg az lejött:)