6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • adammmmmmm
    #2966
    hol lehet tűzkardot kovácsolni?
  • Rage47
    #2965
    a detonation verzio kidob ezzel az üzivel
    Internal driver error in IDirect3DDevice.:Present()
    mitöl csinálja?? tegnap raktam fel uj vga driver:S
  • Morisz
    #2964
    tényleg?:Dnah ezt kiprob!
  • FLeK0
    #2963
    ki lehet nyitni balról
  • FLeK0
    #2962
    másik csajhoz is 2 befejezés van, de nem érdemes megnézni, pár másodperc eltérés van csak az animációkban.
  • Morisz
    #2961
    nah én is felvettem de a zsák csak a skill pontjaidat tartalmazza! a fontos dolgokat egy ork elvitte és kiment egy vas ajtón amin nem tok kimenni mert bezárta
  • The Fugitive
    #2960
    Hali! menj jobbra felfelé! lesz ott 2 ork, aztán meg egyenesen tovább amerre az út visz. nekem sajna ezen a pályán állandóan kifagy, nem értem miért. ha fel akarom venni a hátizyákot, egyszerűen hibaüzenettel kidob :(
  • Morisz
    #2959
    szép estét!léc segítsetek!!miután kijöttem a templomból,sírokból és a csaj belém költözött tehát ha megnyomom a v gombot akkor átváltozok démonná nah mind1 és egyszerűen nem merre kell tovább menni!,és nehéz is mert egy ork elvitte a személyes cuccaimat (fegyver,varázslatok)vki tudna segíteni h merre menjek???
  • alma2
    #2958
    pff, miutan kovacsol maganak az ember egy tuzkardot, leszamitva talan a golemeket egy csapas egy enemy, innentol hamar vegig lehet rohanni az egeszen.
    Hany fele befejezes van ?
    2-ot lattam, amikor odaadom apamnak a koponyat, es amikor megtartom magamnak. A harmadik lenne, ha megtisztulok gondolom a forrasban. Ennyi ?
    A gonosz lany aki vegig pofazik a kuldetesek alatt, valami kanos kockafej irhatta a szoveget, iszonyat idegesito, mintha valami brazil szappanoperaba csoppenne az ember....
  • widerx
    #2957
    Hi!

    Aki elakadt annak egy kis segitség:

    Először előhivod a consolt, majd beirod: sv_cheat 1
    engedi a cheat módot, utánna:

    noclip - falon átjárás, repülés
    god - örökélet
    mm_player_add_skillpoints 100 - 100 skillpont
    mm_player_add_adrenaline 100 - adrenalin

    Amúgy nekem is kifagy mikor a küklopsz előtt fel akarom venni a csomagot... :(

    Üdv: Widerx
  • bandika64
    #2956
    Leszedtem ezt az új verziót tök király fel sem kell rakni csak kicsomagolni ( Már 7 perce csomagolja ki remélem hamarosan végez :D )
  • Csaba007
    #2955
    CSásztok!
    Szerintetek van elég jó ez a játék hogy megvegyem gyáriban??
    A Multijáról tud vaki vami?
    Előre is kösszz
  • Mr_no_NaMe
    #2954
    Csak nézzél már szét a skillfáknál...a misc skills között ottvan az Endurance (életnövelés) és még a mana is ott van mellette.
  • adammmmmmm
    #2953
    Hol csesztem el?
  • Mr_no_NaMe
    #2952
    Igen, ahogy az életerőt is :)
  • NeoMaN
    #2951
    van

    20mana...
    :DDDDDD
  • adammmmmmm
    #2950
    van valahol olyan fejlesztés ahol a manát külön lehet fejleszteni VAGY MI?
  • adammmmmmm
    #2949
    várjunk csak akkor valahol nagyon elcsesztem a mágiát elvittem a villámlásig és csak 20 manám van ez nem igaz hol csesztem el?
  • lalakov
    #2948
    Fejlesztettem 70-re és nekem is van egy +10-esem.
  • adammmmmmm
    #2947
    80!!!!! Hogy a fenében?Hogy lehet enyi manát gyülyteni?Nekem 20 a normál és egy gyűrűvel 30.
  • lalakov
    #2946
    Ne lődd, csak míg fel nem hívod magadra a figyelmet, aztán rohanj be balra a kapun, ha a rondaság berakja a fejét utánad, engedd rá a rácsot, ennyi.
  • lalakov
    #2945
    Én is ott vagyok:), egyszerűen tűzet használok és ha van idő, akkor telepített tűzet. A mannám 80, így tudok eleget lőni és tartalékban is van 16x50.


