854
  • Istencsászár
    #374
    Sumi is ráért, mégse csápolt...
  • Zsoltika 007
    #373
    Szerintem figyelte. Nagyon ráért szegény.
  • Istencsászár
    #372
    Attól függ hol jár, és hogy figyeli e...
  • Zsoltika 007
    #371
    Nem kell rájuk szólni. Látják a közönség kivetítőjén magukat.
  • Istencsászár
    #370
    Miért? másnál nincs ilyen kamera, még sumit mutatták oldalról... Rászoltak hogy képen van, integetett... szép gesztus.
  • Jeff Gordon
    #369
    lol
    mekorra volt ez a mozdulat...
    szegény srác, azért már sajnáltam közben:(
  • Istencsászár
    #368
  • starweb88
    #367
    hát jah azt én sem láttam, kép jo lenne :P
  • z0ty4
    #366
    képe gondolom nincs róla senkinek ?
  • Zsoltika 007
    #365
    Aha
  • z0ty4
    #364
    kimi télleg integetett unalmában?

    ááá azt a részt pont nem láttam
  • G_ArchAngel #363
    ööö, nem jut eszembe, Paul G. melyik csapatnál alkotott maradandót...

    Toyota is egy aerodinamikai csúcs, nemde?:)
  • Zsoltika 007
    #362
    Nem baj. Jövőre majd durrant. Idén már nem sok esély van.
  • Jeff Gordon
    #361
    jó kép:)
  • Jeff Gordon
    #360
    ezen gondolkodok én is... télleg fel kéne venni.csak az a gáz, hogy okt.ig nem igazolhat sehova...
  • Istencsászár
    #359
    Hát nem nagyon. Szivesen meghallgatnám a csapatot miért nem a tavalyi modell továbbfejlesztett változatával indultak.
  • Zsoltika 007
    #358
    Pedig szép. Csak nem gyors. Valamit csinálni kell! Fel kéne venni Gászkony-t. Most hogy Édrien Nyúi lelécelt.
  • Istencsászár
    #357
  • Jeff Gordon
    #356
    hát én nemtom, de egyre inkább úgytünik, hogy ez az MP4-21 nem jött be...
  • DannyL
    #355
  • DannyL
    #354
  • Lteebee
    #353
    Nem csoda, hogy mindenki a bajnokot fikázza.
  • Jeff Gordon
    #352
    What's your favorite F1 team?

    Renault 10%
    McLaren 30%
    Ferrari 28%
    Toyota 2%
    Williams 9%
    Honda 7%
    Red Bull 4%
    BMW Sauber 6%
    MF1 1%
    Toro Rosso and/or Super Aguri 3%


    Votes: 2,564
  • Istencsászár
    #351
    Räikkönen: A McLaren a beállításokkal küszködik

    Juan-Pablo Montoya elárulta, hogy a McLaren új első felfüggesztést tervez az MP4-21-hez, amely eddig nem tudta felvenni a versenyt a Renault-val - sőt, eltérő vezetési stílusuk miatt Montoya és csapattársa, Kimi Räikkönen számára két különböző változat készül.
  • Chili7
    #350
    Ezek ketten Dennis és Haug már annyiszor átvertek, hogy utolértük a rönót, meg, hogy nyerési esélyeink vannak meg ilyenek!
    Úgyhogy most nem hiszek nekik! Szerintem a hétvégén sima rönő siker honda, ferka, meki asszisztálással!
  • Istencsászár
    #349
    Hazai 'arany' az Ezüstnyilaknak

    A McLaren-Mercedes versenyzői az idei esztendőben még egyszer sem állhattak fel a dobogó legmagasabb fokára, s a tavalyi Európa Nagydíj sem ébreszt kellemes emlékeket a csapatban, különösen ami Kimi Räikkönent illeti. A Mercedes Motorsport igazgatója, Norbert Haug azonban bízik a jó eredményben.

    "Egy szinten vagyunk Michael Schumacherrel, és éppen olyan gyorsak vagyunk, mint a Ferrari. Egyik csapat sem bizonyult annyira megbízhatónak az első négy versenyen, mint a Mercedes." – jelentette ki Haug, aki vasárnap bele szeretne kóstolni a győzelmi pezsgő ízébe.

    "Aranyat az Ezüstnyilaknak!" – hangzott a sportigazgató kívánsága.

    "Sokat fejlődtünk. 2005-ben Kimi Räikkönen az első négy futamot követően 31 ponttal volt lemaradva, most csak tizennyolccal." A médiát azonban nem Räikkönen pontjai, hanem a (Ferraris) szerződése foglalkoztatja a legjobban. "Tudom, hogy Kimi csak velünk áll szerződésben. Csak ez számít."

    A hétvégi futamot illetően Haug bizakodó, hogy az Ezüstnyilak szülőhelyén jól fog szerepelni a csapat. "A Nürburgring az Ezüstnyilak szülőhazája. Erre nagyon büszkék vagyunk. A legjobb tudásunk szerint kell teljesítenünk. Igazán különleges élmény lenne számunkra, ha sikerülne megnyernünk ezt a versenyt."
  • Istencsászár
    #348
    Dennis: Felzárkózunk a Renault mögé

    A McLaren a pontok számát tekintve nincs annyira lemaradva a Renault mögött, mint a tavalyi szezonban volt négy futam után, de ha a két gárda sebességét hasonlítjuk össze, akkor már nem ilyen rózsás a helyzet az ezüstnyilak szempontjából.


