6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • exit2005
    #2926
    a probléma viszont az hogy nem tudom merre lehetne még menni, csak arra kellene a csalás hogy ezen a francos bugon túljussak, mert így nem tudom folytatni sem a játékot :(
  • Halfer
    #2925
    szerintem próbálkozz azzal hogy betöltöd az előző játékállást, és akkor nyugodt lesz a lelked hogy nem csaltál :D
  • exit2005
    #2924
    akkor ez valami komoly bug lehet, mert egyszerűen nem tudok kimenni rajta.
    és remélem pont arra kellene menni
    nem tud valaki valami falonátjárás csalást? :)
  • Halfer
    #2923
    nem. egy féle karakter van akit harcossá, orgyilkossá vagy mágussá tudsz fejleszteni.
  • Crazy Mate
    #2922
    Ebben a játékban csinálhatunk saját karaktert úgy hogy mi választunk fajt,vagy van egy főhős és csak vele lehet lenni?
  • csgj
    #2921
    nem...elvileg ki lehet menni :O
  • 6600GT
    #2920
    driver3d error -allök ki! ezt miért?
  • 6600GT
    #2919
    driver3d error -allök ki! ezt miért?
  • exit2005
    #2918
    Sziasztok!

    az normális hogy a képen lévő ajtón nem lehet kimenni???
  • Lucifair
    #2917
    Valaki aki játszik vele válaszoljon.Optimizáltak rajta vagy még mindíg szar.Amúgy hogyan kell indítani van crack?
  • adammmmmmm
    #2916
    Segítség kéne.
    A templomban van egy olyan rész ahol az a kis dög bent van egy folyosóban és a falak össze nyomják.Na annak a folyosónak a végén van egy zárt terem és azok a kis dögök kővel dobálnak.Azt a rácsot hogy lehet kinyitni? Mert már mindenhol körülnéztem.
  • BEAST #2915
    irtam hogy a megfelelo fegyverrel igyis egy utes mindketto , az undeadek elleni karddal egy max ketto powerattack egy ghoul is , de mivel ossze vissza ugralnak egyszerubb rugdalni oket ... amugy a legtobb ellenfel iszonyat gyenge, szerintem jo ez igy hogy van par olyan "faj" is amik picit nehezebbek , a shield meg bugos mert varazslatoknal procolnia sem szabadna , nemhogy serulnie
  • Raptor 2
    #2914
    Uhh basszus télleg
    Bár kurvára felidegesítettez a pálya, és jobb mintha abbahagynám az egész játékot!

    De nenmtudom, ilyet nem szoktam csinálni, hogy "csalok" vagy kihagyok pályákat! Életemben először csinálom(ha csinálom)....

    Pedig isteni ez a gém, csak sztem ez a pálya télleg naon hangulatromboló...
  • Dave00
    #2913
    amit íjat felvettél azzal kell belelőni a fába.a fát a kitört tetőnél találod ahol besüt a nap.
  • BlackShadow
    #2912
    az mitől lehet, h training végeztével levág az asztalra? :(
  • McW
    #2911
    Nem arról beszéltem, hogy lehet "könnyen" megölni őket, mer én is szorgalmasan rugdosom őket a szakadékba meg a tüskéknek. Egyszerűen csak aránytalanok az erőviszonyok, de ha a fejlesztők szerint a szaros ghoulok meg pókok az erősek, akkor ez van. Mellesleg volt egy törhetetlen fire shield is, szintén tönkrevágták. Tehát a varázslatok miatt ment szét mindkettő, ezt jó tudni... azé odaírhatták volna mert jobban vigyáztam volna rá.
  • Gerisone
    #2910
    egy katakombában vagyok ahol először jönnek azok a repülő polipok! hogy kell kijutni?
  • bandika64
    #2909
    Na ez már szebb hogy 47 megás fájlok vannak :) Most kezdem el tölteni FlasHGet-el 5-6 óra alatt be is fejezi
  • Rage47
    #2908
    6.8 :-)
  • Halfer
    #2907
    te képes lennél más által fejlesztett karakterrel tovább vinni? lehet hogy teljesen más cuccai és képességei vannak másnak, az meg szvsz nagyon gáz...
  • BEAST #2906
    nem tuloztak el , csak egyszeruen hasznalni kene az eszedet is es kihasznalni a terepet is , mindig van tuskes cucc a kozelben , vagy jo magas helyen talalkozol veluk , a pokok egy tuz sebzesu kard power attackjatol azonnal meghalnak , a lighting shield meg oket is megsuti ha blokkolsz , a jatekben csak a lighting shieldnel irja hogy nem torhet ossze , de az csak meleere hat , varazslatok ellen ugyanannyit bir ki mint egy alap shield , raadasul meg igyis megsuti a varazslot ... varazsloval csak a jatek eleje a "nehez" kesobb egy egy tuzlabda vagy inferno es a ghoulokbol se marad semmi
  • 6600GT
    #2905
    oké! kössz szépen
  • bandika64
    #2904
    Megpróbálom még ezt az új verzsönt.Ez hány giga? Ugye nem 7,5 mint az előző!
  • Gaga91
    #2903
    Kosz a segitseget

    (nem talaltam lehet hogy a szememet kiszurta de nem talaltam)
  • Rage47
    #2902
    nem kell semit csinálni vele csak install aztán game
    link
  • 6600GT
    #2901
    hy! akkor ne crackeljem ? és megy?
  • Raptor 2
    #2900
    Egyszerre irtuk a segítséget
  • Raptor 2
    #2899
    Ja valaki nemtudná felrakni vhova a Spider Of Temple utáni mentést? Elegem lett a buzi zombikból, meg a kőkeresgélésből!!!

    Jó lenne, ha a mentés akkor lenne, amikor egvan az utolsó kő, hogy én rakhassam bele a pókba, és megnézhessem az átvezetőt...

    Előre is KÖSZI!!!
  • Raptor 2
    #2898
    FIgy, azé vissza is olvashatnál!

    Spoilerezek, mer má ugyis leirták!

    Szal csalogasd a sákányt a kapuhoz, és amikor bennvagy a kupunál, és be akar nyúlni érted a fejével, akkor húzd meg a kart és a rács a nyakára zuhan! Oszt' ennyi
  • mac83
    #2897
    magadra tereled a figyelmét, és mikor benyul a fejével az ajtón keresztül rácsapod az ajtót ... a karral
  • mac83
    #2896
    lófaszt.
    felinstallálod és játszol, nem kell crackelni semmit.
    és fele annyit foglal...
  • Gaga91
    #2895
    Csa
    Hogy lehet a Spider of Templenel a sarkanyt legyozni?
  • FLeK0
    #2894
    külön van, nem volt nagy mutatvány :)
    egyébként ez már peccselt változat, úgyhogy nagyobb eséllyel fog menni mint a multkori bolti clone.
  • Serpa
    #2893
    amúgy ígéretesenk tűnik, h Z MPt kitudták szedni belőle.
  • Serpa
    #2892
    én úgy tom ez is olyan, h vkinek megy, vkinek nem.
    fifti-fifti

    de azt lehet nem igaz.
  • FLeK0
    #2891
    miért ne menne?
  • 6600GT
    #2890
    hy! akkor ez megy?
  • FLeK0
    #2889
    Nm, a steames változatot adták ki, vagyis alapból nem volt mit crackelniük.
  • DrGreen
    #2888
    Akkor mind1.
  • Rage47
    #2887
    pff lol:D