    Mi a jobb a tűzlabda vagy a villámlás?
    Jók valamire a könyvek és a jegyzetek vagy eldobhatom őket?
  • Sheltem
    #2944
    Hogy kell kinyírni Pao Kai-t segítene valaki? Lövöm mint állat de semmi...
  • Malachi
    #2943
    pongi: amit felvettél íjat kell használni... a terem plafonján kell lennie egy fadeszkáznak,na abba lőjj egyet az íjjal és mássz fel a kötelen
  • Malachi
    #2942
    nekem íjászom van és egy 1es fireballal simán szétlövöm őket.. csak kell manapoti
  • Rage47
    #2941
    a detonation-hoz nem kell semmi, mivel steam-es. a 2.hoz vagy krek kell, vagy az amit leir az nfo-ja
  • adammmmmmm
    #2940
    Egyépként valamit tudna mondani valaki hogy milyen könnyű mócerrel lehet megölni a pókokat?Mert a harcos mágus karakteremmel alig bírok rajtuk át verekedni.Mivel nem tudok védekezni egy nagyobb csapat ellen se pajzsal se kardal. A 9 mana italomból 8-at el kellet használnom az első töbségnél és amikor megérkezek a terembe és felnézek akkor minden honnan másznak elő. Remélem valaki tud egy jó módszert a pókok ellen.
  • X Revenge
    #2939
    sztetek meik verziót kéne leszedni: DETONATION / CLONEDVD-PROCYON (a detonation fele akkorra mint a másik)? Egyébként, nem a detonation felel meg a reloadednek?
  • The Fugitive
    #2938
    Hali!
    lenne egy problémám! az első olyan pályán, ahol tudom használni az "ördögi" erőmet, ott ha felveszek egy fegyvert, kilép a játékból a windowsba. ezt miért csinálja? és az Inventorymat sem tudom megnyitni. pls help
  • pongi10
    #2937
    csáó!5. chapterben miután az elején kinyírtam az orkokat és zárva volt egy kapu.leugrootam egy csatornába ott kinyírtam ilyen repülő impeket és meghúztam egy láncot,és utána nem tudom mit kell csinálni.Tudja valaki?
  • Halfer
    #2936
    nekem a legtöbb bug az volt, hogy kilőttem a Rope Bow-al egy kötelet és amíg kilengett, addig ugrottam át rá. erre szépen beleolvadtam a falba és ha space-t nyomtam akkor leestem a pályán kívüli semmibe :D
  • adammmmmmm
    #2935
    Egyépként valamit tudna mondani valaki hogy milyen könnyű mócerrel lehet megölni a pókokat?Mert a harcos mágus karakteremmel alig bírok rajtuk át verekedni.Mivel nem tudok védekezni egy nagyobb csapat ellen se pajzsal se kardal. A 9 mana italomból 8-at el kellet használnom az első töbségnél és amikor megérkezek a terembe és felnézek akkor minden honnan másznak elő. Remélem valaki tud egy jó módszert a pókok ellen.
  • SötétBarom
    #2934
    ekkora ökörséget.. -.-

    mondjuk én bepöccentem és lenyilaztam mindet..
  • adammmmmmm
    #2933
    Rájöttem!!! Nem kell semmit se csinálni mert a hülye dögök lezárták az utat még mielött be mentél volna.Ezért menj vissza és szój a csajnak.
  • SötétBarom
    #2932
    A fal má összement, ki is jutottam, de mér mennyek vissza a csajhoz? Még nem is csináltam semmit csak idejöttem.. Valamit végre kéne hajtani nem?
  • adammmmmmm
    #2931
    Ez a templomban van és az a feladat hogy a követ hasznájjam valahol egy bazinagy akunak
  • Code92
    #2930
    akkor nézzetek a plafonra húzzátok fel magatokat a kötélen(köteles íjjal) ekkot kinyílik a rác (ha összement a 2 fal) és vissza kell menni a csajhoz (ahonbnan jöttetek)
  • SötétBarom
    #2929
    Ugyan itt vagyok énis.. Lövésem nincs mit, hogy..
  • adammmmmmm
    #2928
    Segítség kéne.
    A templomban van egy olyan rész ahol az a kis dög bent van egy folyosóban és a falak össze nyomják.Na annak a folyosónak a végén van egy zárt terem és azok a kis dögök kővel dobálnak.Azt a rácsot hogy lehet kinyitni? Mert már mindenhol körülnéztem.
  • Action
    #2927
    Hello!

    Találkozott vki olyan buggal,hogy miután a hajónál levertem a black guardokat és a csaj (Leanna vagy ki a rák) aztmondja kövessem a kabinba,elkezd felmászni a létrán és beakad a tetején!? Ott mászik egyhelyben és nemlehet kimozditani onnan...
    Próbáltam már megtolni alulról(nem úgy!!!:) ) ,meg ugrálni a fején hátha visszaesik de semmi:)
    Ötlet?