    Tavaly a McLaren az európai futamokon remekelt. Tisztán látszott, hogy Kimi Raikkönen és csapattársa, Juan-Pablo Montoya a mezőny leggyorsabb autójában ül. Akkor a finn fel tudott zárkózni Alonso mögé, és erre idén is megvan minden esélye, bár Imolában kicsit gyengélkedett a Mercedes motoros istálló.

    Ennek ellenére a csapatfőnök, Ron Dennis a tavalyihoz hasonló feltámadást vár a soron következő nagydíjaktól: „Pontosan tudjuk, hogy nagyon hosszú az idei szezon, és így még rengeteg verseny vár a mezőny tagjaira.”

    „Az időt a mi oldalunkra kell állítani, és nagyon bízom benne, hogy futamról-futamra folyamatosan tudunk majd javulni. Persze mindenkinek ez a célja, de remélhetőleg mi mindig a többiek előtt leszünk majd egy lépéssel”- beszélt a McLaren csapat terveiről Dennis.

    A McLaren a konstruktőrök versenyében jelenleg 33 pontjával második helyen áll az 51 egységet számláló Renault mögött. A 18 pontos hátrány első ránézésre soknak tűnik, de tavaly nehezebb helyzetből is sikerült talpra állnia Denniséknek: „A pontverseny most is nagyon szoros, ráadásul jobban állunk, mint 2005-ben”- mondta Raikkönen és Montoya csapatfőnöke.

    „A következő időszakban egy-két dolgot átdolgozunk majd az autón, amitől azt reméljük, hogy csökkenteni tudjuk a lemaradásunkat a Renault-val szemben. Azért őket említettem, mert szerintem ők a legnagyobb riválisaink.”

    A pilóták versenyét tekintve még biztatóbb a helyzet: tavaly Alonso hajszálra pontosan ugyanennyi egységet gyűjtött négy futam alatt, mint idén (36), de Raikkönen az egy évvel ezelőtti 7 pontjához képest idén már tizennyolcat szorgoskodott össze. Ha a McLaren valóban képes lesz felépíteni egy jó szériát, akkor az élen igen izgalmas verseny alakulhat ki.

    Dennis is valami hasonlóban bízik, de mint mondja: „Nem szabad ostoba hibákat elkövetnünk, csak akkor van esélyünk felzárkózni”- utalt az 58 éves brit azokra a tavalyi eseményekre, amikor Raikkönen nem egyszer technikai hiba miatt nem tudta befejezni, illetve megnyerni a versenyeket. Ha idén ezek elkerülik a csapatot, akkor valóban szorosabb és ezáltal izgalmasabb versenyeket láthatnak majd a szurkolók.
  • Duddits
    #347
  • Duddits
    #346
  • Duddits
    #345
  • Istencsászár
    #344
    McLaren: jobb az élről kiesni, mint középen végezni

    Az új motor mellett más újdonság is lesz a Nürnburgringen A5
    Bár Juan-Pablo Montoya a harmadik lett Imolában, Kimi Räikkönen ötödik helyével együtt saját mércéjéhez képest alulteljesített a csapat. Tavaly a finn vezető helyről volt kénytelen feladni a versenyt. Martin Whitmarsh, a McLaren elnöke szerint az mégis jobb, mint a középmezőnyben végezni.

    Meg kell kezdeni a felzárkózást

    A csapat tíz, Räikkönen négy pontot szerzett Imolában, és bár neki tavaly pont nélkül kellett tovább mennie, Whitmarsh szerint könnyebb elviselni, ha valaki az élről esik ki, mint ha egész verseny alatt érzi, hogy nem elég jó az autó.

    "Mindkét eset (a tavalyi és az idei) bosszantó, de végül is inkább lehessen valaki büszke arra, hogy övé a leggyorsabb autó. A cél a leggyorsabb autó megépítése, de ha valaki (az élről) kiesik, az nagyon rossz érzés. "

    A két McLaren csak a negyedik sorba tudta kvalifikálni magát az időmérőn, így a verseny során a rajtpozícióhoz képest mindketten több helyet javítottak, ami enyhítheti Whitmarsh csalódottságát.

    "Ami a futamot illeti, be kell ismernünk, hogy jelenleg nem elég jó a teljesítményünk. A Renault az etalon, mi pedig jobb munkát is végezhettünk volna. Legalább a pontversenyben közelebb kerültünk a Renault-hoz, a második helyen állunk, míg Kimi harmadik az egyéni versenyben."

    Eddig ismétlődik a tavalyi forgatókönyv. Alonsónak máris tizenöt pontos előnnyel áll a tabella élén, kétszer annyi pontja van, mint Räikkönennek. Whitmarsh reméli, hogy a csapat az elkövetkező versenyek egyikén végre magára talál.

