221
Evil Dead Regeneration
  • robicarlos6
    #221
    Tovább csúszik az Evil Dead: The Game
  • Qwerty4
    #220
    UNINSTALL

    Feltettem a patchet ami ki kellett volna javítsa a hibát, de úgyse jött helyre a játék.
  • Flower
    #219
    Sajna én nem a PC-s verzióval játszottam.
  • Qwerty4
    #218
    Hello.
    Remélem még valaki emlékszik a játékra!

    Én most instaláltam fel, de bajom van.
    Írja, hogy left click, right clicket nyomjam még az elején.De nem reagál a parancsokra.Mi lehet a baja?Még a menübe se tudok kijutni, semmire nem reagál.

  • nicke
    #217
    Üdv mindenkinek!Nincs meg valakinek véletlen ,az Evil dead hail to the king leirása?
  • Flower
    #216
    Hát elég hárd. Mentéssel is spórolni kell, energy sincs túl sok.

    Varázsolni nem tudok, elfelejti a szöveg végét.
    Hogy kell?
  • Flower
    #215
    Ok, kössz!
  • Shep
    #214
    Megér egy DVD-t
  • Flower
    #213
    Megér egy DVD-t?
    Hasonló játékok?
  • doncarlos
    #212
    Jóvanna.... mondtam csak saját vélemény.... én is sokat jácottam amúgy PS1-en, meg a hail to the kinget is aon vittem végig, csak mióta pc-m van....
  • Seth
    #211
    ejj de el vannak kényeztetve a pc-s játékosok, quicksave, azmi ??
  • doncarlos
    #210
    na hali. nemrég újra nekikezdtem, de meguntam, mivel 30 perces munkáim döglenek meg ha meghalok, mert nincs quicksave. ennyi. sztem egy játékban elengedhetetlen a quicksave. ezt nagyon hiányolom. pedig a gamenek tényleg jó a hangulata. csak ez a hibája ne lenne. nem fogom 600x ugyanazt a részt végigcsinálni csak ezért.hát e van, ez csak a szerény véleményem. na bye.
  • joe1980
    #209
    És mond.jelent kezett nálad is ilyen probléma,hogy játszol utána ki akartál lépni és kiirta hogy hibát észlelt?mert én ezt nem toom miért irja ki.
  • joe1980
    #208
    Ide menti el:Dokumentumok\My games\thq\evil dead regenerations\Save games
  • Iceman MC
    #207
    csá, hol találom a játék mentéseit (mármit a gép hova menti el, melyik mappába?)
  • Maxtreme
    #206
    Nekiestem én is a játéknak :D (anno régebben próbáltam, de billel valahogy nem volt az igazi :D Viszont gamepad-al jó :) )
    Eddig baromira tetszik, frankó feszültséglevezető :)
    Eddig igazán nehéznek sem tűnt. (Az első fő boss után vagyok)
  • fv82
    #205
    Akkor ok, mert szerintem belevetem magam és akkor érdemes lenne fórumozni róla. Amúgy engem az is zavar hogy minden idításkor be kell kapcsolni a feliratot, de ha Sötétség serege hangulata van az már bőven elég, hogy jó játék legyen
  • persil
    #204
    Én pl pont most olvasom :D
    Szerintem nagyon jó játék, egyetlen bajom van vele, hogy szerintem dög nehéz egyes részeken -.-"
    Mire gondolok..? Az eleje felé van egy nagy csúnya kurva, az első portált őrzi.
    Ahhoz képest, hogy az első komolyabb ellen, baromi idegesítő...
  • fv82
    #203
    Hali, látom a játék nem lett nagy siker itt. Én most szereztem meg és ,ár idegesít, hogy az átvezető videok sokszor beakadnak. Olvassa ezt még valaki? Amúgy a DVD verzió crackel simán jó, de betöltött image nélkül nem megy. Valszeg kiírt DVD is megteszi neki, de azt nem próbáltam.
  • Waterhorse
    #202
    Hello!
    Skacok melyik a jobb? A DVD, vagy a CD version? Olvastam a DVD verzióval sokaknak gondjuk volt, akkor inkább a cd-ssel probálkozzam?
  • Iceman MC
    #201
    rakétával vagy mivel lőttem
  • grebber
    #200
    Na a legvégén vagyok!!
    Valaki aki végigvittem kérem irja le mi használ a főellenség ellen!!
  • grebber
    #199
    Na most fasza nehéz részhez értem :(
    Van egy nagy szörny ugy jön elő hogy aki velem van kiscsávó megbütyköli az ajtót.
    Csakhát semmit nem érek itt , mivel a fejére kell rugni a társamat de van közben 3-4 denevér amik kinyirnak :(
    Kb 40x kezdtem bele és sikertelenül.
  • grebber
    #198
    Most ott tartok ahol van egy kikötö és sok zombival meg kell küzdenem van itt egy nagyobb lény is annak a nyakába kell rugni a kiscsávót csak ugy sebzödik.
    Innen sokvan még a végéig.
  • grebber
    #197
    Akkor kell belerugni amikor nyitva van a pofája annak a nagy szörnynek.
  • Gerisone
    #196
    valami nem stimmel ezzel a játékkal! amikor azt a kis seggberúgós manót kéne seggbe billentenem annál az egyszemű kapuőrzőnél, nem lehet nem reagál pedig kiirja h álljak mögé és nyomjam meg a H gombot de semmi! mi a frász ez? 75x próbáltam de semmi! patch kell hozzá? vagy mi?
  • Iceman MC
    #195
    nekem nem jön be az oldal
  • grebber
    #194
    Itt keress rá
  • Iceman MC
    #193
    valaki dobjon má lécci valamit honnan lehet cracket szerezni ehez a game-hez
  • grebber
    #192
    Aki végigtolta kb milyen hosszú a game?
  • grebber
    #191
    Légyszives valaki aki leszedte a crackes verziot az tegye fel a rapidshare.de-re!! mármint a cracket csak :D
  • Zsoldos
    #190
    Franko a jatek nagyon. Jol eltalaltak az army of darkness stilusat :)
  • Zsoldos
    #189
    privat ment
  • Iceman MC
    #188
    Csá mindenki!!
    ha valakinek van ehez a játékhoz crackje (se deamon tools 4.0, se alcohol, se a mini image nem viszi) nagyon megköszönném ha elküldené nekem mailben vagy msn-en: [email protected]
  • rolly2003
    #187
    a game nagyon joooooo!állat!
  • agyhalál
    #186
    Sikerült megszereznem. Ne fáradjon vele senki se.
  • mucsácsó
    #185
    szal megnyomod a célzás gombot, autómatikusan becélozza és csak lőjél :)
    mondjuk így nemtom hogy mellik gomb, mert én gamepaddel nyomom, de ezt kell tuti csinálni
  • mucsácsó
    #184
    hát, be kell célozni így
  • doncarlos
    #183
    5-6 másodpercet akartam írni
  • doncarlos
    #182
    Hali. Nem értem miért mondják páran hogy könnyed kis game. Én már az elmegyógyon elakadtam a székdobálós szellemnél. Ott mit kell csinálni? Mert kijön a liftből, max 56 másodperc és meghalok. hmmm. nem értem. help!