6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • NEOreg3
    #2886
    DETONATION nem crack-elt semmit, csak hozzárakta a demo exe-t szóval csodát nem kell várni tőle...
  • DrGreen
    #2885
    Valaki plz tegye fel rapidshare.com -ra (vagy hasonlóra) a DETONATION féle cracket és privibe küldjön linket. Előre is köszi.
  • mac83
    #2884
    Dark.Messiah.Of.Might.And.Magic-DETONATiON
  • mac83
    #2883
    File Count : 80x50 MB
  • miki90
    #2882
    meik?
  • mac83
    #2881
    kijött kisebb verzsön :)
  • mac83
    #2880
    én már az elején szereztem :)
    elhullott katonától vedd el a páncélt, ilyen egyszerű...
  • heliosz007
    #2879
    én most tartok az 5. chaper elején ! a játék nagyon teccik! de az 1 kicsit aggaszt h még nincs páncélom !:S azt mikor tudok szerezni és hol??
  • Raptor 2
    #2878
    Nemigazmá! Vki segítsen!!

    Mégegyszer elmondom:

    Chapter 6 eleje. EGy rohatt kriptábn vagyok, ahol a buzi zombiknak e fejéreba*tam a koporsókat, a maradékot lekaszaboltam, balra egy kis szobában leszettem a falról vmi kék világító követ, és nemtudok kijutni a kriptából. a Feladatom: Juss ki a kriptából

    De hoooogy???? Nem találom a kiutat!!!!

    PLÍZ HEEEEEEEEEELP
  • adammmmmmm
    #2877
    Segítség kéne.
    A templomban van egy olyan rész ahol az a kis dög bent van egy folyosóban és a falak össze nyomják.Na annak a folyosónak a végén van egy zárt terem és azok a kis dögök kővel dobálnak.Azt a rácsot hogy lehet kinyitni? Mert már mindenhol körülnéztem.
  • McW
    #2876
    A pókokat és a ghoulokat egy cseppet eltúlozták szerintem. A pókok azonkívül, hogy mérgeznek igen sokat kell verni míg megdöglenek, a ghoul pedig beszarás... harcos karakteremet fasza páncéllal, skillekkel 2-3 ütésből leverik őket meg szintén gyepálni kell fél óráig. Mágussal nem is tudom hogy lehetne végig vinni pl. hardon, mikor egyszerre 5-6 ghoul támad meg. Kész. Ja és nektek is tönkrementek a játék során a "megsemmísíthetetlen" pajzsok. Bug?
  • Mr Bishop
    #2875
    Poszter

  • csgj
    #2874
    már jó lett... csak vissza kellett tennem a multiplayert xD
  • veri5
    #2873
    Ja 1024 MB nem gb.de 1 gb:)))
  • veri5
    #2872
    1GB DDR2-őm van me az alaplapba nem jó DDR,és 1 gb és high-on nem szaggat.
  • Lossantos
    #2871
    csalogasd be a kapu bejáratba és csukd rá, abba a pillanatba megdöglik
  • Gabisan
    #2870
    Azt sárkányt ami bejön a tetőnn hogyan lehet megölni?
  • Lossantos
    #2869
    Ja jó volna ha valaki szólna róla pár szót
  • 6600GT
    #2868
    A detonaton-ost vki kipróbáltamár? és megy?
  • rotator
    #2867
    :(
    Akkor egy pár patchet ebből is megvárok.
  • Rage47
    #2866
    igen sajnos
  • rotator
    #2865
    Tényleg olyan bugos, mint írják?
  • 6600GT
    #2864
    hy! a detonationos megy?
  • Lossantos
    #2863
    Milyen beállítások mellett játszól , gondolom high minden, ahogy a configod elnézem, bár nekem szinte tök ugyan ez, kivéve a ramot mert az csak 1 GB
  • Mr Bishop
    #2862
    A Crack tökéletes, egyébként alig 10-15 másodperceket tölt , nem többet.
  • Lossantos
    #2861
    Az épület szimmetrikus, ha a szörnynel szembenézel ( abba az irányba amelyik terembe bezúzott ) akkor az épület bal oldalán a lépcsőn felkavarsz, ott a környéken találni fogsz egy létrát (valami tűz is lobog arra fele), azon fel azt egy barlangszerű szakasszal folytatódik, ha jól emlékszem
  • atkaq
    #2860
    Kérlek segitsen valaki elakadtam a Chapter5 ben von egy olyan opcionális küldetés hogy mek kell ölni egy küklopszot.Az irja:"FIND PATH OF THE UPPER TEMPLE".Mitk kell csinálni merre kell mennem?
  • Lossantos
    #2859
    Bocs hogy beleszólok, de feltűnt,hogy sok a hasonlóság configunk között, csak a memőriádat sokkalom egy kicsit, azt írtad 1024 GB...Biztos , hogy nem MB? /BUDDYnak
  • veri5
    #2858
    Akkor jó ez a "jól" feltört verzió?
  • UltimateGamR
    #2857
    NEMIGAZ MÁ UGY FELIDEGEL! ilyet ír ki : nem találom a steam szerveren a fájlokat , valami STEAM baja van csak , mocskos steam , ha valaki rájött a megoldásra közölje , köszi
  • Lossantos
    #2856
    Üdv mindenkinek!
    Ha esetleg valaki megpróbálta a DETONATION verziót, pár szóban megosztaná, hogy mik a tapasztalatai, pl high textura beáll. mellet fut a progi rendesen, töltések normálisak , vagy maradt minden a régi?
  • csgj
    #2855
    a fene... mit lehet csinálni, ha nem beszélnek a szereplők?? egyszerűen nem mondja a szövegét....
  • The Methode
    #2854
    Hi mindenki!
    Segítség kellene megszereztem a Dark Messiah-t egy bizonyos oldalról és nem tom indítani akármit csinálok nem megy!PROCYONOs verzió tud valaki valamilyen megoldást?Légyszi segítsetek!:-( PLS
  • DrGreen
    #2853
    Nem baj, csak linket ide.
  • UltimateGamR
    #2852
    Detonation SEM MÜXIK!!! tölti az első pályát , kilép a winbe olyan hibával hogy nem tud csatlakozni a steam szerverhez. erre van valami megoldás?
  • Sheltem
    #2851
    Ez a detonation féle crack ez nem a demo.exe amit hozzácsaptak? Mert ha nem kéne link nekemis...privátba jöhet ne warezozzuk össze a fórumot. Előre is köszi
  • Action
    #2850
    Hello!

    Találkozott vki olyan buggal,hogy miután a hajónál levertem a black guardokat és a csaj (Leanna vagy ki a rák) aztmondja kövessem a kabinba,elkezd felmászni a létrán és beakad a tetején!? Ott mászik egyhelyben és nemlehet kimozditani onnan...
    Próbáltam már megtolni alulról(nem úgy!!!:) ) ,meg ugrálni a fején hátha visszaesik de semmi:)
    Ötlet?

  • Raptor 2
    #2849
    na hát szal a kriptából nemtok kijutni!
    Chapter 6 eleje asszem, és nagyon bosszant má, hogy fél órát töltöttem egy ki*szott kriptában. Megtaláltam ott azt a világító izét is a falon, de nem tudok kijutni!

    PLÍZ vki SPOILERBEN segítseeeen(vagy simán)
    ű
    HEEEEEEEEEEELP
  • Raptor 2
    #2848
    kripta
  • dante3
    #2847
    Üsd vágd folyamatosan közben rúgd el magdtól az F gombbal!