    "Versenyeket fogunk nyerni, és mindent megteszünk azért, hogy végig izgalmassá tegyük a világbajnokságot. Tavaly sokáig tartott, mire tényleg elkezdtük az évet, és egyelőre az idei szezon is hasonló képet mutat. Remélhetőleg a következő versenyek egyikét sikerül megnyernünk, és formába lendülünk."

    A McLaren ezen a héten Silverstone-ban tesztel, a csapat új motorral és új aerodinamikai elemekkel készül az Európa Nagydíjra.

    "Ami a kasztnit illeti, vannak új aerodinamikai elemeink, amiket ezen a héten tesztelünk Silverstone-ban, és amik remélhetőleg néhány tizedmásodperces javulást eredményeznek majd."
  • G_ArchAngel #343
    a furcsa az, mit máshol már írtak: mikor Alonso bement a boxba, akkor hirtelen ment MS egy jóval gyorsabb kört, szóval szerintem csak spóroltak a 2. futamra...
  • Amse
    #342
    valószínűleg az utóbbi.ha a tavalyi szereplésüket (ill. csak Schumiét) nézem akkor csak egy nagyon kicsit volt jobb most mint az előző szezonan.Akkor sem volt toppon a kocsi, de fekszik neki ez a pálya.Ha feljött volna a ferrari szerintem elverte volna Imolában a mezőnyt elég rendesen MS.
  • Lteebee
    #341
    A kérdés az, hogy a Ferrari tényleg feljött-e, vagy az éves egy villanásuk volt csak ez a hétvége.
  • Jeff Gordon
    #340
    Ámen!:)
  • DjDano
    #339
    Én optimistábban látom a dolgot mint ti: Elöször is tavaly 4 futam után mindössze 7!! pontja volt Kimi-nek, most van 18... A Konstruktőrök versenyében is nagyobb volt a különbség a Renault javára.. a megbízhatóság terén szerintem sokat javult a Meki, most már csak a tavalyi formajavulás hiányzik, de szerintem meglesz :))
  • Jeff Gordon
    #338
    egy kép az érintett személyről, aki most a középpontban van:) remélem megengeditek
  • G_ArchAngel #337
    ezt mondtam, elkezdődött a becsavarodás - Kimire tipikusan illik az általános sorozatgyilkos sztereotípia:)
  • Istencsászár
    #336
    A McLaren nem volt elégedett Räikkönennel

    Kimi Räikkönen számos nagyszerű versenyt futott már, ám tegnapi teljesítménye meglehetősen szürkére sikerült. A finn az ötödik helyen végzett a San Marinói Nagydíjon, miközben csapattársa, Juan Pablo Montoya harmadik lett azután, hogy az időmérő edzésen is megverte.

    Ron Dennis csapatfőnök bírálta versenyzőjét emiatt: „Kiminek az időmérőn három vagy négy tizeddel gyorsabbnak kellett volna lennie és képes is lett volna rá. Többet ki kellett volna hoznunk az időmérőből és versenyből is.” – mondta.

    A Mercedes motorsportfőnöke, Norbert Haug sem volt elégedett Räikkönennel: „Ha egy versenyző nyolcadikként indul, rosszul rajtol és aztán még egy pozíciót Webber ellen is veszít, akkor az nem marad büntetlenül. Ezért nem tudta már a végén megelőzni Massát, pedig a leggyorsabb köreik alapján sokkal gyorsabb volt nála. Ugyan feljött valamennyire és megmutatta, hogy gyors, de előtte is teljes gázt nyomott mindenki.”

    Haug szerint is saját hibájából alakult így Räikkönen hétvégéje, ám a Mercedes motorsportfőnöke úgy véli, ez megbocsátható, hiszen Kimi sokszor remekelt már a múltban: "A többieknek is hasonló mennyiségű üzemanyag volt az autójában, de jobb munkát végeztek az időmérő edzésen. Kimi ott elvesztett egy fél másodpercet, ami az ő hibája volt. De ezért nem szabad kritizálni, hiszen a múltban sokszor az ő teljesítménye jelentette a pluszt.”

    Igen ezt láttuk, ezen a 7végén elég kóma volt, lehet nagy party volt előző 7ten:))
  • Istencsászár
    #335
    Dennis: nem vagyunk lemaradva a Renault istállótól

    A McLaren-Mercedes számára a dobogós helyezés ellenére is csalódással ért véget a San Marinoi Nagydíj, ám a csapatvezető, Ron Dennis biztos benne, hogy az eredmények nem tükrözik a valós erőviszonyokat.

    "A valós sebességünk nem mutatkozik meg a teljesítményünkben. Azt hiszem, hogy a soron következő verseny során az új motorok által versenyképesebbek leszünk." – nyilatkozta Dennis az ITV-nek.

    "Nem hiszem, hogy a sebesség terén nagyon le vagyunk maradva a Renault istállótól."

    A csapat a héten Silverstoneban tesztel, s majd minden azon múlik, hogy "ki tud nagyobb előrelépéseket tenni a nürburgringi futamot megelőzően." – jegyezte meg a csapatvezető.